לא יכול להמשיך יותר,שבור..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

sbs
יצירת קשר:

לא יכול להמשיך יותר,שבור..

הודעהעל ידי sbs » 17 אפריל 2010 21:36

שלום לכולם,התגייסתי ב9.2.10,ומהתאריך הזה אני פשוט מדוכא,לא יוצא לא עושה כלום,בקושי שרדתי את הטירונות,בטירונות ראיתי קבנית שצחקה עלי ואמרה לי שיש לי רק קשי הסתגלות וזהו,הסברתי לה שאני בדכאון ואני לא יכול יותר אני משתגע אני בוכה בלילות לא ישן לא אוכל זה לא עזר,עשיתי את הטירונות בסבל רב ואמרו לי כל הסגל של המפקדים שאני אהיה משובץ במקום בלי קורס משהו חפיף כזה,בסוף סיפחו אותי לקורס של שבועים וחצי אבל אין אני לא מסוגל להיות בבסיס סגור בכלל,יש לי בעיות בבית אמא שלי אישה חולה מאוד,קיבלתי ת"ש 3,אבל זה לא עוזר אני לא מתאים לצבא,אני לא אוכל לא ישן לא נכנס לשירותים ולא מתקלח אני לא מסוגל לסגור בבסיס יום אחד,אני לא מתאים לצבא הזה לא מתאים,אני לא יודע מה לעשות אני שבור כבר,היתי נפקד 25 יום וקיבלתי עונש על תנאי כלא 4 יום על תנאי ועכשיו אמרו לי להמשיך את הקורס ופשוט לא יכלתי ושוב ברחתי עכשיו אמרו לי לבוא יום ראשון להמשיך את הקורס ונראה נדבר,אני יודע שכלום לא יקרה ולא יזוז ואני אעשה את הקורס,אבל אני לא מסוגל לעשות אותו אני משתגע לא יודע מה לעשות,אני רוצה לצאת מהצבא אני לא יכול להשאר שמה יותר,אני עולה על מדים ונכנס לדכאון מה אנ ייכול לעשות,גם קבנית לא עזרה בטירונות נפנפה אותי ולמרות שיש לי בעיות בבית והיא ראתה וגם המפקדים שאני בקושי מתפקד לא עזרו לי.

מה אני יכול לעשות,אני לא מסוגל לסבול יותר בצבא הזה,אני לא חושב שאני אעמוד בכלא גם זה מה שמפחיד אותי,אני משתגע,מה עושים?
tanya

Re: לא יכול להמשיך יותר,שבור..

הודעהעל ידי tanya » 17 אפריל 2010 23:16

אוקיי קודם כל אל תדאג אתה גם תצא !אתה פשוט צריך לאסוף קצת כוחות ולפעול ;)
אני ממליצה לך להגיע לאיפה שאמרו לך ולבקש דחוף קב"ן עוד הפעם ,קורה שנופלים על קבנים אטומים זה לא חדש זה לא רק לך ואז תתחיל לתאר לו את מה שעובר עלייך(מה שרשמת פה זה תסמינים של דכאון ואתה באמת מרגיש ככה ) ואז אחרי כמה פגישות תלוי על איזה קב"ן תיפול ואיך התהליך יזוז אתה תצא ותיהיה מאושר!
תעדכן פה בהמשך כדי שנוכל לעזור לך.
בהצלחה ואל תתייאש!
sbs
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sbs » 17 אפריל 2010 23:58

תודה על ההקשבה והעזרה:]
הבעיה שהם אטומים אני מסביר להם שאני לא מסוגל לישון בבסיס סגור שאני לא יכול פשוט לא יכול,הם מצידם מציעים אפטר הם בכלל לאמבינים שאני לא מסוגל להיות שמה הם מדברים טכנית ולא מתייחסים לבעיות,רק אומרים נעזור נעזור אבל זה סתם מילים יפות,אני מפחד מהרבה כלא כי אני נשבר במקומות סגורים אני אתחרפן ככה,ירדתי איזה 3 קילו בתקופה קצרה שהיתי בה בבית לא בבסיס פשוט כי אני יודע שהנפקדות תגמר ואני אסבול שוב,אני חיב דרך לצאת מהצבא,אני מבקש קבן והם מבטיחים לתת ולא נותנים,מה אפשר עוד לעשות?

להאמין להם שביום ראשון יעזרו לי?
tanya

הודעהעל ידי tanya » 18 אפריל 2010 00:33

אני יודעת שהם אטומים בישביל זה אנחנו פה :)
אני חושבת שעכשיו הם כן יעזרו לך לפחות יתנו לך קב"ן כי הם רואים באיזה מצב אתה נימצא (נפקדת כמה ימים בבית זה מעיד על זה שקשה לך להיות בבסיס) ואם עדיין לא נותנים או לא מתקשרים מחר כדי לקבוע לפחות תור לקב"ן אז אין ברירה אלה לאיים בהתאבדות או משו בסגנון תתחיל לבכות חזק שהמפקדים ישמעו לי לפחות זה עזר:)
אולי עכשיו אתה מבין שבצבא צריך לצערנו להקצין כל דבר כדי שיקשיבו לך!
בכל מקרה תגיע מחר ותתחיל לפעול. ;)
אורחח

הודעהעל ידי אורחח » 18 אפריל 2010 00:36

מה התפקיד שייעדו לך?
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 18 אפריל 2010 06:20

אהלן, ובאמת ברור שאתה במצב לא משהו בכלל. אבל, כדאי שתמיד תזכור בראש שיש תקווה עם העניין הזה. כבר היו כאן כמה אנשים במצב דומה.
קודם כל, אני מציע שתתחיל מלעבות ולהעשיר את הסיפור שלך קצת. במקום להגיד להם שאתה "רק" לא ישן וכן הלאה, אתה צריך לקשור את הסיפור יותר לתיאור של דכאון והדרדרות, כי יש אנשים כמו הקב"ן שהיית אצלה ששמים קצוץ אם הם יכולים.

אתה צריך להדגיש הדרדרות במצב, כמה שיותר תיאורי דכאון וחסור תקווה לא רק בהקשר הצבאי (כמו לא יכול לישון בבסיס) אלא יותר בהקשר האישי - "אני לא רואה טעם יותר", "בשביל מה להמשיך", "החיים אפורים" וכן הלאה. אתה יכול להוסיף על זה חלומות ודמיונות רעים שבהם אתה עושה לעצמך דברים כמו פגיעה עצמית, אובדן שליטה, וכן הלאה. אפילו שתייה מוגזמת זה עוזר.

אחרכך, כמו שטניה אמרה - נסה שוב להגיע לבסיס, תעצור את הנשימה לכמה שאתה יכול ותנסה להסביר שוב למפקדים מה המצב. תגיד שאתה לא יכול. אל תלך לקורס, אבל גם אל תשתגע. פשוט תשב על הכסא בראש נפול ותנסה להסביר. אם אתה רוצה שהם פשוט לא מבינים, תגיד שאתה צריך קב"ן, כי אתה מאבד את "האחיזה שלך" או משהו כזה, ואתה רק מדרדר והם דוחפים אותך לשום מקום.
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 18 אפריל 2010 12:28

קב"ן בטירונות בד"כ מנפנף את כל החיילים שמגיעים אליו עם קשיי הסתגלות, מכיוון שאלה ההנחיות שקיבל.

בסדיר/קורס זה כבר שונה לגמרי. אתה צריך לפעול בדרך מסויימץת על מנת שהצבא יבין שאתה באמת לא מתאים וייתן לך את השחרור המבוקש. הדרך מפורטת בטרגט 21 :

http://target21.100free.com/index1.html

תקרא לעומק, תפנים, ותתחיל לפעול. בסופו של דבר את תשתחרר, השאלה היא רק כמה זמן הצבא יימשוך את התהליך.

בהצלחה
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 18 אפריל 2010 13:14

amigo כתב:קב"ן בטירונות בד"כ מנפנף את כל החיילים שמגיעים אליו עם קשיי הסתגלות, מכיוון שאלה ההנחיות שקיבל.

בסדיר/קורס זה כבר שונה לגמרי. אתה צריך לפעול בדרך מסויימץת על מנת שהצבא יבין שאתה באמת לא מתאים וייתן לך את השחרור המבוקש. הדרך מפורטת בטרגט 21 :

http://target21.100free.com/index1.html

תקרא לעומק, תפנים, ותתחיל לפעול. בסופו של דבר את תשתחרר, השאלה היא רק כמה זמן הצבא יימשוך את התהליך.

בהצלחה

צודק! אני ראיתי קב"ן בזמן הטירונות(גם לא קראתי טארגט21), והיא פשוט אמרה שיש לי קצת קשיי הסתגלות ואפילו לא ..
הגעתי לסדיר אחרי הטירונות(עשיתי קד"צ) , ומשם הכל הסתדר ואני מחכה לוועדה רפואית השבוע בשביל הפטור.
תקרא טארגט ותתנהג בהתאם!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים