עדכון לגבי יציאה מהצבא...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

taniush
יצירת קשר:

עדכון לגבי יציאה מהצבא...

הודעהעל ידי taniush » 01 מרץ 2010 19:48

אז היום הייתי בפגישה עם הקב"ן ואמא שלי והוא תחקר אותנו איזה 50 דקות שאל מהילדות ועד עכשיו :( אמא שלי סירבה ממש לטיפול תרופתי ואמרה שיעזור לי רק להשתחרר לאורך כל השיחה אימי תמכה בי ...אבל...מה עכשיו ?איך זה ממשיך מפה?הוא קבע עוד פגישה איתי לשבוע הבא...(אמר שזה חלק מהערכה משו...)
אני באמת לא יודעת כבר מה לעשות אני במצב נואש..בנוסף הוא אמר לי שהמפקדת שלי אמרה לו שבבסיס אני נורמלית ויושבת וצוחקת ומתפקדת !אני כל כך כועסת עליה אבל זה נכון חלקית כי אני באמת כל היום בדכאון לא אוכלת לא צוחקת אפילו בוכה כמעט כל יום אבל עושה את העבודה?אני סך הכל מדפיסה הוראות במחשב אז איך אני לא אתפקד?איך אני אגרום להם להוציא אותי??????? :cry:
נ.ב
אני חשבתי היום בבוקר לא ללכת לבסיס...פשוט לא הצלחתי לקום כי לא ישנתי בלילה..אבל בסוף שמתי מדים וסחבתי רגליים..לפעמים אני חושבת להיות נפקדת אבל אני לא מסוגלת..כי פוחדת נורא מהכלא.
דונגל
יצירת קשר:

Re: עדכון לגבי יציאה מהצבא...

הודעהעל ידי דונגל » 01 מרץ 2010 20:05

מפקדים הם לא משהו שתמיד אפשר לסמוך עליו.
אתה צריכה קודם להבהיר לו שזה לא נכון.
שנית, נסי לדבר עם המפקד/ת שלך אם לא עשית את זה עד עכשיו

שלישית, אם זה יגיע למצב שאין עם מי לדבר, את מגיעה בבוקר לצבא, שמה את הראש בין הידיים ולא עונה לאף אחד. את יכולה גם לא לישון לפני כן כדי להיראות עייפה וטרודה. את יכולה גם "לשתות בכאילו" כדי שיהיה לך ריח של אלכוהול.
תפסיקי לעבוד.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 01 מרץ 2010 20:09

כמו שדונגל אמר, תדפקי את השירות השוטף שלך.
שתי חלב ותוציאי לך גימלים בנוסף.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 01 מרץ 2010 20:51

טוב הבנתי תודה על העצות אבל באמת שאני מגיעה כבר חודש לבסיס אחרי שינה של 3 -4 שעות בלילה ואני נורא עייפהההההה וחצי מתה ללא איפור ובלי טעם לחיים והיא מסתכלת עליי אומרת לי מה שלומך ואני עונה לה את יודעת רע מאוד..והיא כזה טוב אז לכי יש לך לעשות עבודה ואני מורחת את העבודה עד הצהריים כי אם אני לא יעשה את העבודה היא תעלה אותי למשפט או לא יודעת מה... היא אטומה לא אכפת לה מה אני אגיד!אני חייבת לצאת עוד שבועיים כי אז יש לי סגירת שבתתתתתתת! :(
אני מחר אחריף את המצב ובאמת שאני אעשה הכל כדי לצאת...
אני אנסה להוציא גימלים... :roll:
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 01 מרץ 2010 22:13

כן, זה בערך מה שהרבה אנשים מדווחים. מפקד/ת אופייניים.
אל תפחדי ממשפטים, וצאי מהסרט. לא יקרה כלום.
אם אמא יכולה להתקשר לקב"ן שוב - עדיף.
את מספיקה לעבוד
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2010 01:08

אני לא יודע מה כל כך מפחיד בכלא, אני אישית בכל השירות שלי נהנתי הכי הרבה בכלא :)
TANYA

הודעהעל ידי TANYA » 03 מרץ 2010 21:43

המשך...
באתי לבסיס לא תפקדתי בכלל לא דיברתי כמעט עם אף אחד הרגשתי כל כך רע...מבחנה פיזית לא יכולתי לזוז פשוט באותו רגע אמרתי לעצמי שאני שלא אחכה לפגישה עם הקב"ן עד יום שני כרגיל מריחות אז התחלתי להזיז עניינים באתי בבכי מטורף למפקדת שלי אמרתי לה בא לי למות ,אני רוצה לראות קב"ן היא אמרה שהיא לא יכולה לעשות כלום בנדון (כרגיל האטימות איפה הרגשות שלך לעזעזל?)...אז אם לא אני לי?מי לי?אז התקשרתי למזכירה שלו ואמרתי לה שתסדר לי פגישה דחוף כי אם לא אז אני לא ידעת מה יהיה איתי...אחרי שעה היא סידרה לי למחר ואני פשוט באמת כבר לא יודעת מה להגיד לו...על מה לשים דגש?לעשות לעצמי שריטות מה? :(
נ.ב
יש לציין שהייתה לי כבר פגישה עם אמא ועם הקב"ן והוא פשוט מורח אותי עם הפגישות...
(נראה לי אני היחידה שעברתי כבר 8 פגישות עם הקב"ן זה משנה משהו? ופגישה אחת עם הפסיכיאטר שהתרשם שיש לי מצוקה נפשית). :|
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 03 מרץ 2010 23:13

TANYA כתב:המשך...
באתי לבסיס לא תפקדתי בכלל לא דיברתי כמעט עם אף אחד הרגשתי כל כך רע...מבחנה פיזית לא יכולתי לזוז פשוט באותו רגע אמרתי לעצמי שאני שלא אחכה לפגישה עם הקב"ן עד יום שני כרגיל מריחות אז התחלתי להזיז עניינים באתי בבכי מטורף למפקדת שלי אמרתי לה בא לי למות ,אני רוצה לראות קב"ן היא אמרה שהיא לא יכולה לעשות כלום בנדון (כרגיל האטימות איפה הרגשות שלך לעזעזל?)...אז אם לא אני לי?מי לי?אז התקשרתי למזכירה שלו ואמרתי לה שתסדר לי פגישה דחוף כי אם לא אז אני לא ידעת מה יהיה איתי...אחרי שעה היא סידרה לי למחר ואני פשוט באמת כבר לא יודעת מה להגיד לו...על מה לשים דגש?לעשות לעצמי שריטות מה? :(
נ.ב
(נראה לי אני היחידה שעברתי כבר 8 פגישות עם הקב"ן זה משנה משהו? ופגישה אחת עם הפסיכיאטר שהתרשם שיש לי מצוקה נפשית). :|

תבואי, תשבי, תדפקי לו בשולחן ותצעקי לו 'לא, יא מזדיין באף, אני לא יוצאת מפה בלי פטור! אם לא בדרך היפה, אז תצטרך לקבל אותי בדרך המכוערת'.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2010 14:55

יואו אני פשוט באותו מקום כמוך עם אותה בעיה מהמפקד שלי ועם אותם 7-8 פגישות עם קבן זה פשוט לא הולך אבל לא מוותרים תמשיכי להציק להם ותחריפי את המצב כל פגישה ופגישה ותגידי כמה קשה לך מכל שבוע שאת באה וכמה נמאס לך לראות את הבסיס גם אני בדכאון מהצבא הזה הוא מתחיל לשבור אותי ואני על סף לעשות משהו קיצוני שיעזור להם להבין אבל בנתיים אני ממשיך להפגש עם הקבן תלכי לפגישות ותשאלי אותו מה יהיה איתי שכבר את מרגישה שמורחים אותך סתם ונמאס לך כבר שהגעת למצב שאת כבר לא יודעת איך להתמודד עם זה ושכבר את מיואשת ואין לך תקווה יותר לכלום ואם הוא ישאל אותך מזתמרת תגידי לו אין לי יותר תקווה לחיים איבדתי את החשק לדעתי זה יעזור ואם הוא יציע לך טיפול תרופתי או משהו תעדכני פה כי אני גם עברתי את ההמלצה הזאת
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 04 מרץ 2010 16:34

Spor, זה יהיה משעשע, אבל אני לא חושב שלקרוא לו מזדיין באף יוביל אותה לשום מקום. אולי, אבל לא סביר.
tanya

הודעהעל ידי tanya » 04 מרץ 2010 16:57

לאורח תשובה:
כן זה מה שאני עושה כרגע היום באתי לקב"ן בדחיפות (למרות שיש לי איתו פגישה ביום שני) והוא הציע לי אומר לי למה את רוצה לצאת ?לא חבל?רוצה קיצור שעות וכאלה? אמרתי לו לאאא אני רוצה להשתחרר! קצת בכיתי לו ...אין לי כבר כוח להתמודד עם זה ..אמרתי לו אני לא מתפקדת(אפילו המפקדת תעיד על זה כי בבסיס ישבתי סתם על כסא כמה שעות והסתכלתי על הרצפה וכולם שמו לב שמשהו לא בסדר,הקב"ן בטוח בקשר איתה נכון?? למרות שהיא אומרת לי שהיא לא בקשר איתו בכלל...
לגבי טיפול תרופתי סירבתי ואפילו אמא שלי אמרה לו שטיפול תרופתי לא בא בחשבון בשום פנים ואופן...אז ככה שאין לו יותר מה להציע לי חוץ משחרור!!!
אני לא מבינה אותו למה הוא לא עוזב אותי בשקט??:| והוא עוד אומר לי אני ממש דואג לך ורוצה לעזור לך..כן ממש ..סתם מילים אפילו בלי רגש...
איפה אתה משרת?

חח מסכימה עם דונגל ;)
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 04 מרץ 2010 17:50

הקב"ן אמור להתקשר ולדבר עם המפקדים בערך אחרי הפגישה הראשונה-שניה.
כנראה שהוא גם עשה את זה.

לא מעט קב"נים/פסיכיאטרים כן רוצים לעזור לאנשים. אל צריך לזלזל בזה. הרבה מהם יודעים מה זה צבא ומבינים אנשים.
חלק, עושים "דווקא" כי הם לא אוהבים "בכיינים" או "פרזיטים" או סתם חושבים שזה המקצוע שלהם.

בכלאופן, זה נשמע שאתה בכיוון הנכון, לא?
מה קרה אחרי שאמרת לו שאתה רוצה להשתחרר?
tanya

הודעהעל ידי tanya » 04 מרץ 2010 19:20

דונגל אני בת חח ....
אחרי שאמרתי לו שאני רוצה להשתחרר..הוא אמר לי שהזמן שלנו ניגמר ושניפגש ביום שני (הוא גם אמר לי תעזרי לי שנעזור לך לסיים את הערכה עלייך ) ניסוח מבלבל בכל אופן ושאנחנו לקראת סוף הערכה??זאת אומרת אני לקראת הסוף????? :o
אני חשבתי שכדאי שאימי תצלצל אליו למירס ותגיד שאני במצב לא טוב בבית וכו' ומתי אני משתחררת כבר?או שזה סתם ברור מאליו שאני רוצה כמה שיותר מהר להשתחרר?
עוד שאלה..הוא כל הזמן שואל אותי "תגידי ומה ישתפר אם תשתחררי"?לא ידעתי מה לענות אמרתי לו..."לא יודעת ההרגשה"...הוא כל הזמן שואל את אותן השאלות..מה תעשי בעתיד וכו' ואני כל הזמן מביאה לו את אותן התשובות...(שאין לי תוכניות שאני לא רואה עתיד..)
ומה הקטע עם הסגירת הדלת?הוא ניסה לבחון אותי במשהו או שזה סתם?(כנ"ל גם הפסיכיאטר אמר לי לסגור את הדלת ואני לא הגבתי ,היתי אדישה כזאת..)זה מבחנים?או שאני יותר מדי כבר מריצה סרטים בראש? :| help me !
תודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2010 19:30

בקשר לאיפה אני משרת לא רוצה לכתוב פה עכשיו וגם את אל תכתבי ואני כמעט בטוח שאנחנו באותו בסיס ובאותו קבן אני בטוח כמעט השם של הקבן שלך מתחיל בא'?
והקטע עם הדלת לא נראה לי קשור לשום דבר כי לא צריך לשחק אותה אדישה יותר מידי כי הוא אומר לך במילים תסגרי את הדלת זה לא נראה לי מבחן או משהו
ותמשיכי איתו עד שהוא יסיים תהערכה שלך אם סירבת לטיפול תרופתי רופא פסיכיאטרי לא תראי ואם הוא עוד פעם ידחוף לך תקטע עם הטיפול תגידי לו שזה לא יעזור לך למצב שאת תמשיכי לבוא לבסיס ותמשיכי לשים מדים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2010 20:01

:shock: אוקיי...וואי אני לא מאמינה השם שלו באמת מתחיל בא' ...אבל אנחנו לא מאותו בסיס אני חושבת (מאותו חיל כנראה ) בכל אופן זה נחמד לשמוע שאני לא לבד בעניין זה נותן הרגשה טובה תודה על העצות ;)
אני אמשיך להציק לו למרות שנראה לי שמה זה נמאסתי עליו ...אני לא מתכוונת לוותר בחיים!!! אני יודעת שאני אשתחרר בסופו של דבר זה רק עניין של זמן...פשוט אין לי כוח יותר המצב שלי באמת על הפנים...
שבן מחורפן

הודעהעל ידי שבן מחורפן » 04 מרץ 2010 20:06

Spor כתב:
TANYA כתב:המשך...
נ.ב

תבואי, תשבי, תדפקי לו בשולחן ותצעקי לו 'לא, יא מזדיין באף, אני לא יוצאת מפה בלי פטור! אם לא בדרך היפה, אז תצטרך לקבל אותי בדרך המכוערת'.

כפ ... זו הדרך הכי ממהירה לצאת
-קיבינימאט מהמשרד של הקבן אני מתכוון ...
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 04 מרץ 2010 20:52

שבן אל תבוא להראות לי כיוונים.
לי זה עבד טוב מאוד, עובדה.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 04 מרץ 2010 23:45

tanya כתב:דונגל אני בת חח ....
אחרי שאמרתי לו שאני רוצה להשתחרר..הוא אמר לי שהזמן שלנו ניגמר ושניפגש ביום שני (הוא גם אמר לי תעזרי לי שנעזור לך לסיים את הערכה עלייך ) ניסוח מבלבל בכל אופן ושאנחנו לקראת סוף הערכה??זאת אומרת אני לקראת הסוף????? :o
אני חשבתי שכדאי שאימי תצלצל אליו למירס ותגיד שאני במצב לא טוב בבית וכו' ומתי אני משתחררת כבר?או שזה סתם ברור מאליו שאני רוצה כמה שיותר מהר להשתחרר?
עוד שאלה..הוא כל הזמן שואל אותי "תגידי ומה ישתפר אם תשתחררי"?לא ידעתי מה לענות אמרתי לו..."לא יודעת ההרגשה"...הוא כל הזמן שואל את אותן השאלות..מה תעשי בעתיד וכו' ואני כל הזמן מביאה לו את אותן התשובות...(שאין לי תוכניות שאני לא רואה עתיד..)
ומה הקטע עם הסגירת הדלת?הוא ניסה לבחון אותי במשהו או שזה סתם?(כנ"ל גם הפסיכיאטר אמר לי לסגור את הדלת ואני לא הגבתי ,היתי אדישה כזאת..)זה מבחנים?או שאני יותר מדי כבר מריצה סרטים בראש? :| help me !
תודה.

כן, אני יודע, מתנצל. חשבתי על Spor כשכתבתי לך (סתם).

לא נראה לי שיש משהו מיוחד עם הדלת, סתם שטויות. פסיכיאטר/פסיכולוג אמור להתייחס גם להרבה פרטים קטנים, אבל "דלת" זה לא איזה מבחן מיוחד.
במקרים כאלה אני מציע תמיד להראות שאת מבולבלת - לצאת, ואחרי שלוש שניות לחזור ולשאול אם הוא אמר משהו, או לגמגם "מה" וכאלה

כשהוא שואל אותך לגבי איך תרגישי אחרי השחרור, את יכולה להגיד שאת תהיי הרבה פחות לחוצה, ותרגישי הרבה פחות כלואה. שזה גם נכון, גם לא מתחמק, וגם תשובה פרטנית יותר מאשר "לא יודעת"
ועדיף גם להגיד שאת רק רוצה לעזוב הכל, לא לחשוב, לא לקום בבוקר ולהתמודד עם העולם - רק להיות בשקט. זה חשוב, בניגוד לסתם "לא יודעת" (שהיא לדעתי לא תשובה משהו)
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 04 מרץ 2010 23:48

דונגל, אני מוחמא! (:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 12 אורחים