בושה וחרפה

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

בושה וחרפה

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2009 18:53

כל מי שמגיב בפורום הזה הוא מתרומם מסכן!
אתם חיים לכם בשנקין בכיף שלכם, זורקים זין על צעירים שחוטפים אבנים כדי שתוכלו להמשיך לשתות את הלאטה הגדול שלכם ב200 שקל בבית הקפה הכי טרנדי שיש.
חבורת נקבות שבחיים שלהם לא ילמדו מהי אחריות.
כול אדם שבוחר להוריד את הפרופיל שלו כדי לא לשרת או כל אחד שחושב להשתמט לא זכאי לחיות במדינה הזאתי.
אתם בושה וחרפה ועושים שם רע לכל מי שהוא יהודי וישראלי.
בניגוד לכם, עלוקות שמוצצות את הדם למדינה, יש אנשים מצרפת, ארה"ב, אנגליה ומכל העולם שבאים לפה בלי משפחות ובלי קרובי משפחה רק כדי לתת את השלוש שנים האלה למדינה.
אני לא מדבר על שירות קרבי...
אני מדבר על להיות בן אדם ולשרת 3 שנים גם בעורף.
אז במקום לשבת בבית שלוש שנים כמו מסכנים וללמוד או לעבוד, לכו לצבא!
תלמדו מה זו אחריות.
תלמדו מה זו גאוות יחידה.
תלמדו מה זו אחווה.
תלמדו מה זו חברות.
תלמדו מה זו ציונות.
תלמדו מה זה להיות חלק מהצבא הכי אנושי ומתקדם בעולם.
כל מי שאי פעם נכנס לאתר הזה כדי ללמוד איך להוריד פרופיל ולא להשמיץ אותכם יגדל להיות בן אדם חרא, הורה חרא ואדם חסר השכלה.
כל האוניברסיטות בעולם לא יתנו את ההשכלה שהצבא נותן לך.
99.99999% ממכם שמאלנים.
הימור...
Weef
יצירת קשר:

Re: בושה וחרפה

הודעהעל ידי Weef » 06 יוני 2009 20:18

"מתרומם"?
אתה גזען מגעיל. שתדע שיש מלא הומואים שמתגייסים לקרבי ומתים במלחמות ואתה מטיף נגדם.

לפני שאתה מטיף לנו מוסר, תלמד אתה בעצמך קצת מוסר, חצוף.
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2009 21:57

יא אפס אתה כנראה או תיכוניסט או קצין זוטר שזה פחות או יותר מנטלית אותו דבר.
אני עשיתי חצי מהשירות שלי בגדה ואני כבר כמעט 3 שנים בצבא.

איזה צבא מתקדם איזה צבא אנושי? יותר כמו טינופת אנושית. אנחנו אחד על אחד כמו הערבים רק ההבדל הוא שאנחנו חמושים יותר טוב. חי"רנקים במקום להיות באימונים למלחמות אמיתיות נהפכים לשוטרים בשטחים ומוציאים את התסכול שלהם במקרה הטוב על עצמם במקרה הרע על האוכלוסייה.
התפקיד שלך בצבא נקבע ע"פ מידת הקומבינות שלך אין לך קומבינות לך תהיה פועל שחור. יש לך קומבינות טוסטים בקרייה.
זה דוחה ומטומטם אחד שאומר "אבא שלי במודיעין" יושב כיום במודיעין... יחי הנפוטיזם בגלל זה המלחמות נראות כמו שהם נראות.

אולי פעם היה מוסר ורצון טוב בצבא. היום שולטת תורת הראש קטן והשחיתות... רוב אנשי הקבע מיותרים לחלוטין אך מתחמנים לעצמם דרכים להראות יעילים ונחוצים בעיני הבכירים שלהם. הקצינים מתחלפים כל כך מהר שממש לא מעניין אותם מה הולך בפיקוד שלהם אלא שהוא מתפקד. שינוי מסמל פוטנציאל לצרות וצרות לא מביאות קידום... לכן נוצר מצב מעוות בו קצינים הרוצים קידום צריכים לשתוק וללקק וקצינים אשר לא יקודמו/נגדים פשוט מגרבצים על חשבון המדינה.

שאני גם לא יכנס לכל עניין הסדיר בצבא כיום:

הם לא עושים כלום (ג'ובניקים)

אני מכבד את התרומה של התומכי לחימה והקרביים ויש לתגמל אותם בהתאם. אבל מה שהולך עם בסיסי עורף זה פשוט זנות שלא תאמן. אין מה לעשות עם החיילים האלה... פקידים מפה ועד הודעה חדשה כל מיני מש"קי כלום למיניהם. הצבא מתחיל להמציא משימות ותורניות בשביל לעשות משהו עם החיילים האלה.. אני לא אלך להכנס לאיפה אני משרת אבל התועלת של הבסיס שלי היא בשעשוע של אנשי קבע בטרטור סדירים. אין שום תוכלת לבסיס הזה ואני גם בספק אם לחצי מהצבא יש תוכלת (עברתי יותר מ6 בסיסים בחילות שונים בשירות שלי).

השירות כבר מזמן לא "לתרום למדינה" אלא "בוא נעשה כמה שפחות ונגרבץ" מבחינת חיילים לא-קרביים. ועובדה שהאיראנים עוד לא אכלו אותנו.. כי אולי לא באמת צריך אותם
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 06 יוני 2009 23:07

אורח כתב:כל מי שמגיב בפורום הזה הוא מתרומם מסכן!
אתם חיים לכם בשנקין בכיף שלכם, זורקים זין על צעירים שחוטפים אבנים כדי שתוכלו להמשיך לשתות את הלאטה הגדול שלכם ב200 שקל בבית הקפה הכי טרנדי שיש.
כול אדם שבוחר להוריד את הפרופיל שלו כדי לא לשרת או כל אחד שחושב להשתמט לא זכאי לחיות במדינה הזאתי.
בניגוד לכם, עלוקות שמוצצות את הדם למדינה, יש אנשים מצרפת, ארה"ב, אנגליה ומכל העולם שבאים לפה בלי משפחות ובלי קרובי משפחה רק כדי לתת את השלוש שנים האלה למדינה.
תלמדו מה זו אחריות.
תלמדו מה זו גאוות יחידה.
תלמדו מה זו אחווה.
תלמדו מה זו חברות.
תלמדו מה זו ציונות.
תלמדו מה זה להיות חלק מהצבא הכי אנושי ומתקדם בעולם.
כל מי שאי פעם נכנס לאתר הזה כדי ללמוד איך להוריד פרופיל ולא להשמיץ אותכם יגדל להיות בן אדם חרא, הורה חרא ואדם חסר השכלה.
כל האוניברסיטות בעולם לא יתנו את ההשכלה שהצבא נותן לך.
99.99999% ממכם שמאלנים.
הימור...

עוד מלש"ב מתלהם שהרמה השכלית שלו שואפת לקו האדום של הכנרת.

חכה תכנס לצבא ותבין כמה "המערכת המשוכללת" שאתה מדבר עלייה בכזו הערצה, רקובה מבפנים.

וסתם לידע כללי..אתה יודע למה דעות כמו שלך יכולות לגרום? יכול להכנס לפה חייל הומו, שנמצא עמוק בארון, ושמצבו הנפשי מאד קשה עקב חוסר ההשתלבות שלו במערכת הצבאית, ויקרא את הדעות הגזעניות והמתלהמות שלך, ובצעד פזיז ידפוק לעצמו כדור בראש.

מתוך כלל המתאבדים במדינתינו הקטנה, אחוז המתאבדים בקרב אותו "צבא מתקדם ומושכלל" הוא מאד גדול. גם בגלל אנשים כמוך.

עצה קטנה יש לי בשבילך ידיד - תתבגר. (או במילים אחרות, תתפגר). 8-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2009 23:40

כל מי שמתנגד לצבא מקצועי הוא הומופוב!
אתם חיים לכם בישראל בכיף שלכם, זורקים זין על צעירים שיורים בהם כדי שתוכלו להמשיך לשתות את הקולה הגדול שלכם ב200 במקדולנדס ולא למחזר את הבקבוק.
חבורת גזענים שבחיים שלהם לא ילמדו מהי דמוקרטיה.
כול אדם שחושב שצריך לפגוע בזכויות של אנשים בגלל הדעות שלהם לא זכאי לחיות במדינה דמוקרטית.
אתם בושה וחרפה ועושים שם רע לכל מי שהוא בן אדם.
בניגוד לכם, עלוקות שמוצצות את הדם למדינה, יש אנשים מצרפת, ארה"ב, אנגליה ומכל העולם שבאים לפה להתנדב לאיי אס אם בלי משפחות ובלי קרובי משפחה רק כדי לתת לעזור לפלסטינאים לשרוד את הכיבוש.
אני לא מדבר על ללכת להפגנות בבלעין...
אני מדבר על להיות בן אדם ולא ללכת להפגנות שקוראות לשלול אזרחות...
אז במקום לשבת בבית שלוש שנים כמו מסכנים וללמוד או לעבוד, צאו להפגין!!
תלמדו מה זו אחריות.
תלמדו מה זו אקולוגיה
תלמדו מה זו טבעונות
תלמדו מה זו סוציאליזם
תלמדו מה זו אהבת אדם.
תלמדו מה זה להיות חלק מהכיבוש הכי חסר אנושיות בעולם.
כל מי שאי פעם נכנס לאתר הזה כדי לשכנע אנשים להתאבד יגדל להיות בן אדם חרא, הורה חרא ואדם חסר השכלה.
כל האוניברסיטות בעולם לא יתנו את ההשכלה שמראה אחד של מחסום מהצד השני יתן לכם
99.99999% ממכם רוצים לעשות לערבים את אותה שואה שעשו לנו
הימור...
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 07 יוני 2009 02:40

אורח כתב:כל מי שמגיב בפורום הזה הוא מתרומם מסכן!
תלמדו מה זו אחריות :lol: :lol: .
תלמדו מה זו גאוות יחידה :lol: :lol: :lol: :lol: .
תלמדו מה זו אחווה.
תלמדו מה זו חברות.
תלמדו מה זו ציונות.
תלמדו מה זה להיות חלק מהצבא הכי אנושי ומתקדם בעולם :lol: :lol: :lol: .
כל מי שאי פעם נכנס לאתר הזה כדי ללמוד איך להוריד פרופיל ולא להשמיץ אותכם יגדל להיות בן אדם חרא :lol: :lol: :lol: , הורה חרא ואדם חסר השכלה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
כל האוניברסיטות בעולם לא יתנו את ההשכלה שהצבא נותן לך :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
99.99999% ממכם שמאלנים.
הימור...

כל מה ששמתי לידו סמיילים בא להגיד: "אני צוחק על כמה שאתה אדיוט ורואים שעוד אין לך היכרות אמיתית עם הצבא".
על כל השאר אני גם לא מסכים אבל יש על מה להתוכח - ולא פשוט לשים סמיילים על כמה שאתה אדיוט.
וסלח לי אני לא מקלל פה אנשים בד"כ, הגעתי למסקנה שזאת לא גישה - אבל אתה פשוט אדיוט. וגם אני הייתי אדיוט בגיל שלך - ואני בד"כ לא מתנשא על אנשים בגלל שאני גדול מהם בגיל, כי גם זאת לא גישה - אבל אתה פשוט אדיוט.

זהו. הוצאתי את זה.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 07:35

בנוסף לכל מה שנאמר - הכותב הזה הוא גם זבל מצ'ואיסטי. "חבורת נקבות".
לך, לך תשתתף באונס-קבוצתי, אחרי זה השופטים יהיו רחמנים אליך כי 'עשית צבא' (או שאם עוד לא - הם לא רוצים 'לפגוע בעתידך' - כלומר לוותר על עוד חיה רוצחת).

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים