עזרה דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

דניאל

עזרה דחוף

הודעהעל ידי דניאל » 01 פברואר 2010 05:37

יש לי צו גיוס ליולי.. ואני לא רוצה להתגייס. וכבר הייתי אצל קבן לא יודע למה הביאו לי.. ואני מצטער שלא אמרתי לו שאני לפעמים חושב על התאבדויות וכאלה.

קיצר מה אני צריך לעשות עכשיו?
אורח

Re: עזרה דחוף

הודעהעל ידי אורח » 02 פברואר 2010 05:28

עזרה? בבקשה?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 02 פברואר 2010 14:42

תבקש עוד פגישה ותתאר מצב מחריף.
או חו"ד מפסיכיאטר אזרחי
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
דניאל

הודעהעל ידי דניאל » 03 פברואר 2010 03:02

Spor כתב:תבקש עוד פגישה ותתאר מצב מחריף.
או חו"ד מפסיכיאטר אזרחי

קודם כל מזה חו"ד? ואיך אני קובע עוד פגישה? מה אני מתקשר ללשכה וקובע תור?
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 03 פברואר 2010 04:22

משום שלא השכלת ללמוד לפעם הראשונה, ופישלת, ומשום שאתה לא יודע אפילו מהי חוות דעת, אני מציע לך לקרוא את טרגט (חפש בגוגל). אח"כ תקבע פגישה עם פסיכיאטר ותראה החמרה,
כמו שאמר SPOR.

אם זה בזבוז זמן? לדעתי, כן. אתה לא תקבל פטור, א' כי אתה טמבל, וב' כי כבר קיבלת פגישה אחת והסיכויי לקבל עוד אחת בעודך מלשב, ובמיוחד כשאתה טמבל, הוא נמוך. מצד שני, עד יולי יש לך מספיק זמן ללמוד...
O'er the land of the free and the home of the brave
אורחת :))

הודעהעל ידי אורחת :)) » 03 פברואר 2010 16:06

אם אתה רוצה לצאת על נפשי, תמצא פסיכיאטר אזרחי, תקבל ממנו חוות דעת ועם החוות דעת תלך לקב"ן, משם הכל תלוי עד כמה תשחק אותה שרע לך ועד כמה הקב"ן יקנה את זה.
מצד שני, אתה יכול להגיע ביולי לבק"ום ולסרב להתגייס... כמה פעמים כלא ואולי תיצא על אי התאמה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 03 פברואר 2010 18:43

אורחת :)) כתב:אם אתה רוצה לצאת על נפשי, תמצא פסיכיאטר אזרחי, תקבל ממנו חוות דעת ועם החוות דעת תלך לקב"ן, משם הכל תלוי עד כמה תשחק אותה שרע לך ועד כמה הקב"ן יקנה את זה.
מצד שני, אתה יכול להגיע ביולי לבק"ום ולסרב להתגייס... כמה פעמים כלא ואולי תיצא על אי התאמה.

אולי. זה גם לא בטוח.
ההימור הכי בטוח שלו זה ללכת לפסיכיאטר כרגע. תגיד שאתה נמשך מינית לנשק,
תביא סכין ותלקק אותה, אנערף מה. תגיד ששלוליות דם עושות לך זקפה.
אל תפחד to go nuts, חיים רק פעם אחת.
דניאל

הודעהעל ידי דניאל » 04 פברואר 2010 04:32

יואוו הלחצתם אותי

מה אני לא יכול פשוט איכשהו לקבוע תור שוב לקב"ן ולהגיד לו כל מיני שטויות ושפעם שעברה לא אמרתי אותם כי התביישתי או משהו כזה?

ומה בדיוק בדיוק אני אומר להגיד לפסיאטר אזרחי? שלום באתי לקבל פטור מהצבא כי אני בלה בלה בלה..?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 04 פברואר 2010 07:00

דניאל כתב:יואוו הלחצתם אותי

מה אני לא יכול פשוט איכשהו לקבוע תור שוב לקב"ן ולהגיד לו כל מיני שטויות ושפעם שעברה לא אמרתי אותם כי התביישתי או משהו כזה?

ומה בדיוק בדיוק אני אומר להגיד לפסיאטר אזרחי? שלום באתי לקבל פטור מהצבא כי אני בלה בלה בלה..?

אם זה היה כזה פשוט לקבוע עוד תור לקב"נ וכזה פשוט לצאת, היית נשאר עם צבא בגודל שכבת ט'.
תגיד בדיוק מה אתה צריך. אם אתה צריך פתור, תגיד שכן. אל תלך סחור סחור, הם לא אוהבים את זה.
באת בשביל פתור, ואתה לא חוזר בלעדיו. ובחייאת, תנסה להראות לא שפוי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 פברואר 2010 06:41

Spor כתב:
דניאל כתב:יואוו הלחצתם אותי

אם זה היה כזה פשוט לקבוע עוד תור לקב"נ וכזה פשוט לצאת, היית נשאר עם צבא בגודל שכבת ט'.
תגיד בדיוק מה אתה צריך. אם אתה צריך פתור, תגיד שכן. אל תלך סחור סחור, הם לא אוהבים את זה.
באת בשביל פתור, ואתה לא חוזר בלעדיו. ובחייאת, תנסה להראות לא שפוי.

סבבה אני ינסה כמה שיותר להיות חולה נפש.. אבל השאלה היא איך אני קובע תור לקב"ן? וגם מטריד אותי שהוא ישאל אותי: אז למה לא אמרת לי את כל הדברים האלה פעם שעברה? מה אני יגיד לו? כי לא ידעתי אם אני רוצה להתגייס ועכשיו החלטתי שלא?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 05 פברואר 2010 10:47

תגיד בפעם האחרונה זה היה עוד נסבל, אבל ככל שהזמן עבר נשבר לך מהצבא יותר ויותר.
בקשר לתהליך קב"נ אצל מלש"בים - אני לא ממש בטוח איך, אני מעדיף לחכות שאחד החבר'ה שיותר מבינים בתחום הזה יענו לך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 פברואר 2010 06:58

Spor כתב:תגיד בפעם האחרונה זה היה עוד נסבל, אבל ככל שהזמן עבר נשבר לך מהצבא יותר ויותר.
בקשר לתהליך קב"נ אצל מלש"בים - אני לא ממש בטוח איך, אני מעדיף לחכות שאחד החבר'ה שיותר מבינים בתחום הזה יענו לך.

איך נשבר לי מהצבא אם עוד לא התגייסתי? אני רוצה ללכת לקב"ן לפני הצבא! אני לא רוצה להתגייס!
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 06 פברואר 2010 13:27

אורח כתב:
Spor כתב:תגיד בפעם האחרונה זה היה עוד נסבל, אבל ככל שהזמן עבר נשבר לך מהצבא יותר ויותר.

איך נשבר לי מהצבא אם עוד לא התגייסתי? אני רוצה ללכת לקב"ן לפני הצבא! אני לא רוצה להתגייס!

הגיון פשוט. הגיוס מפחיד אותך. הצבא מפחיד אותך. אתה לא רוצה להתגייס. אם תתגייס דברים רעים יקרו לסביבה.
דניאל

הודעהעל ידי דניאל » 08 פברואר 2010 01:14

Spor כתב:
אורח כתב:

הגיון פשוט. הגיוס מפחיד אותך. הצבא מפחיד אותך. אתה לא רוצה להתגייס. אם תתגייס דברים רעים יקרו לסביבה.

נו בסדר אבל איך אני קובע תור לקב"ן?
דניאל

הודעהעל ידי דניאל » 14 פברואר 2010 04:06

בבקשה תענו איך אני קובע תור לקב"ן??
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 14 פברואר 2010 05:10

אתה צריך לפנות בפקס ללשכת הגיוס שלך ולבקש הפניה לקב"ן מסיבות כאלה ואחרות. עדיף לצרף מסמך מפסיכיאטר אזרחי שממליץ על בחינה/שחרור.

לגבי מה ש Spor אמר - הוא בזמן האחרון ב rampage נגד הצבא, אבל כוונותיו טובות - מה שהוא מנסה להגיד זה שאתה צריך לשבור איכשהו את הדמות השקולה וההגיונית.
בצבא, בדרך כלל, אם אדם מדוכא לגמרי ומרגיש כמו עפר אבל מתפקד ועושה את העבודה - לאף אחד במערכת בדרך כלל לא אכפת (פרט לאנשים עם רגישות).
הקב"ן פועל על פי אותה שיטה בערך, כשהוא מנסה לאבחן מה באמת המצב שלך בשביל צה"ל וכמה תהיה מועיל. אתה צריך להדגיש דברים כמו חרדות, פחדים, דכאון לקראת הגיוס, זה שככל שהגיוס מתקרב אתה מאבד יותר את המנוחה והיכולת להתרכז.
ואז להמשיך ולהקצין - חלומות אלימים, ואולי אובדניים. תחושה עמוקה של פחד קיומי, התעוררות בלילה בתחושות נוראיות וכן הלאה.
אתה יכול לבחור מה שאתה רוצה.

עדיף, בשביל לבנות דמות חזקה יותר, להדגיש בעיות שהיו בעבר והכי כדאי זה לדאוג להמלצה מפסיכיאטר אזרחי. כמה שיותר קשה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 14 פברואר 2010 09:54

דונגל כתב:אתה צריך לפנות בפקס ללשכת הגיוס שלך ולבקש הפניה לקב"ן מסיבות כאלה ואחרות. עדיף לצרף מסמך מפסיכיאטר אזרחי שממליץ על בחינה/שחרור.

לגבי מה ש Spor אמר - הוא בזמן האחרון ב rampage נגד הצבא, אבל כוונותיו טובות - מה שהוא מנסה להגיד זה שאתה צריך לשבור איכשהו את הדמות השקולה וההגיונית.
בצבא, בדרך כלל, אם אדם מדוכא לגמרי ומרגיש כמו עפר אבל מתפקד ועושה את העבודה - לאף אחד במערכת בדרך כלל לא אכפת (פרט לאנשים עם רגישות).
הקב"ן פועל על פי אותה שיטה בערך, כשהוא מנסה לאבחן מה באמת המצב שלך בשביל צה"ל וכמה תהיה מועיל. אתה צריך להדגיש דברים כמו חרדות, פחדים, דכאון לקראת הגיוס, זה שככל שהגיוס מתקרב אתה מאבד יותר את המנוחה והיכולת להתרכז.
ואז להמשיך ולהקצין - חלומות אלימים, ואולי אובדניים. תחושה עמוקה של פחד קיומי, התעוררות בלילה בתחושות נוראיות וכן הלאה.
אתה יכול לבחור מה שאתה רוצה.

עדיף, בשביל לבנות דמות חזקה יותר, להדגיש בעיות שהיו בעבר והכי כדאי זה לדאוג להמלצה מפסיכיאטר אזרחי. כמה שיותר קשה.

חלילה rampage! אני אדם נחמד סך הכל, שמציע רעיונות יצירתיים. (:
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 14 פברואר 2010 17:13

הבעיה ברעיונות היצירתיים היא שהם די מפחידים אנשים. מי שזה בכלל לא האופי שלו יכול לחשוש שהוא לא יצליח לעשות את זה, או אולי שהצבא יצליח לשבור אותו אם ינסה (למשל, באיומים על כלא), וחושב מחשבות שניות על הניסיון להשתחרר. ייתכן שצעד כמו שאתה מציע הוא הימור גדול מדי לחלק מהאנשים. זו לא הדרך היחידה לצאת - רבים וטובים יצאו מהצבא לא בגלל שהם התנהגו בצורה אלימה ואגרסיבית, אלא בגלל שהם הראו שהם בדיכאון (או כל בעיה מתאימה אחרת) וזה לא מאפשר (לחיילים) או יאפשר (למלש"בים) להם לתפקד (אני מסכים עם דונגל שדיכאון כשלעצמו לא מספיק, התפקוד הוא שחשוב).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים