אתם משוגעים

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

חיייל רגיל

אתם משוגעים

הודעהעל ידי חיייל רגיל » 16 יולי 2009 02:18

מה לא יכול לקום צורר כמו היטלר אין מוסלמים קיצונים שרוצים לפגוע בנו די תשרתו שלוש שנים בתפקיד שימצא חן בעינכם וביציאות שלו במערכת כל בורג נחשב חלאס נשבר לי מכם ומהתשבות המפגרות שלכם

מה לכל מי ששירת בצבא וגאה לשרת אתם חושבים שהוא טיפש שחושב שהמדינה מנצלת אותו הוא משרת בגלל שהוא חש חובה למדינה שהיא מגנה עליו שומרת עליו דואאגת לו(כן כל זה במידה מסויימת לפי תקציבה הכלכלי של המדינה)

מה כבר קשה לכם לשרת ??

אף אחד לא מבקש מכם לכו תהיו לוחמים ותסכנו את חייכם לא רוצים קרבי לא חייב וכיום אפשרי לקבל כמעט מה שרוצים(כן לא תמיד זה קורה כל כך מהר כי הצבא די איטי)

די אתם תוקפים כל אחד שחושב שלתרום למדינת ישראל המדינה של העם שלכם אתם מסתכלים עליו כאילו הוא איזשהו אדיוט למה?? הצבא מלמד אותך המון (לא תמיד זה דברים טובים לחרטט למשל)

אבל מה הבעיה לשרת ??
אורח

Re: אתם משוגעים

הודעהעל ידי אורח » 16 יולי 2009 09:24

חיייל רגיל כתב:מה לא יכול לקום צורר כמו היטלר אין מוסלמים קיצונים שרוצים לפגוע בנו די תשרתו שלוש שנים בתפקיד שימצא חן בעינכם וביציאות שלו במערכת כל בורג נחשב חלאס נשבר לי מכם ומהתשבות המפגרות שלכם

מה לכל מי ששירת בצבא וגאה לשרת אתם חושבים שהוא טיפש שחושב שהמדינה מנצלת אותו הוא משרת בגלל שהוא חש חובה למדינה שהיא מגנה עליו שומרת עליו דואאגת לו(כן כל זה במידה מסויימת לפי תקציבה הכלכלי של המדינה)

מה כבר קשה לכם לשרת ??

אף אחד לא מבקש מכם לכו תהיו לוחמים ותסכנו את חייכם לא רוצים קרבי לא חייב וכיום אפשרי לקבל כמעט מה שרוצים(כן לא תמיד זה קורה כל כך מהר כי הצבא די איטי)

די אתם תוקפים כל אחד שחושב שלתרום למדינת ישראל המדינה של העם שלכם אתם מסתכלים עליו כאילו הוא איזשהו אדיוט למה?? הצבא מלמד אותך המון (לא תמיד זה דברים טובים לחרטט למשל)

אבל מה הבעיה לשרת ??

בעוד שנה שנתיים שלוש ארבע שנים כשאתה תתגייס... ותהיה עוד בורג שנחשב... אז תחזור ותספר לנו על הצבא ועל מה למדת שם....
עד אז זדיין לסיים 12 שנות לימוד אחרת תהיה נגד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יולי 2009 15:41

עזוב צבא, לוסיו חתם באינטר!
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 16 יולי 2009 15:47

אני כבר בצבא יא מוגבלים !!!
אני חייל !
מה הבעיה שלכם אתם חושבים שכל מי שנמצא בצבא סובל??

עוד שנה שנתיים אני יהיה כבר משוחרר..
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 16 יולי 2009 17:53

חייל רגיל כתב:אני כבר בצבא יא מוגבלים !!!
אני חייל !
מה הבעיה שלכם אתם חושבים שכל מי שנמצא בצבא סובל??

עוד שנה שנתיים אני יהיה כבר משוחרר..

אחי הכל בכייף לא צריך להתעצבן.

אפשר לעשות הרבה כייף בצבא, אבל זה תלויי בסוג הבנאדם שאתה.

אי אפשר לומר לכל בנאדם "תתגייס ותסתום ת'פה!" כי יש אנשים, כמוני וכמה מחבריי פה (אני ממש ידידותי היום) שפשוט לא מתאים צבא.

באופן אישי, אנלא חושב שצריך לכפות עליי שירות צבאי. פשוט לא בזין שלי לשרת את המדינה. לא בצבא ולא בשירות לאומי.
אגב יש כאלו שכן עושים שירות לאומי במקום צבא וזה כמו שירות.

הרבה בהצלחה בשאר השירות שלך.
O'er the land of the free and the home of the brave
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 21 יולי 2009 22:05

עוד טרול בחופש הגדול.

אם כבר הצבא לימד אותי את הדברים הבאים:

לשקר
לחרטט
להעביר אחריות
להקטין ראש
להיות בקורס/הכשרה לא ללמוד כלום או לעשות כלום ולדעת שאני "מוכשר לתפקיד" (מעניין שזה קרה בלי ששמתי לב חח)

רוב האנשים דווקא לא תוקפים אף אחד (מורעלים כמוך עסוקים בזה) אלא בסה"כ די נשברים מהצבא וזה ממש לא יעזור לצה"ל או מדינת ישראל שיהיה איזה חייל עם רצון להתאבד + נשק ביד אז עזוב אותך מזה. גם אם יש 25% שקרנים או תגדיל ל50% זה עדיין משאיר לך 50% שיכולים לפגוע בעצמם ובינתיים נהרגים יותר חיילים מהתאבדויות מאשר קרבות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יולי 2009 22:05

לחייל רגיל:

עברית שפה קשה?

תנסה לפתוח את הראש שלנו לתשובות במקום לאטום... אתה מסכם את כל מה שאנחנו אומרים ב:"מה מה יש לכם, אתה אידיוטים גמורים, לא בסדר המדינה כאילו מה?? לא טוב לכם?? מהה מההה...ה.א.ה.ה.ה......"

ZZZzz אישית, אתה משעמם אותי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יולי 2009 22:32

חיייל רגיל כתב:מה לא יכול לקום צורר כמו היטלר אין מוסלמים קיצונים שרוצים לפגוע בנו די תשרתו שלוש שנים בתפקיד שימצא חן בעינכם וביציאות שלו במערכת כל בורג נחשב חלאס נשבר לי מכם ומהתשבות המפגרות שלכם

מה כבר קשה לכם לשרת ??

אבל מה הבעיה לשרת ??

איך בדיוק המדינה מגנה עליי? עם פראיירים אחרים שהיו מוכנים להתגייס?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 נובמבר 2009 22:18

פראיירים??
אתה כפוי טובה
אני לא אכנס איתך לויכוחים פוליטים
כי אני מאמין שהבעיה היא שורשית ומקורה בחינוך שלך
צר לי שלא זכית להתחנך כבן אדם אלא כחייה

ואני, אני אמשיך לשרת את המדינה
אותה מדינה שנתנה לי כל כך הרבה
אני אמשיך להגן על החלש כמו שחונכתי
חלשים כמוך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 נובמבר 2009 23:20

רוץ חייל, רוץ..
שבן

הודעהעל ידי שבן » 07 נובמבר 2009 00:17

מה כבר קשה לכם לשרת ??

אבל מה הבעיה לשרת ??

אף אחד לא תוקף אותך , החברה כאן רק כועסים על כל מני אנשים ממורמרים שבאים לפה להוציא תסכולים .

לי אישית איכפת מאד מהחיילים בצה"ל.

האמת , הבעיה שלי לשרת הייתה שאני פשוט לא הסתדרתי עם אף אחד ושנאתי את כולם וכמו תמיד לא מצאתי את מקומי אז הבנתי שאני פשוט לא מתאים למקום הזה . תבין לא כולם יכולים לחיות בחברה יש אנשים שלא יכולים לקבל את מרות צה"ל ומרות החברה .

אוהבים אותך אחינו .

אינשללה ישמור גם אותך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2009 09:51

מה לא יכול לקום צורר כמו היטלר אין מוסלמים קיצונים שרוצים לפגוע בנו? הדרך היחידה למנוע ממוסלמי קיצוני לנצח בבחירות ולהקים דיקטטורה היא לשרת 3 שנים בתפקידשימצא חן בעינכם וביציאות שלו במערכת כל בורג נחשב! זה ידוע שבזכות המורות החיילות, שיש הבדל גדול בינהן לבין אלו שעשו שירות לאומי, כי הן עושות את אותו התפקיד אבל במדים אחרים, יש חשיבות גדולה במניעה מדיקטטורים מוסלמים לעלות לשלטון.

כל מי שאינה מורה חיילת או מזכירה או מש"קית חוויה מסתכנה בזה שיהיה דקטטור מוסלמי. גם שאר החיילים מונעים מדיקטטורים מוסלמים לעלות לשלטון, כי זה ידוע שחיילים בצבא מתערבים בבחירות במדינות מוסלמיות.

מה לכל מי ששירת בצבא וגאה לשרת אתם חושבים שהוא טיפש שחושב שהמדינה מנצלת אותו הוא משרת בגלל שהוא חש חובה למדינה שהיא מגנה עליו שומרת עליו דואאגת לו. אף רופא לא מרגיש את זה, אף שוטר, כל התפקידים האלה לא חשובים. אנחנו, החיילים, לא צריכים לאכול, כי הפכו אותנו לסייבורגים בתהליך הגיוס. כל מי שעובד ביצור, מכירה, הובלה של אוכל הוא פושע. איך הוא חושב שצריך לעשות דבר כזה לא מועיל? אנחנו גם לא צריכים לשתות. לכן כל מי שעובד במקורות לא תורם. גם אנחנו לא נפצעים, רק צריך לתקן אותנו, לכן כל הרופאים הם בוגדים במדינה שלא תורמים. אנחנו גם חיילים עם רובה אז אנחנו לא דואגים לבטחון שלנו, לכן לא צריך משטרה בכלל. כל מי ששוטר הוא בעצם פושע.

מה כבר קשה לכם לשרת ??? למה אתם רוצים להיות מזכירות במשרד אחר? או מורות בשירות לאומי? למה לא איפה שקוראים לכם רכוש ואין לכ זכויות אדם בסיסיות כמו לראות פשוע שעובד בתור רופא אם חטאתם בלהיות חולים ובזבוז זמן שבו אתם יכולים לירות על נכים שמפגינים בבלעין?

אף אחד לא מבקש מכם לכו תהיו לוחמים ותסכנו את חייכם לא רוצים קרבי לא חייב וכיום אפשרי לקבל כמעט מה שרוצים, אפשר לעשות את כל התפקידים שלא מגינים על אף אחד, שלא מצילים חיים, אבל! הם במדים! לכן זה נחשב שאתם מצילים חיים. אפשר להיות בלהקה צבאית, לבזבז את הכסף של המדינה על לעשות תפקיד שלא מגן על אף אחד! אז למה לא לעשות את זה? למה אתם כל כך רוצים לעשות שירות לאומי? מה נפל לכם על הראש? תיהיו מורות חיילות ותפסיקו להיות משתמטות שמלמדות ילדים עם חולצה של "שלומית".

די אתם תוקפים כל אחד שחושב שלא לתרום למדינת ישראל המדינה של העם שלכם אתם מסתכלים עליו כאילו הוא איזשהו אדיוט למה?? איך אתם מעיזים להגיד שרופאים ושטורים תורמים? הם לא! בגלל שהם מקבלים משכורות. רופא לא הציל חיים של אף אחד! בשנייה שהוא קיבל על זה שכר זעום זה מבטל את התרומה שלו! המשכורת זה מה שחשוב לרופא. הצבא מלמד אותך המון . אין שום דבר אחר שיכול ללמד אותך. אוניברסיטה לא מלמדת כלום. בכלל צריך לבטל את האוניברסיטאות. אנים חושבים לא מצייטים לדוצ'ה. אסור שיהיה תלמידים. השכלה לא תורמת למדינה בכלל. מדינה משכילה מביאה רק צרות. צריך בכלל לקחת את כל הכסף מההשכלה הגבוהה ולתת אותו לצבא. אנחנו לא צריכים לדעת איך לבנות טילים, נקנה אותם מהרוסים.

אבל מה הבעיה לשרת? מה הבעייה לירות בילדות בנות 10 בלי לקבל על זה עונש?

תתביישו לכם!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2009 09:55

טוב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 נובמבר 2009 13:04

הייל צה"ל! הייל יודן!
צבא גוט יה?

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר