יעוץ לפטור מכלא צבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

יעוץ לפטור מכלא צבאי

הודעהעל ידי אורח » 08 פברואר 2010 21:35

אני עריק תקופה ויש לי כמה בעיות נפשיות שונות
בעקרון אם אני מסגיר את עצמי אחרי הישבה בכלא ישחררו אותי אבל אני לאמסוגל לשבת בכלא אני אתחרפן שם ויש לי גם ככה נטיות אובדניות
מה אני צריך לעשות כדיי לא לשבת בכלא הצבאי ?
מלשב222
יצירת קשר:

Re: יעוץ לפטור מכלא צבאי

הודעהעל ידי מלשב222 » 09 פברואר 2010 07:26

מצטרף לשאלה!
אני מפחד ממקומות סגורים במיוחד עם סורגים ואם אני נמצא במקום כזה יותר מכמה דקות אני מתחיל להשתגע ... זה נקרא כלסטרופביה.

יש דבר כזה להוציא מאישור רופא ואז לא נכנסים לכלא ?
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 10 פברואר 2010 16:16

לפגוש קב"ן. אפשר דרך ברה"ן תל השומר.
Pastuh_

הודעהעל ידי Pastuh_ » 10 פברואר 2010 19:18

פטור מכלא צבאי

יש רק פתור אחד מכלא - אי שפיות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 פברואר 2010 02:29

אפשר קצת יותר פירוט לגביי ברהן איזה המלצות כדיי להביא לשם וממי

אין מצב אני יושב בכלא אני רק חושב על זה אני נכנס לדיכאון מוות ויאוש מהחיים אני פשות לא מסוגל בלי שיקרה לי משהוא !!!

אני צריך עזרה ויעוץ בבקשה
דנה.

הודעהעל ידי דנה. » 12 פברואר 2010 09:54

אתה ניגש לפסיכאטר אזרחי ומבקש חוות דעת- דף עליו יפרט הפסיכאטר את דעתו לגבייף. עם אותה חוות דעת ביד אתה ניגש לברה"ן תל השומר ומראה לקב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 פברואר 2010 11:17

ולא יסגירו אותי שם ?
Pastuh_

הודעהעל ידי Pastuh_ » 12 פברואר 2010 13:36

אורח כתב:אין מצב אני יושב בכלא אני רק חושב על זה אני נכנס לדיכאון מוות ויאוש מהחיים אני פשות לא מסוגל בלי שיקרה לי משהוא !!!

אז מה? תראה לי אחד שנהיה שמח ומאושר כשמכניסים אותו לכלא. אין מה לעשות. אין פתור לכלא ואף קומבינה לא עובדת. אלה החיים. תתבגר כבר. אתה לא חי יותר כילד כשהחוריים דואגים לו לכל דבר. וכן, יש מצב שתכנס לכלא ועוד איך. כשהיית ילד התרגלת שאתה יכול לעשות כל מה שבא לך. מעכשיו תתחיל להתרגל שעל כל מעשה שלך תצטרך לשלם ולפעמים המחיר הוא דיי גבוה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 פברואר 2010 20:05

Pastuh_

לך תזדיין אתה לא מבין מה המצב שלי ומאיפה אני בא למה לעזזל נראה לך שאני מפונק עזבתי את הבית של ההורים לפני שנתיים יחתיחת אפס מה נראה לך שאתה

לכול השאר מצתער על השפה הלא יפה אבל לפעמים חיבים לרדת לרמה עלובה כמו של המשתמש : Pastuh_
משוחרר

הודעהעל ידי משוחרר » 15 פברואר 2010 03:48

קלסטרופוביה? תישן באוהל.
נטיות אובדניות- ישימו אותך באגף.

עד כמה שאני יודע, אם אתה לא רוצה לשבת בכלא תצטרך לשלם לעורך דין. עם 15,000 אפשר לעשות פלאים.

אני מציע לך לעשות את מה שאני עשיתי: תלמד טוב טוב את טרגט 21 ותקרא במשך כמה שעות את הפורום.
לך לפסיכיאטר פרטי ותקח ממנו חוות דעת.
תדריך את ההורים שלך מה להגיד לפסיכיאטרית בכלא כשהיא מתקשרת ותגיד להם מראש שאתה הולך להיות באגף וסביר להניח שלא תוכל להתקשר הבייתה או לקבל ביקורים. (באגף שוללים לך "זכויות" על ימין ועל שמאל).
תסגיר את עצמך לכלא. בכניסה יש שאלות של איש מודיעין. תגיד שאתה לא יודע אם תפגע בעצמך. יגידו לך להחליט כן או לא, תגיד כן. יפחידו אותך לגבי האגף, אתה נשאר בשלך עד שאתה נכנס לתא ומאמץ רשמית אורח חיים של כלב עד השחרור.
באגף, 48 שעות ראשונות אתה לא מדבר עם אף אחד, לא עם השומרים ולא עם השותף בתא. אתה כל הזמן ישן, או עוצם עיניים ושוכב עם הפנים לקיר. אתה לא מתגלח ולא מתקלח. אתה תקבל קב"ן. לקב"ן תגיד שההורים כבר לקחו אותך לפסיכיאטר כי הם חששו והם באו איתך להסגיר את עצמך.
אחרי יומיים ככה הצוות כבר מכיר אותך, אתה יכול לדבר עם השותף לתא והשומרים, אבל אסור שיראו אותך המ"צ, גם לא במצלמות.
תאכל, אבל אל תחתום שאכלת. הם יציעו לך אוכל במיטה, אל תגע בצלחת.

עשיתי את זה. לא התקלחתי 10 ימים. חתמתי על אוכל פעמים בודדות בלבד. לא הראתי להם חיוך. שיחקתי טוב.
13 ימים באגף והשתחררתי.

בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים