אני לקראת השחרור??...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

taniush
יצירת קשר:

אני לקראת השחרור??...

הודעהעל ידי taniush » 24 פברואר 2010 23:53

אוקיי אז באתי לעדכן - נפגשתי כבר 6 פעמים עם הקב"ן אחרי מאמצים רבים הצלחתי להגיע לפסיכיאטר הצבאי ..היום הייתי אצלו וסיפרתי לו הכל והוא שאל אם אני רוצה טיפול תרופתי סירבתי הוא ממש לחץ שאני אשאר בצבא אמרתי לו הוריי מתנגדים לתרופות וגם אני לא רוצה תרופות..אמרתי לו שאני לא מסוגלת ואין לי מוטבציה בכלל לשרת לא יודעת מה הוא הסיק מזה...ואז הוא שאל בגישה תוקפנית -את רוצה להשתחרר???אמרתי לו אחרי שתיקה של כמה שניות .....כן ! (הוא גם אמר לי את נראת לי במצוקה לא נראה לי שאת עושה הצגות,כן בזה הוא צדק אני באמת בדכאון)
האם פעלתי נכון בקשר לזה שסירבתי לטיפול תרופתי( כולל טיפול התנהגותי-פגישות שבועיות עם הקב"ן) אמרתי לו יעזור לי רק להשתחרר אז הוא אמר לי מה את רוצה שאני ארשום פרופיל 21 כולל נטיות אובדניות?? כן זה מה שאת רוצה??הפחיד אותי אבל אמרתי לו תרשום מה שבא לך...הוא רשם הרבה לא יודעת מה..ואז בסוף הפגישה הפנה אותי לקב"ן וקבע שיחה עם אמא שלי(אחרי שהוצאתי לה את הנשמה שתבוא איתי)ליום שני הקרוב. חברים האם אני לקראת הסוף???...
גימלים נפשיים לא נתנו..אז נשאר לי לסבול כמה ימים בבסיס אבל זה מתקדם בכיוון הנכון??
נ.ב
בסוף הפגישה הפסיכיאטר לא אמר לי כלום..לא אם הוא ממליץ לשחרר על 21 וכאלה כלום...אמר לי בהצלחה..מה זה אומר..אני מרגישה באוויר אבל איפשהו בלב יש לי הרגשה טובה.. :)
דונגל
יצירת קשר:

Re: אני לקראת השחרור??...

הודעהעל ידי דונגל » 25 פברואר 2010 00:13

קודם כל, זה נשמע טוב.
אבל לא דאגת לברר אז אי אפשר לדעת.

את רוצה לדעת - תבררי איתו. אולי הוא עושה לך ברוגז.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 25 פברואר 2010 00:24

זה בסדר גמור לא להסכים לטיפול, בוודאי תרופתי. לא הבנתי האם השיחה עם אמא שלך היא עם הפסיכיאטר או עם הקב"ן: אם היא עם הפסיכיאטר, סביר מאוד שאת בכיוון של יציאה; אם היא עם הקב"ן, אז כנראה שהפסיכיאטר לא משחרר אותך כרגע (אבל אולי ישחרר אותך בקרוב, תלוי מה יהיה אצל הקב"ן). כדאי לברר.
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 25 פברואר 2010 00:58

הפגישה עם אמא זה עם הקבן ,הפסיכיאטר גם אמר לי אנחנו נראה מה יהיה קודם תדברו ביחד עם הקבן..
שיטט אני מקווה שהוא יתרשם ממצבי ואז מה הקבן ישלח אותי בחזרה לפסיכיאטר ? :| אוףףף נמאס לי מכל הטרטורים האלה כבר.....האם כדאי לי ללכת עוד הפעם לקבן (חמישי או יום ראשון) כדי לנסות לזרז עניינים?להגיד שקשה לי להיות בסיס וכו'?בקושי לתפקד בבסיס וכאלהההה.....העיקר לא להיות בבסיס !!או שהקב"ן יחשוב שאני לוחצת עליו וזה יהיה שקוףףף?.
פליזז תודה לעונים!
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 25 פברואר 2010 02:14

מה שקוף?
אין הבדל. את יכולה לקחת חופש אם יש לך. וכדאי מאוד מאוד שלא תעשי כלום בבסיס.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 25 פברואר 2010 08:29

מצטער לנפץ את הבועה שלך - אבל לא כרגע.
אם היית בכיוון הנכון, היית כבר היום בבוקר בדרך לועדה רפואית.
המלצה של פסיכיאטר צבאי ל-21 מחייבת אותך לעבור ועדה רפואית תוך 24 שעות, שתבצע את זה בפועל.
לצערי, שוב, הפסיכיאטר מרח אותך. היית צריכה לענות לך בתוקפנות 'כן! אני רוצה שתרשום לי 21 עם נטיות אובדניות! תרשום שאני חולת נפש!!'.
חפרתי בעבר ואני אחפור שוב - בטחון עצמי, זה המפתח לא ליפול בפחים שהם טומנים לך.
הפחדות, איומיום, משחקי כוח - את באת בשביל פתור. ותגידי לו שאת רוצה את הפתור הזה, גם אם זה סעיפי נטיות אובדניות,
וגם אם זה אומר שתצטרכי לוותר על כליה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
tanya

הודעהעל ידי tanya » 25 פברואר 2010 18:32

ואיי אחרי שקראתי את ההודעה אחרונה התחלתי פשוט לבכות בבסיס ...כי אז הבנתי אולי יש לי עוד דרך עד השחרור..אז התעצבנתי כל כך ולא תפקדתי היום בבסיס בכלל..המפקדת שלי אומרת לי בואי...יש עבודה מה את יושבת בחוץ..לכי למשרדים ..אמרתי לה...אני מעדיפה להתאבד פה ועכשיו מאשר ללכת למשרדים ..אמרתי לה תשלחי אותי לקבן עכשיו אני רוצה לראות אותו דחוף!!(כי התקשרתי ואף אחד לא ענה) ואז היא התקשרה ואף אחד לא ענה גם -אז היא אמרה לי בטח הוא בחופש...אז אין מה לעשות ...התחלתי לבכות אמרתי לה לא!!תעזרי לי מה אני עושה במצב כזה של מצוקה?היא אמרה לי באדישות..לכי למרפאה..וזהו??????זה מה שאת אומרת לי?לא אכפת לך שאני אתאבד בדרך?..אז הלכתי למרפאה העיקר שיצאתי מהבסיס ל3 שעות..מרחתי את הנסיעה הגעתי לשם ב13:00 והיא הייתה סגורה...חזרתי לבסיס וכל היום הסתובבתי בבסיס לא עשיתי כלום ..ימי חופש נישארו לי איזה 10 ימים והיא אמרה לי שלא תיתן לי אלא לחכות עד פסח כשכולם יוצאים..אז מה יום ראשון לבוא לבסיס לא לתפקד כרגיל?ולחכות פשוט עד יום שני לפגישה עם אמא והקבן?????? :(
נ.ב
חשבתי ללכת להוציא חוות דעת מפסיכיאטר פרטי ?או שלחכות ולראות מה יהיה ביום שני?
תודה לעוזרים הקבועים!!! ;)
tanya

הודעהעל ידי tanya » 26 פברואר 2010 00:10

הקפצהההההה!פליז תענו לי!!אני ממש בלחץ לא יכולה להירדם מהמחשבה שאני נישארת בצבא עוד יום!! :cry: :(
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 26 פברואר 2010 15:49

תמשכי את הזמן עד הפגישה הבאה. תבואי עם כוונה חזקה לצאת.
התשובה היחידה שאת מוכנה לקבל זה 'מחר פסיכיאטר'.
במידה וזה לא קורה - נפקדות. תשארי בבית 21 יום או משו, ותגידי למפקדת שלך
שעד שדברים לא זזים שם, את לא חוזרת.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
tanya

הודעהעל ידי tanya » 26 פברואר 2010 16:46

אוקיי הבנתי.
נפקדות אני פוחדת בגלל הכלא...טוב נראה מה יהיה אמשיך לעדכן...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים