עזרה ביציאה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Pizza111
יצירת קשר:

עזרה ביציאה

הודעהעל ידי Pizza111 » 22 פברואר 2018 10:37

היי,
לפני חודשיים בערך ביקשתי מהקצינה שלי לראות קבן. הרגשתי שאני עצובה כל הזמן ומדוכאת ולא הבנתי למה, אוכלת רק ממתקים ושיט ובקושי ישנה. היא שלחה אותי לקבן.
כשהגעתי אליו התחלנו לדבר על מה שקורה וממש בהתחלה התחלתי לבכות. דיברנו על דברים קשים והוא פשוט היה די אדיש וזרק דברים כמו "כן, זה קשה." ואני בכיתי מלא והיה לי קשה לחזור למשרד אחרי זה. בשלב הזה לא רציתי לצאת מהצבא.
דחו לי את המפגשים כל הזמן ויצא שהיה הבדל של חודש בין מפגש למפגש. והמצב רק התדרדר.
במפגש האחרון שהיה לי איתו הסברתי שאני מפחדת שמתישהו אשבר כי אני בדיכאון ולא מבינה למה, הוא לא הגיב והסביר שזה לא דיכאון אלא אפיזודות דכאוניות בטון די מזלזל. כאן הבנתי שאני רוצה לצאת. אחרי זה התחלתי כבר לבכות מכל דבר ביומיום ולהרגיש די חרא.

יש לי עוד מפגש אחד איתו כדי לסיים את הפרטים שלי ואז ישלח אותי לפסיכיאטר לטיפול בכדורים. השאלה היא, מה לומר במפגש הזה? מה לומר לפסיכיאטר?
אני לא יכולה כבר, רוצה לצאת ולא בטוחה מה לעשות ונראה שלאף אחד לא אכפת.
אורח

Re: עזרה ביציאה

הודעהעל ידי אורח » 23 פברואר 2018 20:00

Pizza111 כתב:היי,
לפני חודשיים בערך ביקשתי מהקצינה שלי לראות קבן. הרגשתי שאני עצובה כל הזמן ומדוכאת ולא הבנתי למה, אוכלת רק ממתקים ושיט ובקושי ישנה. היא שלחה אותי לקבן.
כשהגעתי אליו התחלנו לדבר על מה שקורה וממש בהתחלה התחלתי לבכות. דיברנו על דברים קשים והוא פשוט היה די אדיש וזרק דברים כמו "כן, זה קשה." ואני בכיתי מלא והיה לי קשה לחזור למשרד אחרי זה. בשלב הזה לא רציתי לצאת מהצבא.
דחו לי את המפגשים כל הזמן ויצא שהיה הבדל של חודש בין מפגש למפגש. והמצב רק התדרדר.
במפגש האחרון שהיה לי איתו הסברתי שאני מפחדת שמתישהו אשבר כי אני בדיכאון ולא מבינה למה, הוא לא הגיב והסביר שזה לא דיכאון אלא אפיזודות דכאוניות בטון די מזלזל. כאן הבנתי שאני רוצה לצאת. אחרי זה התחלתי כבר לבכות מכל דבר ביומיום ולהרגיש די חרא.

יש לי עוד מפגש אחד איתו כדי לסיים את הפרטים שלי ואז ישלח אותי לפסיכיאטר לטיפול בכדורים. השאלה היא, מה לומר במפגש הזה? מה לומר לפסיכיאטר?
אני לא יכולה כבר, רוצה לצאת ולא בטוחה מה לעשות ונראה שלאף אחד לא אכפת.

ככל שאת "מסבירה" או מדברת יותר הם רק מורחים ונותנים תירוצים, בן אדם במצוקה קשה לא מסביר ולא מנסה לשכנע וגם לא מתפקד עד הפגישות אצל הקבנים ואז גם לא מורחים אותו 3 חודשים כדי לראות קבן כי הוא נטל על המפקדים והסביבה
Pizza111
יצירת קשר:

Re: עזרה ביציאה

הודעהעל ידי Pizza111 » 25 פברואר 2018 10:13

אורח כתב:ככל שאת "מסבירה" או מדברת יותר הם רק מורחים ונותנים תירוצים, בן אדם במצוקה קשה לא מסביר ולא מנסה לשכנע וגם לא מתפקד עד הפגישות אצל הקבנים ואז גם לא מורחים אותו 3 חודשים כדי לראות קבן כי הוא נטל על המפקדים והסביבה

עדכון: בחמישי הייתה לי ישיבה בצבא, קטע כזה של חמישי.
בסוף הישיבה פשוט התפרצתי בבכי והמפקדת שלי דיברה איתי שעה ובכתה גם. אח"כ הייתי בשיחה עם הקצינה שלי שבדיוק הייתה שם. זרקה תשובות כמו "לכל בעיה יש פתרונות" "אם היית חיילת בעייתית הייתי נותנת לך שבוע חופש ואפילו משחררת אבל את נכס בשבילנו" וניסתה להתחבר אליי ודי לסבן אותי. למרות שבכיתי נורא והסברתי שרע לי ויש לי מחשבות אובדניות ואני לא יכולה להיות פה יותר.
דיברה עם איזו קבנית ראשית שתסדר לי קבנית טובה.
השאלה היא מה יהיה מכאן? הם לא מבינים שלא טוב לי בצבא למי אכפת שאני "נכס".
מקווה שיהיה טוב בשיחה עם הקבנית.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], jazzrabbit ו־ 21 אורחים