ראיון עבודה במוסד מחקר ממשלתי

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

amigo127
יצירת קשר:

ראיון עבודה במוסד מחקר ממשלתי

הודעהעל ידי amigo127 » 10 דצמבר 2016 08:48

שלום לכולם,

זומנתי לראיון עבודה במוסד מחקר ממשלתי, אך יש לי פרופיל 21 נפשי עקב התעללות מילולית שהייתה כלפיי מתקופתי בתיכון והדבר פגע בי מאוד, עד כדי כך שלא הייתה לי מוטיבציה לשום דבר לאחר התיכון, בטח שלא לעשות צבא, הייתי צריך לקחת זמן לעצמי.

ועכשיו לעניין, ככל הנראה המוסד הנ"ל מסווג ואני אדרש לעבוד סיווג בטחוני.
מה הסיכויים לאחד כמוני להתקבל למקום כזה?
האם הם יכולים לגשת לפרופיל הצבאי שלי? (כלומר, האם כדאי לי לומר את האמת בקשר לאי שירות הצבאי שלי?) במידה והם לא יכולים לגשת אז אילו גופים כן יכולים לעשות זאת?

אשמח למענה!
תודה מראש לכל עזרה!
The_animal
יצירת קשר:

Re: ראיון עבודה במוסד מחקר ממשלתי

הודעהעל ידי The_animal » 10 דצמבר 2016 13:13

קודם כול אני מניח שאם מדובר במוסד , לפני שקיבלת זימון הם רוב הסיכויים בדקו את התיק האישי שלך כבר .
לשאלתך, סיכוייך להתקבל שווים כמו לכול אחד אחר , (רק כדי לסבר את האוזן ,לפני כמה שנים דפדפתי לי באתר שלהם וראיתי שיש להם משרות לבעלי פרופיל 21 )החיים לא נעצרים אחרי פרופיל 21 - זו סתם סטיגמה מטופשת!
והאם כדי לומר את האמת מול מקום שיש לו גישה לתיק האישי שלך? לפי דעתי בהחלט,אין טעם לספר משהו שלא היית כדי להרשים (זה לא עובד) , לגבי איזה גופים יכולים , אני לא ממש בקיא ולא רוצה להטעות , אבל לפחות כמה פעמים ראיתי שדובר כאן שלמשרדים ממשלתיים כנראה יש גישה . לגבי המוסד או שב"כ מבחינה הגיונית כנראה שיש ומוצדק שיהיה להם את היכולת .
מקווה שקיבלת תשובה, במידה ולא יש כאן עוד אנשים שמבינים שיכולו לחדד לך יותר מה שלא הצלחתי
וכול מה שנותר לי לאחל לך בהצלחה!
amigo127
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo127 » 10 דצמבר 2016 17:15

The_animal כתב:קודם כול אני מניח שאם מדובר במוסד , לפני שקיבלת זימון הם רוב הסיכויים בדקו את התיק האישי שלך כבר .
לשאלתך, סיכוייך להתקבל שווים כמו לכול אחד אחר , (רק כדי לסבר את האוזן ,לפני כמה שנים דפדפתי לי באתר שלהם וראיתי שיש להם משרות לבעלי פרופיל 21 )החיים לא נעצרים אחרי פרופיל 21 - זו סתם סטיגמה מטופשת!
והאם כדי לומר את האמת מול מקום שיש לו גישה לתיק האישי שלך? לפי דעתי בהחלט,אין טעם לספר משהו שלא היית כדי להרשים (זה לא עובד) , לגבי איזה גופים יכולים , אני לא ממש בקיא ולא רוצה להטעות , אבל לפחות כמה פעמים ראיתי שדובר כאן שלמשרדים ממשלתיים כנראה יש גישה . לגבי המוסד או שב"כ מבחינה הגיונית כנראה שיש ומוצדק שיהיה להם את היכולת .
מקווה שקיבלת תשובה, במידה ולא יש כאן עוד אנשים שמבינים שיכולו לחדד לך יותר מה שלא הצלחתי

תודה רבה על התגובה!
לא מדובר במוסד אלא בחברה ממשלתית אחרת, לא ציינתי בקורות החיים שלי שעשיתי צבא וגם שדיברו איתי טלפונית לא שאלו אותי על שירות צבאי.
אני יודע שהחיים כלל לא נעצרים אחרי קבלת פרופיל 21, אך לפעמים בעייתי להתקבל למקומות שדורשים סיווג בטחוני.
ולשאלתי - ידוע לך מה בודקים בסיווג הבטחוני בדיוק?
האם אי שירות צבאי שהייתה לי סיבה רפואית אפשר לומר לכך, יכולה לפסול מיידית?

אשמח למענה ודעות נוספות בעיניין, ואם יש לך המלצות כיצד להתכונן לסיווג בטחוני אשמח מאוד לשמוע!
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 10 דצמבר 2016 18:37

amigo127 כתב:
The_animal כתב:קודם כול אני מניח שאם מדובר במוסד , לפני שקיבלת זימון הם רוב הסיכויים בדקו את התיק האישי שלך כבר .

תודה רבה על התגובה!
לא מדובר במוסד אלא בחברה ממשלתית אחרת, לא ציינתי בקורות החיים שלי שעשיתי צבא וגם שדיברו איתי טלפונית לא שאלו אותי על שירות צבאי.
אני יודע שהחיים כלל לא נעצרים אחרי קבלת פרופיל 21, אך לפעמים בעייתי להתקבל למקומות שדורשים סיווג בטחוני.

אשמח למענה ודעות נוספות בעיניין, ואם יש לך המלצות כיצד להתכונן לסיווג בטחוני אשמח מאוד לשמוע!

אם הם לא שאלו אז כנראה שזה לא מעניין אותם , עד כמה שאני יודע בסיווג ביטחוני בודקים אם אפשר לחשוף אותך למידע רגיש , אני מניח שיבדקו אם אין לך "קשר" " עם אויבי מדינת ישראל":D , ושאפשר לסמוך עליך שתשמור על הסוד או מה שזה לא יהיה שישאר סודי כפי שהוא .

לגבי השאלה השנייה, אוי ואבוי אם היה ככה המצב , כול מקרה נבדק לגופו ,ככה שאני לא חושב שיהיה מצב של פסילה מיידית .
לגבי איך אפשר להתכונן לסיווג בטחוני , אני חושב שתוכל לחפש באינטרנט כול מיני מאמרים שיתנו לך יותר אור על הפרשה , למרות שאני לא חושב שזה משהו מיוחד כול עוד אין לך איזה שהן "כוונות זדוניות" (בציניות כמובן) לא צריך להיות משהו חריג .
amigo127
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo127 » 10 דצמבר 2016 19:38

The_animal כתב:
amigo127 כתב:

תודה רבה על התגובה!

אם הם לא שאלו אז כנראה שזה לא מעניין אותם , עד כמה שאני יודע בסיווג ביטחוני בודקים אם אפשר לחשוף אותך למידע רגיש , אני מניח שיבדקו אם אין לך "קשר" " עם אויבי מדינת ישראל":D , ושאפשר לסמוך עליך שתשמור על הסוד או מה שזה לא יהיה שישאר סודי כפי שהוא .

לגבי השאלה השנייה, אוי ואבוי אם היה ככה המצב , כול מקרה נבדק לגופו ,ככה שאני לא חושב שיהיה מצב של פסילה מיידית .
לגבי איך אפשר להתכונן לסיווג בטחוני , אני חושב שתוכל לחפש באינטרנט כול מיני מאמרים שיתנו לך יותר אור על הפרשה , למרות שאני לא חושב שזה משהו מיוחד כול עוד אין לך איזה שהן "כוונות זדוניות" (בציניות כמובן) לא צריך להיות משהו חריג .

שוב תודה רבה על התגובה!
ידוע לך האם אני אצטרך לשוחח עם קב"ט או איש מקצוע כזה או אחר שיבחן אותי ברמה האישית? איך שאומרים - יסתכל לי בעיניים.
או שפשוט הם יחקרו הכל עליי? האם מדובר בגוף עצמאי שעושה את הסיווג או שזה המקום הממשלתי שהציעו לי את העבודה?
האם אצטרך למלא שאלון ואז על פי אותו שאלון יבדקו עליי את הפרטים הדרושים?
ברוך השם אין לי שום דבר שקשור למדינות אויב וכדומה, להפך אני נראה אשכנזי-חנון-עדין אפשר לומר חנון לייט :)

אשמח מאוד למענה! סליחה על החפירה :)
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 10 דצמבר 2016 20:38

חח זה בסדר גמור , כמה שאני יודע הסיווג הביטחוני הוא מול מאבחן שזה המקצוע שלו כמו שאמרת זה "מישהו שיסתכל לך בעיניים"
אם הם יחקרו הכול עליך? אני לא יודע ולא רוצה להטעות ,אולי זה יכול להיות אם התפקיד שלך יהיה ממש מסווג וגם זה אולי , לגבי השאלה הבאה אם גוף עצמאי מעביר את הסיווג או המקום הממשלתי עצמו אני ממש לא יודע ,לגבי אם תצטרך למלא שאלון אני מניח שכן , וכן יכול להיות שהם יעברו עליו מולך , אבל זה לא אמור להיות משהו דרסטי , לפי דעתי הם לוקחים בחשבון שהתבגרת נפשית מאז השחרור מהצבא ואתה יותר מודע לעצמך (שזה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לבן אדם+זה בונוס אדיר להשגת מטרות) .
מקווה שעניתי לך כשורה , בהצלחה!!!:)
amigo127
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo127 » 11 דצמבר 2016 08:06

The_animal כתב:חח זה בסדר גמור , כמה שאני יודע הסיווג הביטחוני הוא מול מאבחן שזה המקצוע שלו כמו שאמרת זה "מישהו שיסתכל לך בעיניים"
אם הם יחקרו הכול עליך? אני לא יודע ולא רוצה להטעות ,אולי זה יכול להיות אם התפקיד שלך יהיה ממש מסווג וגם זה אולי , לגבי השאלה הבאה אם גוף עצמאי מעביר את הסיווג או המקום הממשלתי עצמו אני ממש לא יודע ,לגבי אם תצטרך למלא שאלון אני מניח שכן , וכן יכול להיות שהם יעברו עליו מולך , אבל זה לא אמור להיות משהו דרסטי , לפי דעתי הם לוקחים בחשבון שהתבגרת נפשית מאז השחרור מהצבא ואתה יותר מודע לעצמך (שזה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לבן אדם+זה בונוס אדיר להשגת מטרות) .

תודה רבה לך על כל המענה! אני מאוד מעריך את זה!
שבוע מעולה!
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 11 דצמבר 2016 08:50

amigo127 כתב:
The_animal כתב:חח זה בסדר גמור , כמה שאני יודע הסיווג הביטחוני הוא מול מאבחן שזה המקצוע שלו כמו שאמרת זה "מישהו שיסתכל לך בעיניים"

תודה רבה לך על כל המענה! אני מאוד מעריך את זה!
שבוע מעולה!

בכיף גדול , שיהיה לך בהצלחה!:)

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים