אם יצאתי על נפשי אני יכול לעבוד בשמירה?

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2008 22:14

אין לי ממש כרגע עבודה מסודרת ואני מחפש עבודה...
חשבתי לעבוד בשמירה אבל ביגלל שיצאתי על נפשי נראה לי זה בעייתי...
משהו יכול לשפוך אור בנושא? תודה רבה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2008 22:36

shady כתב:אין לי ממש כרגע עבודה מסודרת ואני מחפש עבודה...

זה לא בעייתי, אם היית רוצה כל כך לעבוד היית הולך ומנסה להתקבל במקום לחפש סיבות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2008 22:53

dgsdgsdg כתב:
shady כתב:
אין לי ממש כרגע עבודה מסודרת ואני מחפש עבודה...

זה לא בעייתי, אם היית רוצה כל כך לעבוד היית הולך ומנסה להתקבל במקום לחפש סיבות.

לא חבל לבוא ולנסות אם מראש הכישלון מובטח? אין לי זמן מיותר...
קיצר שאלתי שאלה וזה או שחור או לבן...אין באמצע...זה מפריע בקבלת העבודה? יש להם מושג על איזה סעיף יצאתי?
תודה רבהshady2008-12-11 22:53:35
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 13:00

אני באמת לא חושב שזאת בעיה אם המצב הנפשי תקין.
אם דרוש נשק צריך פשוט רישיון לנשק ואולי תצתרך בישיבל זה המלצה מפסיכולוג.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 14:28

זמן מיותר?
אתה ניגש לראיון. זה לא שאתה צריך לחכות חודשים לתשובה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 14:37

יש הרבה עבודות שמירה ואבטחה שהן בלי נשק. למשל מאבטחים בהופעות, אצטדיוני כדורגל וכו'.. זה בעיקר אנשים ששומרים על סדר ותו לא.
זה עבודות שהמעסיק מחפש הרבה אנשים ולא באמת אכפת לו אם עשית 5 יחידות מתמטיקה או אם עשית צבא או לא.
היו כאן גם הרבה עדויות על אנשים שהשתחררו על נפשי והוציאו רשיון נשק, כך שאני מניח שכל האופציות פתוחות בפנייך.MSMS2008-12-12 14:38:30
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 17:56

MSMS כתב:יש הרבה עבודות שמירה ואבטחה שהן בלי נשק. למשל מאבטחים בהופעות, אצטדיוני כדורגל וכו'.. זה בעיקר אנשים ששומרים על סדר ותו לא.
זה עבודות שהמעסיק מחפש הרבה אנשים ולא באמת אכפת לו אם עשית 5 יחידות מתמטיקה או אם עשית צבא או לא.
היו כאן גם הרבה עדויות על אנשים שהשתחררו על נפשי והוציאו רשיון נשק, כך שאני מניח שכל האופציות פתוחות בפנייך.

אבל הם דורשים שירות צבאי מלא\יוצאי יחידות קרביות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 18:27

שמע... לי יצא לעבוד באבטחה - אבל זה בגדול היה דרך קשרים ודי בלי רשיון נשק. (לא משהו חוקי במיוחד)

הייתי גם בראיון עם חברת אבטחה והוא אמר לי (והוא באמת היה נחמד), שזה חוק בחברה שהם מקבלים רק מי שעשה שירות מלא. אם זה היה כל דבר אחר שהוא לא אבטחה - כנראה שהייתי מתעצבן קצת.

לדעתי תוכל למצא חברות שלא איכפת להם, ושתוכל גם להוציא רשיון נשק.
אבל מה הלחץ על אבטחה?
אני יודע שזה מאוד נגיש ותמיד תריך מאבטחים - אבל תאכלס זאת עבודה לרוב מבאסת וזה לא שמשלמים יותר מעבודות אחרות (משלמים די חרא).

אולי הקטע של המשמרות נראה לך נח, אז אם אתה מסתפק בסכום של אבטחה, וחשוב לך משמרות, למה שלא תעבוד בארומה??? (סתם דוגמא)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 18:41

shual כתב:שמע... לי יצא לעבוד באבטחה - אבל זה בגדול היה דרך קשרים ודי בלי רשיון נשק. (לא משהו חוקי במיוחד)

הייתי גם בראיון עם חברת אבטחה והוא אמר לי (והוא באמת היה נחמד), שזה חוק בחברה שהם מקבלים רק מי שעשה שירות מלא. אם זה היה כל דבר אחר שהוא לא אבטחה - כנראה שהייתי מתעצבן קצת.

לדעתי תוכל למצא חברות שלא איכפת להם, ושתוכל גם להוציא רשיון נשק.
אבל מה הלחץ על אבטחה?
אני יודע שזה מאוד נגיש ותמיד תריך מאבטחים - אבל תאכלס זאת עבודה לרוב מבאסת וזה לא שמשלמים יותר מעבודות אחרות (משלמים די חרא).

אולי הקטע של המשמרות נראה לך נח, אז אם אתה מסתפק בסכום של אבטחה, וחשוב לך משמרות, למה שלא תעבוד בארומה??? (סתם דוגמא)

הספקתי לעבוד בארומה וזה חרא של עבודה..אני מחפש משהו אחר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 18:51

תנסה לחפש עבודה באינטרנט, זה לא תחליף לעבודה אמיתית אבל עדיין יש הכנסה פסיבית די טובה לפרק זמן ארוך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2008 23:34

בא לי קבנוס כתב:תנסה לחפש עבודה באינטרנט, זה לא תחליף לעבודה אמיתית אבל עדיין יש הכנסה פסיבית די טובה לפרק זמן ארוך

כמו מה למשל אחי? אשמח אם תעזור לי..אני דיי לא מוצא את עצמי ונכנסתי לחובות כספיות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 דצמבר 2008 15:20

אוחחחחחח מבין אותך.
איך שנאתי את העבודות אחרי צבא האלה.

אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 דצמבר 2008 15:46

shual כתב:אוחחחחחח מבין אותך.
איך שנאתי את העבודות אחרי צבא האלה.

במה אתה עובד היום אחי? תשלח לי לפרטי אם אתה לא רוצה לכתוב כאן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 דצמבר 2008 17:20

משהו יודע אם גם במשטרה זה אותו דבר? האם אפשר להתקבל למשטרה לאחר יציאה על קב"ן מהצבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 דצמבר 2008 19:12

shady כתב:משהו יודע אם גם במשטרה זה אותו דבר? האם אפשר להתקבל למשטרה לאחר יציאה על קב"ן מהצבא?

במשטרה בדרך כלל מעדיפים בוגרי מג"ב או חילות קרביים, אבל המצב שלהם על הפנים כי אף אחד לא רוצה להיות שוטר אז יש מצב קטן שיקבלו אותך- סיכוי קלוש.
אולי כדאי לך לפנות למשטרה ולשאול, יש להם אתר נחמד והם יודעים על זה יותר מאיתנו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 דצמבר 2008 21:55

dgsdgsdg כתב:
shady כתב:משהו יודע אם גם במשטרה זה אותו דבר? האם אפשר להתקבל למשטרה לאחר יציאה על קב"ן מהצבא?

במשטרה בדרך כלל מעדיפים בוגרי מג"ב או חילות קרביים, אבל המצב שלהם על הפנים כי אף אחד לא רוצה להיות שוטר אז יש מצב קטן שיקבלו אותך- סיכוי קלוש.
אולי כדאי לך לפנות למשטרה ולשאול, יש להם אתר נחמד והם יודעים על זה יותר מאיתנו.

רשום שצריך פטור ע"פ חוק..ויש לי אחד
אבל באסה להיות שוטר חח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 דצמבר 2008 17:04

אם אני יוצא עם 21 ולאחר מכן אני עושה שירות לאומי ואז בסוף השירות אני מעוניין ללכת ולעבוד בחברת אבטחה שמצריכות נשק איך היתייחסו אלי? כאחד שעשה צבא או לא?
אני לא מבין את זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 דצמבר 2008 18:50

cinpi כתב:אם אני יוצא עם 21 ולאחר מכן אני עושה שירות לאומי ואז בסוף השירות אני מעוניין ללכת ולעבוד בחברת אבטחה שמצריכות נשק איך היתייחסו אלי? כאחד שעשה צבא או לא?
אני לא מבין את זה

תלוי אם יש לך אוזניים גדולות? או קטנות?
Eddie
יצירת קשר:

Re: אם יצאתי על נפשי אני יכול לעבוד בשמירה?

הודעהעל ידי Eddie » 06 מרץ 2009 11:10

כן בטח למה לא אני ארגיש הרבה יותר בטוח כשחולה נפש שומר עלי!

וברצינות עכשיו, אני לא מצליח להבין בצבא היו לך בעיות נפשיות אבל אחרי שהשתחררת הם נרפאו בדך פלא? אם לא אז אתה לא יכול לעבוד בשמירה.
ואם כן אז מישהו צריך לחקור את העניין כי אולי עלינו על דרך לרפא אנשים ממחלות נפש- נגייס אותם לתקופה קצרה ואז נשחרר אותם והם יהיו בריאים.

:lol:
המוסר הוא אינו אוניברסלי ואין אמת אחת מה שנכון בחברה מסויימת לא נכון באחרת. המוסר מותנה, אדם חופשי באמת לא כפוף לכללי מוסר של חברה זו או אחרת אלא רק לכללי המוסר שלו עצמו. כדי להיות חופשיים באמת אנחנו צריכים להפסיק להסתכל על עצמנו דרך עניים של אחרים.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 06 מרץ 2009 12:58

Eddie כתב:כן בטח למה לא אני ארגיש הרבה יותר בטוח כשחולה נפש שומר עלי!

וברצינות עכשיו, אני לא מצליח להבין בצבא היו לך בעיות נפשיות אבל אחרי שהשתחררת הם נרפאו בדך פלא? אם לא אז אתה לא יכול לעבוד בשמירה.
ואם כן אז מישהו צריך לחקור את העניין כי אולי עלינו על דרך לרפא אנשים ממחלות נפש- נגייס אותם לתקופה קצרה ואז נשחרר אותם והם יהיו בריאים.

תודה רבה על הרגישות שלך. אני מקווה מאוד שהילדים שלך יהיו מושלמים וחסרי כל בעיות למיניהן, אחרת אני שולח להם רחמים מעכשיו.
הצבא זאת לא מסגרת פשוטה, זה לא סוד. אם יש אנשים שלא מסתדרים בבית ספר אז הפלא ופלא כנראה שגם בצבא יש אופציה כזאת.

במקום לחפש איפה כולם משוגעים כדאי להתאמץ ולראות איך בכל זאת אפשר לשלב ולקבל את כולם, כשכל אחד יעשה ויצליח במה שהוא טוב בו.. גם אם הוא לא עשה 5 יחידות מתמטיקה, קיבל דוקטורט ברפואה או לא שירת בשייטת.
משיח NOW !
Eddie
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eddie » 06 מרץ 2009 18:00

MSMS כתב:
Eddie כתב:כן בטח למה לא אני ארגיש הרבה יותר בטוח כשחולה נפש שומר עלי!

תודה רבה על הרגישות שלך. אני מקווה מאוד שהילדים שלך יהיו מושלמים וחסרי כל בעיות למיניהן, אחרת אני שולח להם רחמים מעכשיו.
הצבא זאת לא מסגרת פשוטה, זה לא סוד. אם יש אנשים שלא מסתדרים בבית ספר אז הפלא ופלא כנראה שגם בצבא יש אופציה כזאת.

במקום לחפש איפה כולם משוגעים כדאי להתאמץ ולראות איך בכל זאת אפשר לשלב ולקבל את כולם, כשכל אחד יעשה ויצליח במה שהוא טוב בו.. גם אם הוא לא עשה 5 יחידות מתמטיקה, קיבל דוקטורט ברפואה או לא שירת בשייטת.

לשלב ולקבל כן אבל זה לא אומר שתריך לתת לאדם אם בעיות נפשיות לשמור כמו שלא נותנים לאפילפטים לנהוג כשאדם חולה בנפשו הוא מוגבל אולי לא פיזית וקשה לראות את זה אך הוא מוגבל וצריך לקבל טיפול הולם אם פסיכיאטר יטפל בו ויאשר שהוא יכול לעבוד בשמירה (אם נשק או ללא) אז בבקשה.

ובקשר להודעה שלי אם לא שמת לב היא הייתה "קצת צינית" חבל לא הייתי מצפה מאדם אינטילגנט להגיב ברצינות להודעה צינית.
המוסר הוא אינו אוניברסלי ואין אמת אחת מה שנכון בחברה מסויימת לא נכון באחרת. המוסר מותנה, אדם חופשי באמת לא כפוף לכללי מוסר של חברה זו או אחרת אלא רק לכללי המוסר שלו עצמו. כדי להיות חופשיים באמת אנחנו צריכים להפסיק להסתכל על עצמנו דרך עניים של אחרים.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים