גועל נפשש!!

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

דור

גועל נפשש!!

הודעהעל ידי דור » 26 נובמבר 2009 16:48

משתמטים אין לכם כבוד למדינה שלכם יא גועל נפש מי שלא עושה צבא בנאדם מסכןןן לא מגיע לכם לחיות פה חתיכת כפויי טובהה אם כולם היו כמוכם לא היתה לנו מדינה... לא מגיע לכם זכויות במדינה הזאת... עומדים מאחורי הזכויות שלכם... זכויות מגיע לאנשים שממלאים את החובות שלכם... לכם לא מגיע!!! מזה משנה.. תהיו ג'ובניקים לא חייב קרבי.. תתרמו למדינה שלכם חתיכת מגעילים... אני שם 1000 שקל אם רוב הקהילה המגעילה הזאת לא מת"א חתיכת זבלים חיים בבועה הלוואי יפול גראד על עזריאלי ואז תבינו מזה איום!!
אורח X

Re: גועל נפשש!!

הודעהעל ידי אורח X » 26 נובמבר 2009 16:53

חחחח אין לנו כבוד למדינה שלנו?
זה שהאכילו אותך בסרט שאתה תורם למדינה זאת בעיה שלך ..
אין מה לעושת יש אנשים כמוך שחיים בסרט שהם תורמים למדינה
למדינה יש מספיק חיילים שחיים בסרט שהם תורמים
והמדינה לא שמה עלייהם אפילו
ויש אנשים כמונו שיודעים מי אלה ראשי הממשלה ויודעים למה הם לא מתגייסים

תמשיך לחיות בסרט שאתה תורם למדינה
אני רוצה לתרום ולעזור אך ורק לעצמי ולא לאף אחד אחר...
מזל שאני רק אורח

הודעהעל ידי מזל שאני רק אורח » 26 נובמבר 2009 16:57

אם אנחנו חיים בסרט שלהיות חלק מרשת ההגנה היחידה של המדינה הזאת יתרום לנו אז באיזה סרט אתם חיים?
בסרט שאם תשבו פה בפורום ותבכו על זה שהצבא משחק בכולנו ושהכל חלק מקוסנפירציה אחת ענקית זה באמת יעזור למשהו?

אין לכם טיפת כבוד למדינה הזאת ולכל מה שהיא מייצגת והדעות שלכם לא יועילו לאף אחד.
אם הערבים יכבשו אותנו בגלל שבזכות אנשים כמוכם יהיו לנו מעט מדי חיילים להגן על המדינה נראה לכם שהם יהיו הומינטריים יפי נפש כמוכם ושהם יתייחסו אליכם ביותר כבוד ממה שאתם מתייחסים לחיילים שלנו שברגע זה עומדים בגבול ושומרים עליכם?
הם יזרקו אתכם ישר לים, ביחד עם כל הדעות היפות שלכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:03

מעבר לאנשים שחושבים שצה"ל הוא צבא כיבוש, יש גם אנשים שהם פציפסטיים, ואנשים שבחיים לא יסתדרו במסגרת הזאת, אבל במבחינת צה"ל כל עוד אתה לא הולך להרוג את עצמך, או לפחות נראה ככה (ויש אנשים שצה"ל גם לא יוותר עליהם עד שהם יהרגו את עצמם), זה בסדר להרוס לך את החיים עם טראומות נפשיות כי הוא צריך עוד מישהו שיפתח את הממטרה בבוקר.

בכלל, תשאל את עצמך למה זה כזה משנה לך אם מישהו לא עשה צבא. אני בספק שזה בגלל שציות לחוק בשביל זה יהרג בל-יעבור, אתה מרגיש פרייאר שעשית צבא? בן אדם שעושה שירות מתוך אידיאולוגיה ואהבת המדינה לא יסתכל כל שניה לבדוק מי לא עשה. צא מהסרט הפטריוטי שלך, כי פטריוט אתה לא, סתם עוד ישראלי שלא רוצה לצאת פרייאר.
דור

הודעהעל ידי דור » 26 נובמבר 2009 17:08

אני עוד לא הגעתי לצבא.. אני כיתה יב'... אנשים שלא יכולים להתגייס לצבא מבחינתי זה לא משתמטים... אנשים שכן יכולים לעזור למדינה שלהם ולא עושים את זה משתמטים... מה לעשות... אנחנו מדינה קטנה ומוקפת בערבים שכל אחד מהם מחכה ליום שמשתמטים מסריחים כמוך לא יתגייסו ואז לא יהיה לנו צבא נגדם ויכבשו את המדינה.. תפסיק לחיות בסרט שהמדינה שלנו חזקה יותר מכולם.. כי אם אתה וכל חבריך המשתמטים לא יתגייסו לא תהיה לנו מדינה.. ויודע מה.. אני מוכן למות בשביל המדינה הזאת! כדי שלילדים שיהיו לי בע"ה יהיה איפה לגור... אין לנו ארץ אחרת והבנו את זה בעקבות השואה!. תפסיקו להשתמט מהצבא! מי שיכול שילך ויתרום את החלק שלו... ואל תחשוב מה המדינה תעשה בשבילי תחשוב מה אני יכול לעשות בשביל המדינה!!
מזל שאני רק אורח

הודעהעל ידי מזל שאני רק אורח » 26 נובמבר 2009 17:09

חחחח חמוד שלי אני פשוט מרחם עלייך בגלל שאתה לא עושה צבא...
הבועה ההיפית שלך לא תחזיק הרבה בעוד כמה שנים כשיתחילו לסרב לך להצעות עבודה בגלל שקלטו שאתה משתמט.
אתה חושב שאכפת לי ממך בכללי? לא ממש...
אכפת לי רק מהמדינה שלי (לא כמוכם) שכל חייל יכול לתרום שם ברמות שאתה בחיים לא תבין.
כי אני שמח לעשות שירות צבאי... זה באמת משהו שיחזק את האופי שלך ויהפוך אותך לבנאדם עוד כמה שנים.
לא כל אחד שעושה שירות צבאי מרגיש פראייר כמו שאתם חושבים, יש באמת אנשים שנהנים לתרום ולהשפיע למען עתיד טוב יותר.
ואני שמח לחיות בסרט הפטריוטי שלי כי לפחות יש לו תקציבי הפקה יותר טובים מהסרט שאתה חי בו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:21

אז למה אתה פה אם לא אכפת לך? תמצא עיסוק פרודקטיבי ולך תעשה משהו שאכפת לך ממנו.
מזל שאני רק אורח

הודעהעל ידי מזל שאני רק אורח » 26 נובמבר 2009 17:24

חלש למדי בנאדם :lol:
תתגייס לצבא אולי הם ילמדו אותך להביא קאמבקים כמו שצריך.
בכל מקרה אני מתגייס עוד כמה ימים אז אני מסתובב במקומות מצחיקים כאלה שיהיה לי על מה להעביר דאחקות בטירונות עם החברים הכי טובים שבנאדם יכול למצוא בחיים... החברים שלו מהצבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:28

מזל שאני רק אורח כתב:חלש למדי בנאדם :lol:
בכל מקרה אני מתגייס עוד כמה ימים אז אני מסתובב במקומות מצחיקים כאלה שיהיה לי על מה להעביר דאחקות בטירונות עם החברים הכי טובים שבנאדם יכול למצוא בחיים... החברים שלו מהצבא.

חחחחחחח אתה נטחן בתחת
מקווה שתקבל את הכאפה שלך בצבא ותחזור לבכות פה לנו עוד חודש
מלשב מפגר
מזל שאני רק אורח

הודעהעל ידי מזל שאני רק אורח » 26 נובמבר 2009 17:32

טוב חמודי
מעניין שעם כל הדעות היפות שלכם והטיעונים שלכם על אגרסיביות זאת התשובה הכי יפה שאתם יכולים להוציא...
עשית לי ולעוד הרבה פטריוטיים את היום פה.
יום טוב לך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:32

את הקמבאקים שלי אני לומד כרגע באוניברסיטה, המקום שאני אסיים ללמוד בו לפני שתצטרך להתחיל לחשוב על האופציות שלך בחיים: המלצר שלי או המנקה שלי. בכל מקרה, גם עכשיו, וגם אחר כך אתה הולך לעבוד בשבילי מותק.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:33

גם לי לא אכפת ממכם.. אכפת לי מזה שאתם אנשים מגעילים שלא מגיע לכם להיות במדינה הזאת בכלל חתיכת מגעילים...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:45

בואנה יא חתיכת קוקסינל... את הקמבק שלך אתה לומד באוניברסיטה... אבל עוד שנה שנתיים בע"ה יכנס חוק נגד העסקת משתמטים.. רק עצם העובדה שלא עשית צבא מוריד מהערך שלך..אגב.. אותו דבר יכולת לעשות בעתודה.. יכולת להוציא תואר... וגם לתרום למדינה שלך... הלוואי והכי רחוק שתגיע זה יהיה לגור בעזה חתיכת מסכן.. שיאנסו אותך ערבים בתחת זה מה שמגיע לך... יודע מה? אני יהיה המלצר שלך? אבל אתה תצתרך לחיות עם זה שאתה אפס ואכפת לך רק מעצמך... הלוואי שלא תמצא אישה שמוכנה לקבל אותך חתיכת אפס ויודע עוד מה? אני מרחם עליך ועל כל התואר המסכן שאתה מוציא באוניברסיטה!!
ישראלי גאה

הודעהעל ידי ישראלי גאה » 26 נובמבר 2009 17:49

מי שמשתמט הוא בדיוק כמו משתפי הפועלה היהודים בזמן השואה.
מי שמשתמט אינו יודע מה העם שלו עבר בשביל להגיע לארץ הזאת, ארץ ישראל.
מי שמשתמט אין לו כבוד לסבים שלו, או לאבות סבותיו שנתנו את נשמתם בשביל לעלות ארצה.
ובעיקר מי שמשתמט אין לו כבוד לעצמו...אני מרחם עליכם משתמטים קוקסינלים, תל אביבים שמאלנים שלא שווים להחשב ישראל, השם ינקום דמכם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 17:54

חברה שלי לא כאן כרגע, אבל אתה תשמח לשמוע שאנחנו מאוד מאושרים ביחד חמוד שלי. היופי בלהיות אני, בניגוד ללהיות אתה, זה שהחיים שלי יפים, משהו שאני הולך לדאוג שימשיך להתקיים ולכן חוסר הרצון שלי לתת 3 שנים לצבא שאני לא מעניין אותו והוא לא מעניין אותי, וסביר מאוד להניח שימשיכו להיות יפים יותר משלך.
בעוד 10 שנים תחזור אליי ותגיד לי אם מישהו שם זין על זה שעשית צבא או לא. אבל זה בסדר, כי אתה עושה צבא בגלל שאתה כ"כ אוהב את המדינה שלך.

שנית, לפחות תגיד דברים שאיכשהו מעידים על שמץ של אינטליגנציה. לא היה, אין, וגם בחיים לא יהיה חוק נגד העסקת אנשים שלא עשו צבא. אגב אתה יכול לבוא בטענות רק לצבא, הוא זה ששחרר אותי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 18:05

ישראלי גאה כתב:מי שמשתמט הוא בדיוק כמו משתפי הפועלה היהודים בזמן השואה.
מי שמשתמט אינו יודע מה העם שלו עבר בשביל להגיע לארץ הזאת, ארץ ישראל.
מי שמשתמט אין לו כבוד לסבים שלו, או לאבות סבותיו שנתנו את נשמתם בשביל לעלות ארצה.
ובעיקר מי שמשתמט אין לו כבוד לעצמו...אני מרחם עליכם משתמטים קוקסינלים, תל אביבים שמאלנים שלא שווים להחשב ישראל, השם ינקום דמכם

צודק, צודק - אין לנו כבוד למי שלא נותן לנו כבוד. - המדינה.
אבל למזלנו יש את הפראיירים, אתה, שעושים את זה בשבילנו :roll:

מה עוד כי שאתה תסיים צבא ותעשה 10 אלף שקל, אנחנו נעבוד בעבודה פשטוה 3 שנים ונעשה - 216,000 שקל.
תהנה ממי ששם את הזין הכי גדול על האזרחים - הצבא, תהנה מאותו ארגון פשע שרק גורם לחיילים שלו לסבול ומתייחס אליהם כרכוש, ללא זכויות.
תהנה גם מהכסף שהבצא יתן לך - זה המון. הרי אנחנו מצאנו הזדמנות של 3 שנים לחסוך - ואז "להתחיל" את החיים כמוכם, או ישר להתחיל את החיים כמוכם, אהמ, מזל שיש פראיירים :lol: .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 18:22

חתיכת אפס אני לא מאמין שיש בני אדם כמוך.. אתה יותר גרוע מערבים! באמא שלי שהיתי מעדיף לחיות עם ערבי מאשר איתך!! כפוי טובה מסריח.. המדינה הזאת לא חייבת לך כלום .. אתה חייב לה! ועל אנשים כמוך מגיע לכם שישימו עליכם אלללללףףף זין לא רק זיין.. צריך לגרש אותכם מפה ושיעשו לכולכם שואה שתתחננו לחזור לארץ לשרת
אופיר

הודעהעל ידי אופיר » 26 נובמבר 2009 18:22

חבורה של מסכנים כולם אתם אנשים מגעילים!! משתמטים גועל נפש !! אנשים במדינה הזאת שומרים עליכם ומצפים שיגיע גם הזמן שלך לשמור עליהם אתם תעשו את זה ואתם ככה מתנהגים אתה בושה למדינה הזאת אתם גועל נפש!!! תאמינו לי צריך לקחת לכם את האזרחות פה יחבורה של מסכנים!!!
אתם לא שונים מכל הערבים שרוצים להעיף אותנו מהמדינה שלנו במקום להילחם בהם ולהילחם על המדינה שאתם נמצאים בה עכשיו אתם בוחרים להשתמט מהצבא..גועל נפש אתם!!!!
ואם אתם כל כך רוצים לעבוד ולהרוויח יותר אז תהיו ג'ובניקים ותעבדו גם בעבודה אחרת אבל אל תשתמטו ימגעילים!!! פשוט גועל נפש!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 18:35

אופיר כתב:חבורה של מסכנים כולם אתם אנשים מגעילים!! משתמטים גועל נפש !! אנשים במדינה הזאת שומרים עליכם ומצפים שיגיע גם הזמן שלך לשמור עליהם אתם תעשו את זה ואתם ככה מתנהגים אתה בושה למדינה הזאת אתם גועל נפש!!! תאמינו לי צריך לקחת לכם את האזרחות פה יחבורה של מסכנים!!!
אתם לא שונים מכל הערבים שרוצים להעיף אותנו מהמדינה שלנו במקום להילחם בהם ולהילחם על המדינה שאתם נמצאים בה עכשיו אתם בוחרים להשתמט מהצבא..גועל נפש אתם!!!!
ואם אתם כל כך רוצים לעבוד ולהרוויח יותר אז תהיו ג'ובניקים ותעבדו גם בעבודה אחרת אבל אל תשתמטו ימגעילים!!! פשוט גועל נפש!!!

א. אסור ליהיות ג'ובנים או כל דבר אחר בצבא ולעבוד במקביל - זה יביא למעצר ארוך מאוד.
ב. זה שנולדתי במדינה, גם אם לא רציתי בכך, לא בחרתי בכך, לא היה לי אפשרות ללכת ליפני שהצבא הגיע כי עוד לא הייתי מיודע, זה אומר שאני מוכרח לעשות צבא - במקום מלחתחילה לא רציתי להיוולד או ליהיות?
- לא, אבל לא נותנים לך אפשרות לעזוב את מדינה ליפני שאתה מיודע, המדינה שומרת שלא תדע מספיק עד שלא יהיה לך זמן ותהיה מחוייב לעשות את הצבא. זה שאנחנו גילינו את זה קצת ליפני בגלל האינטרנט זאת סיבה מספיק טובה. מצידי? שיקחו ממני את האזרחות ויעיפו אותי למדינה אחרת, למה לא עושים את זה?. באמת שאין לי בעיה עם זה. :roll:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 18:49

אופיר כתב:חבורה של מסכנים כולם אתם אנשים מגעילים!! משתמטים גועל נפש !! אנשים במדינה הזאת שומרים עליכם ומצפים שיגיע גם הזמן שלך לשמור עליהם אתם תעשו את זה ואתם ככה מתנהגים אתה בושה למדינה הזאת אתם גועל נפש!!! תאמינו לי צריך לקחת לכם את האזרחות פה יחבורה של מסכנים!!!

דיי לבכות! כמה אתם בוכים :!: מה אתה לחוץ? מה אכפת לך ממנו? אתה כל כך מקנה? :(
תבקה, תבקה, מותק יורקים לך על הפרצוף ואתה אוכל את היריקות. חכה נראה אך תסבול את שאר חייך במילואים, חודשיים בשנה מ2010. בוא ניראה מה אז. אתה עוד תתחנן אלינו כדיי לצאת מהבצבא :!:

כשאתה חייל אין לך זכויות, שמים עליך זין אתה בסך הכל משחק של הצבא, אתה לא בן אדם בשבילם - אתה חייל.
חייל - (ז') מגויס, משרת, כלי-משחק, אמצעי-משחק, חלק הנע על לוח המשחק, איש צבא. (זה הפירוש, אתה מוזמן ליבדוק במילון).
אתה כלום כשאתה חייל, אתה מספר שאין לו זכויות ויש לו חובות, אם תמות לאף אחד לא באמת יהיה אכפת חוץ מחברים ומשפחה, אם תמות הצבא רק יגייס מישהו במקומך, אמצעי משחק חדש, כמו במשחק אסטרטגיה, לוקחים 300 שקל נותנים לפראייר את ה300 שקל הזה בחודש, והוא מוכן למות בשביל הצבא.

אם הצבא היה מתייחס קצת אחרת, לא כמו רכוש, יותר רגוע, לא אלים כלפי אחרים - אז אולי היינו מתגייסים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 19:23

שמע יא חתיכת משתמט מסריח... אני מוכן לאכול חרא מהצבא כי אני לא קוקסינל כמוך יא חתיכת אפס אין לך בושה חתיכת אוכל חינם ותאמין לי יש לך מזל שלא נותנים לך לעוף מהארץ הזאת כי אם היו נותנים הית חוזר לנו בחתיכות רק כי אתה יהודי... מה לעשות אתה יהודי יא חתיכת אפס.. ואתה צריך להתגאות בזה חתיכת מסכן!! לא מספיק הסבים והסבתות שלך עברו שואה אתה עוד רוצה לחזור לשם??? אין לך בושה תכבד את המקום שאתה נמצא בוא כי ככה לא מגיע לך להיות פה בכלל.... ואני מוכן לאכול יריקות! בשביל המדינה שלי כן! ויודע מה .. אני אבכה שאני רוצה לעוף מהצבא.... סבבה... לפחות אני התגייסתי! אתה בכלל לא ניסית.. הלוואי ישימו את כולכם בעזה נראה אותכם מתמודדים לבד עם הבעיות של היהודים!! חתיכת שמלאנים קוקסינלים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 19:30

אורח כתב:דיי לבכות! כמה אתם בוכים :!: מה אתה לחוץ? מה אכפת לך ממנו? אתה כל כך מקנה? :(
תבקה, תבקה, מותק יורקים לך על הפרצוף ואתה אוכל את היריקות. חכה נראה אך תסבול את שאר חייך במילואים, חודשיים בשנה מ2010. בוא ניראה מה אז. אתה עוד תתחנן אלינו כדיי לצאת מהבצבא :!:

כשאתה חייל אין לך זכויות, שמים עליך זין אתה בסך הכל משחק של הצבא, אתה לא בן אדם בשבילם - אתה חייל.
חייל - (ז') מגויס, משרת, כלי-משחק, אמצעי-משחק, חלק הנע על לוח המשחק, איש צבא. (זה הפירוש, אתה מוזמן ליבדוק במילון).
אתה כלום כשאתה חייל, אתה מספר שאין לו זכויות ויש לו חובות, אם תמות לאף אחד לא באמת יהיה אכפת חוץ מחברים ומשפחה, אם תמות הצבא רק יגייס מישהו במקומך, אמצעי משחק חדש, כמו במשחק אסטרטגיה, לוקחים 300 שקל נותנים לפראייר את ה300 שקל הזה בחודש, והוא מוכן למות בשביל הצבא.

אם הצבא היה מתייחס קצת אחרת, לא כמו רכוש, יותר רגוע, לא אלים כלפי אחרים - אז אולי היינו מתגייסים.

דבר ראשון חתיכת הומו תלמד לכתוב, דבר שני כשאתה חייל אתה מקבל כבוד. מי שמשתמט מקבל זין אחד גדול בפרצוף מהמדינה.. אם לי יהיה עסק, אני אישית בחיים לא יעסיק קוקסינל הומו משתמט כמוך!. תאמין לי יחתיכת זין שבשביל הצבא אתה כן בן אדם.. אם אתה מת, עשית את זה בשביל העתיד של המדינה ובשביל לאזרחים[אלה שמתגייסים לא אתם] יהיה איפה לגור בעתיד. אתה כלום שאתה חייל, אחרי זה אתה גאה בזה כל החיים שלך שהקדשת את הזמן הזה למדינה... אתה כלום ותהיה כלום כל החיים שלך בגלל שאתה משתמט!! נראה לך שזה משחק מה שהולך במדינה? נראה אותך חכם גדול פותר את הבעיות של היהודים עם הערבים? בוא אני יצטט לך משהו שביבי אמר? "סוריה תוריד את הנשק, לא תהיה מלחמה - ישראל תוריד את הנשק, לא תהיה ישראל!!"
ותאכלס הצבא מתיחס אליך כמו שצריך כדי שיצא ממך חייל. יודעים מה ? אל תתגיסו כולכם ותמשיכו לחיות בבועה והלוואי יום יבוא ויתקע את כולכם ערבי בתחת
שיהיה לכם ערב טוב ושבת שלום הלוואי תמותו :]
bayra
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bayra » 26 נובמבר 2009 19:39

אורח X כתב:חחחח אין לנו כבוד למדינה שלנו?
זה שהאכילו אותך בסרט שאתה תורם למדינה זאת בעיה שלך ..
אין מה לעושת יש אנשים כמוך שחיים בסרט שהם תורמים למדינה
למדינה יש מספיק חיילים שחיים בסרט שהם תורמים
אהה אנחנו מבינים את הגישה הזאת, שהם יעשו את העבודה בזמן שאנחנו ננגן בגיטרה מתחת לפוך בבית... ,גועל נפש...
והמדינה לא שמה עלייהם אפילו
ויש אנשים כמונו שיודעים מי אלה ראשי הממשלה ויודעים למה הם לא מתגייסים
מה הקשר לשלטון עכשיו ?!

תמשיך לחיות בסרט שאתה תורם למדינה
תורם למדינה ?,שומר על החיים שלך ! , לוגיקה פשוטה אתם אפילו לא מבינים ?! אין צבא אין לכם חיים. למה אין צבא ? כי אם הדעה האידיוטית שלכם (שבעקבותך נראה שהיא "כי כך אתם לא תורמים למדינה.." ) אמורה להיות נחלת הכלל אז לא יהיו חיילים לא יהיה צבא ויהיה רק מוות פיצוצים וג'יהאד....
אני רוצה לתרום ולעזור אך ורק לעצמי ולא לאף אחד אחר...
אגואיזם אמרנו ?, חוצפן אנשים הגנו על חייך לאורך עשרות שנות חייך ואתה לא תשמור על שלהם ? , יש כלכך הרבה מילים שיכולתי לכתוב עכשיו ....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 19:40

אורח כתב:
אורח כתב:

דבר ראשון חתיכת הומו תלמד לכתוב, דבר שני כשאתה חייל אתה מקבל כבוד. מי שמשתמט מקבל זין אחד גדול בפרצוף מהמדינה.. אם לי יהיה עסק, אני אישית בחיים לא יעסיק קוקסינל הומו משתמט כמוך!. תאמין לי יחתיכת זין שבשביל הצבא אתה כן בן אדם.. אם אתה מת, עשית את זה בשביל העתיד של המדינה ובשביל לאזרחים[אלה שמתגייסים לא אתם] יהיה איפה לגור בעתיד. אתה כלום שאתה חייל, אחרי זה אתה גאה בזה כל החיים שלך שהקדשת את הזמן הזה למדינה... אתה כלום ותהיה כלום כל החיים שלך בגלל שאתה משתמט!! נראה לך שזה משחק מה שהולך במדינה? נראה אותך חכם גדול פותר את הבעיות של היהודים עם הערבים? בוא אני יצטט לך משהו שביבי אמר? "סוריה תוריד את הנשק, לא תהיה מלחמה - ישראל תוריד את הנשק, לא תהיה ישראל!!"
ותאכלס הצבא מתיחס אליך כמו שצריך כדי שיצא ממך חייל. יודעים מה ? אל תתגיסו כולכם ותמשיכו לחיות בבועה והלוואי יום יבוא ויתקע את כולכם ערבי בתחת
שיהיה לכם ערב טוב ושבת שלום הלוואי תמותו :]

וואלה צודק לא צריך צבא
לא צריך לשרת
אף אחד לא יבוא נגדנו
הלוואי שלא יהיה צבא שיעבוד כמו שצריך שאיזה מחבל יגיע לבית שלך כי לא היה מי שיעצור אותו בדרך
נראה אז איך תדבר גם אז יהיה לך טענות אולי תאשים את הצבא הגרוע אולי תאשים שאין מספיק אנשים צבא ואחוז המתגייסים נמוך
אנשים כמוך צריך לגרש מהארץ
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 26 נובמבר 2009 19:46

מזל שאני רק אורח כתב:אם אנחנו חיים בסרט שלהיות חלק מרשת ההגנה היחידה של המדינה הזאת יתרום לנו אז באיזה סרט אתם חיים?
בסרט שאם תשבו פה בפורום ותבכו על זה שהצבא משחק בכולנו ושהכל חלק מקוסנפירציה אחת ענקית זה באמת יעזור למשהו?

אין לכם טיפת כבוד למדינה הזאת ולכל מה שהיא מייצגת והדעות שלכם לא יועילו לאף אחד.
אם הערבים יכבשו אותנו בגלל שבזכות אנשים כמוכם יהיו לנו מעט מדי חיילים להגן על המדינה נראה לכם שהם יהיו הומינטריים יפי נפש כמוכם ושהם יתייחסו אליכם ביותר כבוד ממה שאתם מתייחסים לחיילים שלנו שברגע זה עומדים בגבול ושומרים עליכם?
הם יזרקו אתכם ישר לים, ביחד עם כל הדעות היפות שלכם.

אתה חושב שזאת רשת ההגנה היחידה, ונניח שאולי זה ככה מבחינת המדינה.
אף על פי כן, זה מצב שמישהו אחר יצר ואנחנו נולדנו לתוכו. מישהו אחר, עם החלטות כלשהן שיכול להיות שהן היו גרועות במיוחד. במיוחד בשנים עברו, כשהתייחסו לערבים כמו אל זבל. גם היום מתייחסים אליהם ככה, אגב.

אז למה אני, בתור בן אדם חושב, צריך ללכת ולשרת בצבא הזה אם אני לא מאמין שזאת הדרך הנכונה ובנוסף, אני חושב שזה רק מוביל לתהום גדולה יותר?
תענה לי בכנות. למה שאני אעשה את זה?
אני מעדיף להגיב כאן, אני מעדיף להתנדב חברתית, אני מעדיף לעבוד באיש בשביל אנשים, ולא לירות בהם. ככה אני בונה חברה בריאה.

אתה דואג שכולם יהיו כמוני? אתה באמת דואג שכולם יזרקו את הנשק?
שזאת תהיה הדאגה האחרונה שלך. ואם כולם יהיו כמוני, אז לא תצטרך נשק בעולם (או שאתה מתכוון שהמצב ההיפותטי הזה באוח פלא נגמר בגבולות ישראל?).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 20:31

למה אתם כל כך נגד הצבא?
אתם כביכול חלק ממדינת ישראל , לא? נכון לא כולם בנויים להיות קרביים , אבל אין לכם טיפת אהבה למדינה? אתם עד כדי כך אנוכיים למדינה? אני חושבת שזה ממש עצוב :\
אתם אומרים שהמסגרת הצבאית קשה? כן היא קשה זה נכון, אבל בכל זאת זה ההרגשה שאתה תורם משהו למדינה שלך
אתם נולדתם למדינת ישראל (רובכם אולי) ולידיעה שיש מדינה אבל תזכרו שבלי מדינה אנחנו כלוםםם כל כך הרבה אנשים מתו בגלל זה
ועם אתם כל כך נגד הממסד הצבא והממשלה למה לעזזל אתם נשארים בארץ?, הכי קל זה להתלונן ולהאשים אבל אתם מקבלים מישראל הרבה זכויות אז למה שלא תתרמו בחזרה?
בתור מישהי מהדרום שספגה את הטילים באופן יומיומי זה רק מוכיח שבלי צבא אין לנו מדינה ועם אין לנו מדינה אנחנו פשוט ניכחד
וזה פשוט עצוב לראות איך אנשים שנראים אינטיליגנטיים מבחינת כושר ההתבטאות מדברים שטויות כאלה ולזה שאמר שאנחנו פריירים שאנחנו משרתים בצבא? לא מותק אתה זה שפראיייר אין לך ערכים לא למדינה שלך לא לבית שלך ואני בטוחה שגם לא לדת שלך ועל זה אני פשוט מרחמת עלייך כי ככה ממש לא תגיע רחוק אז אתה מוזמן לא לשרת בצבא ואפילו תצא מהמדינה ישראל לא צריכה אנשים כמוך שמתנהגים כמו עלוקה תתבייש לך שככה אתה מדבר ועם תחייה בארץ אחרת שם תבין באמת מה זאת ישראל ואיך זה להיות אזרח זר במדינה אחרת
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 26 נובמבר 2009 20:47

באופן עקרוני, כי הצבא מבטא דרך של אלימות ומעודד אותה.

בכלאופן, מספיק עם השטויות האלה של " אתם לא מתאימים" וכו'. זה חרטא.
תקרא על מה התנועה מדברת.
אתה מוזמן לקרוא גם באתר של "אומץ לסרב". כנראה שלא תעשה את זה, על פי כמות החזרות על אותה מנטרה שיש פה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 21:14

דונגל כתב:באופן עקרוני, כי הצבא מבטא דרך של אלימות ומעודד אותה.

תקרא על מה התנועה מדברת.
אתה מוזמן לקרוא גם באתר של "אומץ לסרב". כנראה שלא תעשה את זה, על פי כמות החזרות על אותה מנטרה שיש פה.

אתה יודע מה אני חושב? אומץ? אתה יודע מה זה אומץ בכלל?
אתה פעם היית בשטח אויב מוקף במחבלים? תחשוב על זה רגע, ותגיד לי מי האמיץ פה..
ואתה צודק, יש פה מנטרה חוזרת של קללות והשמצות, מוצדקות או לא, אבל על דבר אחד אי אפשר להתווכח
שבסופו של דבר? המפסידים הגדולים פה זה אתם.
תאמין לי, המדינה תסתדר גם בלעדייך, בלי החברה שלך שיושבת עכשיו בכלא 400, ועוד איזה עשרים ח'ברה "אמיצים"..
אתם בעצם מהווים אחוז קטן מאוד, והצבא יסתדר כי למזלנו רוב הח'ברה הצעירים מבינים שאין להם ארץ אחרת.
אבל יום אחד אתה תגדל שכל ותבין את האכויות של האנשים שהיו בסיירות, גדודים, או אפילו סתם ג'ובניקים בקרייה, על בשרך ועל חשבונך.

אז אתה חושב שאנחנו אלה הפרייארים?
תחשוב שוב.
מה כבר תעשה ב3 שנים האלה? תלמד מדעי החברה במכללה?
חחח, אמיצים, אין ספק.
גאה להיות פרייאר

הודעהעל ידי גאה להיות פרייאר » 26 נובמבר 2009 22:24

אורח כתב:חברה שלי לא כאן כרגע, אבל אתה תשמח לשמוע שאנחנו מאוד מאושרים ביחד חמוד שלי. היופי בלהיות אני, בניגוד ללהיות אתה, זה שהחיים שלי יפים, משהו שאני הולך לדאוג שימשיך להתקיים ולכן חוסר הרצון שלי לתת 3 שנים לצבא שאני לא מעניין אותו והוא לא מעניין אותי, וסביר מאוד להניח שימשיכו להיות יפים יותר משלך.
בעוד 10 שנים תחזור אליי ותגיד לי אם מישהו שם זין על זה שעשית צבא או לא. אבל זה בסדר, כי אתה עושה צבא בגלל שאתה כ"כ אוהב את המדינה שלך.

שנית, לפחות תגיד דברים שאיכשהו מעידים על שמץ של אינטליגנציה. לא היה, אין, וגם בחיים לא יהיה חוק נגד העסקת אנשים שלא עשו צבא. אגב אתה יכול לבוא בטענות רק לצבא, הוא זה ששחרר אותי.

לשרת בצבא זה להיות פרייאר?
אז בכיף אני פרייאר כל מה שחשוב לך זה כסף ? אין לך ערכים אהבה לארץ? אז מצידי ומצד רוב המדינה אתה אפילו לא שווה לזבל
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 26 נובמבר 2009 22:28

אורח כתב:
דונגל כתב:באופן עקרוני, כי הצבא מבטא דרך של אלימות ומעודד אותה.

תקרא על מה התנועה מדברת.

אתה יודע מה אני חושב? אומץ? אתה יודע מה זה אומץ בכלל?
אתה פעם היית בשטח אויב מוקף במחבלים? תחשוב על זה רגע, ותגיד לי מי האמיץ פה..
ואתה צודק, יש פה מנטרה חוזרת של קללות והשמצות, מוצדקות או לא, אבל על דבר אחד אי אפשר להתווכח
שבסופו של דבר? המפסידים הגדולים פה זה אתם.
תאמין לי, המדינה תסתדר גם בלעדייך, בלי החברה שלך שיושבת עכשיו בכלא 400, ועוד איזה עשרים ח'ברה "אמיצים"..
אתם בעצם מהווים אחוז קטן מאוד, והצבא יסתדר כי למזלנו רוב הח'ברה הצעירים מבינים שאין להם ארץ אחרת.
אבל יום אחד אתה תגדל שכל ותבין את האכויות של האנשים שהיו בסיירות, גדודים, או אפילו סתם ג'ובניקים בקרייה, על בשרך ועל חשבונך.

אז אתה חושב שאנחנו אלה הפרייארים?
תחשוב שוב.
מה כבר תעשה ב3 שנים האלה? תלמד מדעי החברה במכללה?
חחח, אמיצים, אין ספק.

כפי הנראה לא השקעת 20שניות לקרוא את מה שכתבתי לך. מדובר בקצינים לוחמים בשטחים, הרבה מהם עשו קבע.
חוץ מזה, לא ברור לי למה אתה מדבר על אומץ ומה הקשר לדיון?
אני חושב שיותר מפחיד להיות פלסטיני מוקף בחיילי צה"ל שרודפים אחריו. הרבה יותר מפחיד.

ומי דיבר על פראיירים? מה אתה בכלל רוצה?
אם אתה לקפוץ ולצעוק, אתה יכול ללכת לדבר עם חברים שלך מהסיירת ולהשוות כמה גדול הנשק שלכם.
אם אתה רוצה להגיד משהו, אז פשוט תגיד, כי אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד או להוכיח.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 נובמבר 2009 23:54

"יא חתיכת אוכל בתחת" - עוד אחד שמוכיח שחיילים שונאים הומואים.
עכשיו נתנו לך רובה כדי שתוכל לבוא ולירות בכמה ילדים כי הם הומואים?

אני רוצה שתענה לי בכנות על השאלה הזאץ איך החייל ההוא שלקח את הרובה שנתנו לו כדי לשמור עלינו והרג חבורה של ילדים כי היו להם נטיות מניות שונות (או שהם תמכו באנשים עם נטיות מיניות שונות) הגן עלי?

אתם לא מגינים עלי אתם סכנה לציבור, פצצה מתקתקת.

איך אני יכול לדעת שלא תקח את הרובה שלך ותלך למצעד הגאווה לירות בכמה "אוכלים בתחת"?
ככה אתה "מגן" עלינו, נכון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 נובמבר 2009 07:25

אורח כתב:

את הקמבאקים שלי אני לומד כרגע באוניברסיטה, המקום שאני אסיים ללמוד בו לפני שתצטרך להתחיל לחשוב על האופציות שלך בחיים: המלצר שלי או המנקה שלי. בכל מקרה, גם עכשיו, וגם אחר כך אתה הולך לעבוד בשבילי מותק.

likes this
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 נובמבר 2009 07:27

לכל הטמבלים שאומרים שייכנס חוק נגד משתמטים .........

לי דווקא נראה שייכנס חוק מילואימניקים
גם ככה רוב המעסיקים לא מסכימים להעסיק מישהו שבורח להם למילואים פעם בשנה
אז תמשיכו להידפק גם בצבא וגם באזרחות ;)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 נובמבר 2009 11:14

בשביל שיכנס חוק נגד משתמטים צריך לעשות את מה שמזכירים שוב ושוב בנושאים ואנשים פותחים עוד ועוד נושאים כדי שהנושא ירד למטה למטה למטה ואף אחד לא יראה אותו.

מי חותם על הפטור?
הצבא.

מי זה משתמטים? אנשים ששוחררו *כחוק*
רגע...

כחוק

שנייה

כחוק

רוצים לטעון שמישהו עבר על החוק - תתבעו אותו אישית

למה תביעות אישיות על הונאה לא מתעופפות לכל עבר?
אתם לא רוצים את זה. אתם רוצים להעניש את *כולם* גם את הסכיזופרנים, גם את הנכים, כי אתם לא שמים על נכים.
בבקשה - תעמידו אותי למשט- ללענו ששיקרתי.
(תתעלמו מהנושא על האמת והשקר ותקוו שהוא ירד למטה)

למה אתם לא עושים את זה? למה אתם לא תובעים אנשים על שקר והתחזות והונאה?

אם יוכח בבית משפט ששיקרתי - אז עונש. אבל אתם לא רוצים אז זה, אתם רוצים עונש קולקטיבי לא דמוקרטי על כולם.

כי או שאתם טיפשים או שאתם נגד דמוקרטיה.
שבן

הודעהעל ידי שבן » 27 נובמבר 2009 21:40

דור כתב:משתמטים אין לכם כבוד למדינה שלכם יא גועל נפש מי שלא עושה צבא בנאדם מסכןןן לא מגיע לכם לחיות פה חתיכת כפויי טובהה אם כולם היו כמוכם לא היתה לנו מדינה... לא מגיע לכם זכויות במדינה הזאת... עומדים מאחורי הזכויות שלכם... זכויות מגיע לאנשים שממלאים את החובות שלכם... לכם לא מגיע!!! מזה משנה.. תהיו ג'ובניקים לא חייב קרבי.. תתרמו למדינה שלכם חתיכת מגעילים... אני שם 1000 שקל אם רוב הקהילה המגעילה הזאת לא מת"א חתיכת זבלים חיים בבועה הלוואי יפול גראד על עזריאלי ואז תבינו מזה איום!!

אני לא מתל אביב , אני גר בחור של התחת שלך וזומם להפיל אותך.
...

הודעהעל ידי ... » 29 נובמבר 2009 15:38

פאק , אני לא מאמינה.
אני כולה ילדה , בת 13 פאקינג 13,יש עוד כלכך הרבה שנים עד שאני אתגייס. ואני מהוד השרון .. ראיתי בפייסבוק קבוצה , נכנסתי ,ופשוט לא האמנתי ....
קראתי פה את התגובות ואני באמת מזועזעת מזה.. מזה צריך להיות?

אין לי שום סבא וסבתא שהיו בשואה או עזרו להקים תארץ ונלחמו , לא דיברו איתי בכלל על צבא לא בבית לא בביצפר לא כלום ,
אבל אכשהו מאז ומתמיד, צבא בחיים לא נראה לי כמו שאלה אפילו . מה ההתלבטות ?
אני באמת לא מצליחה להבין את הדעה שלכם.
בחלק מהתגובות אני רואה פה 'פראיירים .' . פראיירים ?! אני באמת לא מצליחה להבין מה פראייר בלהתגייס לצבא ? בלעזור למדינה שלך ? בלהיות אזרח טוב ? אתם לא חייבים ללכת לקרבי אם זה מה שמפריע לכם יש עוד כלכך הרבה דברים שלא חייבים להלחם בהם בצבא.

באמת אני לא מצליחה לראות חסרונות.אוקי אז אני אגיע לאוניברסיטה טיפה אחריך ? אוי נו באמת .. האמת אני רואה את הצבא גם בתור חוויה . חוויה שמחשלת אותך מבגרת אותך ומשנה אותך . להכיר אנשים חדשים ,דברים שונים , להיות מחוץ לבית , להתבגר. חלק מהחיילים להלחם, חלק לחשוב , ללמוד , לעבוד . להשקיע קצת בשביל המדינה שלך , . שהייתי קטנה ולא ממש הבנתי ככה הסבירו לי צבא - כל החיים שלך , יש מי ששומר עלייך. יש מי שמגן עלייך . יש מי שבזכותו את לא צריכה לפחד כלכך . תמיד יהיה אותו . וכל פעם מגיע תורו של מישהו אחר , כל פעם מישהו בא, שומר על המדינה ועל כל האזרחים ל3 שנים מסכנות , ואז יש לו את כל החיים שלו שאחרים ישמרו עליו. וכל אחד יגיע לתור שלו, אחרת מזה הניצול הזה , אם אתם באמת לא מתגייסים , תחשבו על כל השנים ששמרו עליכם והגנו עליכם , תנסו לחשוב על החיים בלי צבא, לא יהיו חיים .

למשתמטים, אין מה לחפש בישראל . זו הטובה שאתם חייבים למדינה שלכם . המדינה עשתה לכם טובה ושומרת עליכם, תחזירו לה ותשמרו עליה.

אני כולה ילדה, אבל גאה בזה שאני פה בישראל ושאני עוד אתגייס ואתרום למדינה. וולדעתי? אתם הפראיירים הכי גדולים פה.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 29 נובמבר 2009 15:50

אני לא מבין מה הקטע של כולכם.
מה לא מובן? זה פורום פתוח - כל אחד יכול לכתוב כאן מה שהוא רוצה. כמעט כל מי שכותב כאן הוא לא חבר בפרופיל חדש. למעשה, אני לא חושב שראיתי מישהו בפרופיל חדש בזמן האחרון.

לילדה בת 13 - זה זמן טוב להתחיל להתעניין ולחשוב על הדברים. לגבי ההתבטאויות שיש כאן - זאת בעיה, אבל נסי להתעסק בעיקר. תתחילי מלקרוא על העקרונות של פרופיל חדש באתר הרשמי שלהם. לחילופין, את יכולה לפנות לתנועה.
דבר נוסף שאת יכולה לעשות, זה לבדוק מה בדיוק קורה בצבא בתחומים של אלימות לאחר (נגיד, לא ישראלים/לא בדיעה שלך/לא גברים). פשוט תבדקי. זאת אחריותך.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 29 נובמבר 2009 17:07

... כתב:פאק , אני לא מאמינה.
אני כולה ילדה , בת 13 פאקינג 13,יש עוד כלכך הרבה שנים עד שאני אתגייס. ואני מהוד השרון .. ראיתי בפייסבוק קבוצה , נכנסתי ,ופשוט לא האמנתי ....

אין לי שום סבא וסבתא שהיו בשואה או עזרו להקים תארץ ונלחמו , לא דיברו איתי בכלל על צבא לא בבית לא בביצפר לא כלום ,
בחלק מהתגובות אני רואה פה 'פראיירים .' . פראיירים ?! אני באמת לא מצליחה להבין מה פראייר בלהתגייס לצבא ? בלעזור למדינה שלך ? בלהיות אזרח טוב ? אתם לא חייבים ללכת לקרבי אם זה מה שמפריע לכם יש עוד כלכך הרבה דברים שלא חייבים להלחם בהם בצבא.

באמת אני לא מצליחה לראות חסרונות.אוקי אז אני אגיע לאוניברסיטה טיפה אחריך ? אוי נו באמת .. האמת אני רואה את הצבא גם בתור חוויה . חוויה שמחשלת אותך מבגרת אותך ומשנה אותך . להכיר אנשים חדשים ,דברים שונים , להיות מחוץ לבית , להתבגר. חלק מהחיילים להלחם, חלק לחשוב , ללמוד , לעבוד . להשקיע קצת בשביל המדינה שלך , . שהייתי קטנה ולא ממש הבנתי ככה הסבירו לי צבא - כל החיים שלך , יש מי ששומר עלייך. יש מי שמגן עלייך . יש מי שבזכותו את לא צריכה לפחד כלכך . תמיד יהיה אותו . וכל פעם מגיע תורו של מישהו אחר , כל פעם מישהו בא, שומר על המדינה ועל כל האזרחים ל3 שנים מסכנות , ואז יש לו את כל החיים שלו שאחרים ישמרו עליו. וכל אחד יגיע לתור שלו, אחרת מזה הניצול הזה , אם אתם באמת לא מתגייסים , תחשבו על כל השנים ששמרו עליכם והגנו עליכם , תנסו לחשוב על החיים בלי צבא, לא יהיו חיים .

למשתמטים, אין מה לחפש בישראל . זו הטובה שאתם חייבים למדינה שלכם . המדינה עשתה לכם טובה ושומרת עליכם, תחזירו לה ותשמרו עליה.

אני כולה ילדה, אבל גאה בזה שאני פה בישראל ושאני עוד אתגייס ואתרום למדינה. וולדעתי? אתם הפראיירים הכי גדולים פה.

את מותק, באמת את מותק. קנית אותי, אני הולך עכשיו לבאקום להתחנן שייגייסו אותי.
O'er the land of the free and the home of the brave
...

הודעהעל ידי ... » 29 נובמבר 2009 17:14

ציניות ?
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 29 נובמבר 2009 19:29

weef יש לנו מספיק טרולים בפורום גם ככה, אני יודע שאתה נהנה לעשות צחוק מאנשים שכותבים פה אבל באמת, זה כבר לא לעניין.
ולזאתי ששאלה, את אלו שמסרבים הייתי מחלק לשני זרמים עיקריים, אגואיסטים שמסרבים מטעמים של תועלתנות ואינטרסים אישיים, ופציפיסטים או כל אלו שמסרבים לקחת חלק בצבא מטעמים אדיאולוגיים שאינם אגואיסטים.

את יכולה לבקר את הפציפיסטים ואפשר למצוא בפורום ובאתר הרשמי המון חומר ודיונים בנושא, אני לא בטוח אם הם אלו שיטרחו לענות פה בפורום כי פשוט אי אפשר לנהל פה דיון רציני.

לגבי הנהנתנים שסתם לא מתחשק להם לשרת בצבא ומעדיפים ללמוד ולהתקדם בחיים (ואני לא אומר שום דבר נגד זה, אם זה מה שהם חושבים שנכון לעשות שיעשו..) אפשר להגיד להם שהם טועים כמה שרוצים אבל אין באמת טיעון לוגי שימנע מהם "להשתמט". יש אנשים שלא מוכנים לחיות לפי הכללים של החברה בה את חייה, את יכולה לא לשתף אותם במשחק, לא לתת להם שירותים אבל את לא יכולה להכריח אותם לעשות מה שאת רוצה.

כל ה"אני לא מבינה אותכם" ו"אתם צריכים להגייס" זה סתם עץ לבעירה לא יוצא מזה כלום ופשוט נמאס. אם אין לכם משהו אמיתי להגין שאפשר לדון בו אז תחסכו לעצמכם את הזמן ותעזבו את הפורום בשקט.
pastuh
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pastuh » 29 נובמבר 2009 21:37

שירתתי במג"ב. סתם ביזבזתי 3 שנים. ישראל צריכה להתחיל ללמוד להיות מדינה תרבותית. היום היא נראת כמו קהליה של קופים שרוצה רק לכבוש , לבנות גטו , להטריד את השכנים ולהרוג. ואחר כך בוחה שאף אחד לא אוהב יהודים. ומה קיבלו בסופו של דבר מכל המיליטרזציה הזו? רק מדינה טוטליטרית ללא גבולות, ללא שוויון אזרח, ללא דמוקרטיה, ללא חוקה ,עם חוקי שריעה היהודית ותורת הגזע היהודית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2009 23:02

קל לדבר לפני שהתחלת את השירות הצבאי, ככה כל המלש"בים מדברים, גם אני דיברתי ככה.
בכל מקרה, אני בטוח שככה חינכו אותך והדעה שלך מושפעת מהסביבה. אני בספק אם הדעות שלך היו דומות אם היו מחנכים אותך אחרת, מי אמר לך שהצבא זה חוויה? סבא ששירת בפלמ"ח יחד עם רבין? אה כן, והכרתי מאות חבר'ה שסיימו שירות צבאי, ואת אף אחד זה לא ביגר או שינה בצורה כל שהיא.
pastuh
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pastuh » 29 נובמבר 2009 23:16

אורח כתב: אה כן, והכרתי מאות חבר'ה שסיימו שירות צבאי, ואת אף אחד זה לא ביגר או שינה בצורה כל שהיא.

אותי דווקא הצבא שינה. לפני כן האמנתי לפרופגנדה הישראלית. לאחר שיצא לי לשרת באצמי בשטחים כבושים בתפקיד politzai ,לדכא אזרחים, לירות בילדים, להשפיל זקנים - הבנתי שיהודים לא למדו כלום מהשוא. הדבר הראשון שהם בנו זמן קצר אחרי שנתנו להם מדינה - זה גטו לעם אחר. בגלל זה ישראל זקוקה לצבא כה גדול - בשביל לכבוש שטחים של שכנים, ולהקים שם משטר צבאי ואפרטהייד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2009 23:28

צודק, טעיתי.
הם למדו מהצבא להקטין ראש ולדאוג לתחת של עצמם, צודק.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 29 נובמבר 2009 23:44

כן. גם החברה של "אומץ לסרב" מקטינים ראש.
כולם מקטינים ראש. גם הסרבנים שיושבים בכלא בצבאי חודשים מקטינים ראש. כולם מקטינים ראש.

רק שאף אחד לא טרח בכל מאות ההודעות האחרונות כאן בכלל לקרוא על מה פרופיל חדש מדברת. מדהים.
pastuh
יצירת קשר:

הודעהעל ידי pastuh » 29 נובמבר 2009 23:45

כל הכבוד לך! צה"ל צריך בחורות כמוך. אני מאוד מעריך את המוטיבציה שלך ומוכנות לתרום לצה"ל. עזבי את כל השתמטים שבאתר זה. הם דפוקים ולא מבינים שצה"ל לא יכול לאפשר לאצמו לקנות לכל מפקד מכונת קפה ויותר זול לגייס בחורות כמוך לתפקיד זה. מכונת קפה עולה כ-1000 ש"ח. ואת תעשי אותה עבודה תמורת 300 ש"ח לחודש.
נערך לאחרונה על ידי pastuh ב 30 נובמבר 2009 13:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 30 נובמבר 2009 00:04

אתה טועה - הוא לא "צריך". צה"ל חייב בחורות כמוה.

לפי מה שהיא אומרת, היא מעולם לא התמודדה עם השאלות. עם זאת, אין לה ספק בכלל מה צריך לעשות.
נפלא.
חופשי זה 21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי זה 21 » 30 נובמבר 2009 00:08

pastuh, מעניין לקרוא את ההודעות שלך בתור מישהו שהיה במג"ב וחווה את הצבא בצורה כזאת.
זה קרה במהלך השירות, ההתפכחות הזאת?
איך הרגשת בתור מג"ב?
זאת חוויה מאוד לא שגרתית בשביל בנאדם לעבור.

ומילא יש פה כל מיני ילדים שעוד לא התגייסו אבל בת 13? אני יודע שזה נשמע גילני אבל בגיל הזה כל כך רחוקים מלחוות את הצבא ואת מה שקורה במדינה בצורה ביקורתית שאין מה לדבר. מראים פה לאנשים כמה הארגון הזה אלים ומגעיל וכמה הרעל הלאומני הזה חודר במוחות המנוונים של החיילים ואתם פשוט מזיינים בשכל על תרומה לאומה וכל מיני שטויות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 נובמבר 2009 03:40

דונגל כתב:כן. גם החברה של "אומץ לסרב" מקטינים ראש.
כולם מקטינים ראש. גם הסרבנים שיושבים בכלא בצבאי חודשים מקטינים ראש. כולם מקטינים ראש.

רק שאף אחד לא טרח בכל מאות ההודעות האחרונות כאן בכלל לקרוא על מה פרופיל חדש מדברת. מדהים.

קראתי ולא הסכמתי.
אם הייתי מסכים, הייתי משתמש רשום.
שבן

הודעהעל ידי שבן » 30 נובמבר 2009 10:24

pastuh כתב:

כל הקבוד לך! צה"ל צריך בחורות כמוך. אני מאוד מעריך את המוטיבציה שלך ומוכנות לתרום לצה"ל. עזבי את כל השתמטים שבאתר זה. הם דפוקים ולא מבינים שצה"ל לא יכול לאפשר לאצמו לקנות לכל מפקד מכונת קפה ויותר זול לגייס בחורות כמוך לתפקיד זה. מכונת קפה עולה כ-1000 ש"ח. ואת תעשי אותה עבודה תמורת 300 ש"ח לחודש.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: חזזזזק אתה !

:? רועה לגיהנום אולי ... צה"ל הוא מוסד קדוש!!! והכנת קפה למפקדים היא חושבה לאומית של כל נערה מתבגרת שלא יודעת כלום על חייה !!

- ולא זה לא הכל!! מה קורא כשלמפקד אין פלייבוי ? גם כאן נערות יקרות מחובתכן לתרום למדינה! להקריב למען הכלל . הכל למען המולדת!!

רגע .... אממ....

אולי הייתי צריך להיות קצין ?

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד