למה שונאים הומואים?

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

למה שונאים הומואים?

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2009 13:16

כי חלק מהם מתנהגים בצורה מבחילה במצעדי גאווה למינהם בצורה שגם סטרייטים לא היו מעיזים.
בגללם המילה "הומו" מעוררת אסוציאציות של בחורים עם הזין בחוץ מתגפפים ערומים ברחוב.
אורח

Re: למה שונאים הומואים?

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2009 13:40

אז אתה שונא קבוצה שלמה בגלל *חלק* מהם.

גם חלק מהסטרייטים מתנהגים בצורה מגעילה, מתחילים עם בנות בצורה מגעילה, מטרידים מינית.

אז צריך לשנוא גם סטרייטים בגלל "חלק" מהם?

עצה: אל תבזבז אנרגיה על לשנוא אנשים. זה לא יעזור לך בחיים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2009 16:29

אורח כתב:כי חלק מהם מתנהגים בצורה מבחילה במצעדי גאווה למינהם בצורה שגם סטרייטים לא היו מעיזים.
בגללם המילה "הומו" מעוררת אסוציאציות של בחורים עם הזין בחוץ מתגפפים ערומים ברחוב.

כן, ולפני מצעדי הגאווה לא שנאו אותם... נכון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2009 16:53

אורח כתב:אז אתה שונא קבוצה שלמה בגלל *חלק* מהם.

גם חלק מהסטרייטים מתנהגים בצורה מגעילה, מתחילים עם בנות בצורה מגעילה, מטרידים מינית.

אז צריך לשנוא גם סטרייטים בגלל "חלק" מהם?

עצה: אל תבזבז אנרגיה על לשנוא אנשים. זה לא יעזור לך בחיים.

אני לא שונא אותם. אני סבבה איתם.
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 29 אוגוסט 2009 20:57

אני אישית לא מקבל הומאים. כאילו שיעשו מה שבא להם, כל עוד זה לא קשור אלי, שאני לא צריך לדבר איתם או לתקשר איתם או כל דבר שקשור אליהם. אותי ההתנהגות הזאת מגעילה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 אוגוסט 2009 06:31

אני מקווה שברור לך שאתה זה שדפוק, לא הם. אם ברור לך, סבבה, אם לא, אז תבין שאתה מאשים אנשים אחרים בדפיקויות שלך. אני סובל ממוזיקת טרנס, אבל זה לא אומר שאני שונא אנשים ששומעים טרנס, וברור לי שאם יש בכלל בעיה, אז הבעיה היא שלי.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2009 14:58

אני מקבל סטרייטים. כל עוד הם לא מציקים לחברה שלי, מטרידים אותה מינית אפילו כשהיא הולכת איתי.
ההתנהגות שלהם מגעילה אותי.
למה הם חייבים כל הזמן לנופף בסטרייטיות שלהם מול הפרצוף שלנו?

הם חושבים שזה כיף לה? הם חושבים שזה לא מפחיד? הם חושבים שזה לא מגעיל?

אם להתאהב מגעיל אותך אז אתה בן אדם עצוב עצוב עצוב שלא יכול לאהוב. אתה אולי יכול "לרצות" שמישהי תהיה ה"חברה" שלך. אבל אתה לא יכול להתאהב כשאתה חושב שיש מצבים שבהם אנשים שמתאהבים מגעילים אותך.

והומואים לא קשורים אליך. שני אנשים שמתאהבים לא קשורים אליך בשום צורה *אתה* קשור אליהם. בזה שאתה מוטרד מהם, חושב עליהם או בכלל מתיחס אליהם. מה זה עניינך מה אחרים עושים במיטה?

אולי אין לך מספיק פעילות במיטה שלך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2009 16:55

הומואים מוחצנים הם הסיבה לשנאה. כל מה שנראה חריג בחברה שלנו נזרק החוצה או נדחף הצידה. דוגמה אחרת הם אנשים שלא עשו צבא.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 אוגוסט 2009 17:36

אין כזה דבר הומו מוחצן. הומו מוחצן זה רק בעיני המתבונן, בעיני מי שחושב שאסור לראות הומואים בשום צורה, שהם צריכים לחיות בארון, להתבייש ולעשות מה שהם עושים רק מאחורי דלתות סגורות. אתה מייצר את הארון, שם אותם בתוכו, ומתלונן שהם יוצאים ממנו, הכל אתה עושה בראש שלך, זה לא הם, הם רק חיים את החיים שלהם.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 30 אוגוסט 2009 17:54

לאדע אם אתם מבינים או לא.
הקטע הוא שזה לא בשליטתי, כמו שיש אנשים שמקיאים שרואים מדם, אני מקיא מגברים שיש להם התנהגות של נשים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2009 18:37

זה לא בשליטתי. כמו שיש כאלה שמקיאים מזוג מאוהב אני מקיא מגברים דוחים שמטרידים מינית בנות ושורקים להם ברחוב, שמנסים להפחיד נשים וחושבים שזה מצחיק אותם, שבגלל שאין להם אומץ באמת להתחיל עם בחורות הם מציקים להן. מה לעשות? אני לא שולט בזה שבטרייטים מגעילים מחליאים אותי.

למה שלא תטרידו מינית בחורות בתוך הבית שלכם?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 31 אוגוסט 2009 05:35

האנתרופולוגית מרי דגלס נתנה לזה הגדרה מצוינת. היא טענה שהמלוכלך והטמא, הדברים שדוחים ומגעילים אותנו, הם דברים שמערערים על הסדר, שזה לא הדבר עצמו שטמא או מלוכלך אלא המקום שלו בסדר החברתי. היא מדברת בעיקר על החזיר ביהדות, על כך שזה שהוא יחסית דומה לחיות כשרות אבל אינו כשר שם אותו במעמד מיוחד של חיה טמאה במיוחד, יותר מחיות שברור שהן לא כשרות.
מה שאני מנסה להגיד, על סמך מרי דגלס, זה שהגועל האותנטי שאתה מרגיש הוא עניין של הגדרות תרבותיות של סדר חברתי. אתה חונכת באדיקות לכך שהנכון והראוי זה הטרו ואז כשאתה נתקל בלא הטרו זה ממש מגעיל אותך, עד כדי בחילה פיזית, אבל הבחילה זה לא הוכחה שמדובר במשהו עמוק ואמיתי, זה רק מראה שמדובר בסלידה ממש עזה.

אני גם חושב שגברים נגעלים מהומואים יותר מנשים כי גברים ישר מדמיינים את עצמם באותה סיטואציה, ואז עולה בהם איכס לנשק גבר, וזה מבחיל ומרתיע אותם יותר מאשר נשים הטרו שמבחינתם אין פסול בלדמיין להתנשק עם גבר. זאת גם דוגמה מצוינת למה שאמרתי לגבי הגועל והסדר החברתי. גברים הטרו נגעלים מפעולה פיזית של להתנשק כשמדובר עם גבר ומתגרים מלהתנשק עם אישה אפילו שזה מרגיש אותו דבר (אם שמים בצד את המגדר), ולנשים הטרו אין שום בעיה עם להתנשק עם גבר. התגובות של גועל ובחילה, עד כדי בחילה פיזית, מבוססות ישירות על ההגדרות של הסדר החברתי ההטרואי, עם מי מותר להתנשק ועם מי לא.

במקום להתמקד בגועל שלך כהוכחה לכך שיש משהו מגעיל באופן מהותי בהומואים, תתמקד בלהתמודד עם תחושת הגועל שמבוססת על ראיה שמרנית של סדר העולם. זה לא שיש משהו חיובי בגועל הזה, הגועל הזה לא שומר עליך מכלום, הוא רק עושה לך תחושה רעה. אני חושב שהכי טוב אם פשוט תתחיל להסתובב בחברת הומואים, זה מאוד עוזר כשאתה יכול לראות אותם ולהיות איתם פשוט כבנאדם ולא כמוצגים ברחוב.
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוגוסט 2009 07:55

איך דוחים אותי גברים שמנצלים ילדות בתיכון ושוברים להן את הלב.
כל החיילים שיוצאים עם ילדות בכיתה ח', וסטודנטים שחושבים שמישהי ביא' זה מה שהם צריכים.
אלא שקשה להם לצאת עם בחורה בגיל שלהם כי היא תדבר יותר מידי.
או אלא ששונאים נשים עם חזה גדול כי הנטיות הפדופיליות הסמויות שלהם גורמות להם לפחד מבגרות ונשיות.
אלא שמחפשים אנורקסיות בלי חזה כדי שיראו בנות 12.
אם אני רואה מישהו בן 37 מתנשק עם מישהי בת 20 זה עושה לי בחילה.
איך אני שונא גברים ונשים שהדבר שמדליק אותם בבן\בת זוג זה כמה כסף יש לו\לה. גועל נפש. כאילו בכלל לא חושבים על הבן אדם אלא רק רוצים להשוויץ בו. אנשים שמה שחשוב להם בחיים זה כמה הדברים שלהם יקרים. כמה האוטו עלה, כמה הבגדים עלו. זה כל כך דוחה אותי!
שיעשו את הדברים הסוטים שלהם בבית.

אם מישהו ירה באנשים כאלה אני אדבר עליהם מגעיל ולמעשה אצדיק את מה שהוא עשה זמן קצר אחרי שזה קרה כמו איזה חתיכת שמוק שלא איכפת לו מרגשות של אחרים....
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 04 ספטמבר 2009 18:05

בד"כ אנלא מגיב בשרשורים כאלה אבל ניחה.

אתה מדבר על ההתנהגות ההומואית הסטיגמטית, אנלא בקטע של מצעדי גאווה אבל בוא נאמר יש גם כאלו שמתנהגים באופן מזויע גם מחוץ להם. יש גברים שאונסים בנות והולכים מכות לדעתי זה יותר מגעיל מגבר שמתלבש איך שבא לו.

כאילו כמו שלך יש חופש להתלבש איך שבא לך גם לו יש, אני טועה?

אנלא הולך עם הזין בחוץ (חוץ מאולי במקלחת), אנלא מגלח את הרגליים, גם אין לי התנהגות נשית, כל מילה שנייה שלי זה "אחי" ואני אוהב בירה. אני הומו בגלל שנולדתי ככה ולא בגלל שיום אחד בא לי.

מה שאני מנסה לומר זה שאל תהיה מקובע על לאון מהאח הגדול כהגדרה להומו יש הרבה סוגים כמו שיש סטרייטים שהם גבריים כמו אריק זאבי ונשיים כמו משה דץ.
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2009 19:00

מחזק את weef בעניין.
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 08 ספטמבר 2009 00:06

Weef כתב:בד"כ אנלא מגיב בשרשורים כאלה אבל ניחה.

אתה מדבר על ההתנהגות ההומואית הסטיגמטית, אנלא בקטע של מצעדי גאווה אבל בוא נאמר יש גם כאלו שמתנהגים באופן מזויע גם מחוץ להם. יש גברים שאונסים בנות והולכים מכות לדעתי זה יותר מגעיל מגבר שמתלבש איך שבא לו.

כאילו כמו שלך יש חופש להתלבש איך שבא לך גם לו יש, אני טועה?

אנלא הולך עם הזין בחוץ (חוץ מאולי במקלחת), אנלא מגלח את הרגליים, גם אין לי התנהגות נשית, כל מילה שנייה שלי זה "אחי" ואני אוהב בירה. אני הומו בגלל שנולדתי ככה ולא בגלל שיום אחד בא לי.

מה שאני מנסה לומר זה שאל תהיה מקובע על לאון מהאח הגדול כהגדרה להומו יש הרבה סוגים כמו שיש סטרייטים שהם גבריים כמו אריק זאבי ונשיים כמו משה דץ.

מילים כדורבנות.. הדגשת את פואנטה חשובה.. מספר לא קטן של הומואים, הנטייה המינית שלהם באה לידי ביטוי רק במיטה. הם מתנהלים ביום יום כמו כל אדם רגיל, ויכולות להיות להם מניירות גבריות והתנהגות גברית.

תבינו, לא כל ההומואים הם אביעד קיסוס או לאון מהאח הגדול, לא כולם מוחצנים ונשיים, ולא כולם הולכים למצעדי גאווה.

מי שעדיין נגעל מהתופעה, או שהוא בור ועם הארץ או שהוא עמוק בארון. אחד מהשניים.

נ.ב - משה דץ באמת הומו?..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 08 ספטמבר 2009 00:53

משה דץ באמת הומו. האם הוא בפועל עושה סקס עם גברים זה שאלה אחרת.
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 ספטמבר 2009 09:02

ואם מישהו מוחצן ו"נשי" והולך במצעד גאווה אז מה?
כמו שאמרו מעלי - אין קשר לנטיה המינית של האדם. ההתנהגות של האדם והבחירות שלו הן הדבר המהותי ובזה אין הבדל בין אנשים שונים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 ספטמבר 2009 13:31

שוב לא אמרתי שיש לי בעיה עם זה. רק שקח בחשבון שאתה חי במדינה גזענית ושונאים בה את כל מי ששונה סבבה?
אם אתה עדיין שואל למה אז אין תשובה. שנאה שמונעת מפחד היא התופעה הפסיכולוגית העתיקה ביותר זהו מנגנון הגנה של האדם הקדמון "אם זה נראה מוזר תהיה אגרסיבי לזה". יש כאלה שמושפעים פחות או יותר מהדבר הזה.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 08 ספטמבר 2009 15:24

אורח כתב:ואם מישהו מוחצן ו"נשי" והולך במצעד גאווה אז מה?
כמו שאמרו מעלי - אין קשר לנטיה המינית של האדם. ההתנהגות של האדם והבחירות שלו הן הדבר המהותי ובזה אין הבדל בין אנשים שונים.

ברור שאתה צודק. זה עדיין גזעני לומר "אוקיי, אין לי בעייה עם הומואים כל עוד הם לא מתנהגים ככה וככה וככה וככה" או בעצם "כמוני". בנאדם כזה מזכיר לי את האמא מ"אמא מחליפה":
"אין לי בעייה שאתם הומואים, כל עוד אתם לבושים מכנסיים, לא מגדלים ילדים, לא מתנשקים, מגרבצים ובכלל עדיף שתהיו סטרייטים וזהו".
אורח בכדור פורח

הודעהעל ידי אורח בכדור פורח » 08 ספטמבר 2009 18:15

בגלל זה גם כולם חושבים שכל ההומואים הם נשיים ואוחצ'ות כמו ליאון,אביעד קיסוס או לאסי עזר.
אנשים רואים רק את סוגי ההומואים האלה בטלוויזיה וישר עולה להם המחשבה שכל ההומואים קוקיצות שמדברות בקול ציפציף כמו הדוגמאות למעלה והם אלה שמייצגים את הקהל הגאה.

נראה לכם שתראו איפשהו בתשקורת הומו גברי? מתי לאחרונה שמעתם על דבר כזה?
זה מה שעצוב בסיפור הזה.
משה

הודעהעל ידי משה » 08 ספטמבר 2009 18:31

קחו את אמיר פיי גוטמן.
מה הבעיה בו?
הוא גבר שמחובר לרגשות שלו, נראה טוב, מטופח, וכל גבר סטרייט יכול ללמדו ממנו דבר או שניים.
אה, אגב, הוא שכב עם יותר נשים ממה שתשכב כל החיים שלך
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 08 ספטמבר 2009 19:44

משה כתב:קחו את אמיר פיי גוטמן.
מה הבעיה בו?
הוא גבר שמחובר לרגשות שלו, נראה טוב, מטופח, וכל גבר סטרייט יכול ללמדו ממנו דבר או שניים.

כלומר אני צריך להסיק מזה שכל גבר הומו שלא מתנהג כמו אמיר פיי גוטמן = יש לו בעייה?
אורח בכדור פורח

הודעהעל ידי אורח בכדור פורח » 08 ספטמבר 2009 21:23

מה הבעיה בו?

אחרי מה שראינו ממנו באח הגדול לא הייתי נותן אותו כדוגמא טובה.
אולי הוא נראה "טוב",אבל יש לו חרא (וזאת עוד מילה קטנה יחסית למה שהוא באמת) של אופי.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 08 ספטמבר 2009 23:28

אורח בכדור פורח כתב:
מה הבעיה בו?

אחרי מה שראינו ממנו באח הגדול לא הייתי נותן אותו כדוגמא טובה.
אולי הוא נראה "טוב",אבל יש לו חרא (וזאת עוד מילה קטנה יחסית למה שהוא באמת) של אופי.

לא מכיר אותו, אבל נוטה להסכים 8-)
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 08 ספטמבר 2009 23:37

אורח בכדור פורח כתב:

זה מה שעצוב בסיפור הזה.

דווקא יש אחד, והוא נמצא עמוק בפריים טיים של ערוץ 10 - איתן ברנט . הוא דוגמא לגבר יחסית גברי, שבמיטה מעדיף גברים ולא נשים, ואם היה עובר ברחוב אף אחד לא היה חושב שהוא הומו.

אגב, יש לו כרטיס באטרף ויצא לי לדבר איתו כמה פעמים 8-)
אורח בכדור פורח

הודעהעל ידי אורח בכדור פורח » 09 ספטמבר 2009 00:23

amigo כתב:
אורח בכדור פורח כתב:

זה מה שעצוב בסיפור הזה.

דווקא יש אחד, והוא נמצא עמוק בפריים טיים של ערוץ 10 - איתן ברנט . הוא דוגמא לגבר יחסית גברי, שבמיטה מעדיף גברים ולא נשים, ואם היה עובר ברחוב אף אחד לא היה חושב שהוא הומו.

אהה.. זה הבחור מהישרדות. אחד האהובים עליי. חבל שלא בחרו בו.
באמת לא חשבתי עליו.

ואפשר את הכינוי שלו אולי?? אני גם רוצה לדבר איתו קצת :)
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 09 ספטמבר 2009 11:56

אורח בכדור פורח כתב:
amigo כתב:
אורח בכדור פורח כתב:

זה מה שעצוב בסיפור הזה.

אהה.. זה הבחור מהישרדות. אחד האהובים עליי. חבל שלא בחרו בו.
באמת לא חשבתי עליו.

ואפשר את הכינוי שלו אולי?? אני גם רוצה לדבר איתו קצת :)

הכינוי שלו - "סטודנט בחופש" ..
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 18 ספטמבר 2009 13:36

קודם כל, לא שונאים הומואים. הרבה אנשים חשים ריחוק ואפילו פחד מהומואים פשוט בגלל הסיבה שהם שונים.
תכלס קשה לי להבדיל בין השנאה להומואים ובין שנאה לערבים, דתיים או כל קבוצת מיעוט שנחשבת לשונה וזרה.
בנוגע למצעדי הגאווה, לדעתי הפרובוקציות והתעמולה שיוצרים מתרבות ההומואים ואפילו הניסיון להוציא מן הארון "בכוח" ולשכנע צעירים שיהיה להם טוב ויהיו להם חברים אם הם יצאו מהארון, כל זה קצת מוגזם לטעמי. זה כמו חב"דניקים שמנסים להכזיר בתשובה ומציעים תפילין לעוברי אורח.
חיו ותנו לחיות.
מזחשוב

הודעהעל ידי מזחשוב » 14 אוקטובר 2009 19:28

שלום לכם במקרה לגמרי נתקלתי בפוסט זה ואני רק רוצה לומר : שלא מזמן סיימתי לראות את חמשת העונות של הכי גאים שיש ברצף וכל הגברים שם נראים ממש טוב והבלונדי אפילו נראה יותר טוב מהרבה בנות , אבל עדיין ,אני פשוט חושב ש...זה נורא כואב לקבל בתחת (ולא - לא בדקתי אבל עברתי בדיקה אנאלית פעם) אבל אם מישהו אוהב את זה - שיהיה לו לבריאות .
נ.ב אני לא חושב שנשארו בכלל אנשים ששונאים הומואים - חוץ מהמוסלמים והדוסים אולי .
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 14 אוקטובר 2009 19:48

מזחשוב כתב:שלום לכם במקרה לגמרי נתקלתי בפוסט זה ואני רק רוצה לומר : שלא מזמן סיימתי לראות את חמשת העונות של הכי גאים שיש ברצף וכל הגברים שם נראים ממש טוב והבלונדי אפילו נראה יותר טוב מהרבה בנות , אבל עדיין ,אני פשוט חושב ש...זה נורא כואב לקבל בתחת (ולא - לא בדקתי אבל עברתי בדיקה אנאלית פעם) אבל אם מישהו אוהב את זה - שיהיה לו לבריאות .
נ.ב אני לא חושב שנשארו בכלל אנשים ששונאים הומואים - חוץ מהמוסלמים והדוסים אולי .

חחח

לא כל ההומואים אוהבים לקבל בתחת (איך זה שבריאן קיני רק נותן?)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2009 12:34

אתה לא חושב שיש אנשים ששונאים הומואים שהם לא דוסים?
לא קראת מה אנשים כתבו?

יש לי שאלה אליכם. נניח אתם "שונאים" מישהו כי הוא מתנהג בצורה מסויימת (עזבו כבר את העניין של ה"מה איכפת לכם? אז אל תהיו חברים שלו ואל תדברו איתו" כי זה באמת מסובך מידי....) איך השנאה שלכם מתבטאת? מה זה משנה אם אתם שונאים אותו?

אתם חושבים שלמישהו מגיעות פחות זכויות כי הוא מתנהג בצורה מסויימת?
אתם מתנגדים לניזואים הומואים רק בגלל שאתם "שונאים" התנהגות של הומואים מסויימים?
אני בעד שלכם לא תהיה זכות להתחתן כי סטרייטים הם אנשים שמתנהגים באלימות ומכים את הנשים שלהם.

אני שונא את ההתנהגות הזאת של הסטרייטים איך הם תמיד מדברים בצורה מאיימת ומתקרבים לבן אדם שמדבר איתם כדי לאים עליו, הם נוהגים כמו מופרעים ורבים על חניה והולכים מכות. אני שונא את ההתנהגות שלהם, שיתנהגו ככה בבית, לא ברחוב.
אני חושב שצריך לשלוח אותם למוסדות שירפאו אותם מההתנהגות האלימה הזאת. זה לא טבעי. אסור לתת להם להתחתן. צריך לךהוציא נישואם סטרייטים מחוץ לחוק.

תמיד שאני מראה לכם איך אתם כותבים אתם לא מגיבים, נראה לי שאתם מתחמקים כי קשה לכם נורא לענות על זה שמישהו שם לכם מראהמול הפרצוף הגזעני והמכוער שלכם.

"אני שונא מישהו כי הוא מתנהג\נראה שונה ממני".

אתם אנשים גזענים, עצובים ומסכנים.
בחר_בחופש

הודעהעל ידי בחר_בחופש » 24 אוקטובר 2009 19:09

PaRadox כתב:לאדע אם אתם מבינים או לא.
הקטע הוא שזה לא בשליטתי, כמו שיש אנשים שמקיאים שרואים מדם, אני מקיא מגברים שיש להם התנהגות של נשים.

הפוביה שלך נשמעת כמו בעיה רצינית, אני לא מבין איך אתה מצליח לנהל חיים תקינים בחברה מודרנית עם הפוביה הזאתי.

בכל מקרה, אל תדאג אני בטוח שקיים פתרון לבעיה שלך, יש הרבה פסיכולוגים שהם מומחים לפוביות אז הם יצליחו לתקן אותך. לפחות את הצעד הראשון כבר עשית, ההבנה שזה לא בשליטתך היא בעצם ההבנה שהבעיה נובעת מהתת מודע, כנראה מטראומה או הכחשה אבל את זה פסיכולוג יצטרך לבדוק

שיהיה בהצלחה!
REMEDY

הודעהעל ידי REMEDY » 25 אוקטובר 2009 00:47

מזחשוב כתב:אבל עדיין ,אני פשוט חושב ש...זה נורא כואב לקבל בתחת

:lol: :lol: :lol: זה משום מה ממש הצחיק אותי!!

סתם לידע כללי,היום יש חומרי סיכה למיניהם.
בהצלחה! 8-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2009 10:59

שטויות תנסה קלונוסקופיה פעם זה פותח את האמ-אמא של התחת. או אפשר לקרוא לזה : האתיופי הדק.
המממ...

הודעהעל ידי המממ... » 27 אוקטובר 2009 18:29

אורח כתב:שטויות תנסה קלונוסקופיה פעם זה פותח את האמ-אמא של התחת. או אפשר לקרוא לזה : האתיופי הדק.

וואלה ?

טוב , בכל מקרה הראקטום שלי רגיש נורא נורא ואני מפחד מטחורים וכאלה וזאת מחשבה מפחידה .

אבל יש משהו נורא נחמד ואוהב בליטוף נאיבי של נחשים חדי עין של בחורים אחרים ... למעשה לולא החינוך מילדות אני חושב שהייתי אפילו מנסה זאת . באמת יש משהו מאד אמיתי ביחסי מין בין שני גברים .
הזן את ההודעה שלך כאן, היא אינה יכולה לכלול יותר מ 60000 תווים.

הודעהעל ידי הזן את ההודעה שלך כאן, היא אינה יכולה לכלול יותר מ 60000 תווים. » 27 אוקטובר 2009 19:18

איך טחורים קשורים לזה לא הבנתי?
אנ'לא יודע

הודעהעל ידי אנ'לא יודע » 27 אוקטובר 2009 19:40

אף אחד לא ממש יודע מה עושה טחורים .

אבל אם אתה אונס את האיינוס של מישהו אז בטח זה כואב ועל כן - עושה טחורים .

קיצור זה עסק נורא מפחיד - נורא נורא מפחיד וממש לא נראה לי משהו שכדאי לנסות .

אה כן , גם ראיתי פעם סרט עם טורי ליין (שהיא כוכבת פורנו מלוכלכת כמו חתול אשפתות) ששני בחורים "אנסו" אותה בטוסיק ואז היא עשתה פייוק פייוק כזה עם הראקטום ( כמו קוויף רק עם הראקטום או יש מצב היא חירבנה) וכל הקוטג' יצא לה מהתחת ממש בפני המצלמה וזה היה אחד הדברים המזעזעים ואז הבנתי - אם זה לא הולך פנימה ולא נתקע בפנים אז זה רק יצא החוצה כמו זה בעצם לחרבן שפיך ... לא שיש לי משהו נגד היצורים הקטנים והשמחים אבל זה היה כבר יותר מדי ...

אני מתכוון , אם שני בחורים עושים את זה בלי הגנה אז איך לעזאזל השפיך מתנקה אחר כך מהמעי הגס של הבחור שקיבל אותו ?

אני חושב שהומואים צריכים להסביר בפומבי איך בדיוק כל התהליך הזה עובד עבור הבחורים , איך שומרים אחרי האקט המיני על נקיון וכו' וכו'... כלומר לעשות חוקן אחרי כל פעם? זה נורא לא נראה טוב . אז באמת צריך לחלוק את כל זה בשביל לשפר את התדמית של הגיים . או סתם להסביר לסקרנים
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 27 אוקטובר 2009 23:16

אם כבר מדברים מעניין אותי כמה הומואים יש בפורום הזה... :?
אני אפתח על זה שרשור יום אחד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 12:51

אנ'לא יודע כתב:אף אחד לא ממש יודע מה עושה טחורים .

תזונה לקויה (99% ממה שנמכר בשק''ם).
אי פעילות גופנית.
לחץ בעת יציאה.

אלו בעיקרון הסיבות העיקריון.
באמת באמת שלא חושב שמין אנאלי גורם לזה.
יש לך כתבות או משהו בנושא?
ממ...

הודעהעל ידי ממ... » 28 אוקטובר 2009 13:22

אורח כתב:
אנ'לא יודע כתב:אף אחד לא ממש יודע מה עושה טחורים .

תזונה לקויה (99% ממה שנמכר בשק''ם).
אי פעילות גופנית.
לחץ בעת יציאה.

אלו בעיקרון הסיבות העיקריון.
באמת באמת שלא חושב שמין אנאלי גורם לזה.
יש לך כתבות או משהו בנושא?

לא , אבל היה לי פעם פיסורון והרופא היקר דחף לי אצבע לתחת וזה כאב נורא נורא :oops: :cry:
וחשבתי לעצמי - או , זה בטח עושה טחורים .

http://www.doctors.co.il/xFF-Read,xFI-1 ... 7360_27246
http://www.thorim.com/assets/jpg/thomrim1.jpg

אחרי הפיסור , טחורים נורא נורא מפחידים אותי .

אגב יש שיטענו שלהעביר חוטר גדול שומר את הקנה נקי אבל אני חושב שלא .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 23:34

יש לך גם אופציה להיות אקטיבי....

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים