לא להאמין לכל דבר

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

מושיקו

לא להאמין לכל דבר

הודעהעל ידי מושיקו » 16 יולי 2009 22:11

הסיפורים על היופי שבאזרחות וכמה רע בצבא שמוכרים לכם פה זה כמו הסיפורים על העגלות בארה"ב.
באמת יש כאלה שמצליחים - אבל הרוב לא!
רוב מי שיוצא על פרופיל 21 נדפק לכל החיים ובאתר פרופיל חדש מרמים אתכם ומוליכים אותכם שולל.
שירות מלא בצבא הוא אחת הדרישות הנפוצות בכל מוסד בישראל, אין בנאדם שלא ישאל אותכם על הצבא אחרי היכרות קצרה.
הצבא חדר לכל תחום בחיים שלנו, אתם הורסים לעצמכם את החיים, תחשוב פעמיים לפני שאתם רצים לקב"ן.
Strawberry
יצירת קשר:

Re: לא להאמין לכל דבר

הודעהעל ידי Strawberry » 16 יולי 2009 22:33

באמת?
זה רציני מה שאתה אומר?
כי ידיד שלי נסע ממש לפני שבוע לנסות את מזלו בעגלות!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יולי 2009 23:05

מושיקו כתב:הסיפורים על היופי שבאזרחות וכמה רע בצבא שמוכרים לכם פה זה כמו הסיפורים על העגלות בארה"ב.
רוב מי שיוצא על פרופיל 21 נדפק לכל החיים ובאתר פרופיל חדש מרמים אתכם ומוליכים אותכם שולל.
שירות מלא בצבא הוא אחת הדרישות הנפוצות בכל מוסד בישראל, אין בנאדם שלא ישאל אותכם על הצבא אחרי היכרות קצרה.
הצבא חדר לכל תחום בחיים שלנו, אתם הורסים לעצמכם את החיים, תחשוב פעמיים לפני שאתם רצים לקב"ן.

אתה לא יצאת אז אתה לא יודע < אנחנו יצאנו אז אנחנו יודעים

מי שישאל אותי על הצבא זה בדרך כלל בן אדם חסר שכל כמוך ובמקרה הזה הוא יכול למצוץ.

:lol:
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 16 יולי 2009 23:14

גם אם זה היה נכון (וזה לא), תמיד תוכל לנסות את מזלך בחו"ל.
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יולי 2009 23:19

Weef כתב:גם אם זה היה נכון (וזה לא), תמיד תוכל לנסות את מזלך בחו"ל.

ואם גם זה ^ לא נכון וזה כן נכון , תוכל להגיד שהשתנית ולנסות להוכיח במידה ואין לך באמת מחלות נפש ופשוט לחזור לצבא...

שח מט . זויינת קומפדרה לך חפש מי יאמין לך .
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 17 יולי 2009 00:03

מושיקו כתב:הסיפורים על היופי שבאזרחות וכמה רע בצבא שמוכרים לכם פה זה כמו הסיפורים על העגלות בארה"ב.

פשוט בולשיט.

הצלחה של אדם אינה תלויה בשירותו הצבאי אלא במיהו כאדם וכישוריו האישיים. זה שהוא עשה / לא עשה צבא בכלל לא רלוונטי להצלחה שלו בחיים.

אני מכיר המון אנשים מוכשרים שמצליחים מאד בלי שירות צבאי ברזומה שלהם, ואני גם מכיר הרבה אנשים ממוצעים ולא מוצלחים במיוחד, שלמרות השירות המפואר שלהם בצה"ל לא מאד מצליחים.

ברגע שתשתחרר אחרי שלוש שנים, גם אם שירתת ביחידה הכי מובחרת שיש, תבין את הפואנטה. בינתיים תמשיך לטחון שמירות בזמן שאני אמשיך לטחון כסף:))
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 17 יולי 2009 00:04

אורח כתב:
Weef כתב:גם אם זה היה נכון (וזה לא), תמיד תוכל לנסות את מזלך בחו"ל.

ואם גם זה ^ לא נכון וזה כן נכון , תוכל להגיד שהשתנית ולנסות להוכיח במידה ואין לך באמת מחלות נפש ופשוט לחזור לצבא...

שח מט . זויינת קומפדרה לך חפש מי יאמין לך .

huh?
O'er the land of the free and the home of the brave
west

הודעהעל ידי west » 17 יולי 2009 08:23

amigo כתב:

פשוט בולשיט.

הצלחה של אדם אינה תלויה בשירותו הצבאי אלא במיהו כאדם וכישוריו האישיים. זה שהוא עשה / לא עשה צבא בכלל לא רלוונטי להצלחה שלו בחיים.

אני מכיר המון אנשים מוכשרים שמצליחים מאד בלי שירות צבאי ברזומה שלהם, ואני גם מכיר הרבה אנשים ממוצעים ולא מוצלחים במיוחד, שלמרות השירות המפואר שלהם בצה"ל לא מאד מצליחים.

ברגע שתשתחרר אחרי שלוש שנים, גם אם שירתת ביחידה הכי מובחרת שיש, תבין את הפואנטה. בינתיים תמשיך לטחון שמירות בזמן שאני אמשיך לטחון כסף:))

רק על הצורת דיבור שלך רואים שאתה בן אדם אנוכי וממורמר...
בגלל השמירות שהוא "טוחן" אתה חי במדינה הזאת...תתבייש לך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 10:21

west כתב:
amigo כתב:

פשוט בולשיט.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 13:07

west כתב:
amigo כתב:

פשוט בולשיט.

יאללה תפסיק לחפור ולך גם אתה לטחון שמירות...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 13:18

חברים , אני לא שונא משתמטים וה\בעד שכל אדם יםעל לפי מה שנכון לו אבל אתם לא יכולים להתעלם מהשאלה : אם כולם יראו לנכון לא להתגייס , מי יגן על המדינה ?
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 17 יולי 2009 14:14

אורח כתב:חברים , אני לא שונא משתמטים וה\בעד שכל אדם יםעל לפי מה שנכון לו אבל אתם לא יכולים להתעלם מהשאלה : אם כולם יראו לנכון לא להתגייס , מי יגן על המדינה ?

ברגע שנתוני הגיוס יהיו נמוכים מאד אני מאמין שיבוא השינוי - יכול להיות שסוף סוף הצבא יהפוך לצבא שכיר כמו בכל המדינות בעולם. צבא שאתה לא מספר צבאי נטול אישיות, אלא אדם בפני עצמו . והכי חשוב - אדם שיתגייס לצבא יעשה זאת מבחירה ויקבל את התגמול ההולם בעד שירותו.

יש הרבה אנשים שישמחו לקחת חלק ברפורמה הזאת, ויש גם כאלה שיעדיפו לעסוק במשהו אחר. הכל יהיה הרבה יותר לגיטימי.. אבל עד אז..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 15:41

amigo כתב:
אורח כתב:חברים , אני לא שונא משתמטים וה\בעד שכל אדם יםעל לפי מה שנכון לו אבל אתם לא יכולים להתעלם מהשאלה : אם כולם יראו לנכון לא להתגייס , מי יגן על המדינה ?

ברגע שנתוני הגיוס יהיו נמוכים מאד אני מאמין שיבוא השינוי - יכול להיות שסוף סוף הצבא יהפוך לצבא שכיר כמו בכל המדינות בעולם. צבא שאתה לא מספר צבאי נטול אישיות, אלא אדם בפני עצמו . והכי חשוב - אדם שיתגייס לצבא יעשה זאת מבחירה ויקבל את התגמול ההולם בעד שירותו.

יש הרבה אנשים שישמחו לקחת חלק ברפורמה הזאת, ויש גם כאלה שיעדיפו לעסוק במשהו אחר. הכל יהיה הרבה יותר לגיטימי.. אבל עד אז..

וואו ... אתה צודק זה נכון . אבל אז לא תהיה שום מניעה למשל לגייס ערבים ואנשים שרוצים לבגוד במדינה וגם אל תשכח שזה יעלה הרבה יותר מהצבא של היום ... למעשה אני חושב שיש מצב שלצבא ארה"ב שהוא כזה יש תקציב יותר ממה שיש לכל המדינה שלנו ... ובעצם גם שם טירונים עוברים הרבה חרא והתעללות .... אני מניח שפשוט לא לומדים לחסל מחבלים מחיבוק של בובות של דובוני איכפת לי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 15:44

אורח כתב:
amigo כתב:

וואו ... אתה צודק זה נכון . אבל אז לא תהיה שום מניעה למשל לגייס ערבים ואנשים שרוצים לבגוד במדינה וגם אל תשכח שזה יעלה הרבה יותר מהצבא של היום ... למעשה אני חושב שיש מצב שלצבא ארה"ב שהוא כזה יש תקציב יותר ממה שיש לכל המדינה שלנו ... ובעצם גם שם טירונים עוברים הרבה חרא והתעללות .... אני מניח שפשוט לא לומדים לחסל מחבלים מחיבוק של בובות של דובוני איכפת לי...

אבל שכחתי לציין שיכול להיות שצבא כזה גם ינהל את התקציב שלו יותר טוב מצבא כמו צה"ל ... חייבים להודות חברים - צה"ל הוא אולי הצבא ההכי מדהים בעולם ... (אולי ... ואולי הוא סתם מזיין אותך -תלוי איפה אתה נופל) אבל אל תראו דברים מעיניים של משתמטמים חזירים שאומרים לחיילים ללכת לטחון תבינו שבסה"כ אלו אנשים שמנסים לשמור על המדינה - גם אם הם עושים זאת בחוסר ברירה :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 15:52

amigo כתב:

"כמו בכל המדינות בעולם"? לא יודע באיזה עולם אתה חי אבל בעולם הזה אין צבא שכיר בכל מדינות העולם. למעשה ברוב המדינות אין צבא שכיר, אפילו בעולם המערבי... אלה שכן יש בהן צבא שכיר אלה בדר"כ מדינות גדולות, מתועשות, עשירות וכוליי. לכן השאלה היא האם מדינה X יכולה להחזיק בצבא שכיר בהתאם למצבה הכלכלי/דמוגרפי/בטחוני, האם תהיה מספיק היענות וכוליי.
דבר נוסף הוא שיש לך ראיה ורודה מדי בנוגע לצבא שכיר - גם בצבא שכיר יש התאבדויות, גם בצבא שכיר החייל הרגיל הוא מספר צבאי, עוד בורג במערכת. ההבדל בין צבא חובה לשכיר זה שבשכיר אדם מתגייס מרצונו ומשלמים לו ובצבא חובה לא. ברור שצבא שכיר זה מה שעדיף שיהיה...

"ברגע שנתוני הגיוס יהיו נמוכים מאד אני מאמין שיבוא השינוי"
כשנתוני הגיוס יהיו נמוכים מאד לא בטוח שכבר יהיה צורך בשינוי... אולי כן, אולי כבר לא... לך תדע...
אבל אני לא חושב שזה יקרה כי צה"ל סוגר ופותח את הברז בהתאם לצרכים שלו.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 21 יולי 2009 22:01

איזה הרס? הרס עצמי אולי במקרה של מריטת עצבים בצבא

אני אשאל אותך שאלה: מה עדיף-

להיות משוגע בלי תעודה המאשרת שהבנאדם משוגע? או להיות שפוי עם תעודה של משוגע?
אני מעדיף את האופציה השנייה כי מה שיקחו ממך פיזית אף פעם לא ישתווה ממה שיקחו ממך נפשית.

סבבה מעסיקים יסננו את האנשים עם הפרופיל 21 נפשי... נו זה גם אותו הדבר לרפואי.. והם במצב יותר גרוע כי רובם באמת עם קשיים לחיים נורמלים מבחינת היום-יום. כאילו שפרופיל 97 זה עירבון להצלחה... אם אין לך שכל או יכולת אתה גג מסיים מאבטח בביה"ס עם "הפרופיל רמבו תותח על" שלך. (אותו מאבטח יכול להיות גם נפשי במקרים מסוימים)

שטויות שמאכילים בני 18 היום... אז אם מתישהו יגידו שצריך לקפוץ על רגל אחת ולצעוק "טרולולולו" אז תעשה את זה? מתישהו בחיים צריך לקבל החלטות שטובות לבנאדם עצמו ולא לאנשים אחרים. זה המתכון האמיתי להצלחה - זה נקרא אופי.
נערך לאחרונה על ידי אחד שהיה ב 24 יולי 2009 09:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
שקר כלשהו
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 21 יולי 2009 23:46

קראתי בידיעות לפני כמה זמן אבא לילדה שמסיימת תיכון המליץ לה להעתיק בבחינות כי זה מעיד על אופי של לוקח סיכונים ומישהו שמתאמץ כדי להתקדם. בתכלס רוב האנשים שנשארים בצבא בטח אלה שבאים לכתוב פה הם כבשים ובתור כבשים הם צריכים להצטופף עם העדר אחרת יאכלו אותם ומי שמעיז להתרחק מהעדר זה אנשים עם אופי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 14:58

אנשים לפני צבא שרואים אנשים בני 19 שמנסים להשיג עבודה ואז שואלים אותם (בניגוד לחוק) למה הם לא בצבא.

לא חושבים על העובדה שרוב האנשים העובדים הם מעל גיל 19, שאנשים רואים כל הזמן אנשים מעל גיל 19, בעבודה, באוניברסיטה, וברחוב. אף אחד לא יודע מי עשה צבא ומי לא. כמעט ולא שואלים. ומה שהכי חשוב - לאף אחד לא ממש איכפת.
אף אחד באוניברסיטה, בעבודה וברחוב אף עפם לא שאל אותי אם הייתי בצבא או לא, אפילו לא "מה עשית בצבא".

ראיתם פעם בן אדם בן\בת 38 עם שני ילדים, נסיון בהוראה ודוקטורט שהסיבה שלא נתנו לו\ה ללמד זה כי הוא\היא לא היה\תה בצבא?

ונניח שאתם מגיעים למקום עבודה שעובר על החוק ודורש מכם למלא טופס מה עשיתם בצבא. הם ילכו לצבא ויבדקו מה עשית שם לפני 10 שנים?

טרולים בני 19 - תסתכלו קצת קדימה...

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים