מחר היום הגורלי....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

taniush
יצירת קשר:

מחר היום הגורלי....

הודעהעל ידי taniush » 23 מרץ 2010 14:07

היתי שבוע בבית ומחר יש לי וועדה פסיכיאטרית בתל השומר..הפחד לא עוזב אותי ואני ממש חוששת שלא ישחררו...טיפים אחרונים יתקבלו בברכה...מה לעשות לתת לאימי לדבר במקומי?לשבת בשקט? :? ומה קורה במידה וישחררו אחרי זה יש לי ועדה רפואית בב"יח 10(הקבנית הראשית אמרה לי ככה) ואז טופס טיולים וחופש מהגהנום שהייתי בו 7 וחדשים?? :cry:
Spor
יצירת קשר:

Re: מחר היום הגורלי....

הודעהעל ידי Spor » 23 מרץ 2010 15:09

מה זה ועדה פסיכיאטרית? אין דבר כזה.
יש פגישה עם פסיכיאטר, ויש ועדה רפואית.
שניהם צמודים אחד לשני. אני חושב שמישהו שם מבלבל לך ת'מוח.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
tanya

הודעהעל ידי tanya » 23 מרץ 2010 15:53

אני מחר אדע סופית מה זה ואעדכן פה ..אין לי כוח כבר לחיים האלה...
המשוגע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המשוגע » 23 מרץ 2010 18:48

tanya כתב:אני מחר אדע סופית מה זה ואעדכן פה ..אין לי כוח כבר לחיים האלה...

גם לחיים אין ממש כוח אלייך,אז הם עוזבים אותך?
אין מה לעשות החיים הם סחבת אחת גדולה
Aye
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aye » 24 מרץ 2010 00:11

Spor כתב:מה זה ועדה פסיכיאטרית? אין דבר כזה.
יש פגישה עם פסיכיאטר, ויש ועדה רפואית.
שניהם צמודים אחד לשני. אני חושב שמישהו שם מבלבל לך ת'מוח.

נתקלתי במושג הזה כמה פעמים בפורום - חלק מהקב"נים קוראים לפסיכי ועדה פסיכיאטרית, סלנג צבאי כזה.

טניה - בהצלחה :D
tanya

הודעהעל ידי tanya » 24 מרץ 2010 16:14

זה עדיין לא הסוף אבל כנראה שממש בימים הקרובים אני אשתחרר!
אז ככה הוועדה הפסיכיאטרית הזאת בתל השומר פשוט צחוק אחד גדול!
ניכנסתי לשם עם אימי בחדר ישבו 2 פסיכולוגיות ולא היה שם שום פסיכיאטר..כמה מפתיעה...אחרי הרבה דיבורים ושכנועים ואיומים באשפוזים(אני ממש נלחצתי בקטע הזה כי היא ממש לידי רצתה להיתקשר לפסיכיאטר מחוזי למה מה עשיתי להם שונאת אותם! ) אחרי שעתיים של דיבורים היא קראה לי לחדר והביאה לי טופס שחרור..הרגשתי הקלה..היא אמרה לי שמשחררת אותי על קשיי הסתגלות עם ביטויי חרדה ודכאון באותו הרגע לא עניין אותי כלכך על מה העיקר לצאת מהצבא!
אז נישאר לי לעבור ועדה רפואית (חותמת גומי?)שתיהיה לי ביום ראשון ואז טופס טיולים ובקום... :( יאלה שיגמר כברררר!!!

ועוד משהו אני רושמת פה כדי שאנשים לעתיד ידעו:

בחיל הים יש עוד שלב אחרי הפסיכיאטר יש "וועדה פסיכיאטרית" שזאת בעצם "וועדה" שמוכבת מ 2 פסיכולוגים שמנסים לשכנע להישאר ולאיים ומה לא ואחרי זה יש ועדה רפואית כמו שמקובל...ואז השחרור! ;)
אני אעדכן פה בהמשך מה העניינים ודרך אגב אפשר לפתוח את המעטפה החומה ולראות מה רשום שם?הסקרנות הורגת אותי חח..
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 24 מרץ 2010 16:23

tanya כתב:זה עדיין לא הסוף אבל כנראה שממש בימים הקרובים אני אשתחרר!
אז ככה הוועדה הפסיכיאטרית הזאת בתל השומר פשוט צחוק אחד גדול!
ניכנסתי לשם עם אימי בחדר ישבו 2 פסיכולוגיות ולא היה שם שום פסיכיאטר..כמה מפתיעה...אחרי הרבה דיבורים ושכנועים ואיומים באשפוזים(אני ממש נלחצתי בקטע הזה כי היא ממש לידי רצתה להיתקשר לפסיכיאטר מחוזי למה מה עשיתי להם שונאת אותם! ) אחרי שעתיים של דיבורים היא קראה לי לחדר והביאה לי טופס שחרור..הרגשתי הקלה..היא אמרה לי שמשחררת אותי על קשיי הסתגלות עם ביטויי חרדה ודכאון באותו הרגע לא עניין אותי כלכך על מה העיקר לצאת מהצבא!
אז נישאר לי לעבור ועדה רפואית (חותמת גומי?)שתיהיה לי ביום ראשון ואז טופס טיולים ובקום... :( יאלה שיגמר כברררר!!!

ועוד משהו אני רושמת פה כדי שאנשים לעתיד ידעו:

בחיל הים יש עוד שלב אחרי הפסיכיאטר יש "וועדה פסיכיאטרית" שזאת בעצם "וועדה" שמוכבת מ 2 פסיכולוגים שמנסים לשכנע להישאר ולאיים ומה לא ואחרי זה יש ועדה רפואית כמו שמקובל...ואז השחרור! ;)
אני אעדכן פה בהמשך מה העניינים ודרך אגב אפשר לפתוח את המעטפה החומה ולראות מה רשום שם?הסקרנות הורגת אותי חח..

כן. רצוי גם. הם הזמינו לך תור? ומה כתוב בטופס?
כי זה נורא מוזר. הם מטרטרים אותך על פארש. ולפי החוק, הועדה הרפואית צריכה להיות לא יותר מ-24 שעות
לאחר הפגישה עם הפסיכי.
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 24 מרץ 2010 17:00

קיצר פתחתי את המעטפה רשום נקבע פרופיל 21 סעיף ליקוי 32747 קשיי הסתגלות וזהו...ורשום בתאריך 28.3.2010 יש להגיע לועדה רפואית למישוש פרופיל זה.
אני באמת לא יודעת למה הם מושכים אותי ככה ומטרטרים מפה לשם אבל מקווה שעוד כמה ימים בודדים אני ארשום פה...השתחררתי!!! :D
חח אי אפשר להדביק בחזרה את המעטפה , רואים כאילו שפתחתי אותה אם הוא ישאל?או שלא כזה משנה?...אני דואגת בגלל שטויות כאלה כי אי אפשר לדעת מה יצוץ להם ... מספיק שחטפתי צעקות היום מהנגדת כוח אדם היא רצתה לראות על מה יצאתי מה זה משנה לה ????
יש לי שאלה אחרי שסיימתם עם הכל טופס טיולים וכאלה החזתם למישהו??זה רק לי בא להרוג את הקב"ן ואת כולם שם בצבא?....ואני ממש לא בן אדם אלים פשוט יש לי דחףףףף :twisted:
thatothersoul
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thatothersoul » 24 מרץ 2010 18:14

מזל טב טניושקה, הגיע הזמן!
מיואש123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מיואש123 » 24 מרץ 2010 18:45

איזה כיף לך הגיע זמן!
מתי אני גם ירשום הודעה כזאת? :cry:
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 24 מרץ 2010 21:55

taniush כתב:קיצר פתחתי את המעטפה רשום נקבע פרופיל 21 סעיף ליקוי 32747 קשיי הסתגלות וזהו...ורשום בתאריך 28.3.2010 יש להגיע לועדה רפואית למישוש פרופיל זה.
אני באמת לא יודעת למה הם מושכים אותי ככה ומטרטרים מפה לשם אבל מקווה שעוד כמה ימים בודדים אני ארשום פה...השתחררתי!!! :D
חח אי אפשר להדביק בחזרה את המעטפה , רואים כאילו שפתחתי אותה אם הוא ישאל?או שלא כזה משנה?...אני דואגת בגלל שטויות כאלה כי אי אפשר לדעת מה יצוץ להם ... מספיק שחטפתי צעקות היום מהנגדת כוח אדם היא רצתה לראות על מה יצאתי מה זה משנה לה ????
יש לי שאלה אחרי שסיימתם עם הכל טופס טיולים וכאלה החזתם למישהו??זה רק לי בא להרוג את הקב"ן ואת כולם שם בצבא?....ואני ממש לא בן אדם אלים פשוט יש לי דחףףףף :twisted:

מימוש* חח, סוטת מין. P:
לא נראלי שהמעטפה אמורה להוות איזה מסמך סודי.
אל תדאגי בקשר לזה.

אחרי שבועדה יאשרו לך 21, הדבר האחרון שתרצי זה להתנקם במישהו. רק לעוף משם, ולהחליף לאזרחי!
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 24 מרץ 2010 22:37

תודה אנשים אל תדאגו ,אל תתייאשו גם זמנם יגיעה וכולנו נשתחרר!!! :D
חח באמת שרשום שם ככה "למימוש פרופיל 21...".
אה הבנתי ,לא דואגת ... :roll: כן אני גם חושבת שאני ארצה לעוף משם כמה שיותר מהר זה בטח סתם עצבים עכשיו :twisted: .

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים