מתחנן לעזרה דחופה!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

shfi89
יצירת קשר:

מתחנן לעזרה דחופה!!!

הודעהעל ידי shfi89 » 09 אפריל 2010 15:45

שלום אני מבקש עזרה ממי שמבין בעניינים של שיחות עם קבן
לפני חודשיים וחצי התגייסתי עשיתי טירונות במחנה 80 וקורס בבהד 20 לאחר הקורס שלחו אותי לשרת בגדוד.
שהגעתי לגדוד אמרתי שאני לא יכול לתפקד כי אני לא בנאדם שיכול להתנהל בתנאים שמחוץ לבית אמרתי שאני לא יכול להתקלח בעיקר והמפקד שאל אותי למה ומה אני מתכוון להגיד לקבן עכשיו אני רוצה להגיד לקבן שבעקבות זה שאני נער שמן ששוקל בערך 120 קילו אני מתבייש להתקלח בצבא ומתבייש בגוף שלי ושאפילו אני מתבייש להוריד חולצה ליד ההורים שלי ושבעקבות כך שאני ילד שמן ומופנם אין לי חברים ושהחבר הכי טוב שלי הוא אבא שלי ואז אני מתכןן להגיד שניסיתי במשך חודשיים של טירונות ושל הקורס להסתגל לתנאים של צבא ואני לא מסוגל ובעקבות זאת אני לא יכול לישון בלילה בעקבות זה שאיני מתקלח ושאני מגעיל את עצמי ושאני מפריש ריחות לא נעימים ומפריע לסובבים אותי בעקבות כך. מה לדעתם יקרה אני יקבל סעיף של קשיי הסתגלות והעברה לשירות קרוב לבית?

תודה לכל מי שעונה!!!!!!!!
taniush
יצירת קשר:

Re: מתחנן לעזרה דחופה!!!

הודעהעל ידי taniush » 09 אפריל 2010 16:04

היי,לפי מה שאתה מתאר אתה נימצא במצוקה והכי טוב זה ללכת לקב"ן ופשוט להתחיל לספר לו כל מה שאמרת פה וכן יש מצב שהוא יוריד לך פרופיל או יתן לך סעיף נפשי של קשיי הסתגלות ואולי יעביר אותך לשרת קרוב לבית או יומיות למרות שאני קצת בספק אבל תמיד כדאי לנסות,לא תנסה לא תדע.והכי חשוב שאם לא קיבלת מה שרצית בפעם הראשונה תילך אליו עוד פעם ועוד פעם רק ככה זז משהו בצבא הזה.
בהצלחה בהמשך השירות ;)
shfi89
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shfi89 » 09 אפריל 2010 16:29

לפי מה שאמרו לי שבגלל שהקבן לא מכיר אותי אז הוא יגיד לי קח עוד שבועיים הסתגלות.
אם אני הולך וממשיך אחרי שבועיים עם הסיפור שלי שהוא באמת רציני ונכון ואני לא בא לשקר לקבן בסופו של דבר ייתכן שהוא יתן לי סעיף של שירות קלב ויומיות תודה על העזרה!
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 09 אפריל 2010 18:10

shfi89 כתב:לפי מה שאמרו לי שבגלל שהקבן לא מכיר אותי אז הוא יגיד לי קח עוד שבועיים הסתגלות.
אם אני הולך וממשיך אחרי שבועיים עם הסיפור שלי שהוא באמת רציני ונכון ואני לא בא לשקר לקבן בסופו של דבר ייתכן שהוא יתן לי סעיף של שירות קלב ויומיות תודה על העזרה!

שמע, הנושא שאתה מעלה פה הוא נושא די רציני. אפילו אם אתה לא חושב ככה כרגע.
לקב"נ יכולה להדלק נורא אדומה ברגע שתגיד 'אני מגעיל את עצמי'.
אנשים שנגעלים מהגוף שלהם, עפ"י קב"נים, מוכרים לרוב כבר בשלב הזה כבעלי הפרעת אישיות.
במידה ותגיד את מה שאמרת כאן, אני חושב שהסיכויים שלך להשיג קל"ב ויומיות הם די טובים.
במידה ותגיד שאתה נגעל מעצמך, ואתה מרעיב את עצמך, ומקיא אוכל,
ודברים מהסוג הזה - זה כבר גובל בפסיכיאטר ושחרור על 21.
תהיה זהיר, ובהצלחה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
shfi89
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shfi89 » 09 אפריל 2010 18:26

אבל אם אני יבוא אליו ויגיד לו שאני לא מתקלח בגלל זה שאני מתבייש בגוף שלי ושבגלל זה אני לא רוצה ללכת לישון בגלל שאני מגעיל את עצמי בגלל זה שלא התקלחתי אתה חושב שהוא בסופו של דבר כעבור פגישה או 2 יסכים לתת לי את היומיות והקלב או שזה יכול להמשך למשך תקופה ארוכה?
ואני לא יגיד לו שאני מרעיב את עצמי ומקיא אני לא עושה את זה ואני לא הולך לשקר אני באמת הולך להגיד את מה שעל הלב שלי ואני כבר חודשיים מנסה להתמודד ואני לא מצליח אני גם יגיד לו שאני כל כך רוצה לשרת בצבא אבל בתנאים האלה אני לא מסוגל ולא יכול להעביר ככה שלוש שנים!
תודה רבה על העזרה
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 09 אפריל 2010 18:38

shfi89 כתב:אבל אם אני יבוא אליו ויגיד לו שאני לא מתקלח בגלל זה שאני מתבייש בגוף שלי ושבגלל זה אני לא רוצה ללכת לישון בגלל שאני מגעיל את עצמי בגלל זה שלא התקלחתי אתה חושב שהוא בסופו של דבר כעבור פגישה או 2 יסכים לתת לי את היומיות והקלב או שזה יכול להמשך למשך תקופה ארוכה?
ואני לא יגיד לו שאני מרעיב את עצמי ומקיא אני לא עושה את זה ואני לא הולך לשקר אני באמת הולך להגיד את מה שעל הלב שלי ואני כבר חודשיים מנסה להתמודד ואני לא מצליח אני גם יגיד לו שאני כל כך רוצה לשרת בצבא אבל בתנאים האלה אני לא מסוגל ולא יכול להעביר ככה שלוש שנים!
תודה רבה על העזרה

כמו שאמרתי, זה כן מצוי כבעיה נפשית.
טיפול של שתי פגישות, אולי אפילו אחת, ואני די בטוח שהקב"נ ייתן המלצה לפרופיל 45,
ושירות קל"ב.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
shfi89
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shfi89 » 09 אפריל 2010 18:48

תודה הרגעת אותי קצת כי אני באמת במצב לא טוב ואני כבר חייב שיעזרו לי לטפל בזה...

יש אופציה לצאת מהשיחה רק עם סעיף קה"ס במצב כזה או שזה מחייב ב45?
shfi89
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shfi89 » 10 אפריל 2010 18:25

שמישהו יעזור לי בבקשה אני לא סגור על מה אני צריך להגיד כדי לקבל קשיי הסתגלות כבר בפגישה הראשונה
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 10 אפריל 2010 20:01

שלום לך.
דבר ראשון, וחשוב ביותר: אף אחד לא יכול להבטיח לך שתקבל קשיי הסתגלות בשיחה ראשונה. אי אפשר לחזות מה הקב"ן יחליט ומה יהיה שיקול דעתו, ומעבר לזה, אי אפשר לכתוב תסריט לפגישה עם קב"ן.
הבעיה שאתה מתאר היא בעיה חמורה וכואבת מאוד [באמת, ממש צבט לי הלב כשקראתי מה שכתבת] ורק אתה מכיר אותה באמת, כי אתה חווה אותה בעצמך. אני מציעה שתדבר בכנות ותספר לו מה שעל לבך, בלי להסתיר ובלי לנסות לצאת גיבור. אם יש לו לב, הוא ישתכנע. ואם לא.. תחזור לכאן ונעזור לך.

שבוע טוב.
shfi89
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shfi89 » 10 אפריל 2010 23:54

אבל אני מפחד מזה שמה שאומרים על קבנים שבאמת לא אכפת להם מהחייל שבא לדבר איתם ושהם לא מייחסים לשיחה עם החייל חשיבות אני לא יודע מה לעשות כדי כן להוכיח שאני דובר אמת ולא בא לשקר לקבנ.

האם כדאי לי אחרי 2 פגישות שאני רואה ששום דבר לא זז להכנס לכלא ורק ככה יבינו עד כמה באמת קשה לי או שזה לא יעזור?

תודהההההההההההההההההה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים