לא רוצים לשחרר אותי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dfdsf21
יצירת קשר:

לא רוצים לשחרר אותי

הודעהעל ידי dfdsf21 » 12 מאי 2010 17:24

היתי אצל קבן לפני איזה חודש שהפנה אותי לפסיכיאטר הפסיכיאטר לא רצה לשחרר אותי רשם שיש לי dysthymia ורק דיבר על כדורים.. אמר לי לקחת תכדורים ולחזור אליו בעוד חודש זרקתי לו אני לא יודע אם אני אהיה בחיים בעוד חודש משהו כזה אז הוא אמר לי זה כבר החלטה שלך בסוף לקחתי את הכדורים חזרתי לבסיס שפטו אותי על איחור נכנסתי לנוהל ראיתי קבנית שדיברה עם אמא שלי ואמא שלי אישרה את המצב שאני לא מתפקד בבית ורק יושן הפנו אותי לפסיכיאטר בבית חולים הפסיכיאטר רשם שיש לי קשיים ובלה בלה ושאני אראה קבן דחוף בבסיס חזרתי לבסיס הופנתי שוב לפסיכיאטר היתי אצלו גמור עם דמעות הוא רשם שהוא מתרשם מקיומה של מצוקה נפשית חמורה אין אפשרות להמשיך שירות כפי שהוא כיום יש צורך בהפנייה למומחה אבל לא רואה לנכון לשחרר אותי (מה לעזעזאל) אמרתי לו שאני אתעלל בעצמי עד שאני אצא משם והוא היה אדיש ולא היה איכפת לו.. הקבן של היחידה גם נכנס לחדר ואמר שיקבע לי טיפול בשיחה או משהו כזה אמרתי לו שאני לא רוצה כלום רק לצאת אז הוא אמר שהוא ידבר עם המפקד שלי והוא רואה שאני יכול לצאת רק על אי התאמה ואני לא רוצה בכלל אי התאמה
פה לשם מכל הפגישות המסריחות האלה במשך חודשיים לא הוצאתי אפילו פטור אחד והמשכתי לשרת כרגיל

מה אני עושה עכשיו? לא מתכוון ללכת לבקש שיקבעו לי תור ולחזור אליהם כי אז זה ימשיך מקבן לפסיכיאטר ואני אשאר עם הזין ביד ובלי כלום, וזה שוב פעם תהליך של חודש
אני יבלע כמה כדורי שינה ויזרק באיזה מקום רק ככה הם יבינו
dfdsf21
יצירת קשר:

Re: לא רוצים לשחרר אותי

הודעהעל ידי dfdsf21 » 12 מאי 2010 22:54

SPOR ראיתי שרשמת ששמת על עצמך מסיר שומנים
אתה יכול להסביר לי איך עושים את זה כמה עולה המסיר איפה שפכת על עצמך וכמה גימלים זה?
פשוט אין לי איך להשיג עכשיו כדורים אין לי בבית ואין לאף אחד והרופא ביחידהלא נותן
organo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי organo » 13 מאי 2010 00:28

מה הבעיה לצאת על אי-התאמה? נראה לי משחקים על זה שאתה לא רוצה לצאת על אי-התאמה, כמו שמשחקים על כאלה שמפחדים מפרופיל נפשי.
הרי אם אתה במצוקה לא אמור להיות איכפת לך, ואולי ככה מסתכלים על זה..
הרי איך בכלל ידע אם זה משנה לך על מה אתה יוצא? מה גם שקב"ן לא יכול הכי לקבוע דברים כאלה, זה ההחלטה של הפסיכיאטר בסופו של דבר.
אולי זה סתם לבדוק אם אתה רציני ובסופו של דבר יתנו לך פרופיל נפשי.
dfdsf21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dfdsf21 » 13 מאי 2010 00:58

אין לי בעיה לצאת על אי התאמה וזה לא שאמרתי לו שמה שאני לא רוצה ומעדיף על 21.. זה להיות מפגר ולפוצץ את כל מה שעשיתי.. פשוט פה אני מספר שאני לא רוצה לחכות עכשיו חודשיים עד לוועדה שלא בטוח תתקבל
מה גם שאין הטבות למי שהשתחרר מגיע לי סכום כסף על הזמן ששירתתי (שנה) משהו כמו 2000 שקל מהמענק ואני רוצה גם פטור רפואי
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 13 מאי 2010 09:55

dfdsf21 כתב:SPOR ראיתי שרשמת ששמת על עצמך מסיר שומנים
אתה יכול להסביר לי איך עושים את זה כמה עולה המסיר איפה שפכת על עצמך וכמה גימלים זה?
פשוט אין לי איך להשיג עכשיו כדורים אין לי בבית ואין לאף אחד והרופא ביחידהלא נותן

אתה בטוח שזה מה שאתה רוצה? בחור מהאוגדה שלי עשה את זה,
ובסוף זה אכל לו את כל הבשר, והוא נשאר עם כף רגל מגידים ועצמות בלבד.
מה שבהמשך הקרין לו על הברכיים, והוא קיבל אותן לכל החיים.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 13 מאי 2010 11:26

אהלן. זה ברור שאתה במצב לא טוב ובאמת לא מתחשבים בך.
אבל כמו שאני תמיד אומר כאן - אני ממש נגד פגיעה עצמית. זה לא שווה את זה, לדעתי. מה גם כמו שSpor אמר - זה יכול לפגוע בך מאוד.

עזוב הטבות, זאת לא הבעיה שלך. תעבוד כמו בן אדם ותרוויח את הכסף. גם ככה בשנה וחצי-שנתיים האלה שתהיה בחוץ לפני כולם זה יותר שווה מהטבה. זה ממש לא העניין.
אני ממש לא חושב שאתה צריך לפגוע בעצמך.

מהסיפור שלך לא הבנתי אם אתה ממש מתפקד בצבא או לא וכן הלאה.
אתה צריך לא לתפקד, נקודה. אתה צריך לשבת עם הראש בין הידיים.

חשבת או פנית לברה"ן תל השומר?
dfdsf21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dfdsf21 » 14 מאי 2010 07:38

דונגל כתב:אהלן. זה ברור שאתה במצב לא טוב ובאמת לא מתחשבים בך.
אבל כמו שאני תמיד אומר כאן - אני ממש נגד פגיעה עצמית. זה לא שווה את זה, לדעתי. מה גם כמו שSpor אמר - זה יכול לפגוע בך מאוד.

עזוב הטבות, זאת לא הבעיה שלך. תעבוד כמו בן אדם ותרוויח את הכסף. גם ככה בשנה וחצי-שנתיים האלה שתהיה בחוץ לפני כולם זה יותר שווה מהטבה. זה ממש לא העניין.

כן אבל וועדה זה יקח חודשיים ולא בטוח גם שמאשרים ואין מצב שאני נשאר שם במשך חודשיים
והאמת שאני כל הזמן בא לבסיס שאני לא ישן בלילה עם עיניים אדומות נכנס לחדר שינה שצמוד למשרד לא מדבר עם אף ורוב היום שוכב שם, אבל עושה ממש טיפה ממה שכולם עושים כי אם אני לא אעשה מה שהוא מבקש הוא מתחיל להגיד לי שאני רק ב5 וחצי יילך הביתה במקום ב12-1 ..

יקבל אותי לברהן אם אני אגיע לשם ב9 בערך? אפשר לבוא בלי הפניה?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 14 מאי 2010 10:31

dfdsf21 כתב:
דונגל כתב:אהלן. זה ברור שאתה במצב לא טוב ובאמת לא מתחשבים בך.

כן אבל וועדה זה יקח חודשיים ולא בטוח גם שמאשרים ואין מצב שאני נשאר שם במשך חודשיים
והאמת שאני כל הזמן בא לבסיס שאני לא ישן בלילה עם עיניים אדומות נכנס לחדר שינה שצמוד למשרד לא מדבר עם אף ורוב היום שוכב שם, אבל עושה ממש טיפה ממה שכולם עושים כי אם אני לא אעשה מה שהוא מבקש הוא מתחיל להגיד לי שאני רק ב5 וחצי יילך הביתה במקום ב12-1 ..

יקבל אותי לברהן אם אני אגיע לשם ב9 בערך? אפשר לבוא בלי הפניה?

רצוי להתקשר לברר לפני כן.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 14 מאי 2010 11:39

במצב קשה אתה לא אמור לעצום עין..
dfdsf21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dfdsf21 » 14 מאי 2010 13:48

PaRadox כתב:במצב קשה אתה לא אמור לעצום עין..

מה הכוונה?
מישהו ....

הודעהעל ידי מישהו .... » 14 מאי 2010 15:54

dfdsf21 כתב:
PaRadox כתב:במצב קשה אתה לא אמור לעצום עין..

מה הכוונה?

מה שהוא מנסה להגיד זה שאתה לא אמור לעצום עין גם בבסיס ולא ללכת לחדר הסמוך לשכב שם כי המפקד שלך בטח יודע...
אז בקיצר על תלך לחדר הזה כי הם חושבים שאתה עובד עליהם או משהו.. תתקע בשירותים כמה שעות ושיחפשו אותך או תלך לאיזה מקום אחר וגם שיחפשו אותך....

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים