אני הבנתי....

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

אני הבנתי....

הודעהעל ידי אורח » 01 אוקטובר 2009 19:52

אני סוף סוף הבתי איפה התקלה שלנו, איפה הטעות של מדינת ישראל.
הטעות נמצאת בבית של כל אחד כזה שהולך ומוציא 21, עכשיו אני אסביר למה אתם רק תקראו תחשבו לעצמכם טוב טוב ואתם לא חייבים להגיב.
ראיתי כמה ממכם כותבים פה, התחיילת נהיית עני, אין רכוש.
יכול ליהיות שכל עניין האידיאולוגיה שלכם הוא עבודה בעיינים? הבעיה האמיתית נמצאת אצל ההורים שלכם, ואיך בדיוק.
הוצאת 21 פרופיל תענה לעצמך בכנות בבקשה:
1. האם ההורים שלך לא החסירו ממך כלום כלום שום דבר בחיים כולל מותרות שסתם רציתי?
נכון לא היה חסר כלום, אתה מפונק לא קל לך לשרת ההורים שגו.
2. האם גם אחיך או קרובי משפחה מקרבה ראשונה לא עשו צבא ?
נכון, ההורים שלך חלשים מידי, ואין להם אופי וכוח להסביר לכם.

מעניין מה היה קורה אם חלוצינו היו משטמתים מהאצ"ל?
Erayo
יצירת קשר:

Re: אני הבנתי....

הודעהעל ידי Erayo » 01 אוקטובר 2009 23:40

האצ"ל? מה הקשר? מתי היה גיוס חובה לאצ"ל? אתה בכלל יודע מה היה האצ"ל?
ולא, למעשה אף אחד מהטיעונים שלך לא נכון לגבי ולדעתי גם לא לגבי רוב הקהילה בפורום (הקבועה והרצינית לפחות).
1. ההורים שלי אכן לא החסירו ממני דבר שבקשתי, מצד שני לעולם לא בקשתי דבר מותרות מוגזם ותאמין לי שאני מסתפק במועט.
2. אמא שלי הייתה חיילת בודדת וגם נשארה בקבע כמה שנים, אבא שלי היה קצין הם אולי לא מורעלים ודוחפים אותי לקרבי אבל קשה לי להגיד שהדעות שלי ושלהם תואמות לגמרי.
דבר נוסף שעליך להבין, פרופיל 21 זה לא דבר שסתם הולכים ומוציאים כדי לצאת מהצבא, פרופיל 21 נועד לאנשים בעלי בעיות נפשיות שאינם כשירים מבחיטנה מנטלית לשרת בצבא. האופן בו התנסחת מביע זלזול באותם אנשים, אתה לא יותר טוב מהם בתור בן אדם והעובדה שאתה משרת בצה"ל והם לא לא הופכת אותם ליותר מפונקים וילדותיים ממך.
כמו כן ישנם סרבנים אשר מוציאים פרופיל 21 בגלל שמסלול המצפון בצה"ל מסובך, מייגע, ודורש לא מעט קשרים ופרוטקציות. גם לגבי אלו, זה שדעתם שונה משלך לא הופך אותם למפונקים...
בחר_בחופש

הודעהעל ידי בחר_בחופש » 02 אוקטובר 2009 18:23

ועל סמך מה הגעת למסקנות הללו? האם תוכל להציג לנו איזשהו סקר או מחקר שעל פיו את מבסס טענותיך?

דרך אגב, התיאוריה שלך מאוד משמחת אותי מאחר והיא פוטרת אותנו מאחריות כלפי מעשינו. אני בעד לאמץ אותה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אוקטובר 2009 10:28

ומה כל שנות המלחמות האלה הביאו לנו?
החזרנו הכל בהסכמי שלום... אלפי חללים שמתו על כלום (לא בדיוק שלום אמיתי יש לנו אלא גג קיפאון עם חלק מהערבים).

מה השגנו במלחמת לבנון השנייה? ההוכחה כי הצבא שם זין על המדינה ולא מעניין אותו אם אזרחים מהצד שלו ימותו (פיקוד העורף איזה בדיחה - לא היה להם ציוד וכוח אדם אומנם היה אבל כזה בלאגן שאין מה לדבר)
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 15 אוקטובר 2009 13:47

ולמה אתה חושב שלא היה להם כח אדם??
בגלל שאתה יושב ומשתמט לך בנחת...

בדיוק בגלל זה לא להם כח אדם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אוקטובר 2009 15:32

עשיתי 3 שנים לך תזדיין.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אוקטובר 2009 15:54

אורח כתב:ומה כל שנות המלחמות האלה הביאו לנו?
החזרנו הכל בהסכמי שלום... אלפי חללים שמתו על כלום (לא בדיוק שלום אמיתי יש לנו אלא גג קיפאון עם חלק מהערבים).

מה השגנו במלחמת לבנון השנייה? ההוכחה כי הצבא שם זין על המדינה ולא מעניין אותו אם אזרחים מהצד שלו ימותו (פיקוד העורף איזה בדיחה - לא היה להם ציוד וכוח אדם אומנם היה אבל כזה בלאגן שאין מה לדבר)

אנחנו פתחנו במלחמה יא אידיוט???
אנחנו הגנו על עצמנו..

תשטמטו בכיף אבל אל תגידו שזאת אידאולוגיה זה מקסימום אגואיזם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אוקטובר 2009 16:36

זה מוזר, אבל כל פעם צריך לענות לתגובות כאלה וזה תמיד באותה צורה:
1. מה הטענה שלך? יש לך בכלל טענה?
נסה להגיד במלים מה שאתה רוצה. דוגמא: אני רוצה מדינת ישראל ושתהיה יהודית.
עכשיו, נסה להסביר למה זה חשוב לך ובלי לנפנף בידיים. תהיה רציני.

2. למה אתה חושב שאנשים צריכים להתנהג כמוך?
לשאלה המטופשת שמביעה חוסר מחשבה - "אם כולם היו כמוני" למשל, גם לא היה צורך בגבולות או נשק או מלחמות. זה נכון, עדיין היה היית צריך לעבוד למחייתך וללמוד כדי להתפתח, אבל אתה יודע - זה מקובל על כולם בערך.

3. האצ"ל לא היה הכוח המרכזי. לא שהם לא היו אמיצים או בעלי ערך, אבל הם רחוקים היו מלקיים את הלוחמה העיקרית במלחמה. גם לא ברור מה היה הערך שלהם בכלל.
מה היה קורה אם כולם היו ממשיכים להיות כמו ישראל של אחרי 67' סתומים ומסונוורים? אה, נכון, זה כבר קרה וכמעט הלך הכל בגלל סגנון המחשבה הזה.

אני יודע שאנשים שמביעים מחשבה כמו שלך בדרך כלל "יודעים" בדיוק מה היה קורה אילו כך וכך ובכלל - מה יקרה בעוד כך כך ואיך זה אמור להיות. אני מצטער להודיע לך שזה לא עומד בסטנדרטים לוגיים/היסטוריים/הגיוניים. אין לך באמת שום דבר שאתה טוען או יכול לעמוד מאחוריו. אתה יכול להשתמש בדמגוגיה עד מחר, אבל זה לא יביא אותך לשום מקום.

אם יש לך משהו ענייני להגיד או לטעון, בבקשה - אני אשמח לשמוע. אבל לזרוק אמירות לאוויר זו לא דרך להוכיח שום דבר (אפשר להיות רק פוליטיקאי עם זה)

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים