לאיזו מדינה הכי כדאי להגר

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

לאיזו מדינה הכי כדאי להגר

הודעהעל ידי אורח » 18 מאי 2009 01:00

יש לי אזרחות גרמנית
אורח

Re: לאיזו מדינה הכי כדאי להגר

הודעהעל ידי אורח » 18 מאי 2009 07:05

גרמניה זה לא רע לך על זה..
ויש לך גם דרכון אירופאי אחרי זה שזה אומר שבאירופה יש לך יותר ניידות[url][/url]
deutchland uber alles!
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 18 מאי 2009 10:02

אני לא מבין למה כולם כל כך חמים על לרדת מהארץ.

אני בעצמי לא מתכוון לגור בארץ אחרי התואר שלי - אבל אני חייב לציין שהמחשבה על חיים בארץ כבר לא נראית לי בכלל כגזרה, וקיבלתי פרספקטיבה אחרת לגמרי על כל הנושא אחרי שאני מתגורר כבר שנתיים בחו"ל.

כל מקום עם החסרונות והמגרעות שלו כמובן, ותאמינו לי שבארץ יש גם הרבה דברים חיוביים, ודברים שרואים משם לא רואים מכאן.

ההמלצה שלי אלייך, היא ללמוד תואר בחו"ל - אם אתה באמת רוצה ללמוד בגרמניה נגיד השגרירות הגרמנית בזמנו נתנה לי הרבה חומר על לימודים בגרמניה. תפנה אליהם. אחרי התואר אני מאמין שתבין דברים אחרת לגמרי. הגיוני שעדיין תהייה מיושב בדעתך לרדת מהארץ - אבל תהיה לך פרספקטיבה אחרת (הרבה יותר נכונה) והרבה יותר מידע זה בטוח.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
X

הודעהעל ידי X » 18 מאי 2009 11:21

shual כתב:אני לא מבין למה כולם כל כך חמים על לרדת מהארץ.

אני בעצמי לא מתכוון לגור בארץ אחרי התואר שלי - אבל אני חייב לציין שהמחשבה על חיים בארץ כבר לא נראית לי בכלל כגזרה, וקיבלתי פרספקטיבה אחרת לגמרי על כל הנושא אחרי שאני מתגורר כבר שנתיים בחו"ל.

כל מקום עם החסרונות והמגרעות שלו כמובן, ותאמינו לי שבארץ יש גם הרבה דברים חיוביים, ודברים שרואים משם לא רואים מכאן.

ההמלצה שלי אלייך, היא ללמוד תואר בחו"ל - אם אתה באמת רוצה ללמוד בגרמניה נגיד השגרירות הגרמנית בזמנו נתנה לי הרבה חומר על לימודים בגרמניה. תפנה אליהם. אחרי התואר אני מאמין שתבין דברים אחרת לגמרי. הגיוני שעדיין תהייה מיושב בדעתך לרדת מהארץ - אבל תהיה לך פרספקטיבה אחרת (הרבה יותר נכונה) והרבה יותר מידע זה בטוח.

אתה יכול לפרט מה טוב בארץ שאין במקומות אחרים?
אורח מיוחד

הודעהעל ידי אורח מיוחד » 18 מאי 2009 11:47

הכי כדאי להגר לפאקיסטן.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 18 מאי 2009 14:15

אתה לא מהגר למדינה אם יש לך אזרחות שלה.

אתה יכול לגור ולעבוד עם אזרחות גרמנית בכל אירופה (גם בארצות שלא חברות בEU מתוך הסכמים מסויימים עם הארצות המובילות באיחוד: UK, גרמניה, צרפת וכ'ו).

לי יש גם אזרחות אירופאית ואולי אני אגור שם יום אחד, אבל אני ממש לא מחכה לזה בכיליון עיניים. אירופה היא יבשת של מחשכים ורק לחשוב על כל החרא שהלך שם במהלך ההיסטוריה ובמיוחד היום, עושה לי להקיא. 10% מהאוכלוסיה בגרמניה/צרפת הם מוסלמים ידעת את זה?

והנה בעיה במתמטיקה:
מוסטפה ופטימה מביאים בכל דור (15 שנה) 10 ילדים בממוצע. היינריך וגרטרוד מביאים בכל דור (15 שנה) 0.01 ילדים בממוצע.
תוך כמה זמן הילדים של מוסטפה יהפכו לרוב?

תשובה: any minute now...
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2009 01:24

שאלת בונוס : מוסטפה ופטימה מולידים 15 ילדים גל ורינת מולידים 0.5 בממוצע

במה אנחנו שונים?
בזה שיש לנו צבא אימתני... רגע לא זה לא טוב ממש לא טוב
organo

הודעהעל ידי organo » 20 מאי 2009 14:39

הקידמה והמודרניזציה גרמה לדעיכה בדת בכל מקום, לכן אפשר להניח שכל דור
מוסלמים הם יהיו פחות קרובים לדת, יותר חילוניים.
למה להניח את הגרוע ביותר
האנונימי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי האנונימי » 20 מאי 2009 15:16

חייבים להפיץ אתאיזם ולפתוח את העיניים של הנשים המוסלמיות שיפסיקו לחיות חיי גיהינום מבחירה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2009 15:56

יהיה להם קשה להוליד ולגדל 15 ילדים במדינה אירופאית מערבית (בעצם גם במדינה לא מערבית 15???? טוב שלא הגזמת......)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 מאי 2009 14:15

אני מכיר ספציפית משפחה פלסטינית שקיבלה איחוד משפחות לעבור לישראל עם 43 ילדים.
ובאירופה עם כמות כזאת של ילדים עוד יותר קל לחיות בגלל תנאים סוציאילים (מדינות כמו צרפת או אנגליה ישלמו לאם חד הורית שכר ממוצע על ילד זה מדיניות שהביאו בנות 15 ללדת)

שמאל ימין כולם חרטה... אם תתנתק מהערבים הם עדיין יהיו לידינו ולא ממש יהיו סימפטים (הקמת מדינה פלסטינית - רעיון השמאל)
אם תכנס בהם אתה מבטיח מלחמת נצח ( רעיון הימין).

הפתרון האמיתי הוא אינטרגציה של הערבים במדינה אבל זה לא יקרה כי הערבים צריכים לשתף פעולה בשביל זה.

לכן למדינה הזאת אין עתיד חוץ מהסטטוס קוו המקולל הזה של מלחמה-הפסקת אש-מלחמה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 03:39

אורח כתב:שאלת בונוס : מוסטפה ופטימה מולידים 15 ילדים גל ורינת מולידים 0.5 בממוצע

במה אנחנו שונים?

אנחנו שונים בזה שאתה מטומטם, דה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 11:47

shual כתב:אני בעצמי לא מתכוון לגור בארץ אחרי התואר שלי

עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 12:58

אורח כתב:

עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.

המדינה לא מסבסדת כלום.
אני משלם 10 K בשנה ומיסים ואף אחד לא עושה לי שום טובה.
זין בפה שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 18:09

אורח כתב:
אורח כתב:

המדינה לא מסבסדת כלום.
זין בפה שלך.

קשקשן. אתה משלם 10K כי המדינה מסבסדת לך שני שליש. שכ"ל בלי סבסוד עולה 30K. אזרח זר שרוצה ללמוד בישראל משלם 30K.
עכשיו תדחוף אצבע.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 20:11

עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.[/quote]

המדינה לא מסבסדת כלום.
זין בפה שלך.[/quote]

קשקשן. אתה משלם 10K כי המדינה מסבסדת לך שני שליש. שכ"ל בלי סבסוד עולה 30K. אזרח זר שרוצה ללמוד בישראל משלם 30K.
עכשיו תדחוף אצבע.[/quote]

אף סטודנט לא יבוא למעצמה המזדיינת בחינוך מדינת ישראל אלא אם כן הוא קיבל מלגה והלימודים הם חינם
אף אחד לא משלם 30K והמספר הזה מופלץ מהתחת
אם המדינה לא תסבסד יהיו פה מאות אלפים שחיים על קיצבאות במקום לעבוד (כמו אמא שלך)
דחפתי לה אצבע והיא אמרה שהיא מצטערת שהיא כזאת לא מחונכת פשוט לא היה לה 10K גם עם הסיבסוד לשלם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 22:14

אורח כתב:עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.

המדינה לא מסבסדת כלום.
זין בפה שלך.[/quote]

אף סטודנט לא יבוא למעצמה המזדיינת בחינוך מדינת ישראל אלא אם כן הוא קיבל מלגה והלימודים הם חינם
אם המדינה לא תסבסד יהיו פה מאות אלפים שחיים על קיצבאות במקום לעבוד (כמו אמא שלך)
דחפתי לה אצבע והיא אמרה שהיא מצטערת שהיא כזאת לא מחונכת פשוט לא היה לה 10K גם עם הסיבסוד לשלם[/quote]

אהה פתאום אתה מודה שהמדינה מסבסדת שני שליש. בקיצור קשקשן עם פה ג'ורה (זה בטח מההורים). אולי זה בגלל הכדורים ששכחת לקחת היום.
יש סטודנטים מחו"ל שלומדים בישראל ומשלמים 30K. אם לא ראית כזה דבר, כנראה אתה לומד במוסד סוג ז' או שאתה בכלל לא לומד אלא משחק בנדמה לי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 23:14

אורח כתב:
אורח כתב:עוד נצלן. מקבל סבסוד שכ"ל מהמדינה ובורח. המדינה מסבסדת לכם שכ"ל כדי שהיא תרוויח מזה.

המדינה לא מסבסדת כלום.
זין בפה שלך.

דחפתי לה אצבע והיא אמרה שהיא מצטערת שהיא כזאת לא מחונכת פשוט לא היה לה 10K גם עם הסיבסוד לשלם[/quote]

אהה פתאום אתה מודה שהמדינה מסבסדת שני שליש. בקיצור קשקשן עם פה ג'ורה (זה בטח מההורים). אולי זה בגלל הכדורים ששכחת לקחת היום.
יש סטודנטים מחו"ל שלומדים בישראל ומשלמים 30K. אם לא ראית כזה דבר, כנראה אתה לומד במוסד סוג ז' או שאתה בכלל לא לומד אלא משחק בנדמה לי.[/quote]

רק חוזר על מה שאמא שלך אמרה לי
ואם אתה רוצה אתה יכול לקרוא לי אבא
כמו שאמא שלך קוראת לי :lol:
תלמיד..

הודעהעל ידי תלמיד.. » 08 יוני 2009 14:28

ב"ה

תהגרו לחברים שלידנו עזה.. או אירן..
כולכם בוגדים... אנטי-ישראלים..
אנטי בני אדם.. סתומים מרובעים..
חשים מעצמם נאורים בעלי מצפון זח וטהור..
גועל נפש יפי נפש..
אני מאחל לכולכם להגר לחבל עזה..(המסכנים..) תעזרו למסכנים האלו שם..
תחתית החברה הישראלים אתם תאמינו לי..
אנטי חיים.. "משכילים" עלקק..
או שהכי טוב.. תהגרו לכלא.. המקום שמגיע לכם...
בתקווה שהשב"כ יתפוס את כולם.. או בתקווה יותר טובה שתתפקחו.. (מעדיף את זה..כי תאכלס אתם יהודים..[אחים])
שיהיה לכם חיים נכונים..בעז"ה..
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 08 יוני 2009 17:42

אני חייל עם שירות מלא שאומר לך תחנק בבקשה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יוני 2009 19:26

ככה הם רוצים לשכנע אותנו שעדיף לנו לחיות פה.....
אפשר כבר לחיות בגרמניה כשגם כאן חיים במדינה שיש באנשים שמדברים בציטוטים מהפרוטוקול של המשפט של סופיה שול.....
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 08 יוני 2009 19:37

אורח כתב:שאלת בונוס : מוסטפה ופטימה מולידים 15 ילדים גל ורינת מולידים 0.5 בממוצע

במה אנחנו שונים?

זה הדבר הכי מטומטם שקראתי בפורום הזה (והיו כמה דברים).

עשו לי טובה מישהו פה בחיים שלו היה בגרמניה לאחרונה? לא מנסה לומר שאני גיבור שהייתי, אבל בשיא הרצינות יש שמה איזורים שהם קוראים להם "גטו" שזה, באופן אירוני, שכונות נכשלות של מהגרים טורקים עם פשע ברמות שאי אפשר לתאר בכלל, כמו הארלם של המאה הקודמת.

תאמין לי אחרי שבוע בברלין לבד (ואתה לא תחייה לבדך ברובע העשיר כי בנינו אין לך כסף כילד לבד) כשכן של מוסטפה ופטימה ו-21 ילדייהם אתה תטוס על טיל בחזרה לארץ ולא תעזוב בחיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייים. אני מבטיח לך.

המקום היחיד שהייתי מהגר אליו זה אמריקה, קנדה (גם לא ממש), אוסטרליה, ניו זילנד או יפן. לא אומר ששם אין "גטו", רק ששמה זה באחוזים הרבה יותר קטנים, ולמשטרה שמה אשכרה יש כוח.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יוני 2009 22:48

Weef כתב:

במה אנחנו שונים?

עשו לי טובה מישהו פה בחיים שלו היה בגרמניה לאחרונה? לא מנסה לומר שאני גיבור שהייתי, אבל בשיא הרצינות יש שמה איזורים שהם קוראים להם "גטו" שזה, באופן אירוני, שכונות נכשלות של מהגרים טורקים עם פשע ברמות שאי אפשר לתאר בכלל, כמו הארלם של המאה הקודמת.

תאמין לי אחרי שבוע בברלין לבד (ואתה לא תחייה לבדך ברובע העשיר כי בנינו אין לך כסף כילד לבד) כשכן של מוסטפה ופטימה ו-21 ילדייהם אתה תטוס על טיל בחזרה לארץ ולא תעזוב בחיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייים. אני מבטיח לך.

המקום היחיד שהייתי מהגר אליו זה אמריקה, קנדה (גם לא ממש), אוסטרליה, ניו זילנד או יפן. לא אומר ששם אין "גטו", רק ששמה זה באחוזים הרבה יותר קטנים, ולמשטרה שמה אשכרה יש כוח.

אתה מדבר כמו איש העולם הגדול אבל לא היית באף מקום אז מה אתה מזיין תשכל? כאילו שאתה יודע מה קורה ביפן בקנדה באוסטרליה וכו'. אתה סתם ילד קטנצ'יק שראה יותר מידי טלוויזיה....
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 09 יוני 2009 12:07

אורח כתב:
Weef כתב:

במה אנחנו שונים?

אתה מדבר כמו איש העולם הגדול אבל לא היית באף מקום אז מה אתה מזיין תשכל? כאילו שאתה יודע מה קורה ביפן בקנדה באוסטרליה וכו'. אתה סתם ילד קטנצ'יק שראה יותר מידי טלוויזיה....

עוד פעם אתה יאללה תמצא חיים יא אפס :lol: :lol: :lol: :lol:
איציק

הודעהעל ידי איציק » 31 אוגוסט 2011 16:20

הכי כדאי להגר למדינה בה יש לך את מירב הסיכויים לקבל תושבות קבע, ניתן למצוא מידע מפורט יותר במאמר הבא: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.a ... Id=2098580
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 02 ספטמבר 2011 13:13

תלמיד.. כתב:ב"ה

גועל נפש יפי נפש..
בתקווה שהשב"כ יתפוס את כולם.. או בתקווה יותר טובה שתתפקחו.. (מעדיף את זה..כי תאכלס אתם יהודים..[אחים])

אני לא יפה נפש, אין לי מצפון בשיט, אני בוגד - אמת
אני לא יהודי, אני אטאיסט, כופר ומה לא.
משכיל - עדיין לא.

עכשיו שאלה היא אליך... איזו הוכחה יש לך שיש אלוהים? ואם יש לך הוכחה (אני אהיה מופתע, אבל נגיד), איך אתה יודע שהתורה שלנו היא אמת? :D
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 02 ספטמבר 2011 13:16

ודרך אגב, שבת שלום וסוף שבוע נעים ;)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 ספטמבר 2011 17:38

פרופיל21 כתב:
תלמיד.. כתב:ב"ה

גועל נפש יפי נפש..

אני לא יפה נפש, אין לי מצפון בשיט, אני בוגד - אמת
אני לא יהודי, אני אטאיסט, כופר ומה לא.
משכיל - עדיין לא.

עכשיו שאלה היא אליך... איזו הוכחה יש לך שיש אלוהים? ואם יש לך הוכחה (אני אהיה מופתע, אבל נגיד), איך אתה יודע שהתורה שלנו היא אמת? :D

למה להגיב להודעה מלפני שנתיים?
פמילי

הודעהעל ידי פמילי » 05 מרץ 2014 15:58

תהגרו לאן שרק יצא
לאפריקה
לדרום אמריקה
קובה
מזרח אירופה
תחוו קצת חיים אחרים
זה התבלין האמיתי
אליהו

הודעהעל ידי אליהו » 13 מרץ 2014 12:25

יש הרבה אפשרויות, אבל האפשרויות הקלות נמצאות בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEnt ... Id=2098580

המדינות המופיעות במאמר שבקישור הן כאלה שכל מה שצריך כדי להגר אליהן הוא כסף, אבל לא הרבה ממנו.

בהצלחה לכולם.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים