חפירהlכל הדברים האלה לקב"ן/פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

לא יהיה חייל
יצירת קשר:

חפירהlכל הדברים האלה לקב"ן/פסיכיאטר

הודעהעל ידי לא יהיה חייל » 11 מאי 2010 20:20

אוקיי כל מי שפה שיהיה מוכן לחפירה חח אני יכתוב כאן מה אני הולך להגיד לקב"ן/פסיכיאטר בדיוק על מנת לא לחזור על טעויות , הפגישה שלי עוד שבועיים , מלש"ב . נגיד הוא אומר לי מה אני רוצה?
אני יגיד לו פטור מהצבא אני לא יכול להיות פה. ואז הוא ישאל למה? ואני יתחיל לחפור לו כך:
יש לי סיוטים חוזרים שאני חייל במדים ואז אני יורה בכל מי שנמצא לידי והורג את עצמי , מאז הצו ראשון (לפני כ7-8 חודשים) יש לי קשיי שינה כבדים אני נרדם אחרי הרבה מאוד זמן , אני נבהל מצפצופי מכוניות כי אני מפחד שזאת אזעקה למלחמה , (פה הוא מוסיף עוד שאלות נגיד מה אתה עושה כל היום? חברים? וכו'..) , אני כל הזמן בבית רוב הזמן ישן וקצת בטלויזיה ובמחשב , אני מבודד חברתית אין לי חברים שהיה בצפר הייתי רק עם חבר אחד חוזר איתו הביתה אבל גם איתו עכשיו אני לא בקשר , אני לא סומך על אנשים בכלל כולם נראים לי שקרנים , אין לי תיאבון אני יורד במשקל , יש לי פה כוייה ביד שעשיתי לעצמי עם מצית כדי להרגיש כאב לדעת שאני חי כי אני מרגיש כמו מת שאני חושב על צבא (ואז אני מראה לו כוייה)
אני מרגיש שאני סתם סוחב את הגוף שלי שאין בו נשמה

זהו אלה הדברים שיש לי אתם חושבים שאם אני אומר לו את כל זה בטון חלש ומבט מושפל יש סיכוי לפתור ?
אשמח לעוד דברים אם זה לא מספיק או לחידודים וכל דבר אחר יתקבל בברכה!
תודה לעוזרים שקראו הכל
אורח

Re: חפירהlכל הדברים האלה לקב"ן/פסיכיאטר

הודעהעל ידי אורח » 12 מאי 2010 12:16

מצויין, זה הכיוון..

רק שאלה נוספת שכנראה ישאלו אותך זה על מה אתה חושב מתי שאתה לא נרדם, ואז תצתרך להגיד את הדברים האלו.

מניסיון שלי, בפעם הראשונה שרואים קב"ן שמעביר לפיסכיאטר הוא לא משחרר, לא משנה כמה המצב שלך נראה רע, הוא יציע לך קורסים קצרים, יעלה את הקה"ס. אבל לא יתן לך 21.
בשביל ה21 בדרך כלל צריך לחכות לסבב השני של קב"ן ->פסיכיאטר, ואל תשכח שהקב"ן מראיין גם את המפקד/ת שלך לפני שהוא מראיין אותך..

בהצלחה!!
לא יהיה חייל ...

הודעהעל ידי לא יהיה חייל ... » 12 מאי 2010 12:51

אחי אין לי מפקד כי אני מלש"ב , וכבר הייתי אצל קב"ן ופסיכיאטר [ לפני שהכרתי את הפורום וטרגט 21 ] לכן הוא רק הוריד לי את הפרופיל ל64 נפשי , לאחר מכן הכרתי את הפורום למדתי המון הלכתי הוצאתי חו"ד מפסיכיאטר פרטי , ועכשיו שלחו לי ריאיון לאבחון והערכה.

זה לא סותר אחד תשני להגיד שמצד אחד קשה לי מאוד להירדם אבל מצד שני אני רוב הזמן בבית ישן ?
bibi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bibi » 12 מאי 2010 18:28

זה סותר
אתה יכול להגיד שאתה לא יכול להירדם אבל אין לך אנרגיה ואתה לא מסוגל לקום מהמיטה
אתה שוכב ובוהה בתקרה וזהו
לא אהיה חייל

הודעהעל ידי לא אהיה חייל » 12 מאי 2010 19:19

bibi כתב:זה סותר
אתה יכול להגיד שאתה לא יכול להירדם אבל אין לך אנרגיה ואתה לא מסוגל לקום מהמיטה
אתה שוכב ובוהה בתקרה וזהו

אבל אני אומר שקשה לי להירדם לא שאני לא נרדם בכלל ... בתכלס מי יכול לשכב רוב הזמן במיטה ולבהות בתקרה?

זה מה שאמרתי לפסיכיאטר פרטי והוא כתב לי את זה בחו"ד
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 12 מאי 2010 19:47

אז אל תיכנס לצרות. תגיד שאתה רוב הזמן במיטה, עייף, לפעמים אתה נרדם, לפעמים מתעורר פתאום. הרבה פעמים מאוד קשה לך להירדם.
כדאי מאוד שתוסיף תסמינים מתאימים נוספים של דכאון, אם זה מתאים לסיפור שלך - כאבים באזור החזה, מועקה כללית, חולשה, חוסר רצון לזוז, וכו'.
אפשר וכדאי לרמוז מדי פעם למחשבות אובדניות, אפילו בסגנון אמירות של "כבר כמה זמן שאני לא מצליח לראות למה לחיות" שזה יחסית עדין, ואפשר גם דברים כמו "לפעמים אני מדמיין איך אני קופץ מהר מאוד גבוה שוב ושוב"/"כשאני נוהג לפעמים יש לי רצון לקחת את ההגה הצידה חד וליפול מצוק/להיכנס במכוניות/סתם לעשות את זה כי אני לא יכול יותר להמשיך כמו שזה"

אפשר להגיד הרבה דברים.

אגב, ההורים בעניין? יש תמיכה?
לא יהא חייל

הודעהעל ידי לא יהא חייל » 12 מאי 2010 21:17

תודה רבה.
אגב אם אני אומר את הדבר הזה שאני רוצה לקחת את ההגה וליפול מצוק וכו'
אז 99% יזמינו אותי למבחן הזה לנהיגה או שזה לא קשור?

את כל הסיפור שלי פחות או יותר סיפרתי בפוסט הראשון ומה שנראה לי מתאים זה חולשה,וחוסר רצון לזוז אני יגיד לו שאין לי כוח לעשות כלום

ההורים יודעים מכל הסיפור ובהתחלה די התנגדו אבל עכשיו הם קיבלו את זה והם רוצים שאני יקבל פטור.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 13 מאי 2010 00:26

לא קשור למבחן נהיגה.

בנוגע לחולשה - אתה צריך לדבר על תסמינים שקשורים לדכאון נגיד. סתם להגיד שאתה חלש אז ישלחו אותך לרופא, ואם תגיד שיש לך בעיה לישון אז ישלחו אותך למעבדת שינה.
אתה חייב לקשור את זה לדברים נפשיים
לא אהיה חייל ...

הודעהעל ידי לא אהיה חייל ... » 13 מאי 2010 07:15

משהו כמו מאז הצו ראשון אני חלש אין לי כוח לעשות כלום אפילו דברים פשוטים שההורים שלי מבקשים כמו לזרוק את הזבל משהו בי מת ואני מרגיש שזה יעבור רק אם אני מקבל פטור - ?

בעיה לישון אבל כמובן שאני מדגיש לו מההתחלה שזה מאז הצו ראשון ושככל שהגיוס מתקרב זה רק מחמיר. לפני הצו ראשון הרי לא היו בעיות שינה.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 13 מאי 2010 10:47

כן, אני מבין, אבל כדאי מאוד שתגיד גם דברים שהם ממש קשורים לדכאון. אתה מתאר תסמינים שהם טובים, אבל אני ממש לא חושב שזה מספיק.
לא יהיה חייל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי לא יהיה חייל » 13 מאי 2010 11:16

אוקיי , לכן פתחתי את הנושא אשמח לקבל כל עיצה אפשרית אשר תקרב אותי ואף תביא את הפתור המיוחל!
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 13 מאי 2010 16:44

מה שכתבתי לך למעלה - להוסיף תסמינים של דכאון. אם אתה "סתם" עייף כרונית זה משהו אחד.
אם אתה "עייף בגלל הצבא" אז זה לא הולך ככה סתם - זה דכאון, ואתה צריך לתאר את זה כדכאון כולל תסמינים של מצב רוח ירוד.
לא יהיה חייל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי לא יהיה חייל » 13 מאי 2010 19:11

אני מלש"ב לכן אם אני יגיד "ככל שהימים עוברים ואני מרגיש את הגיוס מתקרב ככה אני נהיה יותר מופנם יחד עם חולשה ומחשבות שאני בצבא ואז אני נופל מצוק" זה תשובה טובה ?
כמובן שאני יוסיף עוד מיני כאלה נראה לי תפסתי את הפרנציפ של התסמינים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 19 אורחים