איך להפגש אם מפקד הלשכה?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108281 הגב
    hatul
    חבר

הצהרתי על הדת, אבל הצהרה נידחתה בגלל שהוגשה באיחור. הגשתי ערור, וגם מצאתי איזושהי גברת מרבנות צבאית, שהבטיחה להמליץ עלי ואמרה שאני חייבת דחוף להפגש אם מפקד לשכת גיוס. הבעיה היא שבנות במרכז מיטב וגם חיילים בלשכה אומרים שאין שום אפשרות להפגש איתו, ואני חייבת לחקות לתשובה בקשר לערור. האם הם אומרים אמת? לחקות בעיתי בשבילי – אני אמורה להתגייס בעוד חודש. מה עלי לעשות, האם יש טעם להמשיך לשגע אותם? האם יש עוד דרכים להגיע למלג?

#173686 הגב
    Spor
    חבר

להפגש עם מפקד הלשכה? לא ידוע לי על אף אחד שזכה לכבוד הזה.
    אם זה באמת אפשרי, תהיי בטוחה שזה יקרה הרבה אחרי הגיוס שלך.

#173690 הגב
    hatul
    חבר

😯 לא חשבתי שזה כל כך בעיתי… כלומר, להמשיך לעצבן בנות במיטב ולצפות לסוף הטוב? יש עוד משהו שאני יכולה לעשות כדי שלערור שלי היה מוצלח?

#173691 הגב
    Spor
    חבר
    quote hatul:

😯 לא חשבתי שזה כל כך בעיתי… כלומר, להמשיך לעצבן בנות במיטב ולצפות לסוף הטוב? יש עוד משהו שאני יכולה לעשות כדי שלערור שלי היה מוצלח?

לעצבן בנות גם לא יעזור, כיוון שהערעור לא תלוי בהן. הוא עובר הלאה, והחלק שלהן בלבד הוא לפקסס אותו.
    הצבא עובד לאט, ובעייתי. בעיקר כשזה נוגע לניירת.

#173693 הגב
    hatul
    חבר

בסדר, עז אין לי מה לעשות עוד? לדוגמא, יש לי מכתב מפסיכיאטר מלפני כמה שנים, שמה מתואר דיכאון על רקע קשאי הסתגלות והמלצה לעבור בה"ס. לאחר שעברתי לבה"ס דתי כל הבעיות נפסקו. אם אני אשלך להם את המכתב הזה זה יכול לעזור, או שאין קשר?

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־איך להפגש אם מפקד הלשכה?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו