זכיות

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

amigo
יצירת קשר:

Re: זכיות

הודעהעל ידי amigo » 16 יולי 2009 10:13

חייל רגיל כתב:אני לא רגב

ודי זה הורג אותי ההתיחסות המטומטמת שלך לצבא די!!
חלאס נשבר לי הזין מכולכם !
אתם פשוט חבורה של אגואיסטים שחושבים שזהו נגמרו המלחמות אנו חיים יפה וכיף לנו יפי נפש אתם !!
אתם פשוט יושבים חבורה של פלצנים שיושבת פה ומצדיקה את האגואסטיות שלה

אני מגן על המדינה שלי ! אני מגן על ההורים שלי ! על המשפחה שלי ועל כל אלה שהגנו עלי בשירותם !

תענו לי תשובה לשאלת המיליון במידה ואף אחד לא ייתגייס? מה יקרה אז מה?? תענו ואל תתחמקו

ישנם המון אנשים שיוצאים מהצבא רק בגלל שלא בזין שלהם לשרת אז אני צריך לטחון שמירות על כל אחד שלא

לדעתי יש לחייל זכות לבחור באיזה תפקיד והיכן לשרת

אתם פשוט מגעילים אותי למה לי לטחון שלוש שנים בזמן שאתם משתזפים בבריכה ,מבלים בקניון עושים תואר ונהנים מן האזרחות..

למה בגלל שלא התאים לכם??

עמוק בפנים אתם יודעים שאני צודק...
בלי צבא לא תהיה לנו מדינה..

"לדעתי יש לחייל זכות לבחור באיזה תפקיד והיכן לשרת" - המשפט הכי דבילי ששמעתי בחיי. ברגע שאתה חייל אין לך שום זכויות, אתה בסה"כ מספר צבאי ומתייחסים אליך בהתאם. ההתייחסות המבישה הזאת גורמת ללא מעט חיילים להתאבד.

ברגע שתתגייס אולי תבין איך בנויה המערכת. אבל עם מנת משכל כמו שלך אני בספק אם תצליח להבין את זה.

חתיכת דפ"ר מזדיין

:D :D :D
Regev3
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Regev3 » 16 יולי 2009 12:07

חבורה של מטומטמים שמנצלים את הדמוקרטיה
מה קרה קשה אז פורשים? זה לא האופי שהמדינה הזאת צריכה....
כולכם פה פרשתם בגלל שלא בא לכם להתגייס ושלא בא לכם לתרום ומי שכן התגייס וקשה לא פרש זה הכי גרוע
2000 שנה נמצאים בגלות פתאום מוצאים מדינה אז אין לכם זין להגן אליה? איפה הדמוקרטיה עכשיו?
מה ההבדל ביני לבין חייל גולני שעכשיו במוצב בצפון או בנייכם שום דבר! חבורה של מאנייקים כל מה שאתם יודעים לעשות זה להגיד כמה שאני דיסלקט מטומטם, אז יש לי חדשות בשבילכם הדיסלקט המטומטם הזה שווה פי 1000 מכולכם חבורה של סוציומטים מה ההורים שלכם חושבים עליכם????? איך אתם מסוגלים להישאר במדינה הזאת שלא עשיתים צבא או אפילו שירות לאומי פשוט גועל נפש! כל הדיון המזדיין הזה אתם מקללים אותי ואתם חושבים שזה פותר אותכם תשובה 1 לא קיבלתי על למה ההשטמטות שלכם מוצדקת...

אז יאללה תמשיכו לקלל אותי.

בתקווה שזה יחזור אליכם כמו בומרנג,

גיא רגב.
Whole Lotta Love

הודעהעל ידי Whole Lotta Love » 16 יולי 2009 12:23

יודע מה? זה לא מוצדק ולא אכפת לנו. תירקב בבסיס שלך ואנחנו נלמד ואחרי זה גם נעזוב את הארץ כדי שיהיו בה רק אנשים טובים כמוך. אין לך ארץ אחרת, תישאר פה. עדיף לך גם לא לצאת לחופשות, כי אולי יקראו לך למילואים
Regev3
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Regev3 » 16 יולי 2009 12:58

Whole Lotta Love כתב:יודע מה? זה לא מוצדק ולא אכפת לנו. תירקב בבסיס שלך ואנחנו נלמד ואחרי זה גם נעזוב את הארץ כדי שיהיו בה רק אנשים טובים כמוך. אין לך ארץ אחרת, תישאר פה. עדיף לך גם לא לצאת לחופשות, כי אולי יקראו לך למילואים

נשמה אני בקבע עד המוות
ואת האמת אני מקווה שיהיו בארץ הזו רק אנשים עם ערכים שמערכים את הארץ שלהם!
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 16 יולי 2009 15:44

אני כבר מגויייס אני בצבא כבר יא חתיכת אידיוטים !!!!!
תמשיכו לקלל אותי יא גברים תמשיכו !!

וכן לדעתי חייל יכול לבחור ולשנות את שיבוצו(לוקח זמן כן מתסכל כן אבל אם לא מתיאשים זה קורה)!!!

אז לכו קומו עכשיו כולכם תעזבו את המקום ולכו תעשו תואר ברפואה משפטים או סתם תהיו נהגי מונית בניו יורק

עדין לא שמעתי שקיבלתם אזרחות אמריקאית או של מדינה אחרת לכו!
תהנו בחו"ל..אין לכם מקום כאן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 12:54

חייל ? מי ישלם לך את המשכורת ? הערבים שינצחו אותך מבחינה דמוגרפית ? תבין שהמיליטריזם המטומטם הזה הוא מה שהוביל את ישראל מה שהיא היום .

אם מקימי המדינה שלנו היו מנסחים פיתרון דיפלומטי ל50 אלף הערבים שהיו בשטחי ארץ ישראל , ( במקום להסתמך על הצבא שיתפל בהם) אולי לא היינו צריכים להתמודד היום עם 2 מיליון הערבים שכבר יש להם תעודה כחולה ,כמוני וכמוך.

אני מציע לך לסיים 3 שנים ואז לדבר על קבע, _במיוחד_ בקרבי.

מאוד חבל שאתה ממשיך ללכת שולל אחרי הצבא שלנו ,שמתקמצן על חיילים ולא משלם שכר מינימום . סהכ עוד 2 מיליארד שקל לתקציב,אנחנו יכולים להרשות לעצמנו זאת . אך הממשלה מסתמכת על אנשים כמוך ,שההורים מממנים אותם עד גיל 26,על מנת לעשות את העבודה בזול . ואם אתה תפצע\תמות ,למי אכפת. אתה הרי רכוש ב1200 שקל (אם אתה קרבי) ....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 12:55

חס וחלילה למה שנאמר מלפני,כמובן .

יצא לי אישית לשמוע סיפורי זוועה מחיילים שנלחמו בלבנון ,חלקם נפצעו ,עקב טעויות שפשוט לא היו מתרחשות בצבא מקצועי.
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 19 יולי 2009 00:04

אולי אתם עוד תבינו מתישהו אולי..
שיש פה אנשים שנלחמים בצבא כדי להפוך אותו למקום טוב יותר (לא כולםםם יש פה כמה יפי נפש אני אישית לא)
שכל הילדים פה שפוצים פה
בלי לחשוב בכלל יתגייסו לצבא עם מפקדים נורמלים ושפויים יחס טוב יותר תשלום מתאים ותנאים נוחים

ועכשיו יבוא הדביל (כרגיל..) שיגיד: "מה אתה רוצה שיעירו אותך עם כוס שוקו חם בבוקר עם שיר ויביאו לך סוכריות גומי לנשנש בצהריים??"

אז לא..
אני רוצה שיביאו לי את אמא שלך להעיר אותי במציצת בוקר

גם החבר'ה שבצד שלי תשמרו על הפה שלכם זה מגעיל כבר נהיה לכם פה של קרבי שסגר חודשיים על מוצב (מקללים בלי להפסיק)

אני רוצה שמפקדים יפסיקו להתעלל בחיילים ושאם משהו כזה קורה שיטופל לפני שזה מגיע לתקשורת

אני רוצה שחייל יקבל משכורת מתאימה מבלי הצורך להציג מסמכים לת"ש כי משום מה הצבא מחייב אותו לראות איך המצב הכלכלי בבית נופל ורק שאתה ממש בחרא עמוק יביאו לך עוד 1000 שקל בשביל לא לסגור ת'חודש בכל זאת

אני רוצה שלכל חייל תהיה לפחות סוג של השפעה על שיבוצו ולא החרטה הזה שיש במנילה זה סתם כדי לראות כמה יהיה בצורך להלחם איתך בשביל שתהיה קרבי

אני רוצה שהמדינה כן תסתכל ותעזור לאנשים שכן עשו צבא ושאנשים ברחוב יראו מישהו על מדים ויתמלאו יראה ולא שאיזה נרקומן בתחנה המרכזית יכנס בך בטעות ויתחיל לקלל אותך

והכי חשוב
אני רוצה שאידיוטים שחושבים שהצבא של עכשיו זה צבא שאין בו מקום לשיפורים חריפים ומשמעותיים יתפגרו!
כי רק בגלל אנשים כמוכם הצבא נראה ככה ושכל הקצינים הגבוהים חושבים שהם חזקים כ"כ כי אף אחד לא מתנגד

כאשר באה ההתנגדות בא השינוי!
אתם רוצים לשרת בצבא מכוער כזה בכיף שלכם תפדלו
זה לא צבא שמתאים לכולם
אנחנו מתאימים אותי.

ושוב יש לכם בעיה עם זה?
אתם כבר יודעים מה אני חושב על אובייקטים מסויימים וחור התחת שלכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2009 03:54

תומך שיחרור כתב:אולי אתם עוד תבינו מתישהו אולי..
שיש פה אנשים שנלחמים בצבא כדי להפוך אותו למקום טוב יותר (לא כולםםם יש פה כמה יפי נפש אני אישית לא)
שכל הילדים פה שפוצים פה
בלי לחשוב בכלל יתגייסו לצבא עם מפקדים נורמלים ושפויים יחס טוב יותר תשלום מתאים ותנאים נוחים

ועכשיו יבוא הדביל (כרגיל..) שיגיד: "מה אתה רוצה שיעירו אותך עם כוס שוקו חם בבוקר עם שיר ויביאו לך סוכריות גומי לנשנש בצהריים??"

אז לא..

גם החבר'ה שבצד שלי תשמרו על הפה שלכם זה מגעיל כבר נהיה לכם פה של קרבי שסגר חודשיים על מוצב (מקללים בלי להפסיק)

אני רוצה שמפקדים יפסיקו להתעלל בחיילים ושאם משהו כזה קורה שיטופל לפני שזה מגיע לתקשורת

אני רוצה שחייל יקבל משכורת מתאימה מבלי הצורך להציג מסמכים לת"ש כי משום מה הצבא מחייב אותו לראות איך המצב הכלכלי בבית נופל ורק שאתה ממש בחרא עמוק יביאו לך עוד 1000 שקל בשביל לא לסגור ת'חודש בכל זאת

אני רוצה שלכל חייל תהיה לפחות סוג של השפעה על שיבוצו ולא החרטה הזה שיש במנילה זה סתם כדי לראות כמה יהיה בצורך להלחם איתך בשביל שתהיה קרבי

אני רוצה שהמדינה כן תסתכל ותעזור לאנשים שכן עשו צבא ושאנשים ברחוב יראו מישהו על מדים ויתמלאו יראה ולא שאיזה נרקומן בתחנה המרכזית יכנס בך בטעות ויתחיל לקלל אותך

והכי חשוב
אני רוצה שאידיוטים שחושבים שהצבא של עכשיו זה צבא שאין בו מקום לשיפורים חריפים ומשמעותיים יתפגרו!
כי רק בגלל אנשים כמוכם הצבא נראה ככה ושכל הקצינים הגבוהים חושבים שהם חזקים כ"כ כי אף אחד לא מתנגד

זה לא צבא שמתאים לכולם
אנחנו מתאימים אותי.

ושוב יש לכם בעיה עם זה?

אתה אידיוט אתה יודע?
אמרו לך את זה פעם?
אז תפעל בצורה דמוקרטית למען השינוי הזה(הפגנות,בחירת מפלגה שתומכת בזה)
לא להתגייס לדעתי זה לא מה שיפתור את העיניין,ומתי שמעת שמפקדים מתעללים בחיילים אני לא חוויתי את זה ולא שמעתי את זה
ואתה יודע כיום אפשר לקבול מפקד על דבר כזה...
כן ישנם הרבה קצינים שחשים את עצמם בגלל הפלאפל שיש להם אבל המון קצינים גם באים לקראתך ועוזרים לך..

ושוב פעם אתה צודק בטענות שלך בנוגע לשכר והכל אבל אתה יודע שאינך חייב לשרת בקרבי ברגע שאתה מודיע להם שאינך רוצה בזה(מפחד,לא בנוי לזה וכו')למה הם לא בדיוק רוצים חיילים בקרבי שאינם מעוניינים בזה

ברגע שאתה יושב בבית ומקטר על זה אולי הגיע הזמן לפעול ??
יש לחייל החלטה על שיבוצו בצבא זה רק תלוי בחייל עד כמה הוא אינו מעוניין בתפקידו..(ט'55,אי פינוי בבקום)

וזהו בסך הכל לא כזה רע יתכנו כמה שינויים אתה צודק 3 שנים זה יותר מידי זמן לעשות משהו שאינך מרוצה ממנו...

אבל זאת לא הדרך..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2009 09:16

אורח כתב:
תומך שיחרור כתב:אולי אתם עוד תבינו מתישהו אולי..
שכל הילדים פה שפוצים פה

אז לא..

והכי חשוב

זה לא צבא שמתאים לכולם
אנחנו מתאימים אותי.

ושוב יש לכם בעיה עם זה?

אתה אידיוט אתה יודע?
אמרו לך את זה פעם?
לא להתגייס לדעתי זה לא מה שיפתור את העיניין,ומתי שמעת שמפקדים מתעללים בחיילים אני לא חוויתי את זה ולא שמעתי את זה
כן ישנם הרבה קצינים שחשים את עצמם בגלל הפלאפל שיש להם אבל המון קצינים גם באים לקראתך ועוזרים לך..

ושוב פעם אתה צודק בטענות שלך בנוגע לשכר והכל אבל אתה יודע שאינך חייב לשרת בקרבי ברגע שאתה מודיע להם שאינך רוצה בזה(מפחד,לא בנוי לזה וכו')למה הם לא בדיוק רוצים חיילים בקרבי שאינם מעוניינים בזה

יש לחייל החלטה על שיבוצו בצבא זה רק תלוי בחייל עד כמה הוא אינו מעוניין בתפקידו..(ט'55,אי פינוי בבקום)

וזהו בסך הכל לא כזה רע יתכנו כמה שינויים אתה צודק 3 שנים זה יותר מידי זמן לעשות משהו שאינך מרוצה ממנו...

אבל זאת לא הדרך..

בשבילך זאת לא הדרך. בשבילו זאת כן הדרך.
הוא מאושר ולא איכפת לו ממך. אתה מתוסכל ובא לפה כדי להוציא תסכולים ודוחף את האף שלך לתחת שלנו.
אתה ילד שעדיין לא התגייס וחושב שאתה יודע הכל כמו כל ילד בן 15.
הוא עבר יותר ממך וכשיזיינו לך בצבא את הצורה הוא כבר ישכח את מה שלך יקח שנים ללמוד.
חחחחח
יאללה חמוד תוציא תסכולים תוציא... לא יעזור לך שום דבר.
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 19 יולי 2009 21:21

אורח כתב:אתה אידיוט אתה יודע?
אמרו לך את זה פעם?
באמת לא התגייסת הא? למה מחאות הורים עוזרות במשהו? וחיילים שמוחאים נגד יחס לא הולם מדוכאים ונשפטים למחבוש (כלא אם לא הבנת..)
לא חווית כי לא התגייסת עדיין כנראה ולא שמעת כי אתה אטום תבלה פה קצת תקרא כתבות שאנשים מפרסמים פה אולי תראה את הצבא המהולל שלך באור אחר
אם זה קצין בדרגה בכירה אולי הוא יקבל נזיפה שזה ממש מדגדג לו, עוד איזה עיכוב בדרגה או בתפקיד
אולי גם הוא יכנס בך על זה אח"כ
ולא תמיד נציב קבילות חיילים עושים משהו, זה סתם כדי שיוכלו להגיד יש למי לפנות סתם מישהו משתעמם מעבר לטלפון

הממ..נדיר מאוד
בד"כ הם מחפשים איפה אפשר לשבור אותך כדי שתכנע למערכת ותציית

אני יודע שאני צודק בטענות שלי לגבי השכר וזה עצוב שאני צודק בזה
הצחקת אותי
יש מלאא בקרבי שלא רוצים אבל המערכת הצליחה לדכא אותם
אל תחיה בסרט/אשליה/פנטזיה שהצבא נותן לך אופציות
אתה נתון לשיקולים שלהם הם מחליטים איפה לשבץ אותך תרצה או לא
תעשה הרבה בעיות אולי יקשיבו לך
תעשה המון בעיות ויהיו חייבים

חרטא!! אני נלחמתי בבסיס שלי כמעט שנה עד שהם הבינו שאני לא מוכן ואז החליטו בכלל על ועדת אי-התאמה
זאת אומרת או איפה שקבענו לך או כלום
אז כלום

אבל זאת לא הדרך..
בשורה התחתונה אין לך מושג על מה אתה מדבר! אתה רואה הכל באור ורוד, אתה חושב שצה"ל זה הצבא הכי מתחשב בעולם, שלחייל הפשוט יש מילה,
שיש מישהו ששומע את זעקות הנטחנים, שדברים מטופלים באופן מיידי ותחת קפדנות אינטנסיבית, שכולם מצייתים לפקודה במלוא המרץ ויפעלו בכל כוחם על מנת לעזור לך, שהמש"קית ת"ש תרוץ בשבילך, שהקב"ן באמת יקשיב לך, שקצין כ"א אדם יטפל בך, שהקציון מיון יהיה לו אכפת ממה תעשה ב-3 שנים הבאות (אולי לפעמים כן), שמאבטחי המתקנים שומרים עליך כשאתה ישן בבסיס, שבחדר האוכל דואגים לסטריליות האוכל ועל ניקיון ושהמפקד שלך יחשוב איך אפשר להפוך לך אתה שירות לנוח יותר.
כל המצויין למעלה לא נכון
יותר ברור: כל מה שרשמתי בדיוק הפוך ממה שקורה בשטח
וכמו שאמרו גדולים לפני:" ברוך הבא לצה"ל "

אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 יולי 2009 15:14

טריק טרולים מספר 33444 - במקום לענות על טיעון שקשה למוח הקטן שלי להתמודד איתו אני אכתוב "זה הטיעון הכי טיפשי ששמעתי" עכשיו הטרול לא צריך להסביר למה.

אבל אני אתעקש שתסבירו לו למה.

למה מורות חיילות יותר תורמות ממורה בשירות לאומי?
למה מורות בחינם בלי הכשרה תורמות יותר ממורה מקצועית עם הכשרה שמתפרנסת מזה ויש לה נסיון של שנים?

למה אי אפשר להביא לחיילים שכל כך צריכים הופעה מישהו שהוא לא חייל שיופיע בשביל להציל את החיים שלהם כי הם ימותו בלי הופעה?

למה מוציאים כל שנה המון בנות על עודף כוח אדם?

למה יש במשרדים בצבא הרבה יותר אנשים ממה שצריך?

למה הצבא ממציא תפקידים?

למה צריך שיהיה שירות חובה בצבא ולא במשטרה?

למה לא צריך שירות חובה בכל דבר שנמות עם הוא לא יהיה? כמו חקלאות, רפואה, הנדסת סביבה וכו'.

למה מי שעובד, לומד, בונה את המדינה מכל בחינה לא תורם? רק בגלל שהוא מקבל משכורת?

מתי החברה שלנו איבדה את הכבוד לעבודה, להשכלה ולבניה של חברה והשאירה את המילה "תרומה" רק לאלימות?

יש לי רעיון מה תענו "זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי".

אז אני אענה.
הצבא לא סובל מעודף כוח אדם. אפשר לעשות צבא מקצועי, לשלם לאנשים את המשכורת שמגיעה להם על העבודה שהם עושים כי לפי הדעות שלי (יש עוד אנשים שיש להם כמה ערכים לא כמוכם) אחד הדברים שהכי פוגעים בזכויות אדם היא הפגיעה בזכות לפרנסה.
כל אדם שעובד או יוצר בחברה תורם. לדרג את הזכויות שאנשים מקבלים לפי דירוג של כמה הם תורמים זה הדבר הכי פאשיטסי ונוגד זכויות אדם שאפשר לעשות.
כל בני האדם שווים, כל אחד תורם, ואפילו אם יש מישהו שלא עובד, לא יוצא ולא משכיל (ואני בספק שיש אפילו מישהו אחד כזה) הוא תורם למשפחה שלו ולחברים שלו בעצם זה שהוא קיים.
המון עבודות מגינות עלינו, בעיקר הרפואה והמשטרה שסובלות מיחס מזעזע מהצד של הטרולים שלא מעריכים אפילו קצת כמה האנשים האלה מצילים את החיים שלהם. גם כל המערכת שדואגת שיהיה לכם אוכל, שתיה וחשמל מגינה על החיים שלכם. כל מי שעובד בזה מציל את החיים שלכם.

הסגידה לצבא היא תוצאה של פאשיזם, היא סגידה לא להגנה אלא סגידה לאלימות.
התוצאה שלה זה אנשים כמוכם שלא רק מזלזלים בזכויות אדם, לא איכפת להם להרוג, לכבוש ולדכא ולפגוע גם בזכויות של עצמם, אלא גם אנשים שמזלזלים בכל הדברים שבונים חברה.

כמה פעמים נכתב המשפט "אתם תלמדו ותעבדו" בתור הדוגמא המובהקת לשיא האגואיזם?
איך אתם תוכלו להתקיים בלי שאנשים ילמדו ויעבדו?

אין לכם שום ערכים, אין לכם שום ידע על איך אפשר לבנות חברה בריאה ולהגן עליה. רמז - זה דורש טיפה יותר מצבא.... אתם משחקים אותה כאילו אתם מפחדים מה יקרה למדינה עם לא יהיה צבא, אבל אין לכם שום חשש מה יקרה לעולם אם לא יהיה אוזון או כשלא יהיו קרחונים.

קשה לי להאמין שאתם באמת מפחדים.

ומה שנראה לי זה שאתם לא באמת חושבים ככה. לא נראה לי שאתם חושבים שלא צריך ללמוד ולעבוד. נראה לי שפשוט לא ישבתם וחשבתם על זה לרגע. ואתם מדקלמים שללמוד ולעבוד זה אגואיזם בלי לחשוב על זה באמת.
וגם נראה לי שבאמת איכפת לכם מאיכות הסביבה, ואתם לא רוצים שלא יהיה אוזון. אבל יותר קל לדקלם שהבעייה המידית היא צבאית. מה יעזור לכם הצבא כשהים יעלה?
לי יש שם

הודעהעל ידי לי יש שם » 30 יולי 2009 17:10

קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

כולכם פשוט קנאיים בילד בן 17 שיש לו הורים. הורים שחינכו אותו ולימדו אותו ערכים מה הם.
מהסיבה הפשוטה, שמכם לאף אחד לא היה איכפת כשהייתם בגילו. ולכן אני מבין את המרמור.
מדוע הפורום הזה אינו מכיל 1,000,000 משתמשים? כי אתם קומץ אנשים פתטיים. אתם חושבים שאתם יודעים הכי טוב.
כל השאר סתם טמבלים לא חכמים שנדפקו בצבא. כל כך הרבה טיעונים מטופשים שזה לא ייאמן.
רובם, אגב, איך לא - פרטיים ("המפקד שלי ירק לי בפרצוף!" "אף אחד לא עבר את מה שאני עברתי!!". רחמים)

- הכל בילבולי מוח. צבא מושחת? ממשלה מושחתת? תגיד, באיזה סרט אתה חי?
אז נכון יש מקרי שחיתות, אבל אתה מקצין את התופעה. היא ממש לא כפי שאתה מתאר. זה נמצא בכל מקום, אין מה לעשות..

- שאלה: כמה כבר מקרי התאבדות, מקרי פגיעה נפשית בחיילים ישנם??? הכמות כמעט ואפסית. נכון שישנו סיכוי שהדבר יקרה, ובמיוחד
במערכת מילטריסטית כמו זו. בטוח שמיתון התופעה לא יתבצע על ידי "תומכי שחרור" למיניהם.. זה הדבר שמפריע לכם בצבא? זאת ממש
לא הדרך לתקנו..

- לא יכולתי שלא לשים לב לאופי החלש שלכם. בכיינים, חסרי ערכים ואגואיסטים בצורה מוגזמת, שהצבא וודאי לא רצה וטוב שכך. לכן
נעלבתם ופתחתם "פורום", שנראה יותר כמו קבוצת תמיכה ל"נפגעי הצבא".. "הסיפור שלי" עלאק... כל כך פתטי.

בשורה התחתונה, כל הפורום הזה הוא בולשיט אחד גדול. אז יכול להיות שאולי תצליחו "לשנות" משהו ולשחרר עוד כמה חיילים
מהצבא לטובת המטרה "הנעלה" שלכם. השינוי האמיתי, זה שעליו אתם מדברים חייב להתבצע מתוך המערכת. אין דרך אחרת. במיוחד
לא דרך פורומי ההשתמטות האלו. אבל לא באמת איכפת לכם. כנראה שאתם סתם מבזבזים את זמנכם היקר.. זמן שיש לכם יותר מאזרח אחר במדינה הזאת.
פחדנים. ילד בן 17 כותב את שמו המלא, ואתם כולכם מוגדרים כ"אורחים". אפילו את שמכם אתם לא מסוגלים לכתוב.

לא אתייחס לשאלת המיליון "מה יקרה אם אף אחד לא התגייס" כי זהו באמת תסריט לא הגיוני, גם מכיוון שלא כולם כמוכם. אבל יש משהו עוד יותר הזוי: שבעזרת פורומים כאלה, צבא ישנה דרכי מדיניותו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יולי 2009 17:46

[quote="יש לי שם"]קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

כולכם פשוט קנאיים בילד בן 17 שיש לו הורים. הורים שחינכו אותו ולימדו אותו ערכים מה הם.
מהסיבה הפשוטה, שמכם לאף אחד לא היה איכפת כשהייתם בגילו. ולכן אני מבין את המרמור.

הוא בא אלינו להוציא את המרמור שלו אחרי שהוא התעורר מחלום רטוב וליכלך את הסדינים אחרי שהוא חלם חלום צבא.
אז הוא מוציא את התסכול שלו (כי אמא שלו צעקה עליו בזמן שהיא החליפה לו את הסדין), עלינו ולא להפך.

מדוע הפורום הזה אינו מכיל 1,000,000 משתמשים? כי אתם קומץ אנשים פתטיים.

פחות ממליון משתמשים זה מיעוט? וואלה עם הטיעון הזה קשה להתווכח.....

אתם חושבים שאתם יודעים הכי טוב.
כל השאר סתם טמבלים לא חכמים שנדפקו בצבא. כל כך הרבה טיעונים מטופשים שזה לא ייאמן.
רובם, אגב, איך לא - פרטיים ("המפקד שלי ירק לי בפרצוף!" "אף אחד לא עבר את מה שאני עברתי!!". רחמים)

אנחנו אולי נדפקנו בצבא, אבל כשידפקו אותך אתה רק תתחיל ללמוד את מה שאנחנו מזמן שכחנו.

אז נכון יש מקרי שחיתות, אבל אתה מקצין את התופעה. היא ממש לא כפי שאתה מתאר. זה נמצא בכל מקום, אין מה לעשות..

אין מה לעשות? בגלל זה הממשלה אוהבת דפרניקים כמוך...

- שאלה: כמה כבר מקרי התאבדות, מקרי פגיעה נפשית בחיילים ישנם??? הכמות כמעט ואפסית. נכון שישנו סיכוי שהדבר יקרה, ובמיוחד

יש בסביבות 40 התאבדויות בשנה, ובלתי ניתן בכלל לספור את מספר הפגועים נפשית כי יש כנראה מאות אלפים.
האיי קיו שלך לעומת זאת, הוא אפסי.

במערכת מילטריסטית כמו זו. בטוח שמיתון התופעה לא יתבצע על ידי "תומכי שחרור" למיניהם.. זה הדבר שמפריע לכם בצבא? זאת ממש
לא הדרך לתקנו..

אפילו תחתונים אתה לא יודע לתקן... לך לך מתחת לשמלה של אמא שלך.

- לא יכולתי שלא לשים לב לאופי החלש שלכם. בכיינים, חסרי ערכים ואגואיסטים בצורה מוגזמת, שהצבא וודאי לא רצה וטוב שכך. לכן
נעלבתם ופתחתם "פורום", שנראה יותר כמו קבוצת תמיכה ל"נפגעי הצבא".. "הסיפור שלי" עלאק... כל כך פתטי.

אם זה כזה פתאטי אז למה אתה כזה ממורמר? מקנא אה? תחשוב עלינו בשמירה חמוד :)

בשורה התחתונה, כל הפורום הזה הוא בולשיט אחד גדול. אז יכול להיות שאולי תצליחו "לשנות" משהו ולשחרר עוד כמה חיילים
מהצבא לטובת המטרה "הנעלה" שלכם. השינוי האמיתי, זה שעליו אתם מדברים חייב להתבצע מתוך המערכת. אין דרך אחרת. במיוחד
לא דרך פורומי ההשתמטות האלו. אבל לא באמת איכפת לכם. כנראה שאתם סתם מבזבזים את זמנכם היקר.. זמן שיש לכם יותר מאזרח אחר במדינה הזאת.
פחדנים. ילד בן 17 כותב את שמו המלא, ואתם כולכם מוגדרים כ"אורחים". אפילו את שמכם אתם לא מסוגלים לכתוב.

לא כולם אמיצים כמוך וכותבים את השם האמיתי שלהם, מר "יש לי שם".

לא אתייחס לשאלת המיליון "מה יקרה אם אף אחד לא התגייס" כי זהו באמת תסריט לא הגיוני, גם מכיוון שלא כולם כמוכם. אבל יש משהו עוד יותר הזוי: שבעזרת פורומים כאלה, צבא ישנה דרכי מדיניותו.

מה שהזוי זה שדפרניקים כמוך מקבלים נשק... שזה מביש פשוט. אני ארגיש יותר בטוח אם הנשק יהיה בידיים של קוף.
יש לי שם

הודעהעל ידי יש לי שם » 30 יולי 2009 17:56

אורח כתב:
יש לי שם כתב:קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

הוא בא אלינו להוציא את המרמור שלו אחרי שהוא התעורר מחלום רטוב וליכלך את הסדינים אחרי שהוא חלם חלום צבא.
אז הוא מוציא את התסכול שלו (כי אמא שלו צעקה עליו בזמן שהיא החליפה לו את הסדין), עלינו ולא להפך.

אנחנו אולי נדפקנו בצבא, אבל כשידפקו אותך אתה רק תתחיל ללמוד את מה שאנחנו מזמן שכחנו.

יש בסביבות 40 התאבדויות בשנה, ובלתי ניתן בכלל לספור את מספר הפגועים נפשית כי יש כנראה מאות אלפים.

לא הדרך לתקנו..

מה שהזוי זה שדפרניקים כמוך מקבלים נשק... שזה מביש פשוט. אני ארגיש יותר בטוח אם הנשק יהיה בידיים של קוף.

מה שהזוי הוא אנשים כמוך. שהתפקיד שלהם ברחבי הפורום העלוב הזה הוא לכתוב "דפרניק" בכל חור, וברור שאין כלל התייחסות לנכתב. ציפיתי לתגובות לעניין, חבל. כנראה שאין הרבה מה לצפות מאנשים כמוכם.
תומך שיחרור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 31 יולי 2009 13:26

יש לי שם כתב:מה שהזוי הוא אנשים כמוך. שהתפקיד שלהם ברחבי הפורום העלוב הזה הוא לכתוב "דפרניק" בכל חור, וברור שאין כלל התייחסות לנכתב. ציפיתי לתגובות לעניין, חבל. כנראה שאין הרבה מה לצפות מאנשים כמוכם.

לא פשוט מאנשים כמוך יש הרבה מה לצפות
נכנס לפורום שנוגד את כל דעותיו ומתחיל לזיין ת'שכל לכולם
לדעתי? אתה סתם בזבוז של הסוללות מהמקלדת האלחוטית שלי
תתחיל לעשות הכנות לצבא זה מה שחיכית לו כל החיים לא?
רק תעבוד הרבה לפני כי כסף עד החודש ה-3 כבר לא ישאר לך
ואני מקווה שיש לך השכלה טרם מועד הגיוס כי אחרי שתשתחרר תצא ישר לאזרחות.
לא מוכן, מבולבל והמום כי שכחת לחשוב מה אתה רוצה לעשות אחרי שתשתחרר.
דפרניק דפרניק

הודעהעל ידי דפרניק דפרניק » 01 אוגוסט 2009 13:18

לבחור שכל הזמן כותב לאנשים שהם דפרניקים. נראה לי אתה אחד הדפרים הרציניים פה. :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוגוסט 2009 15:41

דפרניק דפרניק כתב:לבחור שכל הזמן כותב לאנשים שהם דפרניקים. נראה לי אתה אחד הדפרים הרציניים פה. :lol:

חה חה חה !!!!!!!
אתה כל כך מצחיק!!!!!!!!!!!!!!!!!חחחחחחחחחחח אחי חחחחחחחח
יא טמבל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוגוסט 2009 15:56

אורח כתב:
דפרניק דפרניק כתב:לבחור שכל הזמן כותב לאנשים שהם דפרניקים. נראה לי אתה אחד הדפרים הרציניים פה. :lol:

חה חה חה !!!!!!!
יא טמבל

נראה לי שחטפת הרבה מכות בחיים ועכשיו אתה מוציא אגרסיות באינטרנט. גש לפסיכולוג אולי זה יעזור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוגוסט 2009 16:22

אורח כתב:
אורח כתב:

חה חה חה !!!!!!!
יא טמבל

נראה לי שחטפת הרבה מכות בחיים ועכשיו אתה מוציא אגרסיות באינטרנט. גש לפסיכולוג אולי זה יעזור.

איזה עוקצני אתה :lol:
נראה לי שאתה נהנה לחטוף מכות בצבא בזמן שאני
לא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אוגוסט 2009 08:59

אצל חיילים המילה "גש לפסיכולוג" היא קללה.

ואחר כך שאומרים שיש לחץ חברתי לא ללכת לקב"ן ובגלל זה אנשים מתאבדים הם נורא מתעצבנים ומתבכיינים כמה שזה לא נכון.

בשביל חיילים לראות פסיכולוג זאת בושה. זה כשלון.
בשביל חיילים "בעיות נפשיות" זאת קללה. לא משהו כמו בעיות רפואיות שצריך לפתור.
כל פעם כשאתם מתפלאים למה הקב"ן משחרר אנשים עם בעיות נפשיות - זה לא בגלל שהבעיות האלה יפריעו לו למלא את התפקיד. זה בגלל ש א ת ם תפריעו לו למלא את התפקיד כי תגידו לו "הה הה הה לך לפסיכולוג" ואז הוא יתאבד.

אבל לא יהיה לכם איכפת. כי חיי אדם לא ממש מעניינים את הסבתא שלכם...

אתם הסיבה שהקב"נים משחריים. כל פעם שאתם אומרים "לך לפסיכולוג" אתם תורמים לזה שהקב"נים צריכים לשחרר אנשים.
בגללכם אנשים "משתמטים".
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 אוגוסט 2009 18:01

[quote="אורח"]טריק טרולים מספר 33444 - במקום לענות על טיעון שקשה למוח הקטן שלי להתמודד איתו אני אכתוב "זה הטיעון הכי טיפשי ששמעתי" עכשיו הטרול לא צריך להסביר למה.

אבל אני אתעקש שתסבירו לו למה.

למה מורות חיילות יותר תורמות ממורה בשירות לאומי?
למה מורות בחינם בלי הכשרה תורמות יותר ממורה מקצועית עם הכשרה שמתפרנסת מזה ויש לה נסיון של שנים?

למה אי אפשר להביא לחיילים שכל כך צריכים הופעה מישהו שהוא לא חייל שיופיע בשביל להציל את החיים שלהם כי הם ימותו בלי הופעה?

למה מוציאים כל שנה המון בנות על עודף כוח אדם?

למה יש במשרדים בצבא הרבה יותר אנשים ממה שצריך?

למה הצבא ממציא תפקידים?

למה צריך שיהיה שירות חובה בצבא ולא במשטרה?

למה לא צריך שירות חובה בכל דבר שנמות עם הוא לא יהיה? כמו חקלאות, רפואה, הנדסת סביבה וכו'.

למה מי שעובד, לומד, בונה את המדינה מכל בחינה לא תורם? רק בגלל שהוא מקבל משכורת?

מתי החברה שלנו איבדה את הכבוד לעבודה, להשכלה ולבניה של חברה והשאירה את המילה "תרומה" רק לאלימות?

יש לי רעיון מה תענו "זה המשפט הכי מטומטם ששמעתי".

אז אני אענה.
הצבא לא סובל מעודף כוח אדם. אפשר לעשות צבא מקצועי, לשלם לאנשים את המשכורת שמגיעה להם על העבודה שהם עושים כי לפי הדעות שלי (יש עוד אנשים שיש להם כמה ערכים לא כמוכם) אחד הדברים שהכי פוגעים בזכויות אדם היא הפגיעה בזכות לפרנסה.
כל אדם שעובד או יוצר בחברה תורם. לדרג את הזכויות שאנשים מקבלים לפי דירוג של כמה הם תורמים זה הדבר הכי פאשיטסי ונוגד זכויות אדם שאפשר לעשות.
כל בני האדם שווים, כל אחד תורם, ואפילו אם יש מישהו שלא עובד, לא יוצא ולא משכיל (ואני בספק שיש אפילו מישהו אחד כזה) הוא תורם למשפחה שלו ולחברים שלו בעצם זה שהוא קיים.
המון עבודות מגינות עלינו, בעיקר הרפואה והמשטרה שסובלות מיחס מזעזע מהצד של הטרולים שלא מעריכים אפילו קצת כמה האנשים האלה מצילים את החיים שלהם. גם כל המערכת שדואגת שיהיה לכם אוכל, שתיה וחשמל מגינה על החיים שלכם. כל מי שעובד בזה מציל את החיים שלכם.

הסגידה לצבא היא תוצאה של פאשיזם, היא סגידה לא להגנה אלא סגידה לאלימות.
התוצאה שלה זה אנשים כמוכם שלא רק מזלזלים בזכויות אדם, לא איכפת להם להרוג, לכבוש ולדכא ולפגוע גם בזכויות של עצמם, אלא גם אנשים שמזלזלים בכל הדברים שבונים חברה.

כמה פעמים נכתב המשפט "אתם תלמדו ותעבדו" בתור הדוגמא המובהקת לשיא האגואיזם?
איך אתם תוכלו להתקיים בלי שאנשים ילמדו ויעבדו?

אין לכם שום ערכים, אין לכם שום ידע על איך אפשר לבנות חברה בריאה ולהגן עליה. רמז - זה דורש טיפה יותר מצבא.... אתם משחקים אותה כאילו אתם מפחדים מה יקרה למדינה עם לא יהיה צבא, אבל אין לכם שום חשש מה יקרה לעולם אם לא יהיה אוזון או כשלא יהיו קרחונים.

קשה לי להאמין שאתם באמת מפחדים.

ומה שנראה לי זה שאתם לא באמת חושבים ככה. לא נראה לי שאתם חושבים שלא צריך ללמוד ולעבוד. נראה לי שפשוט לא ישבתם וחשבתם על זה לרגע. ואתם מדקלמים שללמוד ולעבוד זה אגואיזם בלי לחשוב על זה באמת.
וגם נראה לי שבאמת איכפת לכם מאיכות הסביבה, ואתם לא רוצים שלא יהיה אוזון. אבל יותר קל לדקלם שהבעייה המידית היא צבאית. מה יעזור לכם הצבא כשהים יעלה?[/quote

יש שירות חובה במשטרה קוראים לזה שח"ם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אוגוסט 2009 10:26

אתם מתכוונים לענות או להתחמק?

הטריק של לענות משפט אחד על אחד מהטיעונים לא יגרום לכולם לשכוח את שאר השאלות.

קדימה, לקחו לכם את המוח בצבא או משהו?

לאמץ קצת את הראש ולענות.

זה כואב בהתחלה אבל גם אתם יכולים להתמאץ ולענות על כמה שאלות שמערערות לכם את תפיסת העולם הפאשיסטית שלכם.

משתמטים שלא לומדים באוניברסיטה ולא תורמים להתקדמות החברה. בזמן שאתם הולכים לים יש סטודנטים שקורעים את התחת כדי שהחברה שלכם תתקדם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוגוסט 2009 15:35

אורח כתב:
יש לי שם כתב:קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

סבבה גבר. צודק. פחח טמבל

יופי. תמשיך להתחמק/להתחכם במקום לענות לעניין.

אחרי צבא. אם אתה לא עונה לעניין, לפחות תהיה קצת מקורי: "...רק תתחיל ללמוד את מה שאנחנו מזמן שכחנו" - קלישאה מפגרת. אני בספק אם אתה בכלל יודע מה הכוונה. סתם ראית כמה "חברים" שלך בפורום התמיכה הנפשית הזה שכתבו את המשפט אז אימצת.

איייי...מה יהיה עם התשובות האלה? ללא ספק בזבוז זמן. אגב... דפ"ר 80.

סוף סוף תשובה לעניין. רק חבל שזה זיון מוח אחד גדול..

לא הדרך לתקנו..

... הזכרתי כבר את המושג "טמבל"?

אני לא ממורמר. אל תדאג לי. אתם אלו שפתחתם את פורום התמיכה הנפשית הזה..

ממממ... מעניין כמה יש כאלה. מקבלים 20 שקל בשעה על זה שהם כותבים דפרניק בכל חור... אחלה עבודה גבר :). בהתחשב בעובדה שלא עשית צבא 3 שנים, ציפיתי שתהיה לך עבודה קצת יותר טובה. כנראה שאתה יותר טמבל ממה שחשבתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 15:05

אתם מתכוונים לכתוב מה תעשו כשאי אפשר יהיה לנשום? איך הצבא הגיבור יציל אותנו מזה?
משתמטים שלא עושים שום דבר כדי להציל את כדור הארץ!

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים