פגישה עם קפ"ס בקרוב!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

צביקה
יצירת קשר:

פגישה עם קפ"ס בקרוב!

הודעהעל ידי צביקה » 12 מרץ 2010 16:02

טוב, הסיפור הוא שכבר כמה ימים בבסיס אני כמעט ולא עושה כלום, לא הולך לחדר אוכל, מדבר כמה שפחות ומראה את כל הסימנים לדעתי של מישהו בדיכאון.. ביום רביעי חזרתי לבסיס אחרי שבוע גימלים ובאותו יום הלכתי הביתה בלי אישור ...
המפקד שלי גילה. התקשר אליי אבל סגרתי את הפלאפון, אחר כך התקשר אליי לבית בערב ולא הגעתי עדיין לבית.
בכל זאת חזרתי יום אחריי בבוקר לבסיס והיתה לי איתו שיחה. בחרו שלא לתת לי עונש עדיין מכיוון שאני במצב לא טוב,
אמרו לי שינסו להקדים לי את הפגישה(אמרו לקפ"סית שזה מקרה דחוף) עם הקפ"ס ליום ראשון הקרוב(מקווה שזה יקרה באמת).
מישהו יכול לתת לי קצת מידע על יציאה מהצבא למישהו שנמצא בחיל האוויר.. זה שונה איכשהו ממקום אחר? קשה יותר?
האם יעזור לי לאיים בפגיעה בעצמי או באחרים בפגישה?? האם זה הולך בכיוון טוב כי שמעתי שחוות דעת מהמפקד גם עוזרת לקדם את התהליך.. הוא לא היה מקדים לי את הפגישה אם לא היה חושב שזה דחוף נכון??
Danna
יצירת קשר:

Re: פגישה עם קפ"ס בקרוב!

הודעהעל ידי Danna » 14 מרץ 2010 01:24

אהלן.
לא יעזור לך שתאיים בדברים כדי להישמע כמי שיש לו דיכאון. כן יעזור לך לתאר מה אתה עובר, להקצין קצת אם צריך,אבל בעיקר: מצד אחד לא לצאת גיבור ולהראות שאתה חזק ואמיץ, ומצד שני, לא להיראות כאילו אתה נותן מונולוג של אדם בדיכאון.
אני ממליצה שתחשוב עם עצמך מה הם הקשיים שאתה מרגיש בצבא. נסה לחשוב עם עצמך מתי התחלת לחוש בקשיים האלה, ממה הם נובעים בתוך הצבא.
מה שבאמת יקדם את סיכוייך לפגוש קב"ן ולהשתחרר זה שתפגוש פסיכיאטר או פסיכולוג אזרחי. אפשר למצוא דרך דפי זהב. עלייך להשיג חוות דעת חיצונית שמתארת את המצב הנפשי הלא פשוט שלך היום בצבא, ולתת אותה לקפ"ס. זה באמת יחסוך הרבה זמן וברברת.
בהצלחה
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 14 מרץ 2010 19:39

האם יעזור לי לגשת לפסיכיאטר אזרחי אחריי הפגישה הראשונה עם הקפ"ס?? וכמה זמן בערך לוקח לקבוע פגישה ??
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 14 מרץ 2010 21:54

צביקה כתב:האם יעזור לי לגשת לפסיכיאטר אזרחי אחריי הפגישה הראשונה עם הקפ"ס?? וכמה זמן בערך לוקח לקבוע פגישה ??

חו"ד אזרחית תמיד עוזרת. אבל לא חובה.
במידה והקפ"ס יקבע לך עוד תור, זה יהיה לטווח של שבוע וחצי מהפגישה ביום ראשון.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 15 מרץ 2010 09:06

טוב אז ביום ראשון לא היתה פגישה :( , היום אני בהפניה וביום רביעי שוב בהפניה, מקווה שמחר(יום שלישי תהיה פגישה)
כי אני אמור לסגור בשבת הקרובה ואני פשוט לא מסוגל...
כבר בדרך לבסיס אני מתחיל ממש לרעוד מפחד, אני לא יודע מה יהיה איתי אם אני אסגור.. יש מצב שאחרי שיחה עם הקפ"ס
אני לא אשאר שבת?? או לקבל גימלים?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 מרץ 2010 09:26

ככה או ככה אחרי השיחה עם הקפ"ס תסגור שבת כרגיל.
היא לא תוציא אותך במקום, וסביר להניח גם שלא תקבל גימלים.
אז כן, ביקור רופא זאת התקווה שלך לקראת שבת.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 15 מרץ 2010 17:16

אוקיי הוצאתי עוד שבוע גימלים... כדאי להתקשר למפקד כדי שאני יוכל לבוא רק בשביל השיחה עם הקפ"ס וללכת הביתה??
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 15 מרץ 2010 17:35

תתקשר ,תנסה זה מה שאני מתכוונת לעשות לבוא רק לשיחה אחרונה שלי עם הקב"ן ביום חמישי ועד הוועדה להוציא גימלים...איך הוצאת שבוע גימלים אני גם רוצה??!!! אין לי חשק לראות את הבסיס שלי עד הוועדה.!! :roll:
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 15 מרץ 2010 18:12

הייתי בבית חולים 10 חחח
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 15 מרץ 2010 18:23

חחח גם אני !! אבל איךךךך מה אמרת עשית משהו לעצמך??
צביקה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי צביקה » 17 מרץ 2010 22:16

עידכון: התקשרתי למפקד שלי אתמול ושאלתי אם אוכל לבוא בשביל הפגישה עם הקפ"ס בבוקר והוא אמר לי שאם אני בגימלים עדיף שאני לא אבוא(אמר משהו שאם חס וחלילה קורא לי משהו..).
עכשיו, אני רק שבוע הבא חוזר לבסיס והתאריך המקורי לפגישה היה אמור להיות לשבוע הבא. כדאי להמשיך להתקשר ולשאול בקשר לזה? יש מצב שלא יתנו לי לראות אותה שבוע הבא? להמשיך להתנהג במשך כל התקופה אותו דבר?
כי המחלקה שלנו די קטנה ואנחנו רוב הזמן יושבים באותו מקום ואני כן מדבר טיפה עם החיילים האחרים וכל פעם שהמפקד נכנס אני משתתק.. זה די מציק..

אגב, יש את הדפים האלה שצריך למלא לפני הפגישה , כמה אנשים במשפחה, אם היו בעיות רפואיות/נפשיות בעבר וכו'..
האם מאמתים את כל מה שאני רושם שם? לדוגמה אם ארשום שהייתי בטיפול אצל עובדת סוציאלית במשך שנה(והייתי) היא תבקש מסמכים כלשהם?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים