מודאג קצת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

david123
יצירת קשר:

מודאג קצת

הודעהעל ידי david123 » 24 מרץ 2010 20:12

שלום טוב אז ככה אני מחר הולך לפגישה ה-5 שלי אם הקב"ן אחרי שהוא נפנף אותי היום קבעו לי תור דחוף למחר
אני על תקן יומיות קרוב לבית אבל המסגרת הצבאית הורגת אותי וכן אני בדיכאון ורוצה להשתחרר מה שמדאיג אותי
זה שהיום המפקד שלי הלחיץ אותי כי הוא דיבר אם הקבן ואמר לו שאני מוסגל לפגוע בעצמי ושאני כל הזמן אם הראש למטה
ומסתכל כל הזמן על הגגות ומדבר על המשך חיים קצרים הוא הפחיד אותי שהקבן אולי ישים אותי באשפוז כפוי זה יכול להיות
דבר כזה ? אני בנאדם נורמלי כן שלא תחשבו שאני משוגע פשוט אני משחק על כל הסימפטומים שצריך וממש כולם חושבים שאני אובדני ומשוגע נפשית שחושב רק על המוות השאלה שלי היא ככה באיזה צורה אני יבוא מחר לקבן ? איך אני ימשיך לדבר איתו אחרי שהוא נפנף אותי אני ממש עצבני עליו כבר בא לי לנשוך לו את האוזן למרות שאני בדיכאון
bobla
יצירת קשר:

Re: מודאג קצת

הודעהעל ידי bobla » 24 מרץ 2010 20:24

היי. קודם כל- תירגע!
אין לך מה להילחץ מאישפוז כפוי, לפי מה שהבנתי עושים את זה רק במקרים ממש ממש קיצוניים- למשל אחרי שמישהו כבר ניסה להתאבד, ותאמין לי שהרבה חיילים מאיימים בפגיעה עצמית, לא יתחילו לקחת כל אחד לאישפוז כפוי.
כנראה שזה מה שהיית צריך- להראות את ההידרדרות החריפה במצב שלך, ומשהו עם קצת יותר "בשר" כדי שהקב"ן יתייחס אליך ברצינות ולא ינפנף אותך כמו שאמרת. כרגע, אין לך דרך חזרה- אתה חייב להמשיך באותה "הידרדרות" ששמת בה את עצמך, תראה את זה גם מחר אצל הקב"ן ואולי עכשיו הוא ייקח אותך ברצינות. רוב הסיכויים שזה לא יהיה אישפוז כפוי, גם עלי איימו עם זה, ורק הראיתי שלא אכפת לי (למרות שבפנים נבהלתי מאוד) ובסוף לא עשו עם זה שום דבר.
בהצלחה
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 24 מרץ 2010 22:06

איש,
בלי להיות משוגע לא תצא. אם תגיד 'אני לא באמת משוגע, אני רק עושה סימפטומים',
לא תגיע רחוק. אתה רוצה לצאת? תהיה משוגע. אל תגביל את עצמך.
אם זה היה כזה פשוט כמו זיוף תסמינים, היית נשאר עם צבא של 7 אנשים.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 24 מרץ 2010 22:50

david אל תיהיה מודאג הכל יהיה בסדר - גם אתה תיצא עוד מעט!!!
אני אנסה להרגיע אותך ואגיד לך מה היה לי הייתי גם על תקן יומיות ותנאים טובים ולמרות הכל החלטתי לצאת. לי היו 11 פגישות עם הקב"ן ולגבי אשפוז כפוי איימו עליי כבר אלף פעם אבל הוא לא עשה לי כלום למרות שאמרתי לו פעם אחת שאני אחתוך את עצמי אם אני אצטרך לחזור לבסיס או לראות אותו עוד הפעם הוא ישר שלח אותי למיון פסיכיאטרי ובסוף נתנו לי חוות דעת "חריפה אש" ונראה לי משם הכל זרם לקראת השחרור.אתה מתקדם ,תמשיך ככה אצל בקב"ן עם הקטע של הדכאונות וכן אתה צריך להיות "משוגע" חח תתאפק עם הנשיכות ביינתים ;)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים