דעתי עליכם

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

מיליטריסט שבוז

דעתי עליכם

הודעהעל ידי מיליטריסט שבוז » 24 פברואר 2009 22:15

שלום?
אתם חושבים שאתם שמאלניים יפי נפש שבשביל שלום מסרבים לשרת את המדינה? אם אתם שמאלניים למה שלא תלכו למג"ב ותוודאו שהחיילים נותנים יחס טוב לאוכלוסיה הפלסטינית? או שיותר נוח לעשות את זה מהכורסא בסלון?
כל עוד השרות הצבאי הוא חובה אני תומך בהלכאה של משתמטים עם מקלות בכיכר העיר. ולאנשים כמוכם שמעודדים את התפוררות המדינה אני מאחל לחיות בשדרות.

בשם חופש הביטוי והשלום העולמי אני קורא לכם לא למחוק את ההודעה שלי.
miyfks
יצירת קשר:

Re: דעתי עליכם

הודעהעל ידי miyfks » 24 פברואר 2009 22:50

שלומלום!

מג"ב מתפקדים במגוון תפקידים ומשימות באיו"ש: ממחסומים ועד למעצרים... כשיש לך 10000 פלשתינים שמחכים במחסום, קשה לתת יחס טוב, גם אם אתה "יפה נפש"...
למה אתה רוצה להעניש את המשתמטים תחילה?! יש חוק שאסור לרצוח! לא שמעתי על רעיון להכות רוצחים בכיכר העיר... המקסימום שהם מקבלים זה בית סוהר חמישה כוכבים לכל החיים...

בברכה,
מנשה נחמיאס.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 24 פברואר 2009 22:59

"בשם חופש הביטוי והשלום העולמי אני קורא לכם לא למחוק את ההודעה שלי"

טעית בכתובת. פה מבקשים בשם שלום החיילים ואחדות הארץ.
אתה בדרך כלל נוהג לבוא, לקלל אנשים, ואז לבקש מהם לא לכעוס עליך?
ואיזה קללות. אתה מאחל לי לחיות בשדרות? זה מה שאתה חושב על אנשים שחיים בשדרות?

שירוצ בצבא הישראלי הוא אקט לא מוסרי ממדרגה ראשונה, בוודאי בשנים האחרונות כשכל פעילותו היא רשע טהור. למזלך, אני לא תומך בלהרביץ ולהתעלל באנשים גם אם הם לא מוסריים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 25 פברואר 2009 06:22

קודם כל, אני לא מבין את הקטע. אני לא מחפש פורומים של אנשים שאני לא מסכים איתם ומאחל להם לגור בשדרות :shock: , משהו קצת גלש מתחומי הלוגיקה אצל אנשים שאשכרה מחפשים עם מי להתוכח (או כמובן פשוט לאחל להם לגור בשדרות :shock: )

בכל אופן, אני שמאלני - לא יפה נפש (לצורך העניין תמכתי ב"עופרת יצוקה", לצורך העניין אני יעדיף מוות של פלשתינאים משל יהודים)

מה שאתה לא מבין פה חביבי, זה שאני בכלל לא מזלזל באנשים שמתגייסים ומשרתים במקומות רציניים, עם דגש על רציניים. (אני כן אזלזל בבחור שמבחירה עושה יומיות בתפקיד אדיוטי וסתם מבזבז את זמנו ואת כספי המערכת).

להפך, אני דוקא מעריך אותם עד מאוד - ידוע לי שמישהו פה צריך לעשות את התפקיד הזה.

זה היה דבר אחד שלא הבנת לגביי,
עוד משהו שאתה כנראה לא מבין, זה שיש אנשים שלא מתאימים למערכת, כמוני ועוד כמו הרבה אנשים טובים עוד יותר ממני שפגשתי, שמהרגע שבו נחתו בצה"ל ועד מועד שחרורם פשוט סבלו, נשברו, היו אומללים, ובכלל לא היו מסוגלים לבצע את תפקידם, חלקם יוצאים מהצבא, חלקם נפלטים לכל מיני תפקידים סוג ג' ואיכשהו מסיימים את השירות בלי שתרמו יותר מדי וחלקם אפילו מתאבדים. וכל האי התאמה למערכת הזאת היא מסיבות שונות ומגוונות - את הסיבה שלי לא ידעתי אלא אחרי טיפול פסיכולוגי של חצי שנה, זה שאתה מזלזל בעובדה הזאת (וכן, מנסיוני זאת עובדה) - אתה בעצם מזלזל בהרבה אנשים שזאת פשוט לא היה בשליטתם, ואתה גם מזלזל בחייהם של הרבה אנשים שהתאבדו ועוד יתאבדו לחינם.

יש לי עוד כמה דברים להגיד, אבל אני לא אכנס לזה. בגדול אני אגיד שאני תומך ברעיון של צבא מקצועי, מה שלדעתי יפתור את כל הבעיות סביב הנושא. לא רק יפתור בעיות, אלא גם ייתן לאלה שמשרתים שלוש שנים בתפקידים משמעותיים את מה שמגיע להם על העבודה.

כמו שאתה רואה, הדעות פה בפורום הן די מגוונות, לא כולנו שמאלנים-יפי נפש בעלי אותה הראייה בדיוק,
ובקשר לאיחולים שלך אליי:

אני מאחל לאנשים כמוך (אנשים שמאחלים לאחרים לגור בשדרות :shock: ) התכווצויות בלתי-רצוניות בשלפוחית הסמינאלית (של הזרע) כל פעם שהם חושבים על אמא שלהם :twisted: .
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 25 פברואר 2009 15:06

;) הנפש שלי הכי יפה מכולכם :oops:
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 25 פברואר 2009 22:39

במילא רגוע כתב:;) הנפש שלי הכי יפה מכולכם :oops:

ת'כלס ;)
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
miyfks
יצירת קשר:

הודעהעל ידי miyfks » 26 פברואר 2009 00:04

שלומלום!

חבר'ה, אוי ואבוי לנו - אנחנו מגיבים למג"בניק, בואו ניקח הכל בפרופורציות...

בברכה,
מנשה נחמיאס.
organo

הודעהעל ידי organo » 28 פברואר 2009 19:33

אני דווקא יצאתי מהצבא לא כי אני יפה נפש, אלה כי אני אדם אנוכי שלא בא לו לשרת בצבא.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 28 פברואר 2009 20:29

organo כתב:אני דווקא יצאתי מהצבא לא כי אני יפה נפש, אלה כי אני אדם אנוכי שלא בא לו לשרת בצבא.

:mrgreen:
משיח NOW !
lol

הודעהעל ידי lol » 22 מרץ 2009 12:28

לאנשים כמוך אני מאחל שאחרי שתגמרו לבצע השמדת עם בכל מי שקיבל פטור חוקי מהצבא ותפצעו באחת המלחמות שלכם לא יהיה אף אחד שעובד בבית חולים (אחרי שתהרגו את כל מי שעושה שירות לאומי) בשביל לרפא אתכם

אני מקווה שתגור בסורוקה כל החיים כדי שתלמד להעריך את הפעילות הקדושה של רופאים ואחיות שמצילים כל יום את החיים שלך. משתמט.

למה שלא תפסיק לראות סרטים אם אתה לא מתכוון לתרום לתעשיית הקולנוע ולהשתתף בעצמך בהפה של סרט? פרזיט.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים