עמוד 1 מתוך 1

מי שיש לו מושג על איך יוצאים 21 באגף בכלא, או כל מידע שקשור.

פורסם: 02 יולי 2010 15:26
על ידי 11114r
בקצרה, יותר משנה וחצי בצבא,ראיתי מלא קבנים פסיכיאטרים כל השירות, קה"ס 42, רצו להעלות וועדה 21, אבל פחדתי, הרבה פעמים באמת ניסיתי לקחת את עצמי בידים ואמרתי שאני משתפר, אבל דפקו אותי כמובן, הרבה נפקודויות, ריתוקים שברחתי מהם, פעם מעצר, פעם כלא(14, 20 לא הרבה), פעם שניה שאני עריק(50, ועכשיו 70), יש לי כרגע 180 דפוק, ואני מנחש אחרי הכלא יהיה הרבה יותר, אני רוצה לצאת על נפשי, אני מעדיף...אני מפחד שהקבנים מדברים בינהם וסימנו אותי כבן אדם שניסה להיות חיל טוב..המטרה העיקרית שלי היא להיכנס לאגף באמת להתחרפן להגיד דברים נוראים ואם אפשר לצאת?(עדיף מניסיון)

תודה רבה, לא היה לי מושג שיש כזה פורום!!

Re: מי שיש לו מושג על איך יוצאים 21 באגף בכלא, או כל מידע שקשור.

פורסם: 02 יולי 2010 15:46
על ידי כריסטיאן
שלום,

תקשיב,כרגע אתה בבית אתה לא יכול לחזור אליהם בידיים ריקות.לא בטוח שתינצל מכלא, אבל תלך בינתיים ותוציא חו"ד מפסיכיאטר פרטי.הפסיכיאטר ימליץ שאתה לא כשיר לשרת בצה"ל ומכאן הם יהיו חייבים להעביר אותך לטיפול של קב"נים ופסיכיאטרים צבאיים ומכאן זה בידיים שלך.

חשוב:התעלמות מהמלצת פסיכיאטר או כל רופא אחר (גם אם הוא פרטי) היא עילה לתביעה במידה ונגרם לך נזק (גם נפשי) בגלל התעלמות הצבא מהמלצות.


גם בכלא, בגלל העבר שלך תוכל לראות קב"ן או גחל"ת.בצבא הם אוהבים מסמכים, אז תן להם כמה כאלה.

Re: מי שיש לו מושג על איך יוצאים 21 באגף בכלא, או כל מידע שקשור.

פורסם: 02 יולי 2010 16:08
על ידי 11114r
אממ בפעם האחרונה בכלא הסנגור שלי ביקש שאני יראה גחלת וקבן, ראיתי את שניהם, הגחלת לא ממש עזרה לי, והקבנית באמת התלבטה ובסוף אמרה: "אני לא יודעת אם להוציא אותך עכשיו או לשלוח אותך לבסיס, ושיטפלו בך שם, כי יש לך בעיות ואני לא רוצה סתם לשחרר אותך"...היא הביאה מכתב חריף כזה למד"כים בכלא שיתחייסו אלי יפה, ובאמת התייחסו, התפרעתי ועשיתי בלאגן ולא הכניסו אותי לאגף, רק בגלל המכתב הזה, ובבסיס הקבנית גררה את זה וניסתה ליישר יחסים ביני לבין המפקדים, כן כאילו זה יעזור, להחזיר אותי למפקדים שכבלתי פעמיים.
ממש קשה לי ללכת לקבן אזרחי אני פשוט כל כך נואש מזה, אני מעדיף לעשות את זה בכלא באגף כשיהיה יותר קל להתנהג בצורה שתוציא אותי...

תודה.. :?

Re: מי שיש לו מושג על איך יוצאים 21 באגף בכלא, או כל מידע שקשור.

פורסם: 02 יולי 2010 16:45
על ידי 11114r
אולי לעוד מישהו יש מושג בקשר ללצאת על נפשי באגף בכלא?
מצטער על ההקפצה..:/

Re: מי שיש לו מושג על איך יוצאים 21 באגף בכלא, או כל מידע שקשור.

פורסם: 02 יולי 2010 17:53
על ידי הגנב מבגדד
אל תלך על הדרך הזאת.... אני לא מזמן הייתי שם (באגף) ואנשים שם נגמרים,פשוט גמורים נפשית אנשים שם יושבים 50-60 יום ועדיין לא מדבירם איתם על שחרור מהצבא בכלל... תנסה דרך אחרת
לצערי מעריקות לא תצליח להפטר מכלא לא משנה מה. וכשאתה כבר בתוך הכלא זה לא מעניין אף אחד תעשה בלגן או תאיים בפגיעה עצמית תכנס לאגף עד שתרגע ותבקש לצאת...... קשה מאוד-מאוד לצאת מהצבא דרך האגף.