אני עוד כמה שעות נוסע,חייב עזרה אחרונה מכם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הגנב מבגדד
יצירת קשר:

אני עוד כמה שעות נוסע,חייב עזרה אחרונה מכם

הודעהעל ידי הגנב מבגדד » 13 יוני 2010 15:39

טוב אתמול נכנסתי לעריקות ואני לא רוצה להמשיך עם זה כי אם אני יגיע למצב שאני ישב הרבה בכלא אני באמת יתאבד
אני נוסע היום בערב לכלא 4 להסגיר את עצמי ואין לי שמץ של מושג מה קורה
מן הסתם לא ישפטו אותי ב9 בלילה אז מה יקרה? אני ישן שם עד שישפטו אותי למחרת? או מה? איך זה הולך?
איך לדעתכם אני יכול לצאת עם הכי פחות ימים? וכמה לדעתכם אני יקבל על עריקות ראשונה של 46 יום בדיוק.. יעני ממש יום עריקות ......
והכי חשוב איך אני רואה קב"ן הכי מהר? חשבתי לשים סכין בתיק ואז שיפתחו לי את התיק ויבדקו מה יש בו יראו סכין ישאלו מה זה אני יגיד שחשבתי לחתוך לעצמי את הגרון......... זה יעזור לראות קבן???

דחוף אני עוד כמה שעות נוסע!
xsaharx
יצירת קשר:

Re: אני עוד כמה שעות נוסע,חייב עזרה אחרונה מכם

הודעהעל ידי xsaharx » 13 יוני 2010 19:55

אז ככה.
עריקות של 46 יום פעם ראשונה,אתה תקבל מקסימום 20 יום.אני אומר לך על הכי הגזמה 20 יום..
עד 60 יום שאתה עריק אתה נשפט אצל קשב..ז"א,לא בבית דין.
אתה יכול לקבל גם 10 יום כלא ו10 יום תנאי,או 14 יום כלא ו4 יום תנאי..אבל הכי הכי הכי הגזמה שראיתי במקרים כאלה שהייתי בכלא,זה היה 20 יום.

בקשר לסכין,אם תגיד שרצית לחתוך את הגרון אתה מזמין לעצמך רכבת לאגף.אך אל דאגה ידידי,האגף הוא לא כזה נורא כמו שאתה חושב.
אישית?זה בית מלון בשבילי שם.אתה בתא סגור עם עוד מישהו,ישן כל היום,קם רק בבוקר לארוחת בוקר,שעת טיול,ומקלחת.וכמובן בצהריים ובערב לאכול.זהו.
מה שכן,אם אתה רוצה לצאת מהצבא,עדיף שיהיה לך תרקורד באגף,כי משם אתה תקבל קב"ן גם יותר מהר ממה שתיהיה בפלוגות אחרות,וגם מי שיושב באגף ולא רוצה לרדת משם (ז"א,גם אם יבואו אלייך ויגידו לך רק תחתום ואתה חוזר לפלוגה שלך ואתה לא חותם להם ורוצה להישאר..) נתפס להם קצת לא בסדר.אני השתחררתי מכלא 4 ביום רביעי,והרבה אנשים שם מהאגף יצאו מהצבא פשוט אחרי 20 ומשהו יום באגף..

בקיצור,אתה תהנה שם.רק צפה מראש-תזהר מצלמים-שקול מילים.
הגנב מבגדד
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הגנב מבגדד » 14 יוני 2010 00:17

אתה יכול לספר לי עוד מה יש שם? מה להתכונן והכל?
באתי להסגיר את עצמי היום וחיכיתי 6 שעות בחוץ בסוף התייאשתי והלכתי הביתה אני מחר יחזור עוד פעם.....
איך שם האנשים והכל אני לא אמור לחשוש או משו כזה נכון??? ואיך אני יכול להגיע לאגף לא דרך סכין..??? ואם אני נכנס לאגף זה נחשב לי בימים נכון??
xsaharx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי xsaharx » 14 יוני 2010 18:25

האנשים שם סבבה לגמרי אין לך מה לחשוש..אתה תיהיה עם אנשים בדיוק כמוך..שדפקו נפקדות או עריקות או סתם סירובי פקודות ושטויות כאלה..
לאגף אתה יכול להגיע בכך שאתה מסרב שמירה,או מאיים על המפקדים שלך דברים כאלה..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 16 אורחים