לגבי התנועה שלכם

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

עמית

לגבי התנועה שלכם

הודעהעל ידי עמית » 18 מאי 2009 12:50

קוראים לי עמית..
אני חושבת שמה שאתם עושים זה באמת בגידה בעם שלכם.
אני לא מבינה את הקטע.אתם אשכרה חיים טוב.מגנים עליכם,נלחמים על הזכויות ועל זה שיהיה לכם טוב.
ואתם במקום זה מעודדים השתמטות?
למה?
מה זה נותן לכם?
אני עוד מעט מתגייסת.ואני חיכיתי לרגע הזה כמו שלא חיכיתי לשום דבר ככה.
אני לא זזה מישראל,אני אגדל כאן את הילדים שלי,אחנך אותם פה בארץ הזאת!
כי אין לי ארץ אחרתתת.
חזרתי מפולין לפני כמה זמן...ופשוט הבנתי את המשמעות של ישראל.
של היהודים.
אני חושבת שאתם לא אמיתיים עצם זה שאתם מעודדים דבר כזה בכלל.

אני אתגייס לצבא גם אם צריך למות בשביל המדינה.

ואתם,אין לכם מה לעשות פה.מי שיש לו "אמנה" כזאת...זה פשוט בושה..יש לכם כ"כ הרבה נגד ישראל והצבא?
פשוט עופו מפה...לכו למדינה אחרת שאין בה צבא..

לא מגיע לכם להיות פה.
לא מגיע לכם שימותו בשבילכם אנשים,ילדים צעירים.
פשוט בושה לארץ ישראל.
אורח

Re: לגבי התנועה שלכם

הודעהעל ידי אורח » 18 מאי 2009 13:03

עמית, יש פה הרבה אנשים שבגילך חשבו בדיוק כמוך ואחרי כמה חודשים בצבא החליטו "להשתמט". צבא הוא מסגרת מאוד נוקשה ולא כל בן אדם מתאים אליה, חיילים רבים מתאבדים בגלל הקושי הנפשי.
אני מציע לך לא לשפוט אף אחד, אפילו עוד לא התגייסת, אז בכלל אין לך זכות לדבר על הצבא.
השתמטות זה לא סתם תופעה של פינוק, כי וואלה, גמאני הייתי מורעל רצח לפני הצבא וגם את תחטפי את הכאפה שלך, כי עד שאת לא בצבא אין לך מושג מה זה.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 18 מאי 2009 13:07

אורח כתב:עמית, יש פה הרבה אנשים שבגילך חשבו בדיוק כמוך ואחרי כמה חודשים בצבא החליטו "להשתמט". צבא הוא מסגרת מאוד נוקשה ולא כל בן אדם מתאים אליה, חיילים רבים מתאבדים בגלל הקושי הנפשי.
אני מציע לך לא לשפוט אף אחד, אפילו עוד לא התגייסת, אז בכלל אין לך זכות לדבר על הצבא.
השתמטות זה לא סתם תופעה של פינוק, כי וואלה, גמאני הייתי מורעל רצח לפני הצבא וגם את תחטפי את הכאפה שלך, כי עד שאת לא בצבא אין לך מושג מה זה.

כל כך נכון. אני בכלל רציתי קרבי בהתחלה.

ולעמית החמודה, אין לי שום דבר נגד הצבא (חוץ מביקורת על כך שהמערכת רקובה מהיסוד, אבל לא מתוך כעס או שינאה חלילה, יותר מתוך תסכול) ובטח שבטח שלא נגד ישראל כמדינה.
אני דווקא שירתתי בצבא חצי שנה, עד שלא יכולתי להמשיך עוד. עכשיו כניראה אני מתנדב לשירות לאומי, לפני שאתחיל לתרום משמעותית למדינה ולחברה כעובד חיוני במשק הרעוע שלנו. אה, ואני באופן אישי לא מעודד השתמטות.

בכל מקרה, המון בהצלחה בצבא! :]
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 18 מאי 2009 13:39

עמית, רוב האנשים שמגיבים פה בטענות נגד האתר לא מבינים את מה שגם את לא הבנת, למרות שביטאת את עצמך בדרך הרבה יותר הגונה
האתר והפורום לא מסיתים להשתמטות כי רע במדינה או כי כולם פה שמאלנים יפי נפש
אין כאן הסתה לצורך הסתה, המקום הזה נותן מענה לאלו שלא מסוגלים להתמודד עם המערכת הצבאית.
העובדה שאדם לא מסוגל מבחינה בריאותית (פיזית או נפשית) לשרת בצבא לא סותרת את עצם שהייתו במדינת ישראל ואף אינה הוכחה ל"שנאתו" את הארץ.
רוב האנשים ש"משתמטים" מהצבא הולכים לשירות לאומי, על מנת לתרום את חלקם למדינה במסגרת פחות נוקשה מהמסגרת הצבאית.
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 18 מאי 2009 15:22

עוד פעם...

את לא יכולה לבא ולמתוח ביקורת על אנשים, ושמישהו התייחס אלייך ברצינות.

אם היית רוצה תשובות היית שואלת שאלות, היית קוראת בפורום ומבינה איזה דעות יש פה לאנשים, ומאיפה הם הגיעו לדעות האלה.

אני מניאק אם העברת פה 5 דקות בדפדוף. נכנסת - החלטת לכתוב הודעה כוללת (כאילו שלכולנו אותם דעות פה) של: אתם לא בסדר מסיבות א. ב. ג. ד. . הוספת עוד איזה משהו על כך שאנחנו צריכים לעוף מפה, ואת חושבת שמישהו יתייחס להודעה שלך ברצינות.

אין לך שום מחשבה מעבר לקופסא. לקחו אותך לפולין - אכלת עם כפית כל מה שרצו שתוציאי משם.
החדירו בך מיליטאריזם - גם את זה אכלת עם כפית.
אם היית נולדת למשפחה דתייה - היית גם את זה אוכלת עם כפית.
אם היית נולדת בגרמניה הנאצית - היית גם את זה אוכלת עם כפית (ולעזאזל חוק גודווין).
אני יודע שזה נשמע כאילו אני מגזים אבל אני מתכוון לכל מילה ממה שאני אומר.

את בנאדם לא ביקורתי ולא סובלני - תתביישי את בעצמך! ותעופי את בעצמך מהארץ!
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 מאי 2009 16:11

shaul כל מילה בסלע.
אף אחד פה לא בגד במדינה,אף אחד פה לא מעודד השתמטות.
אם היית מסתכלת על האתר ועל ההודעות בפורום היית מבינה את זה לבד.
בהצלחה בצבא.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 14 יוני 2009 14:29

למה לעזאזל חוק גודווין? ת'כלס זה נכון ;)

שועל, סטודנט למה אתה? (באיטליה, נכון?)
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 08:32

אני חושבת שמה שעמית עושה זה באמת בגידה בעם שלה.
אני לא מבינה את הקטע. היא אשכרה חיה טוב. מגנים עליה, נלחמים על הזכויות שלה, לא מעירים לה על זה שצריך לכתוב רווח בסוף מילה, בונים בשבילה מחשבים, דואגים שיהיה לה מים זורמים, עומלים בשדה כדי שיהיה לה אוכל, כותבים תסריטים כדי שהיא תוכל לראות טלוויזיה, בונים טלוויזיה כדי שהיא תוכל לראות טלוויזיה.
ואתם במקום זה מזלזלת בכל האנשים העובדים האלה חוץ מאלה שעובדים במקצוע אחד?
למה?
מה זה נותן לה?
אני עוד מעט מסיימת תואר שני בחינוך. ואני חיכיתי לרגע הזה כמו שלא חיכיתי לשום דבר ככה.
אני לא אפסיק להלחם למען איכות הסביבה, אני אגדל לא אביא ילדים לעולם עד שאני לא אהיה בטוחה שהם לא ימותו באסון טבע, אני אחנך את התלמידים פה לדאוג לכדור הארץ!
כי אין לי עולם אחרררררררררררררררררררררררררררררר!
חזרתי מבלעין לפני כמה זמן...ופשוט הבנתי את המשמעות של ישראל.
של הפאשיזם.
אני חושבת שעמית לא אמיתית שהיא מעודדת דבר כזה בכלל!

אני מקווה שהיא תמות בשביל המדינה ואז יהיה פה בן אדם אחד פחות שמתכוון להשריץ וששם זין על כדור הארץ ועל זכויות אדם.

כי אין לה מה לעשות פה. מי שיש לו "אמנה" זה פשוט בושה. יש לה הרבה נגדשירות לאומי ועבודות שתורמות לחברה ולימודים שמיצרים אנשים משכילים שתורמים לחברה?
פשוט עופי מפה...לכו למדינה אחרת שאין בה דמוקרטיה.

לא מגיע לה להיות פה!
לא מגיע לכם שיעבדו בשבילה שוטרים, רופאים, מדענים, אומנים, פועלי אשפה, מפעלי מיחזור, לא מגיע לה שיפגינו בשבילה.
פשוט בושה למין האנושי!

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים