מלש"ב שצריך עזרה בקשר לפטור מגיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Rasta Yut
הודעות: 1
הצטרף: 24 מרץ 2010 19:39
יצירת קשר:

מלש"ב שצריך עזרה בקשר לפטור מגיוס

הודעהעל ידי Rasta Yut » 24 מרץ 2010 19:55

שלום
אני מלש"ב שבתחילה עמד הפרופיל שלו על 82
קצת לפני התאריך הראשון שיועד לגיוסי פניתי לקב"ן בפניה אישית ובתוספת חוות דעת ישנה מפסיכולוגית,המטרה שלי היתה להשיג גיוס עם שיער ומסיבות הגיוניות וחשובות,
שם התעלמו מהבקשה שלי ואפילו לא הפנו אותי לגורם שיכול לעזור ונתנו לי "הקלות" שבעצם לא עזרו לי בכלום (היה לי פטור מקרבי עקב היותי בן יחיד מלכחתילה למשל) ,הטעות שלי שם היתה שעשיתי רושם של אחד שכשיר לשירות.
דחו לי את התאריך במקצת וככל שהתקרב התאריך החדש התדרדר מצבי הנפשי (מצב הרוח היכולת לתקשר וכו) הבנתי שאין מצב שאני מתגייס,ובטח שלא אחרי שהם זלזלו בי ככה.
לאחר נדנודים בטלפון בפקס ו2 חוות דעת מאותה פסיכולוגית ומפסיכיאטרית שאומרות שאיני כשיר לגיוס,נקבע לי פסיכאטר צבאי לאותו תאריך של הגיוס החדש.
אצל הפסיכאטר הסברתי את המצב שלי,אפילו גרמתי לו להבין שאוכל לפגוע בעצמי ובאחרים אם אתגייס (וזאת לא מרצוני,זה פשוט המצב הנתון- לכך מסגרת צבאית יכולה להוביל אותי אם אכנס אליה) הוא פשוט אמר שאין לי מחלת נפש ואני כשיר לגיוס,אולם יש לי בעיות נפשיות ובגלל זה נדחה לי הגיוס שוב וירד לי הפרופיל (הבנתי שכיום פרט זה חסוי אך הצצתי במסך המחשב במשרד שם והתגלה לי שהורידו לי רק ל64 לצערי),בוועדה הרפואית שאלתי את הרופאה אם הצבא מוכן לקחת אחריות על מצבי אם אתגייס ונאמר לי פשוט שכן. אני חייב לציין שמכאן והלאה כבר עולה בי חלחלה בכל הקשר לגוף הנקרא צה"ל
אנא עזרו לי,איך אוכל לצאת מהמסגרת הנוראית הזאת? אני נמצא כרגע מול קיר במערכת מפני שכל עוד היני מלש"ב אתקל באותם אנשים שיטפלו בי,והם משום מה לא מוכנים להרפות ולתת לי לתרום למדינה בדרך המתאימה לי. (שירות לאומי)
תודה רבה מראש לעוזרים!
Spor
הודעות: 1633
הצטרף: 05 ינואר 2010 18:38
יצירת קשר:

Re: מלש"ב שצריך עזרה בקשר לפטור מגיוס

הודעהעל ידי Spor » 24 מרץ 2010 22:00

תלך לעוד פסיכיאטר. תקבל חו"ד חריפה. תהיה פסיכי לגמרי. תשתגע, תצעק, תדגים איך אתה תרצח את כולם עם נשק.
או לחלופין, תסתכל עליו במבט קפוא, ותגיד לו 'אני ארצח את כל החלאות שיישנו איתי באוהל. אם אני סובל, מגיע גם להם להיענש'.
תמציא גם איזה סיפור על מה תגיד לאמא שלה.. 'הגיע לילד שלך למות, הוא היה מטרד בשבילי'.
עם חו"ד מפסיכיאטר אתה תקבל עוד קב"נ ביום הגיוס. משם, הכל תלוי ברצון שלך.
זכור, עם מספיק רצון - אפשר לשבור כל מחסום.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
Weef
הודעות: 527
הצטרף: 22 פברואר 2009 23:19
יצירת קשר:

Re: מלש"ב שצריך עזרה בקשר לפטור מגיוס

הודעהעל ידי Weef » 25 מרץ 2010 00:00

אנלא מכיר את הדרך שSPOR הציע, לכן אדבר בשמי:

אתה רציונלי מידי בתגובות שלך. אתה מבטא כעס, מגיב בצורה מיידית, אתה מתווכח. לכל אותם פסיכיאטרים/קבנים שנפגשת איתם לא איכפת מה תעשה ולמי תעשה, כי הם יודעים שהכל הצגה. כל יום עשרות חיילים מאיימים לרצוח/להתאבד, ובפועל אחוז קטן מאוד מאוד עושה את זה. לכן ההתלהמות שלך לא מרשימה. לדעתי, היא רק מזיקה לך, הפסיכי עושה שיקול נכון ומהיר: אם יש לבחור כוח לצעוק, להסביר את העמדה שלו, לדבר בצורה רציונלית ומחושבת, יש לו כוח להתגייס לשרת בצבא 3 שנים (והוא אכן צודק).

אתה הולך בכיוון הלא נכון ובזבזת את כל ההזדמנויות שלך (כי לא דאגת להשכיל וללמוד איך צריכה להיראות דמות מול קבן) וכרגע עומדת בפניך האפשרות להתגייס ולהנות מה-3 שנים הבאות בצהל, או להתגייס ולהילחם בצהל עד שיביא לך קבן וישחרר אותך (אולי אפילו בגין עצת SPOR). בקיצור, בשום מצב לדעתי אתה לא מתנער מהצבא בזמן הקרוב, וזה באשמתך. אם היית טורח להשכיל וללמוד, לשנן את טרגט ואת הפורום היית מצליח (אין "אבל").
O'er the land of the free and the home of the brave

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 17 אורחים