עזרה דחופה!! אני כבר משתגע!! בנוגע לעריקות..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Tom127
יצירת קשר:

עזרה דחופה!! אני כבר משתגע!! בנוגע לעריקות..

הודעהעל ידי Tom127 » 11 מאי 2010 12:41

אשמח אם מישהו יוכל באמת לעזור לי כי אני כבר מתחרפןןן ועל סף התמוטטות עצבים..
את הטירונות שלי סיימתי בבה"ד 20 (חימוש) ב-24 בפברואר וכשגיליתי ששולחים אותי למכוני נגמשים וטנקים ישר התקפלתי ולקחתי את הרגליים שלי ועליתי על האוטובוס לת"א משער ירושלים.. ומת"א הביתה..
אני יושב בבית כבר 76 יום, כולי מתוסכל, מבוהל, עצוב, וכבר אין לי חשק לכלום.. בטירונות הסברתי להם שאני חייב להיות קל"ב כי יש לי הפרעות שינה נוראיות הנלוות בלקום בלילה להזיע,לצעוק וכדו' וזה קרה לי המון בטירונות עד שטירונים כבר התלוננו מרוב פחד..
המגמה שלי היא לצאת מהתפקיד המחורבן הזה שאין סיכוי שאני מרצה אותו גם אם יתהפך העולם.. בתקופת הנפקדות היה מפקד שניסה לשכנע אותי לחזור לצריפין וכמו ילד טוב לחזור לתפקיד, ואני בשום פנים ואופן לא הסכמתי! אני לא אשכח איך מפקד בית הספר עשה לי ראיון עם כמה אנשי קבע בדרגות שונות, וממש צחק לי בפרצוף!! והבעיה היא כזו: שלשום ישב אצלי איזה רב סרן אחד וניסה להגיד לי שכדי לי לחזור לצריפין שישפטו אותי ביחידה שלי, ואז זה לא יהיה לי פלילי, ואולי גם העונש יהיה פחות חמור.. אבל אז הם בעצם מחזירים אותי אליהם בשיטתיות ואני לא רוצה את זה..
אני רוצה להסגיר את עצמי בכלא 6 בעתלית, ולהתחיל באמת להלחם!! מה אתם אומרים? כלא 6 או צריפין? למרות ששמעתי שבצריפין הקב"ן לא באמת יקשיב למישהו שרוצה לצאת משם כי המגמה שלו היא הפוכה..
בבקשה עזרה!!!!
Spor
יצירת קשר:

Re: עזרה דחופה!! אני כבר משתגע!! בנוגע לעריקות..

הודעהעל ידי Spor » 11 מאי 2010 16:32

קודם כל, מעל 45 ימים - זה פלילי. לא משנה מי מבטיח לך שזה לא.
שנית - תסגיר את עצמך לכלא 6 או 4, אני לא בדיוק יודע איזה מהם עדיף כי לא הייתי בכלא,
ובכלא תבקש לראות גחל"ת.
חוק - תוך 3 ימים מרגע הכניסה שלך לכלא, כל עוד אתה לא בבידוד או בפלוגה ג', מגיעה לך גחל"ת.
גחל"ת היא הסיכוי הכי בטוח שלך כרגע. יותר מקב"נ.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
המשוגע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המשוגע » 11 מאי 2010 18:12

Spor כתב:קודם כל, מעל 45 ימים - זה פלילי. לא משנה מי מבטיח לך שזה לא.
שנית - תסגיר את עצמך לכלא 6 או 4, אני לא בדיוק יודע איזה מהם עדיף כי לא הייתי בכלא,
ובכלא תבקש לראות גחל"ת.
חוק - תוך 3 ימים מרגע הכניסה שלך לכלא, כל עוד אתה לא בבידוד או בפלוגה ג', מגיעה לך גחל"ת.

לא אמרת באיזה נושא אחד שלקח לך לצאת מהצבא 8 חודשים+כלא?
נמנמנמ

הודעהעל ידי נמנמנמ » 11 מאי 2010 18:17

אחי אני לא יודע מאיפה אתה מביא לו את המידע הזה אבל הוא מוטעה וחבל להטעות סתם.
דבר ראשון, לא כל עריקות מעל 45 יום זה פלילי ברגע שאתה נשפט אצל קצין שיפוט בכיר אין שום רישום פלילי זה דין משמעתי, רק ברגע שאתה מגיע לבית דין זה נרשם לך פלילי. במקרה שלו זה יהיה רישום פלילי לאור העובדה שהוא מעל 60 יום ברח. אבל גם לכותב ההודעה אין לך מה לדאוג תוך מספר קטן של שנים זה נימחק.
דבר שני- אני גם לא יודע מאיפה שמעת שמעל 3 ימים רואים גחלת? שטויות במיץ עגבניות. לרוב חיילים שפעם ראשונה עורקים יתהפך העולם ולא יתנו להם גחלת וגם אם כן במקרים לדוגמה שהשופט רושם שהחייל צריך גחלת זה לא יעבוד. כי כל עוד הם לא פונים אלייך כנראה שכלום לא יצא מזה.

לכותב ההודעה אני ממליץ לך ללכת לכלא 4 ולא ל6. אם תבוא עם חוו"ד של פסיכיאטר אזרחי יתנו לך לראות פסיכיאטרית של הכלא שהיא ממש נחמדה אגב וכל עוד תשחק טוב היא תעזור לך. אני מאמין שתשב בסביבות ה30 יום. קח את זה כחוויה אחי, הכל עובר מהר.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 11 מאי 2010 19:09

המשוגע כתב:
Spor כתב:קודם כל, מעל 45 ימים - זה פלילי. לא משנה מי מבטיח לך שזה לא.
ובכלא תבקש לראות גחל"ת.

לא אמרת באיזה נושא אחד שלקח לך לצאת מהצבא 8 חודשים+כלא?

לא, זה דונגל.
ומר חסר שם - אל תתווכח איתי. חברה שלי שירתה ועברה קורס גחל"ת,
ככה שלא מאמין שיש פה מישהו שיכול להגיד לי שאני טועה בנושא.
הדברים שאני אומר פה, זה מה שמלמדים אותן בהדרכה, וזה מה שקורה בפועל.
אל תטעה אותו אתה.
לגבי עריקות - באופן אוטומטי עריקות זה תיק פלילי.
ברגע שאתה נפקד, אתה נשפט אצל קצין. ברגע שאתה עריק, זה כבר הופך לעניין של בית דין צבאי.

עצה שלי - תשאר עוד כמה ימים בעריקות, תאבחן את ההפרעות שלך אצל פסיכולוג/פסיכיאטר,
ותבוא עם חו"ד לגביהן. עם חו"ד כזאת וזמן עריקות של 100 ימים פחות או יותר, גחל"ת מובטחת לך.
נמנמ

הודעהעל ידי נמנמ » 11 מאי 2010 20:48

אתה מדבר שטויות, אני הייתי עריק בדיוק 55 יום נשפטתי אצל סא"ל בכלא 4 ואין לי רישום פלילי ולא נעליים.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 11 מאי 2010 21:26

נמנמ כתב:אתה מדבר שטויות, אני הייתי עריק בדיוק 55 יום נשפטתי אצל סא"ל בכלא 4 ואין לי רישום פלילי ולא נעליים.

אתה עדיין חייל? אם כן, רישום פלילי יהיה לך אחרי שתשתחרר.
אם לא, זה מסביר למה כבר אין לך נעליים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 מאי 2010 23:52

איך קוראים לך? גם אני הייתי שם בתקופה הזאת!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2011 19:31

שמעתי שעכשיו בכלל 21 ימים זה עריקות אז בהצלחה ואני כרגע יצאתי מהכלא וידידה שלי גחלת שם היא אמרה לי שאפשר לבקש גחלת אפילו לשלוח מכתב אבל זה בזבוז של דף ודיו לא יצא מזה כלום גחלת בוחרת אותך לא אתה אותה מקווה שתסתדר או שכבר הסתדרת
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2011 20:37

Spor כתב:
נמנמ כתב:אתה מדבר שטויות, אני הייתי עריק בדיוק 55 יום נשפטתי אצל סא"ל בכלא 4 ואין לי רישום פלילי ולא נעליים.

SPOR כבר הרבה זמן אני מנסה להתעלם מההודעות שלך, כי ברור מאוד שאתה לא יודע הרבה אבל לזיין בשכל שטויות אתה יודע ועוד איך... כל הודעה שלך מלאה בשטויות, ואולי יש לך כוונות טובות אבל אל תהיה בן שרמוטה ותטעה ותלחיץ אנשים בלי סיבה, סבבה? החברה הגחל"ת שלך אמא שלך סבתא שלך, לא משנה איזה מקור יש לך אתה מלא בזיוני שכל וכבר נמאס לראות אותך נכנס לכל נושא ומפזר שקרים כמו ילד מתלהב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2011 20:49

Tom127 כתב:אשמח אם מישהו יוכל באמת לעזור לי כי אני כבר מתחרפןןן ועל סף התמוטטות עצבים..
את הטירונות שלי סיימתי בבה"ד 20 (חימוש) ב-24 בפברואר וכשגיליתי ששולחים אותי למכוני נגמשים וטנקים ישר התקפלתי ולקחתי את הרגליים שלי ועליתי על האוטובוס לת"א משער ירושלים.. ומת"א הביתה..
אני יושב בבית כבר 76 יום, כולי מתוסכל, מבוהל, עצוב, וכבר אין לי חשק לכלום.. בטירונות הסברתי להם שאני חייב להיות קל"ב כי יש לי הפרעות שינה נוראיות הנלוות בלקום בלילה להזיע,לצעוק וכדו' וזה קרה לי המון בטירונות עד שטירונים כבר התלוננו מרוב פחד..

הקטע הוא שלהסביר זה לא עושה רושם על אף אחד כל עוד אתה מתפקד ומשתף פעולה. גם למי הסברת? למפקדים? שגדולים ממך בשלושה חודשים? אתה חייב לעמוד על הזכויות שלך. כמו הזכות לראות רופא\קבן תוך 24\שבועיים לכל היותר.

המגמה שלי היא לצאת מהתפקיד המחורבן הזה שאין סיכוי שאני מרצה אותו גם אם יתהפך העולם.. בתקופת הנפקדות היה מפקד שניסה לשכנע אותי לחזור לצריפין וכמו ילד טוב לחזור לתפקיד, ואני בשום פנים ואופן לא הסכמתי! אני לא אשכח איך מפקד בית הספר עשה לי ראיון עם כמה אנשי קבע בדרגות שונות, וממש צחק לי בפרצוף!!

כן זה מצחיק אותם כי הם שומעים את זה מכל אחד שנכנס להם למשרד, אל תיקח ללב שכן הם היו בדיוק כמוך לפני הרבה שנים ופשוט נשארו בצבא כי ידעו שבאזרחות הם לא יגיעו רחוק.

והבעיה היא כזו: שלשום ישב אצלי איזה רב סרן אחד וניסה להגיד לי שכדי לי לחזור לצריפין שישפטו אותי ביחידה שלי, ואז זה לא יהיה לי פלילי, ואולי גם העונש יהיה פחות חמור.. אבל אז הם בעצם מחזירים אותי אליהם בשיטתיות ואני לא רוצה את זה..

תראה, הם נואשים לאנשים ואולי אם תחזור ותישפט שם ביחידה באמת יוכלו להקל עליך. אולי אפילו לא ייתנו לך עונש, אבל זה כנראה יהיה בתמורה לכך שתשרת ולא תעשה בעיות. אני מבין שמצבך לא טוב אז לא תוכל להישאר אז עדיף שתמנע את הלחץ והאיומים שלהם עליך, זה בטח לא יעשה לך טוב.

אני רוצה להסגיר את עצמי בכלא 6 בעתלית, ולהתחיל באמת להלחם!! מה אתם אומרים? כלא 6 או צריפין? למרות ששמעתי שבצריפין הקב"ן לא באמת יקשיב למישהו שרוצה לצאת משם כי המגמה שלו היא הפוכה..
בבקשה עזרה!!!!

קודם כל צריפין זה כלא 4.
דבר שני הקבנים בכל מקום הם אותו דבר יחסית, זה לא מה שיעשה את ההבדל.
3. להילחם? אתה צריך עכשיו ללכת בכיוון של הרחמים שלהם. מצב קשה בבית, מצוקה, אל תשכח שאתה הולך להישפט, ואם זאת פעם ראשונה ויש לך סיבות משכנעות וקשות, יכול להיות שלא תישפט\תורשע בבית דין צבאי (יכולים לתת לך עונש ללא הרשעה, במיוחד כדי להתחשב בך - ובלי הרשעה אין רישום פלילי).
מסמכים מפסיכיאטר אזרחי בנוגע למצבך הנפשי שתוכל להביא איתך (אם אתה במצוקה אתה יכול ללכת למיון לכל בי"ח ולראות פסיכיאטר באותו יום) לא יזיקו כדי שיבינו שהמצב שלך רציני, ויתחשבו בך.
קח בחשבון שמספר הימים שלך די גבולי, תסגיר את עצמך בהקדם האפשרי - אחרת מצבך רק יהיה יותר גרוע. גם מבחינת עונש וגם רישום.

Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 יוני 2011 21:30

אורח כתב:
Spor כתב:

SPOR כבר הרבה זמן אני מנסה להתעלם מההודעות שלך, כי ברור מאוד שאתה לא יודע הרבה אבל לזיין בשכל שטויות אתה יודע ועוד איך... כל הודעה שלך מלאה בשטויות, ואולי יש לך כוונות טובות אבל אל תהיה בן שרמוטה ותטעה ותלחיץ אנשים בלי סיבה, סבבה? החברה הגחל"ת שלך אמא שלך סבתא שלך, לא משנה איזה מקור יש לך אתה מלא בזיוני שכל וכבר נמאס לראות אותך נכנס לכל נושא ומפזר שקרים כמו ילד מתלהב.

כל מה ששמעתי עד עכשיו היה הרבה זיון שכל, מלווה באפס טיעון.
אני טועה? אחלה. תראה איפה, תוכיח.
dudu19
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu19 » 03 יולי 2011 09:07

spor אתה באמת מטעה אנשים אין חוק כזה שלראות גחלת ובוודאי לא יומיים!
אף אחד באמת לא יודע ולא רוצים להגיד איך רואים גחלת בכלא, אבל על סמך הישיבה שלך בכלא המתמשכת קובעים לך אם מגיע לך לראות גחלת או לא,
אבל אתה לא קובע לראות גחלת ולבקש אותה כמו רופא או קב"ן כי זה פשוט לא ככה, אני למשל לא קיבלתי על 15 יום ישיבה כי כנראה לא היה לגיטימי בשבילי לראות בגלל תקופת ישיבה קצרה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 03 יולי 2011 13:08

dudu19 כתב:spor אתה באמת מטעה אנשים אין חוק כזה שלראות גחלת ובוודאי לא יומיים!
אף אחד באמת לא יודע ולא רוצים להגיד איך רואים גחלת בכלא, אבל על סמך הישיבה שלך בכלא המתמשכת קובעים לך אם מגיע לך לראות גחלת או לא,
אבל אתה לא קובע לראות גחלת ולבקש אותה כמו רופא או קב"ן כי זה פשוט לא ככה, אני למשל לא קיבלתי על 15 יום ישיבה כי כנראה לא היה לגיטימי בשבילי לראות בגלל תקופת ישיבה קצרה.

יש. זה משהו שמלמדים את הגח"לות בקורס המקצוע שלהן.
את זה אני מוסר לך מידע אישי ומדויק, עם חותמת.
פשוט דואגים שלא תדע, כי לצבא לא משתלם.
חייל

הודעהעל ידי חייל » 09 יולי 2011 23:26

קודם כל , SPOR אני ישבתי 3 פעמים בכלא 6 ועכשיו אני עריק ומסגיר את עצמי לכלא 4 עוד מעט .
בכליאה ההראשונה שלי הייתי נפקד 22 יום הייתי חייל בטכני של חיל האוויר , ראיתי גחל"ת בגלל שהייתי נפקד משירות סדיר - חד וחלק , בד"כ מי שעריק/נפקד רואה גחל"ת אבל לא בהכרח עוזרת לו - אותי היא שלחה חזרה ליחידה לא משנה כמה סיפורים סיפרתי לה ( הימורים , סמים , הלוואה בריבית ) וזה בגלל שלא הייתי מוגדר תפקיד אלא קורסיסט , אחרי הכליאה העיפו אותי לימ"מ בשדה דוב אחרי יומיים.
לאחר מכן שנכנסתי פעמיים זה היה על סירוב פקודה ותקיפת ש.צ לא ראיתי גחל"ת..

פעם רק אסירים שיושבים תקופות 80+ יום בכלא היו רואים גחל"ת והיו מקבלים פטור בשניות, היום כל פלוץ שמקבל 20 יום רואה גח"לת ומקבל זין בתחת.

אז אל תזיינו תשכל שתוך 3 יום רואים גחלת , לא מחייבים אותה לבדוק כל אסיר ובטח לא אחרי שלוש יום - הגחלת בוחרת אותך לא אתה אותה זה לא קב"ן או רופא שיניים , זה גורם שיכול לסדר לך פטור בשניות מהחרא הזה שנקרא צהל!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 11 אורחים