זקוק לעצות מיידיות בקשר ליציאה ממעצר

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים זקוק לעצות מיידיות בקשר ליציאה ממעצר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108405 הגב
    David3060
    חבר

אז ככה, אני חייל עם בעיות בבית ובעיות בריאותיות שהפכו גם לנפשיות עם הזמן מתישהו לא יכלתי יותר והלכתי לקבנית, היא הבינה אותי שלחה אותי לפסיכיאטרית בפגישה הראשונה איתה היא נתנה לי רק כמה עצות ולינת בית זמנית.
    המצב החמיר והקנית קבעה לי פגישה שניה איתה אבל התורים שמה לא מיידים וריבים עם המפקד שאיים להכניס אותי לכלא לא הותיר לי ברירה והייתי נפקד. פגשתי את הפסיכיאטרית בנפקדות היא המליצה לי על ועדה עם המפקדת יחידה ואמרה שאם לא ימצא פיתרון אחרי זה אני אוכל להשתחרר…חזרתי מהנפקדות והקבנית אומרת לי שהיא לא יכולה לעשות כלום עד שאני לא נשפט ומרצה את העונש, כמובן שהקצינה ששפטה אותי לא ממש אכפתית והביאה לי 20 ימי מחבוש…

עכשיו השאלה שלי היא איך ניתן לקבל אי כשירות למעצר? היום היתה לי פגישה קצרה עם קבנית אחרת כי זאת שמטפלת בי לא היתה, היא היתה די תוקפנית ואמרה שרק חולי נפש לא נכנסים למעצר ואני לא אחד כזה ושיש לי אפשרות לבחור בין המעצר לכלא עם השגחה (בידוד אני חושב).

אם יש למישהו טיפים או עצות יההי ממש טוב

#174306 הגב
    Spor
    חבר

היא נתנה לך טיפ מצוין. תהיה חולה נפש.
    אמרתי בעבר ואגיד שוב – דכאון הוא כלום. כולם דכאוניים.
    'רע לי בכלא לא רוצה ללכת למעצר', זה בערך התירוץ של כל חייל.
    אתה רוצה להשיג דברים? תהיה חולה נפש. תתפרע.

#174307 הגב
    David3060
    חבר

העניין הוא שהקבנית הזאת מכירה אותי מהתפקיד הקודם שלי, היא מכירה אותי אותי מעל שנה עוד לפני שהגעתי אליה. ברור לי שכל אחד יכול להפוך לחולה נפש, יש איזה טיפים אולי איך להנהג? על איזה הפרעה לשחק? למה אני גם לא רוצה לגמור במוסד סגור ושההורים שלי יחשבו שהסתובב לי השכל….

#174310 הגב
    Spor
    חבר
    quote David3060:

העניין הוא שהקבנית הזאת מכירה אותי מהתפקיד הקודם שלי, היא מכירה אותי אותי מעל שנה עוד לפני שהגעתי אליה. ברור לי שכל אחד יכול להפוך לחולה נפש, יש איזה טיפים אולי איך להנהג? על איזה הפרעה לשחק? למה אני גם לא רוצה לגמור במוסד סגור ושההורים שלי יחשבו שהסתובב לי השכל….

אתה לא תגמור. בשביל הצבא העניין העיקרי הוא להפטר ממך, ולסובב את האחריות לגורם אחר.
    לך את התסכול שיש לך כרגע, גלה את הסיבה, ותקצין את זה.
    אם זה דכאון, אם זה כעס, אם זה אגואיזם.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־זקוק לעצות מיידיות בקשר ליציאה ממעצר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120