הקבן מושך, לאחר מכתב המלצה ממפקד ו2 פגישות, וניסיון פגיעה בעצמי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Jkl781
יצירת קשר:

הקבן מושך, לאחר מכתב המלצה ממפקד ו2 פגישות, וניסיון פגיעה בעצמי

הודעהעל ידי Jkl781 » 14 נובמבר 2017 21:50

כבר ניסיתי לפגוע בעצמי והקבן יודע את זה, זה קרה מלחץ וחרדה של אותו הרגע. הייתי אצל הקבן אחרי שהמפקד ראה את זה, הוא שלח אותי לקבן, פגישה שנייה, הראשונה הייתה לפני חודשיים וחצי בגלל אותו דבר. במכתב המלצה לקבן רשם המפקד עם פלאפל ושם נחשב בצבא שאני לא יכול ולא רוצה להמשיך לשרת, ואני באמת כבר לא מסוגל. אני כרגע מנצל את כל ימי החופשה שנשארו לי כדי לא להגיע לבסיס אך אחרי זה אעבור לנפקדות. הייתי אצל הקבן ולאחר שיחה יחסית ארוכה הוא אמר שירצה לדבר עם ההורים כדי לדעת אם לשלוח אותי לפסיכיאטר או לא. הוא דיבר ויומיים אחרי הפגישה איתו הייתי אצלו שוב-הוא קבע פגישה שלישית, והציע שיחות איתו, ואמר שינסה לקבוע תור לפסיכיאטר. כל רגע שאני רק חושב על זה אני מרגיש שאני צריך שוב לפגוע בעצמי. אני רק רוצה לצאת מהמקום הזה חייב עזרה. כבר יש מכתב ממפקד, ותמיכה של ההורים וכלום. איזה אופציות יכולות לעזור לי? פסיכיאטר אזרחי?
נפקדות?
עוד ניסיון פגיעה?
אני בדיכאון כבד כבר תקופה ומרגיש שאני עומד להישבר.
ע ז ר ה !
Jkl781
יצירת קשר:

Re: הקבן מושך, לאחר מכתב המלצה ממפקד ו2 פגישות, וניסיון פגיעה בעצמי

הודעהעל ידי Jkl781 » 18 נובמבר 2017 19:55

בבקשה עזרה!
כל השבוע והסוף שבוע כל מה שאני חושב זה זה
כבר אין לי רצון לכלום
לא אכפת לי מכלום
אני רק רוצה לסיים את זה
בבקשה עזרה!
מאן דהוא

Re: הקבן מושך, לאחר מכתב המלצה ממפקד ו2 פגישות, וניסיון פגיעה בעצמי

הודעהעל ידי מאן דהוא » 30 נובמבר 2017 21:37

נראה שהייתה בעיה טכנית בפורום או משהו. בכל מקרה, נראה שאתה צריך עזרה יותר רצינית מהודעה בפורום אינטרנטי. בעניין הצבא, ניסית לכתוב לוצפ של רשת הליווי? בעניין המצב הנפשי, הייתי גם מנסה במקביל לדבר עם ער"ן או אנשי מקצוע אזרחיים. תשמור על עצמך!

בינתיים, תנסה גם לדבר עם המוקד הטלפוני של מקרפ"ר, ואולי עם קצינת פניות הציבור של הצבא, או עם נציב קבילות חיילים (אם ההורים שלך מוכנים להתערב לטובתך, זה אפילו עדיף).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים