מה הסיכויים שלי לצאת מהמילואים בדרך הבאה? :

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מה הסיכויים שלי לצאת מהמילואים בדרך הבאה? :

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106024 הגב
    volf
    חבר

יש לי פרופיל 97, בלי סעיפים.

יש לי גם עקמת שמשום מה לא עלו עליה, והיו צריכים לפחות לתת לי סעיף אם לא להוריד פרופיל.

בסדיר שירתתי כחי"רניק ביחידה שדורשת פרופיל 82 ומעלה, וסחבתי משקלים על הגב.
    במילואים אני משרת ביחידה דומה.

האם יש לי סיכוי כלשהו לצאת מהמילואים על ידי בקשת ועדה רפואית או משהו בסגנון, ותוך כדי להגיד להם ש"הגב שלי נהרס בסדיר בגלל שסחבתי משקלים, כשבעצם יש לי עקמת"?

אני חייב לציין שהעקמת שלי לא כזאת רצינית, משהו כמו 10%, ובתכלס לא נגרם לי שום נזק.

#161757 הגב
    Anonymous
    חבר

ועדה רפואית? יבקשו ממך להביא חוות דעת של רופא אזרחי.
    כמה שאלות תמוהות יש בפורום הזה. כל אחד חושב שהוא יכול להתחמק ממילואים/סדיר בלי בעיה.
    לא רוצים מילואים? קב"ן או כלא.
    להתראות.

#161763 הגב

קשה לי להאמין שישחררו אותך על עקמת, בטח אם הנזק לא גדול. בעקרון הפרוצדורה זה להביא חוות דעת מרופא אזרחי, ואז מעלים אותך לוועדה, או על סמך חוות הדעת או בדיקה של רופא צבאי, ומחליטים אם לשנות לך את הפרופיל ולכמה.

#161772 הגב
    Jack_Flash
    חבר

יש לציין שאני מכיר מישהו ששירת בסדיר ביחידה קרבית, ובמילואים הוא פנה לרופא הצבאי בגלל בעיות בגב. הרופא המליץ לוועדה הרפואית רק להוריד לו פרופיל, (שיהיה ג'ובניק) אבל הוועדה קבעה 21.

#161780 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Jack_Flash:

יש לציין שאני מכיר מישהו ששירת בסדיר ביחידה קרבית, ובמילואים הוא פנה לרופא הצבאי בגלל בעיות בגב. הרופא המליץ לוועדה הרפואית רק להוריד לו פרופיל, (שיהיה ג'ובניק) אבל הוועדה קבעה 21.

כן העולם מלא באנשים שמכירים מישהו שיש לו את הכל\קיבל הכל.
    לך לרופא של אותו המישהו ותקווה לטוב מה אתה רוצה שנגיד לך?

#161781 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote אורח:

quote Jack_Flash:

כן העולם מלא באנשים שמכירים מישהו שיש לו את הכל\קיבל הכל.
    לך לרופא של אותו המישהו ותקווה לטוב מה אתה רוצה שנגיד לך?

אני רק רוצה להראות שהסיכוי הזה קיים.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־מה הסיכויים שלי לצאת מהמילואים בדרך הבאה? :
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120