חודש לפני הגיוס ורוצה לצאת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dantex

חודש לפני הגיוס ורוצה לצאת

הודעהעל ידי dantex » 25 ינואר 2010 21:38

שלום,
אני מתגייס ב8 למרץ.קראתי את תרגט21(לא ממש הייתי צריך,למרות שלא הלכתי לרופאים לקבל איבחונים אני יודע שאני
סובל מדיכאון כרוני וכשה קראתי את תרגט21 ראיתי כמה שזה נכון)
אמא שלי מודעת למצב הזה ותוכמת בי לגמרי שאני יצא מהצבא.אני בטוח שאם יתנו לי פגישה עם קבן יתנו לי 21(אני לא צריך
לשחק דמות או להעמיד פנים ואני מקווה שהוא יראה שאני באמת סובל מדיכאון).
אני יודע שאם אני יפנה ללשכת הגיוס הם ימשכו את זה עד הגיוס וגם אז לא יענו לי,השאלה היא איך אני פונה
ביעילות ללשכת הגיוס כדי שיתנו לי פגישה עם קבן כמה שיותר מהר?
דונגל
יצירת קשר:

Re: חודש לפני הגיוס ורוצה לצאת

הודעהעל ידי דונגל » 25 ינואר 2010 22:25

כמה דברים:
א. בכלזאת, אם יש פסיכולוג/יאטר שאתה יכול לפנות אליו ולקבל חוות דעת, זה מצויין.
ב. אתה שולח בפקס את הבקשה ומסמכים מתאימים אם יש, ומתקשר אחרי חצי שעה לבדוק שזה הגיע ושהם לא בטעות זרקו את זה לפח.
ג. אתה מתקשר כל שבוע ומנדנד. אם אתה מגיע לטווח מסוכן (חודש וחצי מהגיוס) צריך שמישהו יתקשר כמו אמא או משהו כזה ותגיד מה קורה לך.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 25 ינואר 2010 22:44

בהחלט אפשר לעשות את זה בחודש, תפעל לפי מה שדונגל רשם, ותשלח כל פקס כמה פעמים. אין צורך לכתוב מכתב ארוך, שורה + חו"ד יספיקו.

במקומך הייתי קובע תור לפסיכי במהרה.
O'er the land of the free and the home of the brave
שבן

הודעהעל ידי שבן » 25 ינואר 2010 23:07

בתור אחד שיצא כבר אני ממליץ לך לעשות לעצמך טובה ולנסות לשרת לפחות במקום שהדרישות בהן הן מינימליות (ג'וב) אם אתה באמת סובל מדכאון והתבודדות וכאלה הצבא יכול להיות תרופה די טובה בשבילך .

לפי דעתי אתה צריך להעביר את הנתונים הבריאותיים שלך לצבא וגם חוות דעת מפסיכולוג ומפסיכיאטר (של הקופת חולים - כל השאר עולים מלא כסף) אבל תן לעצמך צ'אנס ותן צ'אנס לאנשים. כי לצאת זה הכי קל אז למה לוותר על משהו שאתה לא יודע אפילו איך זה .

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 8 אורחים