לחץ דם גבוה בעיקבות דיכאון

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אנוש
יצירת קשר:

לחץ דם גבוה בעיקבות דיכאון

הודעהעל ידי אנוש » 13 דצמבר 2015 16:58

שלום לכולם בחודשים האחרונים התחלתי להיות בדיכאון עם כל המשתמע מכך, בפורום הזה אין כל כ"כ צורך להרחיב רציתי כבר לבקש לראות קבן בבסיס פשוט לא יצא בגלל הרבה גימלים שהיו לי בזמן האחרון, עכשיו מה שמעניין שלפני משהו כמו חודש וחצי-חודשיים הייתי בבדיקות כלשהם וגילו שיש בעיה רצינית של לחץ דם שהתחילה לי בחודשים האחרונים כיוון שהתגייסתי בריא (פרופיל 97) בזמן האחרון אני במעקב והלחץ דם שלי עדיין מאוד גבוה כבר ברמה שמורידים על זה פרופיל, עכשיו הסתכלתי באינטרנט וראיתי שיש קשר בין מצב של דיכאון למצב של עליה חדה בלחץ דם, כביכול יש לי עוד לפני התסמינים הרגילים הוכחה שאני במצב נפשי בעיתי, עכשיו אני אמור לחזור רק שבוע הבא לבסיס ואני מתלבט איך להגיש את מול הרופא והקבן את הדברים בצורה חד משמעית שלא יהיה להם מקום לשחק איתי, וגם אם יקח זמן לפחות שירד לי בנתיים הפרופיל, (אני כרגע קרבי) אני גם חושב ללכת לביקור רופא (בשביל הפנייה לפסיכיאטר במיון) לפני נראה לכם הוא יתרשם מעניין של הלחץ דם כי כרגע למי שמבין הלחץ דם שלי בתקופה האחרונה הוא בערך160/95שזה כבר מצריך טיפול בכדורים ואם זה התחיל לי רק בתקופה האחרונה והתגייסתי בריא ההסבר היחידי שיכול להיות זה כנראה הדיכאון

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים