טיפשים

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

ליברמנית

טיפשים

הודעהעל ידי ליברמנית » 27 אפריל 2009 22:01

אתם פשוט סרוחים ונבלות!!!
בטוחה שאתם לא יהודים!
ואם יש בינכם זרע עמלק ה' ינקום בכם!!!
ליהודים שבינכם יש טיפול לזה לא דואגת.
אבל הרב והיתר כאן ברור שאתם ערבים. מסכנים ואומללים. חסרי אדמה ומדינה.
מה יש זה מציק לכם. לא יעזור לכם כלום!!!
ישראל תנצח תמיד!!!
בתורה רשום שאנו עם נבחר עם סגולה. ככה שאתם באמת יכולים לישון על האף ושתתעוררו לסיוט שלכם שוב
שזה היהודי הימני שוחר צבא!.. אוח אוח כהנה פה אל תדאגו .. יש לו שליחים ועוד נטפל בכם.
אני אישית הייתי צולה אתכם 1 1 בתא גזים. והייתי נהנת מהמראה שלכם במצוקה.
אתם שונאי ישראל. ולכן אלוהים שבשמיים יטפל בכם. ובנוסף כמובן הימין והימין הקיצוהני שהוא הרב במדינה
יקצצץ לכם את הביצים שאין לכם.
לסיום קבלו מחמאה אפסים מוצצי דם וקנאים חולניים!
ישראל זה לא פלסטין!!!
שנית אתם חייבים טיפול בגהה. שם אולי תקבלו טיפול הולם למחלת הנפש הנזוועת שלכם.
עוד... הלוואי הלוואי שבני משפחתכם ורבים מהם שכמותכם יתפוצצו באיזה פיגוע שיבוא רק עליכם אמן!!!
עכשיו שאמרתי את דבריי אגש להכין לי משקה חם ולחייך לי על טיפשוטכם הנלוזה.
ליברמןןןןן לשלטון ואתם לא פה יותר.
אגב היות ואני שדרנית. אדאג להכפיש את אתרכם. ויש לי קשרים תקשורתיים רבים.
ומשטרתיים.. ..:-)) חכו להפתעה השחורה .
בחיוך נלהבת ליברמן שונאת ערבים. .. שגאה בימין הקיצוני.
ממ.. תודה על הקפה והעוגה אבל לא שותה ולא אוכלת טרף.
צ'אוו במבינס :lol: :lol:
Weef
יצירת קשר:

Re: טיפשים

הודעהעל ידי Weef » 27 אפריל 2009 22:20

אנשים כמוך הם הסיבה שאני כל כך גאה בלהיות ישראלי.
זה כל כך אירוני, את מאחלת לעם שלך בדיוק את מה שאת עושה לערבים בשטחים.

מי את שתנפנפי במילה "תאי גזים"?!? הסבים שלי נשרפו בשואה.
את ילדה קטנה עם פה מלוכלך שצריך לשטוף עם הרבה מאוד סבון.
אם היית ישראלית היית חושבת פעמיים לפני שימוש כה יהיר במילה הזאת. בתור יהודייה את צריכה להתבייש עד לשד עצמותייך. אף יהודי לא יאחל דבר כזה
(אלא אם כן את משיוכת לקהילת יוצאי מרוקו ואז באמת אין לך מושג מזה שואה או תרבות או כלום).

אה ודרך אגב, זה שמציע פתרון שתי מדינות הוא ליברמן האהוב שלך. "אין אזרחות בלי נאמנות", פתטיים שכמותכם הצבעתם ליברמן קיבלתם מרץ.
זאת הנקמה הכי מתוקה.

לסיכום, אני מאוד אוהב את מדינת ישראל, ואני כנראה כן אתגייס לצבא. אבל אני בשום פנים לא חושב שצריך לכפות על כל אדם חובת שירות.
מי שזה מתאים לו שיעשה את זה ומי שלא לא.

את תשלמי על כל מה שאמרת. זאת מהסיבה הפשוטה שאנשים טובים ואנשים רעים מקבלים מה שמגיע להם. זאת הצורה שבה הטבע מסתדר.

יום אחד אני מקווה, תיפלי בשבי של חמאס ותקבלי קצת מכות בטוסיק, זה יסדר לך את הראש. ואז אחרי שהמדינה שלך לא תשתין עלייך נראה
איזו פטריוטית גדולה תהיה. רק מאחל לך שתירקבי שם (ואני לא מאמין שאני אומר את זה לאחת מהעם שלי).
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אפריל 2009 23:18

ליברמנית כתב:אתם פשוט סרוחים ונבלות!!!
בטוחה שאתם לא יהודים!
ואם יש בינכם זרע עמלק ה' ינקום בכם!!!
אבל הרב והיתר כאן ברור שאתם ערבים. מסכנים ואומללים. חסרי אדמה ומדינה.
ישראל תנצח תמיד!!!
בתורה רשום שאנו עם נבחר עם סגולה. ככה שאתם באמת יכולים לישון על האף ושתתעוררו לסיוט שלכם שוב
שזה היהודי הימני שוחר צבא!.. אוח אוח כהנה פה אל תדאגו .. יש לו שליחים ועוד נטפל בכם.
אני אישית הייתי צולה אתכם 1 1 בתא גזים. והייתי נהנת מהמראה שלכם במצוקה.
אתם שונאי ישראל. ולכן אלוהים שבשמיים יטפל בכם. ובנוסף כמובן הימין והימין הקיצוהני שהוא הרב במדינה
לסיום קבלו מחמאה אפסים מוצצי דם וקנאים חולניים!
ישראל זה לא פלסטין!!!
שנית אתם חייבים טיפול בגהה. שם אולי תקבלו טיפול הולם למחלת הנפש הנזוועת שלכם.
עוד... הלוואי הלוואי שבני משפחתכם ורבים מהם שכמותכם יתפוצצו באיזה פיגוע שיבוא רק עליכם אמן!!!
עכשיו שאמרתי את דבריי אגש להכין לי משקה חם ולחייך לי על טיפשוטכם הנלוזה.
אגב היות ואני שדרנית. אדאג להכפיש את אתרכם. ויש לי קשרים תקשורתיים רבים.
ומשטרתיים.. ..:-)) חכו להפתעה השחורה .
ממ.. תודה על הקפה והעוגה אבל לא שותה ולא אוכלת טרף.
צ'אוו במבינס :lol: :lol:

הנה עוד טרול אחד..........
מתוקונת

הודעהעל ידי מתוקונת » 28 אפריל 2009 00:51

היי לך ליברמן 2
רציתי להחמיא לך על ההודעה ששלחת ולהגיד לך שזה הדבר הכי מטומטם שקראתי בשנים האחרונות...
היי תגידי היהודים הימינים האלה "שוחרי הצבא למינהם" הם לא במקרה ........לא עשו צבא...?!?
למי את באה לבלבל ת'שכל עם כל הבולשיט הזה?? שדרנית עלק איך את משווה את עצמך לליברמן??
אבל יש לך דווקא יותר קווי דימיון להיטלר..
את נשמעת לי מעדות המזרח אם את מאחלת לאחיך היהודי להישלח לתאי גזים ועוד להנות מזה...

איי איי איי אני מאחלת לך שאת הטיפול בגהה דווקא את תעברי כי את יותר נשמעת לי זקוקה...

ודרך אגב כמו שאת "שדרנית"(ואני משוכנעת שבאיזה רדיו פיראטי)ויש לך את החופש ביטוי גם לאנשים פה יש את החופש..

לסיום אני מאחלת לך שתשכילי ותביני שכל מה שאמרת עד עכשיו שווה לחרא שיוצא לך מהתחת (סליחה על הביטוי)וגם מסריח כמוהו...

נ.ב.....תהני מהקפה :P
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 28 אפריל 2009 02:31

בנות, בנות, לא לריב :roll: :P
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 28 אפריל 2009 02:43

ליברמנית כתב:אתם פשוט סרוחים ונבלות!!!
בטוחה שאתם לא יהודים! חתכו לי את הזין בגיל 8 ימים, את לא תגידי לי שאני לא יהודי
ואם יש בינכם זרע עמלק ה' ינקום בכם!!! הנה זרע עמלק. את אשכרה חושבת שזה שאנשים שונאי ישראל במיוחד זה משהו שמועבר גנטית, ועוד רק בגנים הגבריים כמובן - בספרמטוזואים הרשעים האלה של העמלקים. את בטח חושבת שגם להיות יהודי זה משהו שמועבר גנטית - בכלל לא היו שום ערבובים עם העמים מסביב - למרות שזה כתוב שחור על גבי לבן בתנ"ך שלך. את יודעת מה, את פשוט מפגרת. אין לך שום חשיבה עצמאית. מישהו אמר לך שעם שחי לפני כמה אלפי שנים היה לו זרע רשע - ואת קונה את זה. את קונה עוד הרבה דברים. אבל כמובן כשמוסלמי נגיד חושב שמוחמד עלה מירושלים לשמים אז פתאום הוא מפגר. מה פתאום! הרי איך זה הגיוני שאיזה ערבי עלה לשמים! ברור ברור.. זה גם הגיוני שיש זרע רשע. ימטומטמת!!
אבל הרב והיתר כאן ברור שאתם ערבים. מסכנים ואומללים. חסרי אדמה ומדינה. פה את סתם גזענית. ורק שתדעי הרוב המוחלט פה יהודים
ישראל תנצח תמיד!!! בטוחה? כי לפי מה שאני זוכר די כיסחו את בית ראשון ושני! את יודעת - דברים נוטים להשתנות, ולא היה עוד עם בהסטוריה שהצליח לחיות על החרב שלו לתקופה ארוכה במיוחד. היהירות שלך היא מה שתביא על עם ישראל חורבן שלישי
בתורה רשום שאנו עם נבחר עם סגולה. בתורה רשומים המון המון שטויות. למעשה אני בטוח שרשומים שם יותר שטויות וסתירות פנימיות מאשר כל דבר אחר. קבלי בבקשה את התנ"ך שלך http://skepticsannotatedbible.com/, מצטער שזה באנגלית (לא תוכלי לעשות תרגילי גימטריה), תצתרכי להסתפק רק ברמת הפשט והדרש, ותראי כמה קטעים אבסורדיים, חסרי-צדק, מלאי אכזריות, סתירות פנימיות, סתירות עם המדע, מוצאים שם. על סמך הטקסט הזה (שאולי היה נחשב נאור לפני אלפי שנים) את מבססת את כל מערכת הערכים שלך. לא פלא שאת כזה יצור. אם היינו כזה עם סגולה היינו משמשים אור לגויים ולא שונאים אותם כמו שאת עושה. כל ההסטוריה והתרבות היהודית מסתכמים מבחינתך ב60 שנה של קונפליקט ושנאה של עמים מסביב. לשם שמיים. לכי כיבנימאט! ואת חושבת שזאת המהות של עם סגולה. כיום מה לעשות הגרמנים הארורים מבחינתך לצורך העניין הרבה יותר עם סגולה מאיתנו - אם נאורות זה איזשהו קריטריון לעם סגולה מבחינתך. ככה שאתם באמת יכולים לישון על האף ושתתעוררו לסיוט שלכם שוב
שזה היהודי הימני שוחר צבא! הימני שוחר הצבא באשר הוא, לא רק יהודי, מוזמן לשבת לי על הזין. ואם קיים אלוהים הוא גם יקבל על זה עונש שהוא כזה אדיוט.. אוח אוח כהנה כותבים כהנא יא מטומטמת! פה אל תדאגו .. יש לו שליחים ועוד נטפל בכם אין לו שליחים. כ"ך וכהנא חי מוצאות על מחוץ לחוק. המדינה לא רוצה אותכם.
אני אישית הייתי צולה אתכם 1 1 בתא גזים. והייתי נהנת מהמראה שלכם במצוקה הזדהות עם הנאצים. את באמת חושבת שאת כל כך שונה מהם? במקום אחר בזמן אחר היית יכולה להיות אחלה נאצית! אם היו אומרים לך שהיהודי הוא האוייב במקום הערבי - היית מדברת בדיוק אותו הדבר. ולעזאזל חוק גודווין..
אתם שונאי ישראל. ולכן אלוהים שבשמיים יטפל בכם אז אלוהים נמצא בשמיים? תראי לי בדיוק באיזו שכבה: http://www.wyckoffschools.org/eisenhower/teachers/chen/atmosphere/images/atmosphere.gif ותעשי טובה פעם הבאה שאת מתפללת תגידי לו שאם הוא כזה קרוב שיסתום את החור באוזון.
ובנוסף כמובן הימין והימין הקיצוהני שהוא הרב במדינה
לסיום קבלו מחמאה אפסים מוצצי דם וקנאים חולניים! אני קנאי?
ישראל זה לא פלסטין!!!
שנית אתם חייבים טיפול בגהה. שם אולי תקבלו טיפול הולם למחלת הנפש הנזוועת שלכם. ברור. אני סובל מחשיבה לא רציונאלית. מיס יונה הנביא היה בתוך דג שלושה ימים.
עוד... הלוואי הלוואי שבני משפחתכם ורבים מהם שכמותכם יתפוצצו באיזה פיגוע שיבוא רק עליכם אמן!!! אני קנאי?
עכשיו שאמרתי את דבריי אגש להכין לי משקה חם דם של נוצרים? ולחייך לי על טיפשוטכם הנלוזה.
אגב היות ואני שדרנית. אדאג להכפיש את אתרכם. ויש לי קשרים תקשורתיים רבים יש לך קשרים אולי באיזה דף שתחלקי בבני עקיבא.
ומשטרתיים זה שחצי משפחה שלך היתה במעצר מנהלתי זה לא ממש נחשב.. ..:-)) חכו להפתעה השחורה .
ממ.. תודה על הקפה והעוגה אבל לא שותה ולא אוכלת טרף מי הזמין אותך לקפה ועוגה? ועכשיו גם זה טרף? מתי יצאה הלכה כזאת? "על תאכל עוגה בחלב קפה". .
צ'אוו במבינס זה "במביני" ברבים - אבל למה שיהיה איכפת לך. עם הסגולה גם יעוות לאיטלקים את השפה. :lol: :lol:
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 28 אפריל 2009 07:36

חחח כמה שכל התגובות פה אותו דבר, אני חושב שאתה בן אדם 1 שמחליף שמות כל הזמן ומשנה קצת את הנוסך חח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אפריל 2009 10:11

PaRadox כתב:חחח כמה שכל התגובות פה אותו דבר, אני חושב שאתה בן אדם 1 שמחליף שמות כל הזמן ומשנה קצת את הנוסך חח

בדיוק מה שאמרתי... זה איזה טרול אחד שמחליף כל הזמן שמות וכותב את אותו הדבר כל פעם בנוסח שונה.... סתם טרול משועמם, זה שקוף...
חוי ליברמנו וז'ופו

הודעהעל ידי חוי ליברמנו וז'ופו » 28 אפריל 2009 10:35

במילא רגוע ? המשטרע לקחה לך את המחשב.... יאללה שמישהו יעשה כאן סדר ויעיף את החארות
Vandelay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Vandelay » 29 אפריל 2009 00:13

שועל- אם היה פה סמיילי משתחווה..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אפריל 2009 10:43

מה יש לכם מליברמן הוא סתם פוליטיקאי פקה פקה :lol:

זזתי לעשות על האש. חג שמח!!
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 30 אפריל 2009 10:54

תודה ונדלאי - קד לי קידה בחזרה.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
דורון

השורה התחתונה

הודעהעל ידי דורון » 14 יוני 2009 14:29

שורה תחתונה: אין צבא חזק, אין מדינה. ואתם מחלישים את הצבא.
אני רואה בין תמונות הסרבנים שלכם לא אנשים בוגרים בשנות השלושים-ארבעים לחייהם אלא בני נוער
שטותיים ומושפעים בקלות שחושבים שהם עושים משהו גדול בסרבנות כי זה מה שאתם מוכרים להם
(שלא לדבר על תירוץ נפלא לוותר על שלוש שנים לא נעימות במיוחד). כידוע, בני הטיפש-עשרה נקראים כך
בגלל סיבות קונקרטיות - ובעיקר - כושר שיפוט לקוי כתוצאה מחוסר בגרות וראיה שקולה של העובדות, בניגוד
להתלהמות חסרת הגיון שמספק האתר שלכם.
בכל מקום בעולם יש יהודים/ישראלים שהפעולות שלהם היו מובילות אותם לגרדום במדינות סלחניות פחות.
לדוגמא, אני עובד כיום מעל שנה בבריטניה וישנן כאן קבוצות של יהודים כנגד ישראל וכנגד יהודים (!?) המשתפות
פעולה עם קבוצות פלסטיניות תעמולה אנטי ישראלית שבחלקה שקרית לחלוטין.
אני לא מנסה להבין אותם, ואתכם אין דרך להבין היות ואין לכם אפילו טיעון סביר.
החברה מיליטריסטית מדי לטעמכם? וואלה? אנחנו חיים על חשבון ובזכות הצבא ותחת מתקפה רציפה, מה רציתם,
שגולף יהיה מרכז החיים? לא מאמינים בהריגה בכלל, גם לא כאמצעי הגנה? בסדר, כל אדם רשאי להשקפתו,
אבל מדוע אתם ישנים בלילה בחסותם של אלה שכן מסכנים את עצמם? מדוע שלא תעברו את הקווים לצד השני
ותנסו את התאוריה שם, בלי עזרתם של אלה שאתם מגנים? זוהי צביעות לומר שאין צורך באלימות כלשהי
במזה"ת בשעה שעצם הזכות שלכם לומר את הדברים נובעת היישר מדמם של אנשים כמוכם ממש שעשו
את המוטל עליהם גם כשלא היה לרוחם.

אין שום בסיס רציונלי לטיעונים שלכם, ובעיני מדובר בקומץ פחדנים ו/או ילדים מפונקים שלא יכלו לסבול שירות
צבאי אבל נשארו עם רגשות אשם ולכן מסתתרים מאחורי אגודה קיקיונית המספקת להם תמיכה וסיפור כיסוי.
אגב, אני לא נהניתי בצבא. סבלתי כל דקה וכמעט שיצאתי מדעתי בשמירות, פטרולים שבתות וכיוב'. ואף על פי כן,
פשוט לצאת מהצבא (נאמר, דרך קב"ן) מעולם לא היתה אופציה אמיתית, היות ולעולם לא הייתי יכול להישיר מבט אל משפחתי
ואל חברי אם הייתי משתמט מכל סיבה שאיננה נכות. היות ואתם יכולים, אני יכול להניח שהמונח "מצפון" זר לכם לחלוטין,
וזו הסיבה שאתם מעוותים את משמעותו במונח "סרבנות מצפון".

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 14 יוני 2009 14:29.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים