לכל המשתמטים

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

שיר

לכל המשתמטים

הודעהעל ידי שיר » 28 אפריל 2009 14:51

שלום לכולכם.
אני לא באה לקלל חס וחלילה, ולא אפילו לנסות לשנות את דעתכם.
יש לי משהו קטן לעורר בכם, היום אנחנו חוגגים את ערב עצמאות, ערב שמסמל את הערבות ההדית, את הגאווה הלאומית, האופי הישראלי היחודי והמדהים שלנו. ויש לי שאלה, אתם חושבים שהינו יכולים לחגוג ערב זה בלי כל החילים שנלחמים למעננו? בלי כל אותם ילדים בני 18-20 ששוכבים במארבים, נלחמים ימים כלילות, אוכלים הרבה קש מהמערכת הצבאית, שומרים על הגבולות שלנו ורק בגללם אנחנו יכולים לישון בשקט ויכולים לשבת בבית והקליד לנו בכיף בפורומים ואנחנו לא מוטרדים [חוץ מברמה היומיות] באיומים הבלתי פוסקים מצד חברינו בעזה ובאירן?
אם קשה לחלקנו לסבול את המערכת הצבאית, או נורא מזדהים עם הערבים, איש איש באמונתו יחיה אבל- או שירד מהארץ, או שיעשה שירות לאומי לפחות שנתים! שיתרום למדינה, אם לא על מדים על לפחות בשירות הציבורי.
שיהיה לכולנו חג עצמאות שמח, ושלא נשכח שכולנו בסופו של דבר אחים ואוהבים אחד את השני.
עם ישראל חי!
Weef
יצירת קשר:

Re: לכל המשתמטים

הודעהעל ידי Weef » 28 אפריל 2009 15:20

אני ארד מהארץ, בדיוק כמו שאת רוצה. אני וכל החבר'ה שלי עם פרופיל 21.

ואז את וליברמן תישארו במדינה הזאת עם עוד 30 אנשים, מול 3 מיליון ערבים מסריחים שיזיינו לכם ת'צורה.
ובנימה זו, יום עצמאות שמח!
O'er the land of the free and the home of the brave
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 28 אפריל 2009 16:48

מי אמר שלא עושים שירות לאומי? אני מתכנן לעשות ויש פה מלא שרוצים. אבל זו לא הדרך היחידה לעזור ולתרום למדינה, גם מי שמשיג עבודה רגילה עוזר לכלכלה, מי שלומד באוניברסיטה יתרום לבסוף לקהילה (אם הוא יהיה רופא, מדען, טכנאי מחשבים או משהו). לא כולם עומדים במסגרת צבאית, אם קשה לכם להבין את זה אז אני שמח שכ"כ קל לכם.
חג עצמאות שמח.
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 28 אפריל 2009 17:56

מי את שתגידי לי: או שתעשה צבא או שירו"ל או שתרד מהארץ?

למה נראה לך שיש לך איזשהי זכות יותר ממני פה???

נכון אנחנו חוגגים את יום העצמאות - אם חשבת שאני אנטי-ציוני או משהו בסגנון אז לא... זה לא נכון. אני אזרח ישראלי ודואג למדינה שלנו בדיוק כמוך.
אני בניגוד אלייך לא חושב שהאופי הישראלי הייחודי שלנו זה כזאת הצלחה גדולה. אנחנו מדינה לאומנית מדי לטעמי שבה אנשים בטוחים שילדים שחשבו שזאת תהיה איזו חויה לחיים מתים על מוצבים, וכולם חושבים שזה רומאנטי. את בעצמך הגדרת אותם כילדים. יש אופציות אחרות זה כל מה שאני אומר - גם לתפיסה הלאומנית הזאת וגם למתכונת הזאת ששולחים ילדים בני 18 לעשות עבודה שחורה של פוליטיקאים (ואני מתכוון לצבא מקצועי) - מבחינתי כל התפיסה של אנחנו מדינה מיוחדת מוקפת אויבים זה סתם תירוץ ללא לעשות את הדברים כמו שצריך.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 מאי 2009 20:49

מדינה שחייבת להכות בשכנותיה ללא הפסק כדי להמשיך להתקיים לא תשרוד לאורך זמן.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 02 מאי 2009 21:08

במילא רגוע כתב:מדינה שחייבת להכות בשכנותיה ללא הפסק כדי להמשיך להתקיים לא תשרוד לאורך זמן.

חזרת! ;)
מה קורה?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 מאי 2009 22:40

מסתבר שאין בי יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אני מסוכן ומנוון וצריך להוציא אותי החוצה ולירות בי.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 מאי 2009 23:33

איוש תעשו טובה בחייאת! אנשים שמבקשים ממכם עצות איך להשתמט אין להם באמת בעיות נפשיות שמצריכות שחרור! הם פשוט לא רוצים לשרת ולא משנה מאיזה סיבה-מצפונית או שהם סתם אגואיסטים! אז דיי לשחק אותה ולהגיד שמי שאתם עוזרים לו להשתמט באמת לא יכול לשרת.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 03 מאי 2009 05:29

במילא רגוע כתב:מסתבר שאין בי יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אני מסוכן ומנוון וצריך להוציא אותי החוצה ולירות בי.

ת'כלס :shock:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2009 07:39

קודם כל לכל יהודי יש זכות להיות פה, זה ארץ כנען.
ה' נתן לבני ישראל אותה ולא איזה שר מושחט או איזה מפקד בצבא.

אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק: וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם: לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם

אני לא צריך איזה גורם צבאי או איזה פרופסור שיגיד לי אם יש לי זכות להיות במדינה הזאת או לא. אם היית לי את האפשרות הכספית לעזוב מפה מזמן היתי עושה זאת.

האופי הישראלי היחודי והמדהים שלנו

תעשי לעצמך טובה ותצאי מהסרט שאת חייה בו. איזה אופי ואיזה בטיח ?.. כל השרים בכנסת שלך מושחטים. כל דבר קטן שמתחיל בעבודה או תפקידים בצבא וכו' זה קומבינות. תנסי לחתוך מישהו ברמזור בכביש ותקבלי צרחות וצעקות של החיים שלך. תעמדי בתור לסרט בקולנוע כולם ידחפו אותך, תבקשי ממישהו טרמפ פצצה הוא יתן לך. עלק אופי למדינה הזאת אין אופי ואין כלום. חייל שכבר כמעט מ1040 יום אצל החמאס ומי יודע מה איתו מראה עד כמה באמת אכפת למדינה המעפנה שלך.
...

הודעהעל ידי ... » 09 מאי 2009 09:24

אורח כתב:קודם כל לכל יהודי יש זכות להיות פה, זה ארץ כנען.
ה' נתן לבני ישראל אותה ולא איזה שר מושחט או איזה מפקד בצבא.

אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק: וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם: לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם

אני לא צריך איזה גורם צבאי או איזה פרופסור שיגיד לי אם יש לי זכות להיות במדינה הזאת או לא. אם היית לי את האפשרות הכספית לעזוב מפה מזמן היתי עושה זאת.

האופי הישראלי היחודי והמדהים שלנו

תעשי לעצמך טובה ותצאי מהסרט שאת חייה בו. איזה אופי ואיזה בטיח ?.. כל השרים בכנסת שלך מושחטים. כל דבר קטן שמתחיל בעבודה או תפקידים בצבא וכו' זה קומבינות. תנסי לחתוך מישהו ברמזור בכביש ותקבלי צרחות וצעקות של החיים שלך. תעמדי בתור לסרט בקולנוע כולם ידחפו אותך, תבקשי ממישהו טרמפ פצצה הוא יתן לך. עלק אופי למדינה הזאת אין אופי ואין כלום. חייל שכבר כמעט מ1040 יום אצל החמאס ומי יודע מה איתו מראה עד כמה באמת אכפת למדינה המעפנה שלך.

ה' גם ציווה עלינו להלחם באויבים. לא?
אני לא חושב שמה שכתוב בתורה זה רלוונטי בכלל, אבל אם כבר התחלת..
האנונימי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי האנונימי » 10 מאי 2009 12:49

אפשר להתווכח שנים על כמה האלוהים שלך הבטיח לנו, אם קיים בכלל אלוהים שיבטיח לכם, האם מה שכתוב בתנ"ך הוא נכון היסטורית, האם מדיניות של הפלת ערים, כבישת עמים והכחדתם כליל היא המדיניות שהעם היהודי המודרני צריך לקדם, למה בני ישראל יכלו לחיות עם זה שיש להם תקופה אחת חצי ממזרח התיכון ותקופה אחרת חלקה קטנה מלאה בעמים מורדים בתוכה וכו'.
אבל די כבר, באמת שדי כבר, אם הולכים אחורה להיסטוריה אפשר להגיע רק למבוא הסתום, בואו נצטמצם לעובדות: ישראל כבשה במלחמת ששת הימים שטחים שלא שלה, גירשה ערבים ושלטה במדיניות מאוד גזענית כלפי קבוצות רבות בחברה. אני לא אומר פיצויים, אני רק אומר להרגע, ללמוד לחיות ביחד, להפסיק להרוג אחד את השני בטירוף, להפסיק לחשוב שהפתרון להכל הוא מיליטנטי, להפסיק להאדיר את הצבא כי הוא לא זה שימצא לכם את הפתרון האמיתי, הוא רק זה שילחום את הפתרון המיליטנטי אם הבכירים ימצאו אותו לנכון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2009 14:29

אני עושה שירות לאומי, אבל רק לשנה!!
אז מה לעשות? :geek:

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 14 יוני 2009 14:29.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים