בעיות בבית? הפתרון להתגייס?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

blah
יצירת קשר:

בעיות בבית? הפתרון להתגייס?

הודעהעל ידי blah » 13 יוני 2010 18:58

שלום לכולם.
לא הרבה (כנראה) עוקבים אחרי הסיפור שלי אבל הוא ארוך ונכון לעכשיו כלל פגישות אצל גורמים רפואיים באזרחות בלבד. אבל סוף סוף קיבלתי זימון לקבן ועכשיו אני מנסה לחשוב על "תוכנית".
אני לא אפרט את כל היספור כי זה מסובך (ילדות קשה, חוסר חיי חברה ביסודי ותיכון, ובכלל חוסר חברים, הסתגרות עצמית וכדומה.) המקום היחידי שאני מרגיש מוגן בו זה החדר בבית שלי (אני גר במשפחה מלאה אם זה משנה), אבל גם המשפחה שלי לא מושלמת ויש ימים שפשוט בא לי להיעלם מהבית ולא להיות שם, ולא לשמוע את הצעקות והבכי והריבים שנמשכים הן אם הם קושרים אלי והן אם לא. השאלה שלי אם אני מספר את הפרט הזה לצבא האם הצבא יכול לחשוב ששירות יוכל לעזור לי? כי כאילו אני יהיה במקום שהוא לא הבית (למען הסר ספק גם ברגעים שבהם רע לי בבית, צבא זה המקום האחרון שאני רוצה להיות בו או כל מסגרת אחרת לצורך דוגמא, המקום האידיאלי שנראה לי אז זה פשוט איפשהוא בחוץ שאין עלי לחץ של אנשים או שאין שם בכלל אנשים [זה נראה לי שאפשר להגדיר את המצב שלי כסוציופאט, כי בסביבת אנשים אני מרגיש לא רצוי ואפילו שנוי (מהמילה שנאה)]).
אני יודע שאין לזה תשובה חד משמעית וזה כנראה תלוי על מי אני אפול אבל בכל זאת.
אני מלש"ב ד"א.

עריכה: הריבים במשפחה זה לא ריב של פעם בשנה, בכל משפחה יש ריבים (אני מאמין) אצלי זה משו מחזורתי, כלומר אני יכול לדעת מתי +- יבוא אותו יום של ריבים, וזה קורה לעיתים של פעם בשבוע עד פעם בחודש-חודשיים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 11 אורחים