כולכם פה מגעילים חארות משתמטים זבלים !!!

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

מתן

כולכם פה מגעילים חארות משתמטים זבלים !!!

הודעהעל ידי מתן » 08 מאי 2009 09:36

מה נראה לכם ?!!?!?!
אחים שלכם מסכנים את החיים שלהם כדי להגן על המדינה שלנו ואתם מחפשים דרכים להשתמט ?!?! חתיכת פחדנים !
המדינה שחייתם בה עד גיל 18 בכבוד ,המדינה שאבותיכם נלחמו עליה בחייהם ועד היום חילים משלמים עליה מדמם !
גם אותי זה מפחיד לחשוב על זה שאני הולך לסכן את החיים שלי בצבא,אבל הגעתי למסקנה שאם אני מוכן למות בשביל משהו זה בשביל המדינה שלי !
זה בכלל לא קשור למה שהצבא עושה או לאיך שהוא מתנהג לחיילים,זה כבר עניין אחר,זה קשור למטרה,המטרה להגן על המדינה שלך !
גם אם יש לכם בעיות מוצדקות שבגללם אתם לא יכולים לשרת בקרבי תמיד יש שירות לא קרבי (ג'ובניק) בשביל אנשים שלא יכולים לשרת בקרבי.

לסיכום-תתביישו לכם...אם אתם לא מוכנים למות למען העם והמדינה שלכם ,אז למען מה אתם מוכנים למות ? למען הזקנה ?!

תחשבו על זה...
אורח

Re: כולכם פה מגעילים חארות משתמטים זבלים !!!

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2009 11:23

למה? כשתגדל תבין. בינתיים אם אתה רוצה למות למען המדינה, תמות בכיף, אנחנו לא מפריעים לך. איזה כבוד יהיה לך ואיזה גבר תהיה אחרי המוות, אה?
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 08 מאי 2009 12:23

מתן כתב:מה נראה לכם ?!!?!?!
אחים שלכם מסכנים את החיים שלהם כדי להגן על המדינה שלנו ואתם מחפשים דרכים להשתמט ?!?! חתיכת פחדנים !
המדינה שחייתם בה עד גיל 18 בכבוד הנה הסגרת את עצמך. אתה בן 18 מורעל שבטוח שהוא מבין. אתה יודע? פגשתי מלאאאא בני 18 מורעלים. בחיים שלי לא פגשתי בן 21 ומעלה מורעל (אולי כמה, אבל הם בד"כ אנשים עם בעיות),המדינה שאבותיכם נלחמו עליה בחייהם ועד היום חילים משלמים עליה מדמם שמע, לא חייתי בתקופה של האבות שלנו - אני מוכן לקבל את הסברה שהיה טעם ל"צבא העם" באותם ימים, עם כל המשתמע מכך (כולל כור ההיתוך המפורסם וחינוך והתיישבות ומה שלא תרצה - אני בטוח שאבא שלי, עולה מעירק, לא היה מגיע למה שהוא הגיע ומשתלב כל כך טוב בחברה אם הוא לא היה עושה קריירה צבאית). אל תשכח שצה"ל עצמו והחברה היו שונים לגמרי באותם התקופות. כיום אבל - אני סבור שחוק גיוס החובה הוא מיותר, פתח לבזבזנות, ואף מהווה גורם מכשיל לחברה שלנו - ממש מבחינה חברתית. אם תרצה אני אפרט לך את הסיבות. !
גם אותי זה מפחיד לחשוב על זה שאני הולך לסכן את החיים שלי בצבא ,אבל הגעתי למסקנה שאם אני מוכן למות בשביל משהו זה בשביל המדינה שלי !אני בגיל שלך דוקא ממש לא פחדתי למות בשביל המדינה. זאת היתה נראית לי הדרך הכי הרואית למות
זה בכלל לא קשור למה שהצבא עושה או לאיך שהוא מתנהג לחיילים,זה כבר עניין אחר,זה קשור למטרה,המטרה להגן על המדינה שלך !
גם אם יש לכם בעיות מוצדקות שבגללם אתם לא יכולים לשרת בקרבי תמיד יש שירות לא קרבי (ג'ובניק) בשביל אנשים שלא יכולים לשרת בקרבי.
אחלה פתרון. תאלץ אנשים שלא רוצים לשרת \ לא מסוגלים לתפקד כמו שצריך במערכת צבאית לאייש עוד תפקידים מיותרים במערך הג'ובניקים\תומכי לחימה שגם ככה מנופח עד פי 3 מאשר בצבאות אחרים. תקבל עוד כמה משק"י שדאות, עוד כמה פקידות במשרד שהעבודה בו יכולה להתבצע ע"י פקידה אחת, עוד כמה נהגים שיושבים כל היום בשקם - בעוד שכל אלה יקבלו משכורות, יצטרכו לקבל תמיכה וטיפול רפואי, וכמובן יסרבלו את המערכת הצבאית במקום לתרום לחברה במעגל הלימודים\עבודה או אפילו לעשות שירות-לאומי אם אתה תומך ברעיון - אל תזרוק סתם ססמאות!

לסיכום-תתביישו לכם...אם אתם לא מוכנים למות למען העם והמדינה שלכם אני לא ,אז למען מה אתם מוכנים למות ? למען הזקנה ?! מי זאת הזקנה? ולמה לי למות בשביל איזשהי זקנה?

תחשבו על זה אוי אם רק היית יודע כמה חשבתי על זה...
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
האנונימי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי האנונימי » 08 מאי 2009 16:05

שניים מהאבות שלי, כמו שאתה יכול לקרוא לזה, מתו באמצע פעולה מיליטנטית שאני הייתי מתנגד אליה (שתיהן של האצ"ל והלח"י). סבא שלי כמעט מת בלוחם במלחמת יום הכיפורים בגלל שאף אחד לא טרח לוודא שהוא לא חולה בדלקת ריאות בשטח. והדוגמאות הן רבות ומגוונות. אבל המשותף לכולן הוא אחד:
הם נבעו מגישה חברתית שאני לא מאמין בה, אם זאת הגישה החברתית שאחרי מלחמת ששת הימים הנוראית, או אם זו הגישה החברתית של האצ"ל והלח"י שהרשו לעצמם להרוג אזרחים ולהלקות בריטים כי הם 'פגעו בכבוד היהודי'. בשביל להגן על המדינה שלי מהלרוג את עצמה לאט לאט, אני לא אסכים לשתף פעולה עם מעגל האימה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 מאי 2009 02:53

אתה פשוט אדם קטן, ואתה צריך להתבייש בעצמך על צורת ההתבטאות שלך. אבל כמובן שערס ים תיכוני מצוי הוא לא דבר נדיר בארצנו.

ולא, אני לא מתביישת בעצמי, וגם לא בזה שאני מאיימת על אחי בן ה13 שאם אי פעם הוא יחשוב על להיות קרבי, ויחשטב על להאמין במשפט המטומטם ”טוב למות בעד ארצנו” אני אנשל אותו. ולמה זה? כי אני אדם עם ערכים, שאתם פיתחתי בעצמי, במקום להאמין בדברים הנלוזים שבהם המדינה מצפה ממני להאמין, ואני התנגדתי למה שהמדינה ברוב חוצפתה דרשה ממני, כי קצת שכל בראש עוד יש לי.
אני לא מבינה, ובאמת באמת שאני לא מבענה, איך אנשים שאמורים להיות מיטב הנוער שלנו, מלח הארץ, לא מסיקים דבר וחצי דבר על צהל ומדינת ישראל בכללותה מהמקרה המצער והמבייש של גלעד שליט. אל תהיו תמימים, תחשבו סזכות עצמכם לרגע, תחשבו על החיים שלכם, על טובתכם. למה להפקיר את החיים שלכם בידיו של מישהו שגורלכם לא מעניין את הסבתא שלו, בלשון המעטה.
דבר נוסף אני לא מבינה לגבי הנוער המובחר שלנו, הוא איך לכל הרוחות הגענו למצב בו יש לאדם יותר כבוד למדינה שאין בה דבר אחד שהוא חיובי (ובבקשה לא לחפור לי על מה שהמדינה נותנת לי. קדחת היא נותנת לי. אפילו בטחון ברחוב היא לא נותנת לי. בחורה הלכה עם המשפחה שלה לים וירו בה. בחורה חוצה את הכביש במעבר חציה ודרסו אותי. ילדה הלכה לשירותים בבית ספר ורצחו אותה. את הבגרויות שלי דפקו בגלל השביתה הגדולה, תארים שלמים נדפקו בגלל השביתה באוניברסיטאות, קשישים נשדדים וכפרס מקבלים במכות אחרי זה. באמת, המדינה נותנת לי הרבה, איפה עוד הייתה מקבלת את זה?) איפה הייתי? אה כן. נותנים כבוד למדינה הדוחה הכביכול דמטקרטית, ולצהל, המוסד הכי רדוד, נצלן ואכזרי שקיים (ואני מדברת על היחס שאתם, החיילים הקטנים, מקבלים) מאשר לאנשים! איך זה קרה?? איך אתה יכול לקרוא לי זבל וחרא בגלל שאנחנו לא מאמינים באותו הדבר ובוחרים בפעולות שונות, ולשבח את המדינה, ולהגיד שזה כבוד למות למען התירוץ הזול הזה למדינה דמוקרטית באותה הנשימה?
מה לכל הרוחות קרה לסדר הערכים?? בבית הספר מלמדים על כבוד אחר ממה שלמדתי עליו? על ערכים אחרים? מזו השנאה הזו? זה פשוט מזעזע אותי כל פעם מחדש. אי אפשר לנהל פה שיחה הגיונית ונקייה עם אדם שדעותיו שנויות משלך. וזה נוראי. סתם נקודה למחשבה, אדון פה מלוכלך:)

סליחה על כל השגיאות, הפלאפון לא מרשה לי לחזור ולתקן אותן מסיבה כלשהי... מישהו יודע למה זה קורה נוקיה 5800?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 מאי 2009 15:11

אתה על הז** שלי. יא אוכל חארטות לך תשרת 3 שנים כמו מניאק, בזמן שאני יושב בבית ומתפנק מאוכל טוב ומחיים טובים, במקום לסבול למען מדינה שלא אכפת לה ממך ושאתה תסיים את השירות לא תסתכל עלייך. רק אז תבין איזה טיפש היית ונשארת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 08:52

מה נראה לכם ?!!?!?!
אחים שלכם קורעים את התחת בלימודים כדי להגן על המדינה שלנו ואתם מחפשים דרכים להשתמט ?!?! חתיכת פחדנים !
המדינה שחייתם בה עד גיל 18 בכבוד ,המדינה שאבותיכם הקימו בעזרת ההשכלה שלהם ועד היום זקוקה לטכנולוגיה, הנדסה, רפואה, מתמטיקה ומדע כדי להתקיים!
גם אותי זה מפחיד לחשוב על זה שאני הולך לקרוע את התחת כדי שאני אוכל לתרום מהידע שלי, אבל הגעתי למסקנה שאם אני מוכן לקרוע את התחת זה בשביל שההשתלבות שלי בחברה לא תהיה רק בשביל פרנסה אלא בשביל תרומה!
זה בכלל לא קשור למה שהמדענים עושים או לאיך שהום מתנהגים לחיות, זה כבר עניין אחר, זה קשור למטרה, המטרה להגן על המדינה שלך!
גם אם יש לכם בעיות מוצדקות שבגללם אתם לא יכולים ללמוד תמיד יש עבודות שלא דורשות השכלה בשביל אנשים טיפשים כמוכם אבל עדיין תורמות לכולם כמו מיון אשפה למחזור.

לסיכום-תתביישו לכם...אם אתם לא מוכנים להפעיל קצת את המוח בשביל לתרום למדינה שלכם ,אז למען מה אתם מוכנים לעבוד ? רק למען ההשכלה שלכם ?!

נ.ב. הצבא שלכם צריך רק בשר תותחים או שהוא צריך גם ציוד טכנולוגי שבלי אנשים משכילים הוא לא יוכל להשיג.

תחשבו על זה...

נ.ב. - עדיין אותו סגנון ללא רווחים! יכול להיות שמישהו מנסה להראות ש"הרבה אנשים" חושבים כמוהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 15:56

למה תמיד מתבטאים פה ככה?

לזה שמעלי - תרומה באה בהרבה צורות. לא יודע למה אתה בטוח שצריך להחזיק נשק או להיות עבד של הצבא בידע.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יוני 2009 12:19

Look inside, look inside your tiny mind
Then look a bit harder
'Cause we're so uninspired, so sick and tired
Of all the hatred you harbor

So you say it's not okay to be gay
Well, I think you're just evil
You're just some racist who can't tie my laces
Your point of view is medieval

Fuck you, fuck you very, very much
'Cause we hate what you do
And we hate your whole crew