משקית ת"ש ופגישה עם קב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אלכס

משקית ת"ש ופגישה עם קב"ן

הודעהעל ידי אלכס » 12 פברואר 2010 21:47

שלום,
הייתי לפני חצי שנה אצל משקית ת"ש והסברתי לה על הבעיות שיש לי בבית ואישרו לי תשלומי משפחה בסכום 100 ומשהו שקל(כאילו שזה יעזור במשהו).חשבתי בגלל שאני בן יחיד ובגלל הבעיות הכלכליות יגייסו אותי לאיזה ג'וב ואז אני יוכל גם לעבוד.
עכשיו אני חודש וקצת לפני הגיוס וקיבלתי צו וגיוס ושיבוץ למפקד כיתת טירונים שבתפקיד הזה אין שום מצב שאני יוכל לעבוד והמצב בבית רק הולך ומיתדרדר.קבעתי עוד פגישה למשקית ת"ש לשבוע הבא אבל לא נירא לי שזה יעזור במשהו אז החלטתי
שאני רוצה לצאת מהצבא(הבנתי שהרבה יותר עדיף לי לצאת ולעבוד ולהרוויח כמו בן אדם).
שלחתי פקס בו ביקשתי פגישה עם הקב"ן(לפי מה שקראתי בפורום בלי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי סיכויים שלי לקבל פגישה עד הגיוס אפסיים,אבל אין לי אפשרות ללכת לפסיכי אזרחי כי אין לי כסף לזה) אז רציתי לשאול אם אני יכול לבוא במצב רע(אני באמת בדיכאון בגלל כל המצב הזה,בדיכאון כבד מאוד) למשקית ת"ש ולבקש ממנה פגישה עם הקב"ן?(כי אולי אם היא תיראה את מצבי היא תוכל לזרז את התהליך)
Weef
יצירת קשר:

Re: משקית ת"ש ופגישה עם קב"ן

הודעהעל ידי Weef » 12 פברואר 2010 21:55

חו"ד מפסיכיאטר אזרחי לא עולה כסף. יש לך ביטוח לאומי (ע"ש ההורים שלך, אם אתה קטין) וממנו המדינה משלמת לקופ"ח שתשלם לפסיכיאטר שייתן לך חו"ד (חד גדייא חד גדייא).

אנלא יודע מי זאת המשקית הזאת, או למה דיברת איתה, אבל אתה בתור מלשב צריך לשלוח חו"ד מפסיכיאטר עפ"י טרגט ללשכ"ג עם בקשה לראות קבן. חודש לפני הגיוס ניתן לעשות זאת,
אבל ניכר שאתה מאוד לא בקיא בתהליך, ולכן הייתי ממליץ לך להתחיל לקרוא בפורום (יותר מאשר קראת), לשנן את טרגט ולהתאפס על חו"ד מפסיכי.
O'er the land of the free and the home of the brave
Pastuh_

Re: משקית ת"ש ופגישה עם קב"ן

הודעהעל ידי Pastuh_ » 13 פברואר 2010 00:50

אלכס כתב:קיבלתי צו וגיוס ושיבוץ למפקד כיתת טירונים

תברח משם בכל הדרכים. אחד התפקידים הכי חרא שיש בג'וב. גם ג'ובניק, גם מניאק, גם תנאים של טירון כל השירות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים