לאחרונה אני סובל ממחשבות אובדניות.

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

יונתן דננברג
יצירת קשר:

לאחרונה אני סובל ממחשבות אובדניות.

הודעהעל ידי יונתן דננברג » 08 אפריל 2009 15:49

לאחרונה אני סובל ממחשבות אובדניות אשר נובעות מהרבה סיבות. אחת הסיבות היא העובדה שאני כבר 18 שנה (מגיל 14) חי במדינה אשר צבאה מבצע פשעי מלחמה ורצח ילדים חפים מכל פשע.
אני נכה ואין לי אפשרות לעזוב את הארץ, אך יחד עם זאת, להמשיך ולחיות במדינה שמשנה לשנה הולכת והופכת לימנית-קיצונית יותר ויותר (ההוכחה לכך היא מינויו הטרי של איש הימין הקיצוני לתפקיד שר החוץ במדינת ישראל) נראה לי קשה מיום ליום. בנוסף גם אין שום מדינה שתסכים לקבל אותי, והגרוע מכל - אין אף אדם בעולם הזה שבאמת מוכן לגלות רצון להבין אותי ולהסכים לפחות עם חלק מדעותיי).
אורח

Re: לאחרונה אני סובל ממחשבות אובדניות.

הודעהעל ידי אורח » 08 אפריל 2009 16:50

זה שאתה חושב שישראל מבצעת פשעי מלחמה זה זכותך לחשוב ככה (למרות שאני לא חושב ככה....לחלוטין...לפחות). אני בטוח שיש אנשים בארץ שמבינים אותך ומסכימים עם חלק מהדעות שלך (אני מסכים עם חלקם)... אבל תבין שיש אנשים שצריך להסביר להם מה שאתה חושב על מנת שיבינו אותך... לעומת זאת אתה צריך גם לדעת להקשיב להם - ככה מתקיים דיון.
אם זה לא מפריע לך שאני מחטט.... רציתי לדעת עוד פרטים על הנכות שלך ומדוע אין מדינה שתסכים לקבל אתך.
תנסה לדבר על זה עם המשפחה ועם האנשים הקרובים אליך - אל תתן לפוליטיקה להשפיע על חייך האישיים, אנחנו גם ככה פיונים של האמריקאים...
חג שמח
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 09 אפריל 2009 08:40

לגבי החלק האחרון לפחות, אני יכול להעיד שאני חושב בדומה לך, גם אם לא בדיוק כמוך. אני חושב שמה שישראל עושה פה זה טרנספר הדרגתי מבלי משים (במידה רבה מבלי משים. יש אנשים שיודעים מה קורה פה ומרוצים מזה), דיכוי של עם, וכנלווה פגיעות איומות בחיים, בריאות ורווחה של עם שלם.

אותי פחות מטריד האספקט של פשעי מלחמה כיוון שכל המוסד הזה של פשעי מלחמה הוא מוסד בעייתי - גם מבחינת ההגדרות שלו, שבעצם מנסות להפוך הריגת בני אדם לעניין מתורבת (לא שזה דבר רע שאנשים יהיו יותר מנומסים כשהם רוצחים, מה שאני מכנה האנס המנומס) וגם מבחינת היישום, כי בסופו של דבר נכנסת בזה המון פוליטיקה, ומה שקורה בפועל זה שהרבה יותר קל לשפוט מילושביצים ואל-באשירים מאשר שרונים וברקים. כאמור, אני לא נגד, אם זה עוזר לאנשים להבין שמה שנעשה הוא לא בסדר, אבל יש בשיח המשפטי והאירופאי גם הרבה בעייתיות.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
X אשקלונית

הודעהעל ידי X אשקלונית » 26 אפריל 2009 18:12

שאלה ליונתן ברגר, אז אתה מאמין שהפצצות של אנשיי הדרום ע"י חאמס זה דבר נורמטיבי והם צריכים להמשיך לחיות תחת גשם של טילים ולקוות שזה לא יפגע בילדים שלהם? כדיי שאתה תוכל להתגלגל לך בכיסא הגלגלים ולשתות קפה בכיף בזמן שהם רצים מהבית למקלט 20 פעם ביום? בלי המיבצע הטילים מהר מאוד היו מגיעים גם לבית שלך שם במרכז, והייתי רוצה לראות אותך מגלגל את התחת יפה הנפש שלך למיקלט.
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 26 אפריל 2009 19:30

למה נראה לך שיהנתן ברגר "מאמין שההפצצות ע"י חמאס זה דבר נורמאטיבי?"
למה נראה לך שהוא חושב שההורים צריכים לחכות שיפגעו טילים בילדים שלהם?

באמת.. מה התגובה הזאת בכלל.

ועוד את כותבת: "שאתה תוכל להתגלגל לך בכסא, בזמן שהם רצים למקלט". עכשיו גם אין לך רגישות לנכים. הוא מתגלגל, והם רצים. יופי גיבורה.

אני בז לך. עמוק עמוק - אני בז לך.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
ליאל

הודעהעל ידי ליאל » 26 אפריל 2009 21:07

אשקלונית, את מגעילה. מה שכתבת פשוט מגעיל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אפריל 2009 05:09

אין בעיה לדעתי אתה יכול להתאבד והאמן לי זה לא ישפיע על אף אחד במדינה
אתה בנאדם מיסכן שסובל מרחמים עצמיים
כנראה שאתם עוד לא למדתם שאין שינוי בשנאה ליהודים לא בארופה ולא בין הערבים

חיילי צהל אינם עושים שום פשעי מלחמה כיוון שהיגעה הזמן שתבינו שבמלחמה הורגים ולא
משחקים בקפצונים וכדי לצאת חי מהמלחמה אני צריך להרוג נכון שלפעמים נהרגים אנשים חפים מפשע
מה לעשות גם מצידנו נהרגים חפים מפשע
היגע הזמן שתבין אתה וכל החבורה המסכנה שלכם שארץ ישראל שייכת לנו ואך ורק לנו (כנראה שאתם צריכים להתנסות בתאי גזים כדי להבין את זה)מעולם לא היתה מדינה פלשתינית ולא קיים עם כזה
אלו קבוצה של פליטים שמנסים להשתלט עלינו בעידודם של אנשים פחדנים כמוכם תפסיקו לנסות
לשנות את העולם ( אתם גורמים נזק לעצמכם) במשך דורות קמו כל מיני אנשים אינטרסנטים שניסו לשנות את העולם ולא היצלחו אתם חיים בפנטזיה שמנוצלת ע"י חכמולוגים שבסופו של דבר חוגגים בסתר ועושים קופה עליכם ואת הבנות שלכם מנצלים לסקס אז פתח את העניים יא עוור

מוטי
אמיר

הודעהעל ידי אמיר » 27 אפריל 2009 07:02

אני מבין ללבך
מה שאתה כן יכול לעשות לדעתי זה לפעול למען זה שהדברים ישתנו
זה מה שאני מתחיל לעשות
החברה כמו שהיא היום רחוקה מלהיות שיוויונית- אפשר עד מחר להאשים הכול במצב המלחמתי שלנו עם השכנים. אבל יש אמת כואבת מאד ותחשוב על זה, שאם היה היום שלום עם שכנינו, הבעיות הפנימיות היו מתחילות לצוף ביתר שאת!
הפערים החברתיים הענקיים בחברה, השסעים הרבים שהחברה של החברה שבה אנו חיים. זאת האמת היותר כואבת. איכשהו זה "נוח" שיש ביננו לבין "אויבינו" מצב מלחמה של מתח מתמיד.

אם תפעל לשינוי, בקטן ולאט לאט, אולי זה יהפוך עם הזמן לגדול. תוכל לשאוב מהמעשה משמעות, כי עצם העשייה שלך תהדהד לך כנכונה. ויש הרבה מאד אנשים שרואים את הדברים באופן דומה, אלא שרק מעטים ממש עושים בנידון. אולי העשייה שלך תעודד ותעורר השראה ורצון אצל אחרים גם לפעול, לעשות, ולגרום לחברה שלנו להיות חברה אחרת.
דדשב

הודעהעל ידי דדשב » 27 אפריל 2009 07:03

אז תתאבד!!!! תלך ישמאלני יבן זונה תתאבדדד!!!! תעשה טובה תתאאבד!!

רוצה שאני יביא לך את החבל?!!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אפריל 2009 07:06

כי אתה בוגדד!!!!! אתה בוגד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יבן זונה בוגד!!

תתתאבד כבר תתאאבדדד!! אנחנו נביא לך את החבל!!! רק תתאבד!!!

רק ליברמן! רק ליברמן! רק ליברמן! רק ליברמן! רק ליברמן! רק ליברמן! רק ליברמן!
אחד

הודעהעל ידי אחד » 27 אפריל 2009 22:24

תתעלם מהתגובות הממתלהמות אבל אני מבקש ממך לתת דוגמא לפשעי מלחמה שצה"ל מבצע.
scissors

הודעהעל ידי scissors » 29 אפריל 2009 12:40

בצבא יש אנשים מסוכנים שמנסים לשכנע אנשים להתאבד.

אני ממליצה שאנשים עם נטיות ומחשבות אבדניות לא יתקרבו לאנשים כאלה.

ההוכחה שלי.... צריך להוכיח אחרי כל מה שכתב פה?

קודם כל, תודה רבה. תודה שעזרתם לנו להוכיח שבצבא מנסים לשכנע אנשים להתאבד. תמיד טענתם שזאת פרנויה. אבל לא. אתם באמת מנסים לעשות את זה.

לאנשים שמתגייסים אין שום ערכים של הגנה על האזרחים. הם רק רוצים להרוג. הם משתמשים בתירוץ של להגן על האזרחים. אבל כשיש להם הזדמנות לגרום למותו של אזרח הם כבר לא רוצים להגן אלא רק להרוג.

אנשים מאוד מסוכנים. מי שיש לו נטיה קטנה להתאבדות יכול להגיע למצב של התאבדות בקלות עם אנשים כאלה. אני ממליצה לא לגייס אף אחד מהאנשים האלה כדי להגן עליהם.

תודה שעזרתם לנו להוכיח את הטענה.
עודד

הודעהעל ידי עודד » 29 אפריל 2009 23:36

לא רוצה להדחף, אבל יונתן דננברג זה שם של פרובוקטור לא קטן בטוקבקים של וואלה, וכל פעם שצה"ל הורג מישהו "בטעות" הוא מסובב את הדיון למלחמת מהלומות שסובבת סביב פוליטיקה פרלמנטרית. זה די מבאס אותי.

גם אם אני לא רוצה לנקוט עמדה, אני מאוד בעדכם, אז תזהרו ממלכודות דבש באינטרנט :)
בתיה

הודעהעל ידי בתיה » 30 אפריל 2009 06:55

בגלל זה מגיע לו שיכתבו לו "הלוואי שתתאבד" ושיצחקו על זה שהוא נכה?

הייתי רוצה לראות איזה גיבורים גדולים הם יהיו כשהם יהיו בכיסא גלגלים או אחרי שחברים שלהם יתאבדו (או ימתו ב"תאונות נשק").

נניח שהוא שיקר רק בשביל לעשות פרובוקציה - הם לא ידעו את זה. הם כתבו את הדברים האלה בהנחה שהוא נכה ושיש לו בעיות נפשיות. הם רצו שהוא ימות. אלה האנשים שרוצים "להגן" עלינו? אנשים שלא יודעים את המשמעות של המילים "להגן" ו"לעזור". זאת הסיבה שהם מתנגדים להתנדבות עם אנשים שצריכים עזרה. (אני לא בעד שאנשים יתנדבו כדי "לכפר" על זה שהם קיבלו פטור, אבל לפחות הם עושים את זה מתוך רצון לעזור לאחרים). הם גיבורים גדולים מול חלשים. הדבר היחיד שגורם להם לא להתאבד בעצמם זה לצחוק על מישהו אחר. הדבר היחיד שעוזר להם להתגבר על הפחד מלהיות נכים יום אחד זה לצחוק על נכים.

אם ישלחו לצבא מישהו עם בעיות נפשיות הם ישכנעו אותו להתאבד ויבואו להלוויה לצחוק על ההורים שלו. כבר ראינו איך חיילים באים להלוויות וצוחקים....

כמו שכתבו כאן - אנשים עם בעיות נפשיות נמצאים בסכנה בצבא בגלל אנשים כאלה. הצבא לא עוזר להם כי למי איכפת אם הם יתאבדו? הם אפילו רוצים שהם יתאבדו.
גם האינטרנט יכול להיות מקום מסוכן לאנשים כאלה. אנשים פחדנים כמוהם לא יעזו להגיד את הדברים האלה לאנשים בפנים אבל כשהם מתחבאים מאחורי המחשב פתאום יש להם אומץ.
אני מציעה לאנשים עם בעיות נפשיות שחושבים שיש סיכוי שהבעייה הנפשית תחמיר אם יכתבו להם דברים כאלה לא לדבר על זה בצורה הזאת. או להיות מוכנים לתגובות כאלה ופשוט לא לשים עליהם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2009 14:29

העידוד של אנשים להתאבד הוא בהתאם למוטו של הממשלות, לא רק ממשלת ביבי-ליברמן אבל היא מדגישה את זה כמעט בגלוי: לא יורה (ב'אויבים'), לא מתנחל, לא מרוויח הון = מיותר. לכן הקיצוצים לעניים, לנכים, הפרטת שירותי בריאות הנפש - כל זה הולך בקו אחד עם 'משתמט-תתאבד' שאנחנו קוראים כאן, וכמובן הפעולות שעשתה משטרת ישראל ליברמן ביתנו נגד מי שהציל כמה מהתאבדות. מדינה אויבת.

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 14 יוני 2009 14:29.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 4 אורחים