שלום

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

CALVIN
יצירת קשר:

שלום

הודעהעל ידי CALVIN » 26 מרץ 2010 16:05

התגייסתי לפני כמה חודשים והבנתי שהמסגרת הצבאית היא לא בשבילי.
דיברתי עם ההורים שלי בעניין של יציאה מהצבא וגם הם כמו רבים חיים במתיוסים של שמי שלא עושה צבא לא יכול להתקדם בחיים.
קראתי את מה שרשום למעלה לגבי פרופיל 21 שרוב הדברים שנאמרים על זה הם סתם שטויות , רציתי לשאול אם אכן בן אדם שיוצא מהצבא והוא בא לעבודה המעסיק לא יכול בשום דרך לדעת למה יצאת מהצבא אלא רק להמאין למה שאתה אומר? והאם בן אדם שלא עשה צבא באמת יכול להתסדר ? חייב להיות איזה קמצוץ של אמת בזה שאומרים שזה מגביל אותך מאיזה בחינות זה כן מגביל אותך בחיים ?
קראתי פה על מישהו שיצא על על אי התאמה מבחינת אישיות או משו כזה , השאלה יא ממה אינ צריך להתחיל ? פשוט לגשת למפקד שלי ולהגיד אני לא מכון לעשות צבא , להיות עריק? אני צריך עזרה בצעדיי הראשונים.
תודה מראש.
המשוגע
יצירת קשר:

Re: שלום

הודעהעל ידי המשוגע » 26 מרץ 2010 16:37

היי
זה פוגע לך רק בעבודות ממשלתיות
אתה פשוט מגיע לבסיס ולא עושה כלום לא מדבר,לא צוחק,לא עונה,לא הולך לחדר אוכל שום דבר.
אתה צריך להראות שבירות שאתה גמור ולהגיד שללא קבן אתה לא מוכן לעשות כלום
פרופילניק

Re: שלום

הודעהעל ידי פרופילניק » 26 מרץ 2010 18:04

הדבר היחיד שהמעסיק יכול לדעת (באופן חוקי) זה כמה זמן שירתת ומה סיבת השחרור הרשמית ("מטעמי בריאות" במקרה של שחרור רפואי, כולל שחרור נפשי - "אישיותי" זה גם כן נפשי). אסור לו (לפי החוק) לשאול מה הפרופיל שלך ואסור לו (לפי פסיקות של בתי המשפט) להפלות אותך בקבלה לעבודה על רקע שירות צבאי, במקרה שאינו רלוונטי למשרה.

בנוגע לעבודות ממשלתיות, הייתי ממליץ לברר גם את זה. עקרונית זה לא אמור לפגוע בהן.

לגבי ההליך: חפש בגוגל "טרגט 21". בעיקרון צריך לדבר עם קב"ן, שיכול לשלוח אותך לפסיכיאטר, שרק הוא מוסמך להמליץ על שחרור עם פרופיל 21 נפשי. אם הפסיכיאטר ממליץ על שחרור, ההמלצה עוברת לוועדה רפואית, שתאשר אותה כמעט בוודאות. אם הוועדה הרפואית מאשרת את ההמלצה, השירות מופסק.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים