בהתאם לרוח הצבא הישראלי

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

רונצ'ה

Re: בהתאם לרוח הצבא הישראלי

הודעהעל ידי רונצ'ה » 03 אפריל 2009 16:44

אייי, במילא, אתה לא מבין כמה כייף לי לחזור לפה מדיי פעם ולראות את הדריכה האינסופית שלך במקום בזמן שאני לא מפסיקה לרוץ קדימה (אולי כדאי שאני אצעיד אותך בשמאל ימין שמאל?!)
כבר 9 חודש בצבא עוד חודשיים מסיימת מחזור ראשון בעזרת הג'אם....היית מאמין איך הזמן טס...?

ואני חוזרת לי לפה, ומוצאת אותך מביא דיווחים מכלילים וממורמרים כמעט כמו האקס כתב של התנועה הלא הוא רמי המהולל....איזה צבא סקסיסטי נכון? ילדה בת 18 וחצי שמפקדת על צוות של 15 חיילים, מ"מ בת 20 שמפקדת על מחלקה של 60 חיילים, מ"פ שמפקדת על 200 חיילים.....אכן צבא סקסיסטי, אני מרגישה אובייקט מיני, מנוצלת ע"י הגורמים שמעליי....כל נפילה שהייתה לי עד כה הייתה אך ורק בגלל המין שלי.

קצת נמאס מהסיבונים שמסביב, הגישה האנטי ישראלית שלך מתורצת בשטיקים קטנים, אתה שונא צבא מתוך "רעיון גדול" ואני מצטערת, אתה פשוט מגוכח עם ההתקטננויות.....
רונצ'ה

הודעהעל ידי רונצ'ה » 03 אפריל 2009 16:46

*****מגוחך....סורי.
אורחרשוםכדילערוך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורחרשוםכדילערוך » 03 אפריל 2009 17:59

הבעיה עם הפמיניזם המתון so called, הוא שהוא השיג את המטרות שלו מזמן. כשנשים ישבו בבית ולא השתלבו בשוק התעסוקה, כשלנשים לא הייתה זכות בחירה וכיוצא בזה עוולות חברתיות.
אבל הדברים הללו תוקנו ובשנים האחרונות מרבית הנשים נהנות מזכויות יתר וממשיכות לדרוש עוד ועוד על סמך טענות שווא של קיפוח.
למשל: כפי שאותה חיילת מורעלת מתארת, ישנן נשים בצבא המפקדות על גברים, וישנן גם נשים בקורס טיס בזכות מאבקה של נאו פמיניסטית כלשהי, אבל הנשים לא משרתות שלוש שנים כמו הגברים, לא נמצאות בחזית, לא נמצאות במקצועות הבאמת מגעילים של הצבא ויכולות לשתחרר בזכות הצהרה על כך שהן דתיות. זה לא שיוויון, אלו זכויות יתר. אבל נעזוב את הצבא, זה לא דוגמא לכלום.
בואו נתסכל על השוק האזרחי: למשל עכשיו יש גלי פיטורים המוניים, מאות אנשים מפוטרים. אז מה עושות העובדות, נכנסות להריון בהמוניהן ואז אי אפשר לפטר אותן. זו זכות יתר. ומה עושה אישה שהסתכסכה עם הבוס שלה: כמובן, מעלילה עליו עלילה של הטרדה מינית. מתוך התלונות על הטרדה מינית, אחוז קטן ביותר הוא מוצדק והשאר הוא שימוש לרעה בחוק על ידי נשים נקמניות. זו זכות יתר.
לכן אותן נאו פמיניסטיות נתלות בתקרית מועדון החשפנות כאילו מצאו מטמון יקר: זו עוד דרך לדרוש לעצמן עוד ועוד זכויות יתר.
נערך לאחרונה על ידי אורחרשוםכדילערוך ב 03 אפריל 2009 21:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 03 אפריל 2009 18:30

וואו, אז נשים יכולות להתאמץ ולהיות כמו גברים בצבא? כל הכבוד, איזה פתיחות, איזו קידמה. איזה יופי שמרשים לכן, זה ממש אוטופיה פמיניסטית.

העמדה שלך לא מפתיעה בכלל. רוב האנשים מחפשים להתקרב להגמוניה השולטת, לאמץ את כלליה ומנהגיה, ולהתנער מהשוליים, וככל שאת יותר קרובה לצלחת ככה הפיתוי לחבור לזרם המרכזי, גם על חשבון דריכה על נשים אחרות, בטח אנשים במעמד פחות טוב ממך, גדל. אשריך שאת מספיק קרובה לצלחת שאת יכולה להתעלם מהיחס אליך כאדם סוג ב' לעומת כל גבר שמשרת לצידך. רק אני מקווה שלא תתעוררי יום אחד עם סטירה לפרצוף מהחיים, שפתאום את לא תהיי מספיק טובה או מספיק אשכנזית או מספיק סחבקית ותגלי שהיית ונשארת אדם סוג ב' בעיניהם. ואת לא צריכה ללכת רחוק, מספיק תקראי את ההודעה שטופת השנאה שהטיל פה המר בחור הממורמר אחריך.

אורחרשוםכדילערוך, השנאה שלך לנשים עצמאיות מעוררת בי גועל, אבל מה לעשות, תמיד יהיו אנשים מההגמוניה שמובילים את הקו הבכייני של כמה הם מסכנים בגלל שהם לא מקבלים הכל ומיד או שמישהו אחר מקבל. הפעם זה שנאת נשים, מחר זה שנאת מזרחיים, מחרתיים אתה שונא דתיים, כולם לוקחים ממך, ואתה הרוב הדומם שכבר לא מוכן לבלוע בשקט כשכל אותם אנשים מלוכלכים שלא חיים כמוך גונבים ממך.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורחרשוםכדילערוך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורחרשוםכדילערוך » 03 אפריל 2009 18:33

ישנם מגזרים בחברה מקופחים בהרבה מנשים, מזרחיים ודתיים (דווקא אלו שלושה מגזרים מדושני עונג של אפליה מתקנת). אתה דואג למקופחי האתמול, ולא רואה שהם מזמן לא בעמדת הנחיתות שאתה מאמין שהם נמצאים בה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 03 אפריל 2009 21:40

במילים אחרות, אני צודק, יש בך טינה לנשים, מזרחיים ודתיים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורחרשוםכדילערוך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורחרשוםכדילערוך » 03 אפריל 2009 23:32

במילא רגוע כתב:במילים אחרות, אני צודק, יש בך טינה לנשים, מזרחיים ודתיים.

אתה טועה, אין לי טינה לאף אחד, וזה לא עניין של טינה.
זה עניין של זיהוי הנקודה בה מאבק צודק הופך לקלישאה, בה דרישות לגיטימיות לשיוויון הופכות לקפריזות של זכויות יתר.
בה החזק כביכול, הופך לשעיר לעזאזל של פוליטיקאיות צמאות דם, ונשות אקדמיה שאיבדו את הקשר לחיי היום יום.
Yaronik

הודעהעל ידי Yaronik » 07 אפריל 2009 13:06

אורחרשוםכדילערוך כתב:אני חושב שאם הייתי אשה הייתי מעדיף להיות חשפנית ולא חיילת כי לפחות הייתי מרוויח טוב והייתי יכול לעזוב אם אני רוצה.
וגם אם איזה אלוף היה רוצה להטריד אותי מינית הוא היה צריך לשלם לי על זה.

איזה פתטי זה מה שכתבת...
אורחרשוםכדילערוך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורחרשוםכדילערוך » 08 אפריל 2009 00:14

Yaronik כתב:
אורחרשוםכדילערוך כתב:אני חושב שאם הייתי אשה הייתי מעדיף להיות חשפנית ולא חיילת כי לפחות הייתי מרוויח טוב והייתי יכול לעזוב אם אני רוצה.
וגם אם איזה אלוף היה רוצה להטריד אותי מינית הוא היה צריך לשלם לי על זה.

איזה פתטי זה מה שכתבת...

זו בהחלט דעתך !
black scissors

הודעהעל ידי black scissors » 15 אפריל 2009 13:36

שוב פעם אנחנו רואים שימוש בטריק של זקנים באינטרנט. באמת, ממך ציפיתי ליותר.
בן אדם כותב משהו שאין לך מה להגיד עליו. שעדיף להיות חשפנית מלהיות חיילת, כי לפחות האלופים שמטרידים מינית משלמים על זה. גאוני. נראה לי שעלית על משהו.

אבל מה יעשה מי שלא יכול לענות על זה? מה שהכי קל לעשות. "מה שכתבת זה הטיעון הכי מטומטם", "זה פטתי", "זה הטיעון הכי גרוע ששמעתי".

כמו שכל האנשים שחושבים שנכנסנו לאינטרנט אתמול יעשו. פשוט תשובה אדירה. לא צריך לענות לבן אדם, להתאמץ ואפילו לחשוב להסביר לו *למה* הטיעון שלו מטומטם ופטתי. פשוט אם קוראים לטיעון מטומטם ופטתי אז הוא ישר הופך לכזה, נכון?

לדעתי זה גאוני. כשאני חושבת על זה זה באמת נשמע לי עדיף להיות חשפנית מאשר חיילת. קודם כל אם האלוף ינסה לעשות לי משהו שאני לא רוצה (או שהוא צריך לשלם יותר בשבילו) יהיו שם בריונים ששומרים עלי כדי שהוא לא יעשה את זה.

יש לך מספיק אומץ כדי לשים הסברים על המילה "פטתי" שסכמה את כל הטיעון שלך? או שאתה זקן אינטרנט?
black scissors

הודעהעל ידי black scissors » 15 אפריל 2009 13:38

נ.ב.
אני עדיין מחכה לתשובה.
אני רוצה לדעת אם מאשימים אותי בזלזול באיכות הסביבה או לא?
אורחרשוםכדילערוך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורחרשוםכדילערוך » 15 אפריל 2009 22:14

אני בכלל חושב שיש היום הרבה אנשים שמשתמשים במילה פתטי בלי להבין את משמעותה.
מה שאני ניסיתי להגיד, בצורה מבדחת, הוא שלפעמים עדיף לעשות משהו שנחשב בזוי על ידי אנשים מסויימים, אבל לעשות אותו מבחירה מאשר לעשות משהו כביכול "נעלה" אבל מתוך כפייה.
אני יכול להבין איך זה יכול להישמע אידיוטי בעיני מישהו, לא רציני, לא בוגר, לא מצחיק אבל למה פתטי ? מה שאמרתי לא נשמע לי כמו משהו שיכול לגרום למישהו רגש של רחמים מהולים בבוז.
אז אני פשוט מבין שאותו אדם לא מבין את משמעות המילה, והוא פשוט רצה להגיד מילה לועזית כדי להישמע חכם, וזה יפה מאוד כי באמת מי שאומר פתטי הוא בעיני אדם משכיל מאוד שחשוב להקשיב לדעתו, גם אם הדעה שלו היא רק המלה פתטי עצמה בלי הסבר נוסף.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 16 אפריל 2009 12:49

זה פתטי שאתם מיתממים, במקרה הטוב, כאילו לא ברור מה פתטי באמירה הזאת. קורה שדיון דועך, לא כי אין טיעונים, וזה פתטי לצאת במחול ניצחון כאילו להתיש את הזולת זה הישג, וכאילו בכלל יש כזה דבר מנצח בדיון.
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2009 14:29

לי לא ברור מה פתטי באמירה הזו. אולי אם הייתי יודע לא הייתי אומר אותה. ובכל מקרה, אני בהחלט מסכים איתך שהדיון הזה דעך באופן טבעי והנסיון להחיות אותו מיותר, מה גם שנשוא הדיון הזה בטח כבר מזמן עסוק בלקבל lap dances ב 20 שקל.

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 14 יוני 2009 14:29.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים