יש תור לפסיכי אזרחי שבוע הבא... לחץ

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Aye
יצירת קשר:

יש תור לפסיכי אזרחי שבוע הבא... לחץ

הודעהעל ידי Aye » 05 מרץ 2010 22:36

יש לי כל כך הרבה מה להגיד ואני יודע שאסור לי לדבר יותר מדי... הצלחתי להכניס את עצמי לדיכאון קל ופאניקה סבירה אבל יש הבדל בין זה ללא להיות מסוגל לדבר כמעט בכלל.
הגיוס עוד שבועיים ככה שלשלוח חו"ד ללשכת גיוס לא בדיוק יביא לי פגישה עם קב"ן... עדיין שווה לשלוח או פשוט לחכות ולדחוף להם את זה בבקו"ם ביום הגיוס?

עוד משהו... הדעות חלוקות בשאלה האם להגיע ביום הגיוס באיחור אופנתי או יום-יומיים אחריו. מניסיון, מה עדיף?

נ.ב.
בזמן האחרון אני שומע על הרבה אנשים (כמו טניה, או ההוא שויתר אחרי חודשיים עם קב"נים) שפשוט לא מצליחים לצאת. זה רק כי הם כבר בפנים או שהיתה הקשחה רצינית בתנאים?
מטריד אותי קצת.
thatothersoul
יצירת קשר:

Re: יש תור לפסיכי אזרחי שבוע הבא... לחץ

הודעהעל ידי thatothersoul » 05 מרץ 2010 22:57

זה תלוי בקב"ן לדעתי.. אני למשל נפלתי על אנשים חסרי נשמה לגמרי.. מנסה לצאת מתחילת ינואר.
tanya

הודעהעל ידי tanya » 05 מרץ 2010 23:33

אני לא יכולה להמליץ כי אני לא מבינה בענייני מלשבים ...
אני מנסה לצאת מאמצע דצמבר ואני מרגישה ששבוע הבא זה הסוף !!!
לדעתי זה מאוד תלוי במספר גורמים:
1.זה בקב"ן ואני נפלתי על אחד קשה למרות שבתהתחלה חשבתי שיש לו קצת סימפטיה אליי כנראה שטעיתי כי כשאמרתי לו שיש לי מחשבות אובדניות במשך מספר פגישות הוא לא עשה כלום ובכיתי המוןןן כנראה שזה לא מספיק.
2.פסיכיאטר שלא היה סימפטי אבל אמר לי לפחות שהוא מאמין לי ושלא נראה לו שאני עושה הצגות .ובכלל זה תהליך קשה לדעתי שדורש הרבה כוחות נפשיים כי אני למשל ניתקלתי בכל כך הרבה מפקדים,קצינים שפשוט לא אכפת להם אין להם לב מה שמעניין אותם זה שתעבוד כמו רובוט :( הכי חשוב זה לא להתייאש!!!
והכי הכי חשוב זה פשוט להתמיד ולהציק לקב"ן ולהראות חוסר תפקוד בבסיס (לחיילים בסדיר)כמו שממליצים פה בפורום הנהדר הזה שעוזר לי המון!!!
בהצלחה ;) אעדכן שבוע הבא אם זה הסוף.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 06 מרץ 2010 01:22

לא מצליח לצאת = לוקח הרבה יותר מדי זמן.
עם זאת, תעשה את החשבון הפשוט, אתה מעדיף שלוש שנים בצבא, או לכל היותר חצי שנה-שמונה חודשים של מאבק קב"ני?

בכלאופן, לשאלותיך - בטח, תשלח. פקס, דואר רגיל, ולהתקשר לבדוק שזה הגיע ובטיפול.
אין משהו מיוחד עם איחור, לא יעלה ולא יוריד, פרט למקרה שבו אתה מגיע מספיק מאוחר ככה שיש קצת אנשים - אז אולי הם יותר ישימו לב.
אבל לא, לא נראה לי משנה.
לא לעלות על האוטובוס, לא להחליף מדים, לא לעבור שרשרת חיול.

אתה רוצה קב"ן. אם אפשר, שההורים יתקשרו ויעזרו.

תשתדל אצל הפסיכי' שבוע הבא להוציא חוות דעת רצינית. אם תשב ותסתכל לשמיים זה לא יעזור. אתה חייב לדבר.
אתה לא יודע איך להתחיל? - אז תגיד שאתה לא יודע מאיפה להתחיל לפסיכי', תן לו לעזור לך לדבר
תתמקד בעניין אחד בהתחלה - נניח, העניין החברתי (זה בדרך כלל אחד העניינים הכי בעייתיים ושקל לדבר עליהם), תתחיל להגיד שאתה מרגיש ... ככה וככה (אין חברים, יש חברים, יש חתול, יש עכבר, וכן הלאה)
Aye
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aye » 06 מרץ 2010 22:42

תודה לכולם.
"לא לעלות על האוטובוס" - הלשכ"ג שלי היא תל השומר... איך זה עובד שם? יש אוטובוס ל200 מטר האלה?
זה בסדר להתחיל מייד לדבר על הגיוס ועל הלחץ שהוא גורם לי (+סימפטומים של חרדות)?
כדאי להוסיף אלכוהול לרשימת הבעיות?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים