איך אפשרל חזור בי מפטור 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dar dahan
יצירת קשר:

איך אפשרל חזור בי מפטור 21

הודעהעל ידי dar dahan » 24 מרץ 2010 08:44

אני יודע שזה נשמה מוזר וזה מוזר אבל לאחרונה אני פשוט מרגיש רע אם זה שאני לא מתגייס, אני כמה פעמיים ניסיתי להתאבד וכו' ואמרתי את זה לקב"נית שהייתה באותו יום והםהביאו לי פטור אבל עברו מים בנהר ואני רוצה לחזור בי.

שאלתי היא אם נניח הם יקבלו את החזרה בי וכו' ואני אביא הוכחות שאני בסדר ואני אהיה בסדר בצבא, האם עדיין תהיה לי אפשרות להתגייס לתפקידים מוצלחים, כמו שב"ס שהציעו לי?
המשוגע
יצירת קשר:

Re: איך אפשרל חזור בי מפטור 21

הודעהעל ידי המשוגע » 24 מרץ 2010 08:59

אם עברו מים בנהר תשתה אותם
אחי אולי תיכנס לכלא אם תראה שאתה בסדר כי זה אומר ששיקרת ובעצם עברת על חוק גיוס חובה.
שמע לך תשתה מים תנוח תאכל משהו ותחשוב על זה שוב מה הטעם בלהתגייס עכשיו 3 שנים?
דונגל
יצירת קשר:

Re: איך אפשרל חזור בי מפטור 21

הודעהעל ידי דונגל » 24 מרץ 2010 10:57

לא נכון. זה שבן אדם מצהיר מאוחר יותר שכרגע הוא בסדר ומעוניין להתגייס לא אומר שהוא שיקר לפני כן.

לפותח הדיון - כן, יש אפשרות לחזור לצבא, אפילו בהתנדבות.
עם זאת, יש שתי נקודות יותר חשובות:
1. העובדה שאתה לא במצב טוב, על פי מה שאתה מתאר (ניסית להתאבד) - זאת המטרה הראשונה שלך, לטפל בזה.
2. בנוגע לגיוס לצבא - למה אתה מרגיש לא טוב עם זה? כי "כולם עושים" וחברים שלך מספרים לך שכיף או משהו כזה?
אתה רוצה להיות מיוחד ולהרגיש טוב עם מה שאתה עושה? קשה להאמין שזה יהיה דרך הצבא, ואתה תגלה מהר מאוד שאתה לא ממש מרגיש שם טוב כמו שחשבת.
יש לך את כל החיים וכל האפשרויות לעשות מה שאתה רוצה - לימודים, טיולים, עבודות מוזרות, עולם שלם. זה מה שצריך להטריד אותך ולא להיות פקיד או סוהר או אלוהים יודע איזה דבר.

ואם אתה בכלזאת, אתה יכול לנסות ומקסימום לצאת מהצבא אחרכך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים