הולך להשתחחר צריך עזרה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #104449 הגב
    Anonymous
    חבר

קודם כל ברצוני לציין שאני קורא פה כבר בערך חצי שנה וכל הכבוד על כל העזרה שאתם נותנים פה באמת שאין עליכם.
    עכשיו לבעיה שלי תראו, בערך לפני חודש וחצי התחלתי את התהליך שלי, קראתי את טרגט 21 איזה 20 פעמים קבעתי פגישה אצל הכפ"סית, בפגישה אצלה פעלתי בדיוק לפי המדריך ואפילו קצת יותר אז היא אמרה לי שהיא רוצה לאשפז אותי, לא פחדתי מזה יותר מידי אז אמרתי טוב אז תאשפזי אותי, במקום זה היא סגרה איתי על זה שאמא שלי תבוא אלייה לפגישה.
    אחרי הפגישה עם אמא שלי היא שאלה אותי אם אני רוצה להשתחרר או שהיא תמצא לי תפקיד שמתאים לי, אמרתי לה שאני רוצה להשתחרר, לאחר מכן היא הפנתה אותי לפסיכיאטר מילואימניק, בפגישה נכחו הכפסי"ת והפסיכיאטר ושאלו אותי הרבה שאלות ובסוף הפסיכיאטר המליץ לשחרר אותי על 21 על סעיף אישיות מופנמת ואמר שהוא יקבע לי וועדה וישלח את התאריך למפקד שלי באימייל, אז הסכמתי.
    הבעיה שעברו כבר שבועיים וחצי מאז אותה פגישה, אני עושה למפקדים שלי את המוות אבל הם אומרים שזה לא תלוי בהם בכלל ושהם מחכים לתשובה הזאת בדיוק כמו שאני מחכה לה. עכשיו השאלה שלי זה אם זה בסדר שאני מחכה לוועדה כבר שבועיים וחצי או שהתהליך בד"כ מהיר יותר והם סתם מורחים אותי?blacking2008-8-17 18:39:51

#151934 הגב
    Anonymous
    חבר

הם ניסו להשתמש "בהורים" חחח
    גם אותי "מרחו" סך הכול אתה כבר בחוץ, האזרחות טובה, לא עשו לי שום בעיות ואני גם עובד "בעבודה מכובדת" ועם אני ימשיך לעבוד בה עוד 6 חודשים אני יקבל מענק עבודה מועדפת, לחייל משוחרר.
    העבודה גם קלה ואם לימודים…טוב אני מתכוון ללמוד בפתוחה ולנצל את השנה הזו כמה שאני יוכל (עובדה אני עובד).
    אף אחד לא הפלה אותי בגלל שהשתחררתי, ובתעודת שחרור כתוב "רפואי" וסיפרתי לכול העולם, רפואי!!!! המשפחה שלי מצד האמא מאמינים שעשיתי את זה "בכוונה" אני עונה "מה כתוב? בריאותי!!!!!!!" (ויש לי גם סיפור לא נעים עם ההמולוג, חחחחח).
    ועם תצתרך עצה תשלח לי פרטי

#151951 הגב
    Anonymous
    חבר

בדרך כלל מגיעים לוועדה תוך שבוע שבועיים גג. יש כל הזמן וועדות. ובדרך כלל גם נותנים גימלים עד לוועדה, אם כי זה לא נדיר שלא נותנים. תנסה ליצור קשר עם הקפסית לברר מה קורה, זה לא תהיה הפתעה אם משהו השתבש בבירוקרטיה. 

#151982 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על התגובות, אבל היום התברר לי לצערי שבאמת מרחו אותי..
    באתי היום בבוקר לבסיס ישר בא אליי המפקד שלי דחף לי מכתב לידיים ואמר לי תקרא, על המכתב היה כתוב שהוא מיועד לבעלי דרגת סא"ל ומעלה בלבד,
    העדפתי לא לשאול שאלות ופשוט התחלתי לקרוא הבנתי שזאת בעצם ההתרשמות של הפסיכיאטר ממני, בדרך צילמתי דף אחד ממה שהיה כתוב בו:
    "האם לערכתך ניתן עדיין ומוצדק לעשות צעדים מחוץ ליחידתך שיאפשרו המשך שרות החיל, ומהם?
    אם ימשיך בשרות, לא במקצוע וקרוב לביתו כך שיהיה כל יום בבית כמו כן הייתי פוטר אותו מתורניות.
    מה המלצתך לגבי אפשרות שחרור החייל מהשרות הצבאי?
    אפשרות קיימת בהחלט, אך הייתי מנסה לפני כן את שיבוצו במקצועות המחשבים/ אלקטרוניקה עם המגבלות שציינתי קודם."
    אחרי שסיימתי לקרוא הוא אמר לי שבעוד חצי שעה יש לי שיחה עם המט"מית בשיחה היא שאלה אותי כל מיני שאלות כמו למה אתה רוצה לצאת.. כמה זמן אתה בצבא..
    בסוף היא שאלה באיזה תנאי היית מסכים להישאר בצבא? אמרתי לה בשום תנאי.
    היא רק אמרה שאני מקווה שאני יודע מה ההשלכות של יציאה מהצבא על פרופיל 21  נפשי אמרתי לה שלא תדאג לי ואני רוצה להשתחרר היא אמרה טוב אז ההחלטה בעיניין  שלך עוברת לכפ"סית שאלתי אותה מה זאת אומרת? היא אמרה שעכשיו הכפ"סית צריכה להחליט אם לשחרר אותי או לא.. כמה שנמאס לי כבר מהצבא המזדיין הזה..

#151989 הגב
    Anonymous
    חבר

כנראה שהמפקדים מרחו את העניין של להעביר לה את חוות הדעת שלהם. זה אבל לא מה שצריך להדאיג אותך, אלא אם כן הם כותבים שם שקרים מופלגים על איזה חייל נפלא ומתפקד אתה אין לזה הרבה משקל. 

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־הולך להשתחחר צריך עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו