התיעצות לאנשים שהצליחו לצאת על נפשי דרך הקבן בכלא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Acura
יצירת קשר:

התיעצות לאנשים שהצליחו לצאת על נפשי דרך הקבן בכלא

הודעהעל ידי Acura » 16 פברואר 2017 04:38

הסיפור שלי הוא כזה : לפני חצי שנה התגייסתי סיימתי טירונות ומאז התחיל הדיכאון באתי לבסיס החדש בתור מאבטח מתקנים הייתי שם שבוע בשביל להתאקלם ואחרי זה יצאתי לעריקות של 40 יום , קיבלתי 20 בכלא ואז באתי לבסיס לעוד שבוע וחתכתי את היד עם סכין יפני ( לא משו רציני אפילו לא נשאר צלקות סתם שיראה דם ) בקיצור לקחו אותי למרפאה ושמה התפרעתי להם אז שמו עלי איזיקים מפה לשם שפטו אותי לעוד 20 יום באגף - באגף ראיתי קבן אבל לא יכולתי להישאר שם בלי סיגריות אז חרטטתי לה שהכול בסדר שרק תוציא אותי משם .. מפה לשם הרסר שלי רשם חוות דעת שאני לא אוכל לא יושן מבודד מבצע עבודות בצורה איטית מאוד (הלך לקראתי .. ) היה אמור להיות לי קבן ב 29.1 ואחרתי לה (לא בכוונה היה פקקים ) אז היא דחתה אותי , מפה לשם הרסר יעני היתעצבן עליי שאם זה היה מעניין אותי אז הייתי מגיע בזמן וכנראה שאני לא צריך ושאני יבוא לשבועיים לבסיס (לא סגרתי שבת אחת אפילו , רק בכלא ) קיצור לא היה לי כוח לחזור לעוד הפעם השיגעונות והדיכאון המסריח הזה בגלל הצבא ,
השאלה שלי היא כזאת .. לפי כל הסיפור שלי הכליאה הזאת תיהיה השלשית ..
יש סיכוי שאני יראה גחלת אבל לפי מה שהבנתי זאת סתם סדירניקית שלא עוזרת .. , יש סיכוי שאם אני יבקש קבן בכלא ואני יראה לו שאני בדכיאון ממש , יש סיכוי שהוא ימליץ לשחרור ולפסיכאטר ?
או שיזרקו אותי באגף שוב ?
תנו לי כיוון - דרך משהו אני חייב תעזרה שלכם מי שיצא ויודע
ד"א אני בחייל האוויר ..
תמונה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים