מדינה ממש "לתפארת " יש לנו

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

Devil
יצירת קשר:

מדינה ממש "לתפארת " יש לנו

הודעהעל ידי Devil » 29 יוני 2015 14:45

אני לא משתמט אך חשוב לי להבהיר את מה שהולך במדינה הזאת.
לפני כמה שנים קבלתי פטור עקב אבחנות שיש לי (לא מחלה נפשית) ולא רצו לקבל אותי לצבא.
הציעו לי להתנדב אני כמובן לא התנדב כי זה בלי נשק וזה לא טירונות רגילה.
כיום יצא לי לראות כמה מקרים יוצאי דופן שאם תשמעו אתם לא תתפלאו .
מקרה 1: אני מכיר בחורה שבעברה ניסתה להתאבד הייתה בטיפול אצל פסיכיאטר. לקחה כדורי הרגעה , הייתה בדיכאון עמוק , קבלה צו ראשון ועברה אותו היא עשתה טירונות עם נשק! וכיום היא יוצאת עם נשק למקומות! היא משקית.
אני דיי התפלאתי איך נתנו לה נשק עם מחסנית והכל כי אין מצב בעולם שהצבא לא ידע על העבר הרפואי שלה ועוד לגייס אחת שהייתה בעבר אובדנית ולתת לה נשק בידיים שלא נדבר שהיום בשביל שאזרח רגיל יקבל רישיון לנשק הוא צריך לעבור בדיקות פסיכולוגית ופסיכיאטריות ארוכות על מנת לקבל את הנשק ולראות שהוא כשיר.

מקרה 2: אני מכיר בחורה שבעברה הייתה מאושפזת בבית חולים פסיכיאטרי והיא קיבלה צו ראשון כמו כן חשוב לי לציין שהיא לומדת בבית ספר שאיננו רגיל . אותה בחורה בעלת הפרעות נפשיות קשות ביותר (אני לא יודע בדיוק מה) אך הצבא הסכים לגייס אותה (גיוס רגיל) ואף נתן לה פרופיל 82 נתנו לה להיות נהגת משאית אך היא לא רצתה אז הציעו לה להיות צנחנית שזה קרבי! כמו כן אני לא אתפלא אם אותה נערה תעשה טירונות עם נשק 02.

כמן כן לפי מה שאני מבין שהצבא מגייס גם אנשים לא נורמליים ואף נותן להם נשק.
אך אנשים שבאמת רוצים להתגייס הוא נותן לך פרופיל 21 נפשי.

מה דעתכם בנושא?
אורח

Re: מדינה ממש "לתפארת " יש לנו

הודעהעל ידי אורח » 29 יוני 2015 18:12

Devil כתב:אני לא משתמט אך חשוב לי להבהיר את מה שהולך במדינה הזאת.
לפני כמה שנים קבלתי פטור עקב אבחנות שיש לי (לא מחלה נפשית) ולא רצו לקבל אותי לצבא.
מקרה 1: אני מכיר בחורה שבעברה ניסתה להתאבד הייתה בטיפול אצל פסיכיאטר. לקחה כדורי הרגעה , הייתה בדיכאון עמוק , קבלה צו ראשון ועברה אותו היא עשתה טירונות עם נשק! וכיום היא יוצאת עם נשק למקומות! היא משקית.
אני דיי התפלאתי איך נתנו לה נשק עם מחסנית והכל כי אין מצב בעולם שהצבא לא ידע על העבר הרפואי שלה ועוד לגייס אחת שהייתה בעבר אובדנית ולתת לה נשק בידיים שלא נדבר שהיום בשביל שאזרח רגיל יקבל רישיון לנשק הוא צריך לעבור בדיקות פסיכולוגית ופסיכיאטריות ארוכות על מנת לקבל את הנשק ולראות שהוא כשיר.

מקרה 2: אני מכיר בחורה שבעברה הייתה מאושפזת בבית חולים פסיכיאטרי והיא קיבלה צו ראשון כמו כן חשוב לי לציין שהיא לומדת בבית ספר שאיננו רגיל . אותה בחורה בעלת הפרעות נפשיות קשות ביותר (אני לא יודע בדיוק מה) אך הצבא הסכים לגייס אותה (גיוס רגיל) ואף נתן לה פרופיל 82 נתנו לה להיות נהגת משאית אך היא לא רצתה אז הציעו לה להיות צנחנית שזה קרבי! כמו כן אני לא אתפלא אם אותה נערה תעשה טירונות עם נשק 02.

מה דעתכם בנושא?

שהתבלבלת.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 04 יולי 2015 09:25

אני אישית תוהה אילו סוג של בחורות יש לך בחיים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יולי 2015 16:54

Devil כתב:אני לא משתמט אך חשוב לי להבהיר את מה שהולך במדינה הזאת.

אזרח רגיל לא עובר שום בדיקות פסיכולוגיות או פסיכיאטריות, וכל מאבטח מקבל בקלות רבה נשק אחרי קורס של 4 ימים במטווח, אם אתה לא יודע בשביל מה סתם לקשקש?

אין דבר כזה "צנחנית" אולי רק עשתה קורס צניחה כבונוס, אם אתה לא "יודע בדיוק מה" עדיף שלא תנחש.

מה דעתכם בנושא?

דעתי היא מקריאת ההודעה שלך שאתה עוף מוזר בלי מודעות עצמית, ומובן לי למה לא גייסו אותך. כדאי שתמשיך עם חייך ותשכח מהצבא.....

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים