אני ימני.

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

רון בן מיכאל
יצירת קשר:

אני ימני.

הודעהעל ידי רון בן מיכאל » 13 נובמבר 2009 17:44

בס"ד

היי. שמי רון בן מיכאל, ובלשון המעטה, דעותיי הפוליטיות נוגדות את שלכם, למרות שאני אישית נגד גיוס חובה (לא מאותן ה"סיבות" שאתם מדמים לעצמכם).

אני רוצה לראות, שלשמאל יש ביצים להתמודד עם הימין בדיון בלי שום השמצות כמו פוליטרוקיות (או כמו שאמר הרב הצדיק הקדוש הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל הי"ד, "Those who cannot debate, defame") "פאשיסט", "גזען", "קונטררבולציונר", "ציונאצי" וכו', אלא דיון רציני ורציונלי.

אני רוצה שתציגו את מסכת הטיעונים שלכם, ואני אענה עליהן, אחת אחת, פרוט פרוט.
"ה'שלום' האיסלאמי נראה ב'שיא פריחתו' בח'ייבר".

"רק תארו לעצמכם מה היה קורה אם אדריאנוס היה משנה את שמה של פרובינקיה יודיאה לדיסנילנד.." - הרב כהנא.
אורח

Re: אני ימני.

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 18:34

צר לי לאכזב אותך, רוב האנשים שכותבים בפורום הזה לא שמאלנים.
רון בן מיכאל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רון בן מיכאל » 13 נובמבר 2009 18:39

בס"ד

אבל בכל זאת אשמח להתווכח עם שמאלנים עם שכל מינימלי בקודקוד ולא פוליטרוקים.

"רק תארו לעצמכם מה היה קורה אם אדריאנוס היה משנה את שמה של פרובינקיה יודיאה לדיסנילנד.." - הרב כהנא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 19:02

קודם כל - שלום. אני שמח שלקחת כמה שניות לפנות לאנשים ולנסות לשמוע.
מראש אני אומר לך שבהרבה מאוד מקרים אין הבדלים בין שמאל לימין באיך שאנשים "מתווכחים", ופה בפרט - יכול להיות שתקבל הרבה תגובות שלא קשורות לדיון ספציפי.

הבעיה מתחילה כששני אנשים שמדברים ביניהם א. מתווכחים בחוסר סבלנות במקום להקשיב ולהבין לעומק את השני.
ב. כשיש הבדלים במשהו אחד בסיסי - בהנחות שבן אדם עושה.

אני אומר לך מראש שאתה לא יכול להיות ימני סטנדרטי ולעמוד מאחורי הטענות שלך בצורה מעמיקה. משום שלדברים אין בסיס. זה בערך אותו מצב כמו בשמאל, רק שהשמאל שאתה מדבר עליו (זאת אומרת, החבר'ה של "פרופיל חדש") יודעים שקיימת אי ודאות וההנחות שלהם הגיוניות.

עכשיו, במקום להמשיך עם המלמול - אני אשמח אם תגיד מה אתה יודע על התנועה של פרופיל חדש. גם הייתי שמח אם היית עורך חיפוש לדיונים רציניים שהיו פה פעם.
רון בן מיכאל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רון בן מיכאל » 13 נובמבר 2009 19:08

אני אומר לך מראש, שרוב הימנים, כן מבססים את טענותיהם, אחרי מחקר מעמיק ואובייקטיבי, אני אישית כזה, הייתי פעם שמאלני מרקסיסט/לניניסט ואני יודע איך השמאלני חושב, אני מכיר את האקסיומות הבלתי ניתנות להבנה שלו, אני מכיר הכל, זה כמו איבן ווראק (הסופר, לא שאר האנשים שנרצחו בידי המוסלמים) רק שדתו של ווראק היא לא אמת. (:

אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 19:14

טענה 1 "לאנשים צריכה להיות אפשרות חתונה אזרחית שלא קשורה לדת ושגם מאפשרת לזוגות חד מיניים להתחתן. לאנשים יש זכות לא להגדיר את עצמם בתור "יהודים" אם הם לא מאמינים בדת היהודית (תקראו להם עבריים או whatever) ושלא יכפו עליהם דת שהם לא מאמינים בה"

שבוע הבא טענה 2
רון בן מיכאל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רון בן מיכאל » 13 נובמבר 2009 19:19

בס"ד

אורח כתב:טענה 1 "לאנשים צריכה להיות אפשרות חתונה אזרחית שלא קשורה לדת ושגם מאפשרת לזוגות חד מיניים להתחתן. לאנשים יש זכות לא להגדיר את עצמם בתור "יהודים" אם הם לא מאמינים בדת היהודית (תקראו להם עבריים או whatever) ושלא יכפו עליהם דת שהם לא מאמינים בה"
2

ענה לי על השאלות הבאות:
א.) למה אנחנו פה ולא באוגנדה/מזרח פרוסיה/אי ניו יורקי?
ב.) האם אתה מודע לכך שבמגילת העצמאות ישנה סתירה אדירה?
ג.) האם אתה מודע לכך שליגאליזציה של נישואין אזרחיים תגרום להתבוללות איומה שתהרוס את הצביון היהודי במדינת ישראל ולפיכך "ביי ביי" לתואר הראשון שניתן למדינה במגילת העצמאות?

אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 19:22

אם אני וחברה שלי נתחתן פה ולא אסע לקפריסין זה יהרוס לך את המדינה?
יופי.

אני אשמח להרוס את הצביון הזה אם הוא לא דמוקרטי. והוא לא.
הדמוקרטיה יותר חשובה לי מהצביון שלך.

אם אנשים יגידרו את עצמם בתור "המין האנושי" ולא "יהודים" זה ישמח אותי.
עד כמה אתה מוכן ללכת רחוק בשביל הצביון. מה לדעתך צריך לעשות לי? זה כולל אלימות?
רון בן מיכאל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רון בן מיכאל » 13 נובמבר 2009 19:31

אורח כתב:אם אני וחברה שלי נתחתן פה ולא אסע לקפריסין זה יהרוס לך את המדינה?
יופי.

אני אשמח להרוס את הצביון הזה אם הוא לא דמוקרטי. והוא לא.
הדמוקרטיה יותר חשובה לי מהצביון שלך.

אם אנשים יגידרו את עצמם בתור "המין האנושי" ולא "יהודים" זה ישמח אותי.
עד כמה אתה מוכן ללכת רחוק בשביל הצביון. מה לדעתך צריך לעשות לי? זה כולל אלימות?

א.) ישראל ערבין זה לזה..
ב.) אתה מגדיר את עצמך יהודי או "בן אדם" (כמו ה"ויזי-יודן" שהובלו למחנות אושוויץ ראשונים לפני ה"אוסטרו-יודן" ה"יהודים הישנים הפרימיטיבים")?
ג.) זה מתחיל בזה שאתה תתחתן עם "החברה שלך" (גויה?), וייגמר בהתבוללות של כל היישוב היהודי היושב בציון, החינוך ה"דמוקרטי" (כמו "הרפובליקה הדמוקרטית העממית של צפון קוריאה"?) שהרס את יהדות רוסיה (או מאמא ראסייה..) מהדת ל"הגדרה עצמית" גרידא ולמרות כל זאת המצב היהודי-גויי נשאר כשהיה?
ד.) לא, אני נגד אלימות בין יהודים אלא אם זה מקרה חירום (כמו משפט והוצאה להורג של בוגדים), אני לא מפא"י והגווארדיה של 1984 האליטיסטית ששולטת פה.

אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 19:41

החברה שלי ואני שנינו "גויים" כי אנחנו אטאיסטים ולא "יהודים". לפי משרד הפנים שנינו "יהודים" (לא משנה מה אנחנו חושבים) ממילא אנשים יכולים להתחתן עם מה שאתה מגדיר בתור "גויים" (כי אתה גזעני שמדרג אנשים לפי תורת הגזע שלך) ולהביא אותם לפה. איך תעצור את זה?
למה נישואים אזרחיים ישנו את זה אם כבר אפשר להתחתן בארץ אחרת ולחזור?
החוק כרגע מאפשר את זה. האם אתה רוצה לשנות את החוק שחתונה תהיה מותרת רק לפי גזע? = אתה גזעני.

הוצאה להורג של בוגדים = אני רוצה להרוג את מי שלא חושב כמוני = אתה רוצה להרוג אותי = אתה מסוכן אלי = מזל שיש משטרה שמגינה עלי מפניך.

למה אתה מתחמק מנושא הנישואין החד מיניים? כי אתה מאמין בדת שטוענת שצריך לסכול הומואים = אני האוייב הכי גדול שלך.

לא הסברת לי מי הם היהודים, מה זה שמאלני ומה זה ימני.

תמשיך לחיות לפי הגדרות ולשנוא את מי שלא בגזע שלך. תמשיך להאשים את הקורבנות של השואה בשואה. זה לא היה באשמתם, גם אם הם הגדירו את עצמם "יהודים" גם אם הם הגדירו את עצמם "בני אדם". הם לא אשמים בגזענים שהרגו אותם.

האם אתה בעד אלימות נגד יהודים? אלימות לפי גזע? האם מי שלא "יהודי" לא נחשב לך בדיבר של "לא תרצח"?
האם אתה חושב שאנשים הם שונים לפי גזע?
האם יש לך תורת גזע בה היהודים חשובים יותר מהגויים?
האם לא איכפת לך להרוג "גויים" כי הם נחותים יותר?
האם אתה מתנגד לדמוקרטיה (וחושב שהיא קומוניזם משום מה)?

תן לי להזכיר לך, המדינה גם דמוקרטית. כדי להיות כמו שאתה רוצה היא תצטרך להשתנות. מאוד.
בחר_בחופש

הודעהעל ידי בחר_בחופש » 13 נובמבר 2009 19:49

אני לא מבין על מה אתה רוצה להתווכח בכלל

אתה חושב שהמדינה צריכה להיות יהודית, אני ואנשים אחרים (כמו זה שהגיב לך) חושבים שהמדינה צריכה להיות דמוקרטית. זה הבדל בהשקפת העולם ולכן לא ניתן לגשר עליה

אני רק רוצה לציין שהשבוע ועדה של ארה"ב (נראה לי ארה"ב) פרסמה רשמה של מדינות שפוגעות בדתות אחרות. המדינה הדמוקרטית היחידה שהייתה ברשימה הזו היא ישראל (ולכן יש ספק לגבי היותה של מדינת ישראל מדינה דמוקרטית) יחד עם מדינות אחרות כמו איראן
רון בן מיכאל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רון בן מיכאל » 13 נובמבר 2009 20:12

החברה שלי ואני שנינו "גויים" כי אנחנו אטאיסטים ולא "יהודים". לפי משרד הפנים שנינו "יהודים" (לא משנה מה אנחנו חושבים) ממילא אנשים יכולים להתחתן עם מה שאתה מגדיר בתור "גויים" (כי אתה גזעני שמדרג אנשים לפי תורת הגזע שלך) ולהביא אותם לפה. איך תעצור את זה?
למה נישואים אזרחיים ישנו את זה אם כבר אפשר להתחתן בארץ אחרת ולחזור?
החוק כרגע מאפשר את זה. האם אתה רוצה לשנות את החוק שחתונה תהיה מותרת רק לפי גזע? = אתה גזעני.

א.) לא, אתה יהודי, לא משנה איך תבחר להגדיר את עצמך, לא משנה מה תעשה, תתנצר, תתאסלם או תהפוך לסוגד שרוף של פיקאצ'ו, תהיה יהודי כי נולדת לאם יהודייה.
ב.) עובדתית, הצביון היהודי של מדינת ישראל כבר עכשיו נפגם גם ככה (ויהודי זה לפי ההגדרה התורנית ולא לפי ההגדרה הטרוצקיסטית-מרקסיסטית, היהודי שאוב מן התורה ולא הקבוצה האתנית שנוצרה רק אחרי מתן תורה), במשך השנים, זה רק יחמיר, זה שמשרד הפנים מאשר את זה רק מראה כמה צינית היא מגילת העצמאות, לא כל יהודי שגר פה יכול להרשות לעצמו טיול לקפריסין/יש רצון להתחתן בקפריסין/רצון כלשהו להתבוללות ואיבוד הזהות היהודית כמו בברית המועצות וארצות הברית ובמזל ב"ה.
ג.) עיין מילון אבן שושן לערך גזענות, גזענות זה "אני יותר טוב ממך ולא תוכל לעשות דבר בקשר לזה" או זלזול/שנאה על בסיס גזעו/מוצאו האתני (תלוי את מי אתה שואל) של האדם, כל גוי שמתגייר אליבא דההלכה היהודית הוא יהודי טוב כמו כל יהודי שנולד יהודי.
ד.) אני לא רוצה שיהודים יתחתנו לא בגלל שיש לי איזו בעיה עם הגויים בגלל שהם גויים, אלא בגלל שאני רוצה שילדיי יהיו יהודים ושיקבלו חינוך יהודי ושהוריהם (אני ואשתי לעתיד) יהיו יהודים.

הוצאה להורג של בוגדים = אני רוצה להרוג את מי שלא חושב כמוני = אתה רוצה להרוג אותי = אתה מסוכן אלי = מזל שיש משטרה שמגינה עלי מפניך.

א.) בוגד הוא מי שבוגד בעם מבחינה מעשית ולא מבחינה רעיונית, כמו אנדריי ולאסוב, יצחק רבין, סא"ל ישראל בר, בנימין נתניהו, אהוד אולמרט, ליאון (דוד ברונשטיין) טרוצקי, אולדריץ' איימס, יוליוס ואתל רוזנברג, וכו' וכו' וכו'.
ב.) שמאלני שרק שמאלני בדעותיו, אני אוהב אותו (כי הוא תינוק שנשבה בכלי התקשורת הוודסטוקיאלית) כל עוד אינו אנטישמי ביודעין.

למה אתה מתחמק מנושא הנישואין החד מיניים? כי אתה מאמין בדת שטוענת שצריך לסכול הומואים = אני האוייב הכי גדול שלך.
א.) אתה "הומו"?
ב.) אני מאמין בדת שטוענת שצריך לסקול "הומואים" (יצירה מיתולוגית, אגו פרופר) שביצעו מעשה לא מוסרי בעליל בהינתן 2 עדים אובייקטיביים+התראה על מעשיו הלא-מוסריים בעליל.
ג.) לא התחמקתי, פשוט התרכזתי בעיקר בנושא נישואי התערובת. אני, כמובן, נגד, מכיוון שזה הורס את הצביון היהודי (ולא "הסובייטי") של ארץ הקודש, שהוא, מצטער שאני יהודי, באמת, מצטער שיש לי לאום ושאני מודע לכך שהתורה היא אמת, באמת, יקר לי מאוד.

לא הסברת לי מי הם היהודים, מה זה שמאלני ומה זה ימני.
הסברתי באשכול השני כמדומני.

תמשיך לחיות לפי הגדרות ולשנוא את מי שלא בגזע שלך. תמשיך להאשים את הקורבנות של השואה בשואה. זה לא היה באשמתם, גם אם הם הגדירו את עצמם "יהודים" גם אם הם הגדירו את עצמם "בני אדם". הם לא אשמים בגזענים שהרגו אותם.

א.) למה אני לא שונא כושים שהתגיירו אם אני שונא כל מי שלא בגזע שלי כדבריך?
ב.) מי אמר שאני שונא את כל הגויים (גוי הוא כל מי שלא נולד לאם יהודייה ולא התגייר)?
ג.) הקורבנות של השואה שהחשיבו את השנאה הגרמנית ל"יודן" לשנאה מוצדקת (בהתחשב בכך שהם חשבו שהם "גרמנים בני דת משה" ולא יהודים כמו ה"פרימיטיבים" ממזרח אירופה שאני נמנה עימהם), כמו ולטר רטנאו?
ד.) הם ושכמותם, הפסולת האנושית כמו קסטנר, בן גוריון, וייצמן, צ'רניאקוב, "בני ברית", וכו' הם אשמים בשואה. לא ציפיתי לדבר אחר מהגרמנים, הפולנים, הרוסים, האוקראינים, הקרואטים, הערבים, שאר המוסלמים, הנורווגים, ההונגרים וכו'. הם לא חייבים לנו כלום לעומת אחינו.

האם אתה בעד אלימות נגד יהודים? אלימות לפי גזע? האם מי שלא "יהודי" לא נחשב לך בדיבר של "לא תרצח"?

א.) כל רצח הוא פסול.
ב.) אני בעד הרג של כל הבא להורגי כמו חבריך לקור'אן.
ג.) אני בעד אלימות נגד יהודים ספציפיים ולא כל מה שמקוטלג "שמאל".
ד.) מה זה אלימות לפי גזע? אימתי קראתי לשואה כושית?
האם אתה חושב שאנשים הם שונים לפי גזע?
בהיבטים מסויימים אנשים מגזעים שונים שונים, באחרים לא.

האם יש לך תורת גזע בה היהודים חשובים יותר מהגויים?
א.) אין לי "תורת גזע" :shock: (בלי פוליטרוקיות הסכמנו?) שאומרת שהיהודים יותר חשובים מהגויים, לעם ישראל ניתנה תורה שהופכת את היהודים למיוחדים, והגויים - יותר מסובך.
ב.) אצל כל אדם לאומי בן עמו יותר חשוב לו מבן עם אחר כך שהשמצתך מעוררת בי תהיות לגבי פעילותך הפוליטית.
האם לא איכפת לך להרוג "גויים" כי הם נחותים יותר?
א. התבלבלת במונחים: "ארים" ו"חיידקים", ו"א-מאמיניון" ו"כופארייה".

האם אתה מתנגד לדמוקרטיה (וחושב שהיא קומוניזם משום מה)?
א.) אני לא רוצה דמוקרטיה, אני רוצה ממלכת ישראל עם מלך+סנהדרין.
ב.) ה"דמוקרטיה" במערב (מלבד בארצות הברית וגם זה מדרדר לתהום עקב בחירתו של אובאמה) היא 1984יזם (=קומוניזם) לכל דבר.

תן לי להזכיר לך, המדינה גם דמוקרטית. כדי להיות כמו שאתה רוצה היא תצטרך להשתנות. מאוד.
א.) מי נתן להם זכות לקבוע שהיא דמוקרטית?
ב.) פתאום היא דמוקרטית?
ג.) כנ"ל לגבי איך שאתה רוצה (לאבדון..).

אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 20:37

אם אתה לא רוצה דמוקרטיה אז אין לנו על מה לדבר.
גם אני ימני, אבל הימניות שלי מבוססת על ראייה פוליטית מפוכחת ולא מיתולוגיות וטקסים.
אנשים כמוך, בין אם הם ימנים או שמאלנים, שחושבים בצורה כפייתית ולא רציונלית הם מסוכנים לחברה.

בתקווה למדינה יהודית דמוקרטית וליברטריאנית
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 22:54

א.) לא, אתה יהודי, לא משנה איך תבחר להגדיר את עצמך, לא משנה מה תעשה, תתנצר, תתאסלם או תהפוך לסוגד שרוף של פיקאצ'ו, תהיה יהודי כי נולדת לאם יהודייה.
ב.) עובדתית, הצביון היהודי של מדינת ישראל כבר עכשיו נפגם גם ככה (ויהודי זה לפי ההגדרה התורנית ולא לפי ההגדרה הטרוצקיסטית-מרקסיסטית, היהודי שאוב מן התורה ולא הקבוצה האתנית שנוצרה רק אחרי מתן תורה), במשך השנים, זה רק יחמיר, זה שמשרד הפנים מאשר את זה רק מראה כמה צינית היא מגילת העצמאות, לא כל יהודי שגר פה יכול להרשות לעצמו טיול לקפריסין/יש רצון להתחתן בקפריסין/רצון כלשהו להתבוללות ואיבוד הזהות היהודית כמו בברית המועצות וארצות הברית ובמזל ב"ה.
ג.) עיין מילון אבן שושן לערך גזענות, גזענות זה "אני יותר טוב ממך ולא תוכל לעשות דבר בקשר לזה" או זלזול/שנאה על בסיס גזעו/מוצאו האתני (תלוי את מי אתה שואל) של האדם, כל גוי שמתגייר אליבא דההלכה היהודית הוא יהודי טוב כמו כל יהודי שנולד יהודי.
ד.) אני לא רוצה שיהודים יתחתנו לא בגלל שיש לי איזו בעיה עם הגויים בגלל שהם גויים, אלא בגלל שאני רוצה שילדיי יהיו יהודים ושיקבלו חינוך יהודי ושהוריהם (אני ואשתי לעתיד) יהיו יהודים.

א.אמא שלי אתאיסטית. ובן אדם הוא איך שהוא מגדיר את עצמו. לא איך שאתה מגדיר אותו. תקרא לי "יהודי" תקרא לי "מוסלמי" תקרא לי "אורנגוטן" לא איכפת לי מה *אתה* חושב שאני. אני לא יהודי. לא איכפת לי אם תשעק עלי "הודי יהודי יהודי" תכתוב לי בתעודת זהות דברים. אני מה ש*אני* מחליט שאני.
ב.לא איכפת לי מה אנשים אחרים "רוצים". כל אחד *יכול* להתחתן אם לא יהודיה. מותר לו. מה שזה אומר שהמדינה זה לא מה שאתה רוצה. המדינה שונה לגמרי ממה שאתה רוצה שהיא תהיה. ואם זה אתה לא מסוגל להתמודד.
ג.אם מי שמתגייר הופך ליהודי זה רק מוכיח את הטענה שלי שהיודים הם דת ולא עם. תודה רבה.
ד.מה שאתה רוצה לילדים שלך לא צריך לכפות עלי את מה שאני רוצה לילדים (המאומצים אם יהיו בכלל) שלי. ואין לך שום יכולת לכפות עלי. שוב. המדינה שונה לגמרי ממה שאתה רוצה שהיא תהיה. הצביון של המדינה לא דומה בכלל לחלומות הרטובים הגזענים שלך.

א.) בוגד הוא מי שבוגד בעם מבחינה מעשית ולא מבחינה רעיונית, כמו אנדריי ולאסוב, יצחק רבין, סא"ל ישראל בר, בנימין נתניהו, אהוד אולמרט, ליאון (דוד ברונשטיין) טרוצקי, אולדריץ' איימס, יוליוס ואתל רוזנברג, וכו' וכו' וכו'.
ב.) שמאלני שרק שמאלני בדעותיו, אני אוהב אותו (כי הוא תינוק שנשבה בכלי התקשורת הוודסטוקיאלית) כל עוד אינו אנטישמי ביודעין.

לדעתך כל המדינה הם בעצם בוגדים ואתה רוצה להרוג אותם. אתה בעצם בן אדם שרוצה להרוג את כולם פה. שוב, המדינה אל רוצה להרוג את ראש הממשלה של עצמה. אתה בעד רצח רבין. לא המדינה. ולא הצביון של המדינה. המדינה אבלה על רצח רבין. המדינה מטקסת את זה כל שנה. היא שונה לגמרי ממך. מבחינתי אתה ויגאל עמיר זה אותו דבר. אני לא רואה שום הבדל. אין לך בעייה לרצוח את מי שנבחר בצורה דמוקרטית. אתה האוייב של המדינה, אתה לא מייצג אותה ולא מגן עליה, אם תוסיף מעשים למילים שלך תגיע לכלא של המדינה שלך. תהיה פושע.

א.) אתה "הומו"?
ב.) אני מאמין בדת שטוענת שצריך לסקול "הומואים" (יצירה מיתולוגית, אגו פרופר) שביצעו מעשה לא מוסרי בעליל בהינתן 2 עדים אובייקטיביים+התראה על מעשיו הלא-מוסריים בעליל.
ג.) לא התחמקתי, פשוט התרכזתי בעיקר בנושא נישואי התערובת. אני, כמובן, נגד, מכיוון שזה הורס את הצביון היהודי (ולא "הסובייטי") של ארץ הקודש, שהוא, מצטער שאני יהודי, באמת, מצטער שיש לי לאום ושאני מודע לכך שהתורה היא אמת, באמת, יקר לי מאוד.

אם אתה טוען שהומואים הם לא מוסריים, שוב, המדינה ואתה שונים. אתה בן אדם ששונא אנשים ורוצה לכפות עליהם איך לחיות. למדינה לא איכפת. הומוסקסואליות היא לא פשע. אם החברה שלי הייתהנולדת זכר הייתי אוהב אותה בדיוק אותו דבר.
מצעטר שיש לי מוסר. שאני לא רע. שאני אוהב בני אדם ומרחם על כולם במידה שווה. מצטער שאני לא חושב כל הזמן את מי צריך להרוג ולמה ואיך. כמוך.
והתורה שלך שווה לתחת אם היא גורמת לך לרצות להכנס למועדון של ילדים ולירות בהם. (אני לא רואה שום הבדל בינך למי שעשה את זה, אם זה לא אתה - מבחינתי אתה רצחת אותם וגם את רבין)

א.) למה אני לא שונא כושים שהתגיירו אם אני שונא כל מי שלא בגזע שלי כדבריך?
ב.) מי אמר שאני שונא את כל הגויים (גוי הוא כל מי שלא נולד לאם יהודייה ולא התגייר)?
ג.) הקורבנות של השואה שהחשיבו את השנאה הגרמנית ל"יודן" לשנאה מוצדקת (בהתחשב בכך שהם חשבו שהם "גרמנים בני דת משה" ולא יהודים כמו ה"פרימיטיבים" ממזרח אירופה שאני נמנה עימהם), כמו ולטר רטנאו?
ד.) הם ושכמותם, הפסולת האנושית כמו קסטנר, בן גוריון, וייצמן, צ'רניאקוב, "בני ברית", וכו' הם אשמים בשואה. לא ציפיתי לדבר אחר מהגרמנים, הפולנים, הרוסים, האוקראינים, הקרואטים, הערבים, שאר המוסלמים, הנורווגים, ההונגרים וכו'. הם לא חייבים לנו כלום לעומת אחינו.

אתה מדבר לפי גזעים. מתייחס לגזע שלם כאילו הוא בן אדם חד למרות שהוא מורכב מפריטים. מאשים את הקורבן במה שעשו לו. בקיצור אתה רוע טהור.

א.) כל רצח הוא פסול.
ב.) אני בעד הרג של כל הבא להורגי כמו חבריך לקור'אן.
ג.) אני בעד אלימות נגד יהודים ספציפיים ולא כל מה שמקוטלג "שמאל".
ד.) מה זה אלימות לפי גזע? אימתי קראתי לשואה כושית?

עשית שוב את טעות הנבת הנקרא מספר אחת של גזענים. "אני נגד דתות" אתה מפרש את זה בתור "אני בעד האסלאם" אתה לא מסוגל אפילו להבין איך מישהו יכול להיות גם נגד היהדות וגם נגד האסלאם. המוח הצר שלך לא יכול לתפוס את זה.
לא קראת לשואה כושית אבל אתה לא תרחם אפילו טיפה על כושים שימותו בזמן שאני כן. על כל בן אדם בעולם. כולם שווים.

א.) אין לי "תורת גזע" :shock: (בלי פוליטרוקיות הסכמנו?) שאומרת שהיהודים יותר חשובים מהגויים, לעם ישראל ניתנה תורה שהופכת את היהודים למיוחדים, והגויים - יותר מסובך.
ב.) אצל כל אדם לאומי בן עמו יותר חשוב לו מבן עם אחר כך שהשמצתך מעוררת בי תהיות לגבי פעילותך הפוליטית.

אין דבר כזה "תורה" אין אלוהים וכל זה שטויות שהמצאתם כדי לשכנע אנשים מתי לרצוח זה מוסרי. אני מתנגד לכל בן אדם שהלאום שלו חשוב לו יותר, לא רק אם הוא ישראלי. גם אם הוא הונגרי.
הנה, אני בן אדם, והלאום שלי לא חשוב לי יותר, אלא כל האנשים בעולם באשר הם, אפילו אם הם מאמינים בדתות מטומטמות כמוך.

.) אני לא רוצה דמוקרטיה, אני רוצה ממלכת ישראל עם מלך+סנהדרין.
ב.) ה"דמוקרטיה" במערב (מלבד בארצות הברית וגם זה מדרדר לתהום עקב בחירתו של אובאמה) היא 1984יזם (=קומוניזם) לכל דבר.

אם אתה לא רוצה דמוקרטיה אתה האוייב של המדינה. אתה לא אוהב את המדינה, אתה לא נאמן למדינה, אתה האוייב שלה, לא יצחק רבין, אתה. יגאל עמיר ואתה האוייבים של מדינת ישראל שכל כך יקרה לך.

א.) מי נתן להם זכות לקבוע שהיא דמוקרטית?
ב.) פתאום היא דמוקרטית?
ג.) כנ"ל לגבי איך שאתה רוצה (לאבדון..).

עצם העובדה שהיא אכן דמוקרטית. והיא אכן מדינת היהודים, מה שהייתי רוצה לשנות. זה לא מה שאני רוצה, זאת ההגדרה של המדינה. יש בה בחירות דמוקרטיות. לא דיקטטורה של אנשי דתות מפגרות. בחירות. וכמה שלא תנסה להתנקש ברשאי הממשלות ולקרוא להם בוגדים לא ישנה את זה. גם אם ירית ברבין, גם אם ירית בילדים הומואים, זה לא ישנה את זה. לא שכנעתם אף אחד. רק גרמתם לאנשים צער והם חושבים שאתם פושעים.

מה שהכי מגניב זה שימנים אחרים לא חושבים שהדעות שלך הם הדעות שלהם....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 נובמבר 2009 22:57

רון, שים לב שיש פה כמה אורחים שונים אחד מהשני.

לגב הטענות שלך לאורך הדיון הזה: אתה שוב ושוב מציע אמירות לא מבוססות וחוץ מזה, מוסיף עליהן מסקנות שלא מבוססות. להלן שלוש שהן שתיים:
א. יהדות : מה זה אומר " לא, אתה יהודי, לא משנה איך תבחר להגדיר את עצמך, לא משנה מה תעשה, תתנצר, תתאסלם או תהפוך לסוגד שרוף של פיקאצ'ו, תהיה יהודי כי נולדת לאם יהודייה".
על מה אתה מבסס? כי לדעתך יש איזו תורשה מיוחדת שעוברת - איך? - דרך האם?
זה עניין דתי?

אם זה לא עניין דתי, אתה חייב להבין שאין לזה ביסוס. מיותר לציין שהעם היהודי הוא מזמן לא באמת העם היהודי וגם לפני 2000 שנים הוא לא היה "טהור".
אם זה עניין דתי, אז על מה אתה מבסס את האמונה שלך?

ב. מובלע בדבריך - למה אתה רוצה חינוך יהודי/ילדים יהודים? יש סיבה מיוחדת מבוססת?
שואה, רציחות וכן הלאה זה לא ביסוס. באותה מידה אתה יכול להגיד שיכולת להמיר את דתך 500 שנים לפני כן ואת השם כדי שלא ידעו.
שוב, מיותר לציין (הלוואי), אבל הרבה יותר לא-יהודים נרצחו מאשר יהודים. למעשה, גם במהלך מלחמת העולם השניה ובשנים הראשונות אחריה נרצחו (נרצחו, לא נלחמו או משהו כזה. פשוט נורו ילדים נשים וטף) כשניים-שלושה מליון גרמנים (אני לא זוכר את המספר המדוייק).

ג. זה בעצם מן בסיס רעיוני לכל הדברים שבכלל כתבת כאן - למה להיות שייך לגזע/עם מסויים?
ונניח שבאמת היה איזה משהו שבאמת משייך אותך לעם כלשהו (נניח.), למה אתה מתכופף לזה?

ונניח שאתה מתכופף, למה אתה חושב שזה נותן לך זכות על אדמה כלשהי? ולמה אתה חושב שיש לך זכות לפגוע באנשים שלא נוהגים כמוך?

אתה חייב להבין, שלא משנה מה תגיד, ה"זכות" לא קיימת מבחינה רעיונית. נכון - אתה יכול בכוח לפגוע באחר, אבל מה זאת ה"זכות" הזאת?
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 14 נובמבר 2009 00:09

מרפרוף קצר ביותר בשיחה המתנהלת הופתעתי לגלות עד כמה הדיון אינו רציני. התחלתם מהר מדי, אתם מניחים הנחות כברורות מאליו כשהן עצם המחלוקת, מהר מאוד יגיע הוויכוח לצעקות של "כן, לא כן לא". צריך להתיח בהנחות בסיסיות הגיוניות ששני הצדדים יסכימו עליהן בתור התחלה נניח אקסיומת ההדדיות שאני מסתמך עליה כבסיס לדעותי:
כל מה שA טוען על עצמו B יכול לטעון גם הוא על עצמו ושתי הטענות יהיו תקיפות במידה שווה
הכלל הזה הוא בסיס לסדר בוויכוח (לדעתי)
בלעדיו הייתי יכול לטעון שאני תמיד צודק כי אני חיי את החיים שלי ולך לא היית כל אופציה לסתור את הדבר.
צעד אחד גדול אחרי ה"אקסיומה" שהצבתי הוא להגיד שאין דת עדיפה ואין דת מיוחדת במובן של עליונה או בעלת פריווילגיות על האחרות (אתם מסכימים איתי? דיי ברור כיצד הטענה הזו נובעת מהטיעון הקודם...)
מכאן נתקדם קצת מהר ואני טוען שלעם ישראל אין זכות להגיד כי ארץ ישראל מגיעה לו מבחינה דתית או של מסורת...

אני בעצמי יכול בקלות להתקיל את שלושת המהלכים האלו וגם לענות על המכשולים, אני פשוט חושב שמיותר להסביר הכל בכתב באופן כל כך לא מסודר...

והנה כמה מכשולים לגבי משפטים אקראיים שכתבתם (יש כל כך הרבה שאני בחיים לא אספיק את כולם):
"א.) לא, אתה יהודי, לא משנה איך תבחר להגדיר את עצמך, לא משנה מה תעשה, תתנצר, תתאסלם או תהפוך לסוגד שרוף של פיקאצ'ו, תהיה יהודי כי נולדת לאם יהודייה."
מי מגדיר אם אני יהודי או לא? אני יהודי כי כתוב בת.ז. או כי אמא שלי יהודיה או כי הרב הראשי אמר? אני יכול לוותר על היהדות? האם היהדות מחייבת אותי בפעולות כלשהן, אם כן מהר מאוד זה מוליך לסתירה של העקרונות הבסיסיים שהגדרנו, אם לא יהדות חייבת לבוא מהגדרה עצמית ולכן אני יכול להחליט שאני לא יהודי (אני כלפי עצמי בלבד).

"א.) למה אנחנו פה ולא באוגנדה/מזרח פרוסיה/אי ניו יורקי?"
הדברים ככה כי ככה, אדם לא יכול לדעת מדוע דברים קרו כפי שקרו
ההיסטוריה יכולה לחזק טענות אך היא אינה ביסוס לטענה - השאלה "מה היה קורה אילו" אינה רלוונטית לוויכוח ובטוח שלא בכדי למצוא פתרון.

ככל שנתווכח יותר ונעלה טיעונים נגיע לקאוס אינסופי (זה בדוק, תאמין לי בזה...) ובסופו של דבר כולם צודקים וכולם טועים. תכלס מה שמניע אותנו זה הרגשות מהבטן...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 נובמבר 2009 10:58

אותי מצחיק שאנשים עדיין ממשיכים עם ה"רבין בוגד" שלהם מלפני 16 שנה.
הוא מת כבר, תרגעו.

ועוד יותר מצחיק זה שהרבה ימנים בכלל לא בעד רצח רבין, אבל אנשים כאלה אומרים "להיות ימני זה להיות בעד רצח רבין" וחושבים שאם הם יגידו את זה אז זה יעשה קסם שיגרום לשאר הימנים לחשוב ככה גם.

בקשר לויכוחי "כן נכון, לא נכון" לא יכול להיות ויכוח לא כזה אם אנשים שכל טיעון שלהם זה :כי אלוהים אמר" או "כי זאת הארץ של אלוהים".

מצעטר, אבל אין לי מה להגיד על טיעון כזה חות מ"לא נכון. אין אלוהים".
אני שזיף

הודעהעל ידי אני שזיף » 14 נובמבר 2009 12:57

בדרך כלל הטיעון של דתיים פסיכופטיים (ע"ע) נגד אנשים שלא רוצים להגדיר את עצמם בתור יהודים הוא שזה לא יעזור להם במקרה של שואה שניה.
***נתעלם לרגע מהעניין של למה לעזזל אנשים צריכים להגדיר את עצמם לפי מה יעזור להם במקרה של שואה שניה, וגם מהעיין של מה הסיכוי לשואה שניה כרגע, ואיך כן להגדיר את עצמך בתור יהודי יעזור לך במקרה של שואה שניה בדיוק?

נניח שעכשיו קורת שואה שניה, רצח עם נגד יהודים באיזור שמסכן אותי, ולא איכפת לצוררים מי קורא לעצמו אתאיסט ומי לא.
בשואות שניות ורצחי עם למינהם לא הורגים רק את ה"עם" שאותו רוצחים ברצח העם, אלא גם את חברי העם הרוצח שמתנגדים לרצח העם.
כל רצח עם שיתחיל במקום שמסכן אותי ישים אותי על הכוונת של הרוצחים. אם יתחיל רצח עם נגד "ערבים" ירצחו גם "יהודים" שמתנגדים לרצח העם = אותי. אם יתחיל רצח עם נגד "יהודים" הצוררים יגדירו אותי בתור כזה בלי לשאול אותי וירצו לרצוח שוב - אותי.
אם בעוד כמה שנים כל האוכלוסיה פה תשתנה ויהיה רצח עם נגד איזשהו עם שיגור פה ואני עדיין אגור פה, אני אתנגד לזה ושוב הצוררים ירצו לרצוח שוב - אותי.

כך שבמקרה של רצח עם אף פעם לא יעניין את הצוררים איך אני קורא לעצמי והם תמיד ירצו לרצוח אותי.
לכן מה זה משנה איך אני קורא לעצמי?

תמצאו טיעון אחר. תודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 נובמבר 2009 13:19

אני מצביע של ליברמן ואני בעד הרעיונות של פרופיל חדש.
ההבדל בין שמאל לימין בארץ הזאת מטומטמת לגמרי... (תעזבו ששמאל ימין זה בכלל דעות לגבי חברה-כלכלה)
או שאתה ימין פשיאסטי או שמאל אנטי-כיבוש.

ישראל יכולה לשרוד (ולהצליח יותר כי לא מאבדים GDP על אובדן כוח אדם לעבודה) בלי גיוס חובה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 נובמבר 2009 15:36

אורח כתב:מה שהכי מגניב זה שימנים אחרים לא חושבים שהדעות שלך הם הדעות שלהם....

ימנים אחרים ממש לא חושבים כמוהו, אל תתבלבל לרגע

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים