הזעת יתר וצבא!! עזרה דחוף

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107730 הגב
    yosi18000
    חבר

שלום,

בקרוב יש לי צו ראשון,

לפני שנה עברתי ניתוח לטיפול בהזעת יתר בידיים, אומנם עכשיו אני לא מזיע בידיים, אבל מאז אני מזיע בבטן בגב ברגליים (כולל ירכיים), בכפות הרגליים, ישבן, וקצת בית השחי.

הניתוח הזה הרס לי את החיים !!!

מאז אני לא יכול לשים שום מכנס שהוא לא ג'ינס (כדי שלא יראו את הזיעה)

הבעיה העיקרית היא המכנס הצבאי אין מצב לעולם שאני ישים אותו כי הוא כולו יהיה רטוב מסה"כ 5 דקןת הליכה בשמש.
    כל קיץ אני נכנס לדיכאון ולא יוצא מהבית במשך כמה חודשים, תדמיינו לעצמכם כמה סבל עובר עליי.

אני לא מסוגל לשרת בצה"ל בכלל !! מה לעשות ???

#170658 הגב
    Spor
    חבר
    quote yosi18000:

מאז אני מזיע בבטן בגב ברגליים (כולל ירכיים), בכפות הרגליים, ישבן, וקצת בית השחי.

וקצת בבית שחי? אירוני.
    ועכשיו ברצינות – יש פרופיל כזה. לך לרופא המשפחה שלך, תבקש הפנייה לרופא בתחום,
    והוא ייתן לך חו"ד. עם החו"ד הזאת לך ללשכת גיוס, ותבקש ועדה רפואית להורדת פרופיל.

#170660 הגב
    yosi18000
    חבר

איזה פרופיל 77 ?
    במה בידיוק הוא יעזור לי ? אני רוצה לצאת מהצבא לגמריי!! אני יעשה שירות לאומי !! רק לא צבא!!!

#170663 הגב

אם בקרוב יש לך צו ראשון, אתה צריך לדווח על זה וכבר יידעו מה לעשות עם זה. כמובן שלא יזיק להביא מסמכים מהרופא כבר לצו הראשון, אבל אין צורך בבקשה מיוחדת לקבל ועדה רפואית (כי אין לך עדיין פרופיל רפואי).

למיטב ידיעתי (לפי בדיקה ב"תקנות שירות ביטחון" באתר של טרגט 21) בעיה של הזעת יתר, כשלעצמה, אינה מספיקה כדי להשתחרר מהצבא. יכול להיות שיילכו לקראתך בדרך כלשהי, אבל לא ישחררו.

#170664 הגב
    Spor
    חבר
    quote פרופילניק:

אם בקרוב יש לך צו ראשון, אתה צריך לדווח על זה וכבר יידעו מה לעשות עם זה. כמובן שלא יזיק להביא מסמכים מהרופא כבר לצו הראשון, אבל אין צורך בבקשה מיוחדת לקבל ועדה רפואית (כי אין לך עדיין פרופיל רפואי).

למיטב ידיעתי (לפי בדיקה ב"תקנות שירות ביטחון" באתר של טרגט 21) בעיה של הזעת יתר, כשלעצמה, אינה מספיקה כדי להשתחרר מהצבא. יכול להיות שיילכו לקראתך בדרך כלשהי, אבל לא ישחררו.

טארגט מתייחס להזעת יתר בידיים. הבחור פה advanced level.

#170665 הגב

איפה מוזכרת שם הזעת יתר בכלל? הכוונה שלי היא שלא מוזכרת שם הזעת יתר כסיבה לשחרור, גם במקרה קיצוני, אם כי יכול להיות שלא ראיתי.

#170666 הגב
    Spor
    חבר
    quote פרופילניק:

איפה מוזכרת שם הזעת יתר בכלל? הכוונה שלי היא שלא מוזכרת שם הזעת יתר כסיבה לשחרור, גם במקרה קיצוני, אם כי יכול להיות שלא ראיתי.

לא התכוונתי לשחרור. התכוונתי להורדת פרופיל. לא זוכר איזה פרופיל זה בדיוק.. 72, לא?
    לא 21.

#170667 הגב

ציטוט מכתבה:
    "חלק מהחיילים שמקבלים היום פרופיל 72 יקבלו בעתיד פרופיל 77, מדובר לדוגמה באנשים הסובלים מנזלת אלרגית ומהזעת יתר" הסביר סא"ל אפק.

לא ברור האם יש פרופיל נמוך יותר למקרים קיצוניים יותר של הזעת יתר. בכל מקרה, נראה ש-21 או 24 אי אפשר לקבל בגלל זה.

#170672 הגב
    Anonymous
    חבר

72 זה הכי נמוך שתקבל על הזעת יתר.
    במקרה שלך העניין פסיכולוגי-לא יוצא מהבית,לא לובש כלום חוץ מג'ינס-בקש לראות קבן לפני הגיוס.

#170728 הגב
    yosi18000
    חבר

העניין הפסיכולוגי יכול לעזור???

#173749 הגב
    Anonymous
    חבר

אני כמוך. אני על מדים של חיל האוויר, זה הולך מצויין

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
מענה ל־הזעת יתר וצבא!! עזרה דחוף
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו