צריך ייעוץ

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מיואש123
יצירת קשר:

צריך ייעוץ

הודעהעל ידי מיואש123 » 14 מרץ 2010 09:59

אני מזכיר למי שלא זוכר נפקד כבר חודש פלוס מינוס הייתי אצל פסיכאיטר הוא אמר שהוא לא יכול לעזור לי רק אם אני חוזר לבסיס ושם להמשיך טיפול, כמובן שאני לא יכול לחזור אני כולי בהתקפים על עצמי ועל מי שסובב אותי סיכמתי עם אמא שהיום נילך למיון, עכשיו יש לי 2 אפשרויות או ללכת להגיד שבלעתי כדורים או שפשוט לראות ככה פסיכאטר ולהגיד שאני חושב להתאבד?

אם אמא תגיד ששתיתי כדורים אני ישתה כוס וודקה לפני יתנו לי כדור ואני יקיא הכל? ב2 המקרים יכינסו אותי כנראה לאשפוז אין לי בעיה אני מקווה שזה לא כמו בסרטים לקשור אותי למיטה וכאלה כי אני לא עד כדי כך משוגע מה אתם מייעצים לי לעשות? אני כבר לא יודע מה לעשות כל פעם שאני רק חושב שהיום ה45 מתקרב ואני צריך ללכת להסגיר את עצמי נהיה לי דפיקות לב ואני נכנס יותר לדכאון..אני יודע שזה באשמתי ואני הכל בגללי שננתי למצב הזה להגיע אבל רק אתם מבינים אותי ויודעים שלא הייתה לי ברירה
מה לעשות? תודה למי שעוזר תודה תודה תודה
מייואש123

Re: צריך ייעוץ

הודעהעל ידי מייואש123 » 14 מרץ 2010 12:59

בבקשה עזרה :(
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 14 מרץ 2010 13:13

לפי מה שאתה רושם אתה נימצא במצוקה אמיתית .
קודם כל זה טוב שאמא שלך בעניין לך איתה למיון ולך על האפשרות שניסית להתאבד עדיף שאמא תדבר במקומך .אני לא חושבת שכדאי לך לשתות ולבלוע כדורים וכל מיני שטויות כאלה,זאת דעתי בלבד.
;) בהצלחה.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 14 מרץ 2010 13:37

אדם יכול להיות במצב קשה גם בלי לקחת כדורים או לחתוך את עצמו.
יותר חשוב כאן הוא מה שתציג, ולא אם תגיד או לא שבלעת כדורים. כן, אם תגיד שבלעת כדורים ידאגו לשטוף לך את הקיבה (זה ברור, לא? ינסו להציל אותך).

איזה פסיכיאטר אמר שהוא לא יכול לעשות כלום? בברה"ן?
המיואש123

הודעהעל ידי המיואש123 » 14 מרץ 2010 22:44

דונגל כתב:אדם יכול להיות במצב קשה גם בלי לקחת כדורים או לחתוך את עצמו.
יותר חשוב כאן הוא מה שתציג, ולא אם תגיד או לא שבלעת כדורים. כן, אם תגיד שבלעת כדורים ידאגו לשטוף לך את הקיבה (זה ברור, לא? ינסו להציל אותך).

איזה פסיכיאטר אמר שהוא לא יכול לעשות כלום? בברה"ן?

כן, קמתי רק עכשיו אז אני ילך מחר בעזרת השם..אז סבבה אני לא יגיד שבלעתי נגיד שאמא בדיוק תפסה אותי אבל אני ישתה לפני איזה משהו אני מקווה שהפסיכאטר יהיה שמה נחמד :(

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים